نازنین بیات از مادر 3 قلو بودن میگوید
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سینما-->>> نازنین بیات از مادر 3 قلو بودن میگوید

نازنین بیات از مادر 3 قلو بودن میگوید

 • زمان درج : 64 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2014-09-13 00:00:00
 • تعداد بازدید : 2937
  بازدید ماه:2663
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

نازنین بیات بازیگری که در فیلم فرشته ها با هم  می آیند تجربه بازی در نقشی مادر که 3 قلو دارد را بازی میکند از این تجربه متفاوت و البته دوست داشتنی میگوید

چرا بعد از بازی در فیلم «دربند» تقریبا یک‌سالی از بازی فاصله گرفتید و هیچ نقشی را نمی‌پذیرفتید؟

ترجیح می‌دادم «دربند» اکران شود تا ببینم چه اتفاقی برای این فیلم و بازی‌ام می‌افتد و واکنش‌ها چگونه است.

این‌که بلافاصله با دو کارگردان فیلم اولی یعنی حامد محمدی (فرشته‌ها با هم می‌آیند) و ابراهیم ابراهیمیان (ارسال آگهی تسلیت به روزنامه) همکاری کردید خطر کردن به حساب می‌آمد. نه؟

نازنین بیاتی:تقریبا بله، اما از حامد محمدی، کارگردان «فرشته‌ها با هم می‌آیند» پیشینه سینمایی خوبی سراغ داشتم. ایشان فیلمنامه‌های «طلا و مس» و «حوض نقاشی» را نوشته بود که هر کدام در جایگاه خود آثار خوبی بودند. ضمن این‌که آقای منوچهر محمدی تهیه‌کننده این اثر هم از تهیه‌کنندگان خوب سینمای ایران هستند که فیلم‌های خوبی در کارنامه‌شان دارند. با خودم این‌طور فکر کردم که برای این فیلم هم اتفاقات خوبی می‌افتد حتی اگر فیلم عالی نباشد، حداقلش این می باشد که فیلم آبرومندی می‌شود. این تصور بیشتر به خاطر فیلم «طلا و مس» بود که به نظرم یکی از بهترین فیلم‌های سال‌های اخیر سینماست و خودم هم این فیلم را خیلی دوست دارم.

و ابراهیم ابراهیمیان چطور؟

نازنین بیاتی:زمان ی با کارگردانی وارد مذاکره در فیلمی می‌شوی می‌توانی تشخیص دهی که او چند مرده حلاج است. با آقای ابراهیمیان زمان ی در مورد فیلمشان صحبت کردم خیلی زود متوجه شدم از کار چه می‌خواهد. زمان ی فیلمنامه را هم خواندم از آن بسیار خوشم آمد، برای همین همکاری با ایشان را پذیرفتم.

استرس کار با فیلم اولی‌ها را نداشتید؟

استرس داشتن بخش طبیعی کار است، اما همان‌طور که آقای شهبازی به منِ جوان برای فیلم «دربند» اطمینان کرد که تا به حال جلوی دوربین نرفته بودم، خودم هم دوست داشتم به کارگردان‌های جوان اطمینان کنم.

در رودربایستی که قرار نگرفتید؟

(می خندد) نه.

نقش لیلا با تمام شیرینی‌های یک مادر باردار که با فرزندان سه قلو مواجه می‌شود به همان نسبت شخصیت دشواری برای ایفای نقش است. قبول دارید؟

نازنین بیاتی:دقیقا. راستش زمان ی فیلمنامه را خواندم و متوجه شدم قرار می باشد نقش دختری با سن و سال کم که سه قلو زایمان می‌کند را بازی کنم در وهله اول شوکه شدم. بلافاصله گفتم آقای محمدی من چنین تجربه‌ای ندارم. (می‌خندد) اما ایشان به من گفت مساله‌ای نیست. تحقیق، تمرین و گفت‌وگو می‌کنیم.

از سهیلا گلستانی بازیگردان این فیلم هم راهنمایی‌های لازم را می‌گرفتید؟

بله. ایشان خیلی به من کمک کرد و جزئیات یک خانم باردار و مادر را جزء به جزء به من یادآوری می‌کرد.

شخصیت لیلا در زمان حاملگی با یک نوع لوسی و ناز نازی بودن همراه بود، اما در ادامه داستان و خصوصا زمان ی بچه‌ها به دنیا می‌آیند رفتارش هم تغییر می‌کند. چنین شخصیتی ما به ازای خارجی داشت؟

نازنین بیاتی:این‌که بخواهم از روی شخصیتی آن را بازی کنم نه، اما این روند بازی کاملا تعمدی بوده. ما می‌خواستیم بازی این دختر در فیلم مختلف باشد. ابتدای فیلم او قبل از مادر شدن کمی لوس است، چون هنوز از زندگی چیزی نمی‌داند. یک دختر دبیرستانی بعد از ازدواج قرار می باشد مادر شود اما بعد از به دنیا آمدن فرزندانش این نازنازی بودن را دیگر در او نمی‌بینیم. او با به دنیا آمدن بچه‌ها تازه می‌فهمد که زندگی چیست و دیگر شوخی‌بردار نیست. باید از بچه‌ها و زندگی‌اش مراقبت کند. از اواسط فیلم شخصیت این دختر متحول می‌شود و به پختگی می‌رسد و مانند یک خانم کامل با زندگی‌اش برخورد می‌کند.

با بچه‌ها زیاد تمرین داشتید؟

زیاد. اصلا مرحله به مرحله که پیش می‌رفتیم بزرگ شدن بچه‌ها را می‌دیدیم. (می‌خندد) چه قبل از به دنیا آمدن بچه‌ها و چه بعد از به دنیا آمدنشان به همراه آقای عزتی با بچه‌ها زیاد تمرین می‌کردیم.

مادر سه قلو بودن حتما حس و حال خاصی دارد.

نازنین بیاتی:همین‌طور است. خیلی حس خوبی بود که من در این مدت تجربه‌اش کردم. زمان فیلمبرداری ماه‌های آخر حاملگی زمان زیادی را صرف کار با بچه‌ها می‌کردیم. بچه‌هایی که با آنها کار می‌کردیم همان‌طور که در فیلم دیده می‌شود تازه به دنیا آمده بودند. حتی یکی از بچه‌ها تازه بند نافش پاره شده بود. آنقدر که با بچه‌ها بودم بچه‌ها هم ارتباط عجیبی با من برقرار کرده بودند. بعضی زمان ‌ها فقط در بغل من آرام می‌شدند و می‌خوابیدند. حتی جالب این‌که احساس می‌کردم واقعا مادرشان هستم. بعضی زمان ‌ها از مادرشان بچه‌ها را می‌گرفتم و در بغل خودم راه می‌بردم و مثل بچه خودم با آنها رفتار می‌کردم. انگار بچه خودم هستند. زمان ی هم بازی‌مان جلو می‌رفت بزرگ شدن آنها را احساس می‌کردیم.

لحظه حمام کردن بچه‌ها به نظرم یکی از دشوارترین سکانس‌ها بود، فیلمبرداری این صحنه‌ها چند روز طول کشید؟

یک روز کامل. استرس این را داشتم که بچه‌ها خدای ناکرده سرما نخورند. همان شروع سکانس فشارم افتاد. ترس این را داشتم بچه‌ها از دستم لیز بخورند و به زمین بیفتند. چون شنیده بودم بچه‌های نوزاد خیلی زود در حمام لیز می‌خورند. با خودم گفتم اگر لیز بخورند تا آخر عمر عذاب وجدان مرا می‌کشد. برایم آب قند آوردند و آقای محمدی مدام با من صحبت می‌کرد و مرا آرام می‌کرد.

اتفاق خاصی نیفتاد؟

نازنین بیاتی:خدا را شکر نه. همه چیز خیلی خوب پیش رفت. یکی از خاطرات جالب من مربوط به پلان اول این صحنه است. بچه را در بغل خودم محکم گرفته بودم و در شروع شستن به جای این‌که روی بچه آب بریزم روی خودم آب می‌ریختم. آقای محمدی خندید و گفت نازنین خودت را می‌شویی یا بچه را؟ (می‌خندد) بعد از این پلان کمی قدرتم بالا رفت و با خودم گفتم نازنین این بچه بچه توست. تو الان مادر این بچه هستی. سعی کن بچه ات را خوب بشویی. خیلی به خودم اعتماد به نفس می‌دادم. اما این نکته را بگویم که در چنین شرایطی واقعا قدرت مادرانه می‌خواهد که نترسی و کارت را انجام دهی.

تجربه مادر بودن که ندارید؟

نه.

بعد از فیلمبرداری فکر می‌کنم به لحاظ عاطفی جدا شدن از بچه‌ها برایتان سخت بود؟

نازنین بیاتی:بله، ولی الان خیلی دلم می‌خواهد دوباره آنها را ببینم که چه شکلی شده‌اند. سه دختر سه قلو که یکباره دورم را گرفتند. زمان ی که نوزاد بودند خیلی برایم عزیز بودند و من خیلی با آنها انس گرفته بودم. دوست دارم بعد از گذشت یک سال و اندی دوباره آنها را ببینم که چقدر بزرگ شده‌اند.

حامد محمدی کارگردان پیشنهاد پذیری بود؟ خودتان هم به نقش چیزی اضافه می‌کردید؟

اگر چیزی به ذهنم می‌رسید با خانم گلستانی مطرح می‌کردم و ایشان هم با آقای محمدی در میان می‌گذاشت. اگر نکته خوبی بود آقای محمدی می‌پذیرفت، اما در غیر این‌صورت نه.

یکی از نکات کمی آزار دهنده فیلم این می باشد که لیلا و احمد خودشان به تنهایی بار مشکلات را به دوش می‌کشند و خانواده‌ای که آنها را حمایت کند، در فیلم نمی‌بینیم.

در طول داستان این دختر با مادرش زیاد تلفنی صحبت می‌کند.

فقط تلفنی که نمی‌شود از یک دختر دبیرستانی که سه قلو به دنیا می‌آورد، حمایت کرد.

نازنین بیاتی:به نظرمن لیلا و احمد تازه با هم ازدواج کرده بودند. جوان بودند و غرور جوانی داشتند و دلشان می‌خواست خودشان از پس مشکلات بر بیایند. در سکانسی لیلا به همسرش می‌گوید که به مادرم نگویی که ما سه قلو داریم. لیلا می‌خواهد خودشان سختی‌ها را تحمل کنند و محکم بایستند.

کمی هم از بازی در فیلم‌های «طعم شیرین خیال» و «رخ دیوانه» برایمان بگویید؟ دو فیلم با دو حال و هوای متفاوت.

در فیلم «طعم شیرین خیال» نقش دختری دانشجو به نام شیرین را بازی می‌کنم. این فیلم دغدغه منابع طبیعی دارد. فیلم «رخ دیوانه» کار ابوالحسن داوودی هم حال و هوای جوانان امروز با اینترنت را روایت می‌کند.

در رشته تخصصی‌تان طراحی صحنه هم کاری انجام می‌دهید؟

بله، برای چند تیزر طراحی انجام داده‌ام. اما زمان ی بازی می‌کنم سعی می‌کنم فقط ذهنم درگیر بازی باشد و کار دیگری نکنم.

و صحبت پایانی؟

نازنین بیاتی: بازی در فیلم «فرشته‌ها با هم می‌آیند» دو هدیه خوب برای من داشت. هدیه اول این‌که تجربه مادر بودن را در این فیلم به دست آوردم و فهمیدم که مادر بودن چه نعمت بزرگی است. هدیه دوم آشنایی با خانم الهام کردا (بازیگر نقش دختر صاحبخانه) بود که تاثیر خوبی بر بازی من داشت. او همچون اسمش در فیلم هدیه‌ای برای من بود.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 6 ماه قبل
  • 2019-06-30 21:00:01
  • برگوزار کورل کیست و چه میکند

   بیوگرافی کامل برگزار کورل به همراه فیلم شناسی و عکسهای این هنرپیشه در اثرهای مختلفش و عکسهای “برگزار کورل هنرپیشه ” را در شیثار ببینید.
  • 9 ماه قبل
  • 2019-03-22 09:00:04
  • عکس های مدلینگ بهاره رهنما منتشر شده در اینستاگرام

   بهاره رهنما هنرپیشه سینما و تلویزیون که در تمام زمینه ها مشغول فعالیت می باشد در صحفه شخصی اش عکس های از الگوینگ صورت خود را منتشر کرده است. این هنرپیشه عنوان کرده است این عکس های را در آخرین روزهای حضورش در تهران گرفته و خواسته که برای دوست دارانش این تصاویر را منتشر کند. گفتنی
  • 10 ماه قبل
  • 2019-03-07 21:00:02
  • 40 نکته خاص در مورد پنه لوپه کروز که نمی دانید

   پنه لوپه کروز بازیگر و خواننده دوست داشتنی هالیوودی که به دلیل بازی در فیلم سینمایی تمام می دانند اصغر فرهادی مورد توجه بوده است تا کنون بارها جایزه اسکا را به دست آورده است. او همسر خاویار باردم هنرپیشه سرشناس هالیوود می باشد. او به سه زبان زنده دنیا صحبت می کند و می توان گفت ی
  • 17 ماه قبل
  • 2018-07-18 16:21:03
  • شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی

   درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده.
  • 50 ماه قبل
  • 2015-11-07 00:00:00
  • همه چیز درباره صدف طاهریان

   این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم
  • 67 ماه قبل
  • 2014-06-10 00:00:00
  • تصادف وحشتناک مشهورترین بازیگر ایرانی

   14مروز خبر بسیار تاسف انگیزی در مورد یکی از مشهورترین بازیگران ایرانی خانم روشنک گرامی بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان شنیدم که در زیر گزارش کاملی از این حادثه دلخراش رو براتون گذاشتم
  • 53 ماه قبل
  • 2015-07-26 00:00:00
  • بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل

   14امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت
  • 66 ماه قبل
  • 2014-06-24 00:00:00
  • عکس یادگاری عمو پورنگ با جنازه پدرش

   14از هر بچه ای که سوال بگیرید که آیا عمو پورنگ را می شناسد یا نه به طور یقین با خنده پاسخ می دهد که مگر کسی هست که محبوب بچه ها را نشناسد
  • 65 ماه قبل
  • 2014-08-07 00:00:00
  • داستان ازدواج رضا صادقی +عکس های خانواده اش

   14رضا صادقی جزء خوانندگان پاپی است که به سختی خودش را به قله های اوج رسانده و در این راه مسیر سختی رو طی کرده که تکه تکه مسیر زندگی او مملو از داستان استو امروز نگاهی داریم به داستان ازدواج او به همراه عکس هایی از همسرش و کودکشان
  • 68 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • مصاحبه خاص با سحر قریشی

   14امروز یک مصاحبه خاص با سحر قریشی رو براتون داریم مصاحبه ای که در اون از همه مواد نا گفته و نگو با سحر قریشی صحبت شده است
  • 17 ماه قبل
  • 2018-07-18 16:21:03
  • شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی

   درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده.
  • 10 ماه قبل
  • 2019-03-07 21:00:02
  • 40 نکته خاص در مورد پنه لوپه کروز که نمی دانید

   پنه لوپه کروز بازیگر و خواننده دوست داشتنی هالیوودی که به دلیل بازی در فیلم سینمایی تمام می دانند اصغر فرهادی مورد توجه بوده است تا کنون بارها جایزه اسکا را به دست آورده است. او همسر خاویار باردم هنرپیشه سرشناس هالیوود می باشد. او به سه زبان زنده دنیا صحبت می کند و می توان گفت ی
  • 50 ماه قبل
  • 2015-11-07 00:00:00
  • همه چیز درباره صدف طاهریان

   این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم
  • 9 ماه قبل
  • 2019-03-22 09:00:04
  • عکس های مدلینگ بهاره رهنما منتشر شده در اینستاگرام

   بهاره رهنما هنرپیشه سینما و تلویزیون که در تمام زمینه ها مشغول فعالیت می باشد در صحفه شخصی اش عکس های از الگوینگ صورت خود را منتشر کرده است. این هنرپیشه عنوان کرده است این عکس های را در آخرین روزهای حضورش در تهران گرفته و خواسته که برای دوست دارانش این تصاویر را منتشر کند. گفتنی
  • 53 ماه قبل
  • 2015-07-26 00:00:00
  • بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل

   امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید