هوالرزاق
ads


گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

مجموعه خندان رامبد جوان با اینکه در ساعت آنان خوبی پخش نشد و از شبکه تازه تاسیس نسیم پخش میشد اما مخاطب خوبی را به خودش جذب کرد که نشان از مهارت او در کارش است، به بهانه خندان گفت و گویی با او داشتیم که این گفت و گو را برای شما دوستان داریم

مي‌گويند خنده بر هر درد بي‌درمان دواست. بايد شاد باشيم و بخنديم تا کمتر گرفتار غم‌هاي دنيا شويم. خوشبختانه در دنياي هنرهاي نمايشي، افرادي هستند که به ما براي شاد بودن کمک مي‌کنند. يکي از اين افراد «رامبد جوان» می باشد که او را به‌عنوان يک بازيگر و کارگردان شوخ‌طبع و طناز مي‌شناسيم. کارهايي که تا به امروز از او ديده‌ايم، گواه همين مساله است؛ از «ورود آقايان ممنوع» گرفته تا «خانه سبز» و «اسپاگتي در 8 دقيقه». از آنجا که او همواره در پي کسب تجربه‌هاي تازه است، اين بار به‌عنوان کارگردان، برنامه «خندوانه» را روي شبکه نسيم برده تا به قول خودش با اين کار بتواند به مخاطبانش خنديدن و شاد بودن را يادآوري کند. به بهانه پخش اين برنامه مفرح، با او و همين‌طور با «فواد صفاريان‌پور» کارگردان تلويزيوني اين برنامه گفت‌وگو کرده‌ايم.


آقاي جوان! چقدر با خنده درماني به معناي علمي آن موافق هستيد؟
رامبد جوان: به نظرم مي‌شود از اين روش براي رفع بعضي از بحران‌هاي رواني استفاده کرد. البته خنده‌درماني شايد به‌عنوان يک درمان مشخص استفاده نشود اما به هر حال بي‌تاثير نيست. ضمن اينکه اگر ياد بگيريم راحت‌تر بخنديم، تحمل خيلي چيزها برايمان راحت‌تر خواهد شد.

 

متاسفانه چند سالي مي‌شود که مردم ما به دليل مشکلاتي که دارند، سخت‌تر مي‌خندند. فکر مي‌کنم اين موضوع کار شما را سخت‌تر مي‌کند. درست است؟
رامبد جوان: بله، هدفمان در برنامه «خندوانه» اين می باشد که ياد مردم بيندازيم بخندند تا حالشان خوب شود. همه ما غم‌ها و استرس‌هايي در زندگي داريم، حتي من هم مشکلاتي دارم اما بايد ياد بگيريم مشکلاتمان را مديريت کنيم اما ما فقط از يکديگر توقع داريم. از زمان کودکي گرفته تا بزرگسالي. در کودکي از پدر و مادر، در دوران تحصيل از مدير و معلم و زمان ي هم ازدواج مي‌کنيم، از همسرمان و يادمان رفته که پس خودمان چه؟ خودمان چه گام ي برداشته‌ايم؟ ما هنوز نمي‌دانيم کجا بايد توقع داشته باشيم. متاسفانه بيشتر ما تبديل شده‌ايم به آدم‌هايي که مي‌خواهيم فقط ديگران برايمان کارهايي انجام دهند و اگر اين توقعمان برآورده نشود، مي‌گوييم بدشانس هستيم. خب مجموع اين چيزها استرس و غم مي‌آورد.

در دنياي امروز آنقدر فکرها مشوش می باشد که دليلي براي خنده باقي نمي‌ماند. قبول داريد؟
رامبد جوان: بله، مثلا اوايل برنامه مخاطبان پيامک مي‌زدند که به چه چيزي بايد بخنديم؟ به گراني؟ به تورم؟ به... من نمي‌دانم به چه چيزي بايد خنديد ولي بايد بخنديد. باور کنيد همه جاي دنيا تورم و گراني هست و هيچ‌کس در رفاه مطلق نيست اما همان آدم‌ها زنگ تفريحي براي خودشان قائل مي‌شوند مثلا براي آخر هفته برنامه‌ريزي مي‌کنند. ما فقط دنبال اين هستيم که يک نفر بيايد و برايمان کاري انجام دهد. در صورتي که موظفيم حال خودمان را خودمان خوب کنيم. قبول دارم که مشکلات هست چون ابعاد زندگي بزرگ‌تر شده اما بايد راهي براي داشتن آرامش و شادي پيدا کنيم.


رامبد جوان با استرس‌هايش چه مي‌کند؟
رامبد جوان: کارهايي انجام مي‌دهم که حالم را بهتر مي‌کند؛ مثلا با دوستانم معاشرت مي‌کنم، فيلم مي‌بينم، کتاب مي‌خوانم، غذا درست مي‌کنم، به پروژه‌هايم فکر مي‌کنم، مجله‌ها را ورق مي‌زنم و... تفکر به اين چيزها و عمل کردن به آنها استرس‌هايم را کمتر مي‌کند.
هيچ‌زمان براي رفع استرس‌ها به مشاور مراجعه کرده‌ايد؟
رامبد جوان: بله و معت گام همه آدم‌ها بايد با يک مشاور در ارتباط باشند. چند سالي می باشد که خودم هم اين کار را انجام مي‌دهم تا احساسات و حتي ترس‌هايم را بهتر و بيشتر بشناسم چون از اين طريق مي‌توانم خشم و عصبانيتم را راحت‌تر کنترل و با چيزهايي که برايم اضطراب‌آورند، مقابله کنم.

اما خيلي از افراد و به‌خصوص آقايان عقيده‌اي به اين کار ندارند و براي همين خشم دروني‌شان را به شکل‌هاي مختلفي بروز مي‌دهند. عده‌اي هم به خاطر انگ‌هايي که ممکن می باشد به آنها زده شود، از مراجعه به مشاور خودداري مي‌کنند.
همين‌طور می باشد اما بهتر می باشد براي شناخت بيشتر خودشان هم که شده اين تجربه را به دست بياورند. اصلا چرا بايد دائم به قضاوت ديگران اهميت بدهيم و به اين فکر کنيم که ديگران چه خواهند گفت. واقعا بعضي چيزها به کسي ربطي ندارد بنابراين بايد به فکر جسم و روانمان باشيم.رامبد <strong>جوان</strong>

 

اجراي برنامه خندوانه چقدر روي خود شما تاثير داشته است؟
رامبد جوان: خيلي زياد. اجراي اين برنامه روي من اثر مثبت زيادي داشته است. دکتر جاويدي، مشاور پزشکي برنامه، نکته جالبي در مورد استرس مي‌گفتند؛ اينکه هر بار که دچار استرس مي‌شويم، روده‌ها از کار مي‌افتند، بعد فشار خون بالا مي‌رود و زمان ي فشار خون بالا برود، آدرنالين بيشتري در بدن ترشح مي‌شود.

زمان ي هم آدرنالين بالا برود، کبد ذخاير قند را آزاد مي‌کند و براي همين قند هم بالا مي‌رود و همين موضوع به قلب، دستگاه گوارش و حتي چشم ما آسيب مي‌زند. در نتيجه استرس داشتن مثل اين مي‌ماند که شما يک ليوان سم بخوريد پس بهتر می باشد از هر چيزي که باعث استرس مي‌شود، دوري کنيد يا حداقل ياد بگيريد آن را کنترل کنيد تا آسيب کمتري ببينيد.

متاسفانه اين استرس‌ها و اضطراب‌ها به کودکان امروز هم منتقل شده است.

رامبد جوان: بله، متاسفانه همين‌طور است. والدين بايد بدانند همان‌طور که کودکشان به غذا، لباس، آموزش و... نياز دارد، به آرامش و روان سالم هم نياز دارد. رفتار و استرس ما قطعا به کودکانمان هم منتقل مي‌شود. بچه نبايد دعواي پدر و مادر را ببيند. ما بايد در عصبانيت هم سعي کنيم با هم حرف بزنيم و بدانيم با مشاجره چيزي درست نخواهد شد. بچه‌هاي ما بايد آرامش داشته باشند تا ذهنشان درگير فکرهاي مثبت وخلاق شود.


شما جزو آدم‌هايي هستيد که دوست دارند هر روز تجربه‌هاي تازه‌اي داشته باشند. هنوز کاري باقي مانده که انجامش نداده‌ايد اما دغدغه آن را داريد؟
خيلي زياد، هنوز کار‌هاي زيادي می باشد که بايد تجربه کنم.


برگرديم به اين برنامه، خندوانه چطور شکل گرفت؟
ايده اوليه اين برنامه نزديک به 8 سال در ذهن من بود اما شرايط ساخت آن به دلايل متفاوت پيدا نمي‌شد تا اينکه بالاخره همه چيز با هم جور شد و با درايت و پشتيباني خوب مدير محترم شبکه نسيم، يعني دکتر کرمي که بسيار مدير فوق‌العاده‌اي هستند، توانستم اين برنامه را با يک گروه کاملا حرفه‌اي و دوست‌داشتني روي آنتن ببرم.


خندوانه در نهايت چيزي شد که فکر مي‌کرديد؟
رامبد جوان: مي‌توانم بگويم به مراتب حتي خيلي بهتر هم شد. آن زمان بيشتر اين کار برايم يک تعريف معنايي داشت در حالي که الان برايم عيني‌تر شده است. در اين برنامه مهم‌ترين موضوعات زندگي‌ام را کشف و تجربه مي‌کنم. خوشبختانه در اين مدت انرژي‌ خوبي از مخاطبان خندوانه گرفته‌ايم.

 

مهم‌ترين تلاش شما در اين برنامه چيست؟
رامبد جوان: اينکه مخاطبم را بخندانم. البته نمي‌گويم او به من بخندد چون بامزه هستم، بلکه وظيفه ما در قبال خودمان اين می باشد که شاد باشيم. خنديدن مثل ورزش کردن است. مي‌خواهم بگويم تماشاگران حتي اگر من را به‌عنوان يک معلم ورزش قبول ندارند، براي حال بهتر خودشان هم که شده، بلند شوند و کمي خودشان را تکان دهند. برايم مهم می باشد که مخاطب در اين يک ساعت واقعا شاد باشد. همه ما خوب مي‌دانيم اين دنيا چيزهاي بد و مايوس‌کننده زيادي دارد اما من مي‌خواهم براي يک ساعت هم که شده، از اين موقعيت دور شويم، بخنديم و شاد باشيم.

بيشتر اجرايتان هم بداهه است، درست است؟
بله، فقط در ابتدا يک کليت طراحي مي‌کنيم و بقيه کاملا بداهه می باشد چون اين برنامه يک شوي تلويزيوني می باشد و اين نوع اجرا بيشتر جواب مي‌دهد.


راستي هدفتان از حضور «نيما» در برنامه که يک جورهايي بلاتکليف هم هست، چيست؟
رامبد جوان: مي‌خواهم به واسطه او آدم‌هاي مايوس را به تصوير بکشم، آدم‌هايي که هميشه نااميدند و با اين کار يک ضدريتم ايجاد کردم. نيما مثل «گلوم» در کارتون «گاليور» می باشد که به همه چيز بدبين بود اما آرام‌آرام او هم نرم‌تر خواهد شد. به هر حال خندوانه يک برنامه راحت، خودماني و صادق است.

مي‌شود گفت رامبد جوان همه روزهاي زندگي‌اش را به معناي واقعي زندگي کرده است؟
رامبد جوان: من در زندگي‌ام سه اصل دارم؛ اول اينکه نمي‌دانم تا چه زمان ي زنده هستم پس به اتفاق‌هاي قبل و بعد فکر نمي‌کنم و سعي مي‌کنم در لحظه زندگي کنم. دوم اينکه دوست دارم از لحظه‌هايم لذت ببرم و به نظرم کسي که تمام مدت ذهنش درگير مسائل متفاوت است، نمي‌تواند حال خوشي داشته باشد. سوم اينکه من زمان ي قرار می باشد کاري انجام دهم، به حرف‌هاي ديگران توجهي نمي‌کنم و کارم را انجام مي‌دهم.
البته شما خوشبختي بزرگ‌تري هم داريد؛ انرژي‌هاي مثبتي که از مخاطبان به شما مي‌رسد.
قطعا همين‌طور است. زمان ي از در خانه‌ام بيرون مي‌آيم و با يک دنيا لبخند و سلام‌هاي گرم روبرو مي‌شوم، معلوم می باشد که حالم خوب و خوش خواهدشد.


گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

برچسب های
گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/06/28-48 ماه قبل
کل بازدید : 4,514
تعداد بازدید ماه جاری : 4,025
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه


مطالب مرتبط با گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
عکس کودکی هانیه توسلی لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
نیما فلاح و سحر ولدبیگی و زندگی مشترک نیما فلاح و سحر ولدبیگی و زندگی مشترک

این موضوع به زمانی بازمی گردد که ما در سریال رستوران خانوادگی با هم کار می کردیم. به مرور زمان نوع نگاه ما به یکدیگر تغییر کرد و بیشتر همدیگر را زیر نظر گرفتیم. در آن کار نقش مقابل هم بودیم که در سریال همه خانواده تلاش می کردند تا با هم ازدواج کنیم ولی ما نمی پذیرفتیم.

مادران جوان هالیوودی و کودکانشان + عکس مادران جوان هالیوودی و کودکانشان + عکس

امروز برای شما دوستان نگاهی انداخته ایم به جوانترین مادران هالیوودی حال حاضر و گذشته

درامی عاشقانه از بهاره رهنما درامی عاشقانه از بهاره رهنما

اینبار با خبری از یک درام عاشقان هاز بهاره رهنما از شما دوستان با شماییم خبری از کار جدید بهاره رهنماو همسرش

پیمان معادی و تیشرت جالب او در نیویورک پیمان معادی و تیشرت جالب او در نیویورک

امروز همراه با خلاصه ای از بیوگرافی پیمان معادی عکس بامزه از او رو برای شما دوستان داریم که امیدوارم باب میلتون بوده باشه÷

عکس نفیسه روشن و خانواده اش عکس نفیسه روشن و خانواده اش

عکس نفیسه روشن و خانواده اش

بازیگر معروف شبیه داریوش!!! بازیگر معروف شبیه داریوش!!!
امروز عکسی قدیمی از یکی از بازیگران کشورمون رو داریم که بسیار شبیه به داریوش است دلیل ازدواج یوسف تیموری و بانویی تایلندی دلیل ازدواج یوسف تیموری و بانویی تایلندی
امروز خبری از دلیل ازدواج یوسف تیموری با خانم خارجی او رو برای شما دوست داران این بازیگر داریم ستارگان هم سن هالیوود +عکس ستارگان هم سن هالیوود +عکس
با خبری دیگری از ستاره های هالیوود با شما دوستانیم خبری از ستاره های هم سن هالیوودی تبریک بازیگران به پرویز پرستویی تبریک بازیگران به پرویز پرستویی
متن پیام انجمن بازیگران به پرویز پرستویی نمایش سه روایت از زندگی نمایش سه روایت از زندگی
اگر اهل نمایش و رفتن به سالنهای تاتر هستید نمایش سه روایت از زندگی به کارگردانی سیما تیرانداز را از دست ندهید.

 • اگر لبو دوست دارید بخوانید
  اگر لبو دوست دارید بخوانید

  شما هم جزء دوست داران لبو این خوردنی زمستانی هستید و در این روزها لبو زیاد میخورید؟؟ خب پس بد نیست مقداری با فواید و خصوصیات لبو نیز آشنا بشید آشنایی با خواص هل
  آشنایی با خواص هل

  هل گیاهی است که در مناطق حاره میروید و در این روزها مصارف متفاوتی در کشور ما دارد و البته طرفداران خاص خودش را نیز پیدا کرده است ،هلی که مطن اون رو هندوستان میدانند فندوق منبع سرشار ویتامین ها است
  فندوق منبع سرشار ویتامین ها است

  فندوق جزء میوه های جنگلی است که خیلی خیلی کم در سبد غذایی ما قرار دارد و بسیار کم مورد استقاده قرار میگیرد در شرایطی که فندق فوق العاده است و سرشار از ویتامین هاست بدرقه تیم ملی از زیر قرآن به سمت مسابقات آسیایی
  بدرقه تیم ملی از زیر قرآن به سمت مسابقات آسیایی

  تیم ملی کم کم برای مسابقات آسیایی راهی شده و به سمت مسابقات سخت خودش در راه است و امروز تصاویری از بدرقه بازیکان تیم ملی رو براتون داریم گفت و گو با شهاب حسینی :از زندگی طلبی ندارم
  گفت و گو با شهاب حسینی :از زندگی طلبی ندارم

  شهاب حسینی جز بازیگران محبوب و البته محجوبی است که تعداد کارهای خوب او بسیار زیاد است ، و امروز گفت و گوی دیگری رو با او برای شما دوستان داریم بازیگری به خودم خیلی خیلی دوستت دارم
 • داستان الکساندر گراهام بل
  داستان الکساندر گراهام بل

  الکساندر گراهامبل رو میشه یکی از بزرگترین و تاثیر گزار ترین مخترعین قرن گذشته دانست او فردی سخت کوش و با هوش بود که با این توانایی ها تونست در راه رشد انسان قدم های مهمی بردارد تست زندگی آرام دارم یا نه
  تست زندگی آرام دارم یا نه

  آیا شما میدانید که زندگی آرامی دارید و از آرامش زندگی خودتون مطمئن هستید و مشکلات زیر خاکستری زندگی شما دو تحدید نمیکنه؟؟ عکس شهاب حسینی بعد از مرخص شدن از بیمارستان
  عکس شهاب حسینی بعد از مرخص شدن از بیمارستان

  شهاب حسینی بازیگر محبوب و محجوب سینمای ما از بیمارستان مرخص شد و بعد از مرخص شد ن از بیمارستان از خودش منتشر کرد افتتاح دفتر مازراتی در تهران با فروشندگانی جذاب
  افتتاح دفتر مازراتی در تهران با فروشندگانی جذاب

  دفتر فروش و پشتیبازی مازراتی در تهران افتتاح شد و در این مراسم از آخرین ماشین این شرکت رونمایی شد و این شرکت قصد کاری قوی و خوب در ایران را دارد اولین عکس باران کوثری و پگاه آهنگرانی در پروژه سینمایی
  اولین عکس باران کوثری و پگاه آهنگرانی در پروژه سینمایی

  عکسهایی تازه ای از آخرین پروژه باران کوثری و پگاه آهنگرانی در فیلم تازه شهرام شاه حسینی منتشر شده است
 • پرورش هوش هیجانی در کودکان
  پرورش هوش هیجانی در کودکان

  در مطلب قبلی بیان کردیم که در کل مطالبی که ارتباط با احساسات شما دارد در بخش هوش هیجانی جای میگیرند و شکا برای گسترش و تقویت هوش هیجانی خودتون در اصل باید بر روی احساسات نحوه کنترل و عکس العمل هاتون تمرکز کنید. EQویا همان هوش هیجانی به هوش عاطفی و هوش احساسی نیز معروف است مدل مانتو و آستین های مانتو کار شده
  مدل مانتو و آستین های مانتو کار شده

  و اما مطلب امروز مدل مانتوهایی داریم که سر آستین ها و طرح آستین های اون ها متفاوت است و البته بهتر بگم کار شده است که میتونین از عکس های امروزمون مدل مانتوو البته مدل آستین مانتو وردارید و طرح های خوبی داشته باشید مدل مانتو با آستین های کار شده
  مدل مانتو با آستین های کار شده

  در ادامه بخش مدل لباس و البته دوسخت و دور و ... برای دوست داران مد و لباس امروز هم مدل مانتو های دیگری رو براتون داریم که میشه اون ها رو به خاطر کارهایی کهبرو روی این مانتو ها صورت گرفته جزء مدل مانتو ولباس های کار شده به حساب آورد که امیدوارم از دیدنشون لذت ببرید مدل آستین و یقه مانتو
  مدل آستین و یقه مانتو

  امروز تعدادی مدل استین و یقه مانتو و لباس رو براتون داریم مدل هایی که میتونین از اون ها هم در لباس ها وهم در مانتو هایی که قصد دوختشون رو دارید استقاده کنید مدل مانتو ساده با آستین هایی ساده
  مدل مانتو ساده با آستین هایی ساده

  امروز باز مدل های تازه ای از مانتو با شما دوستانیم و براتون مدل های تازه ای از مانتو های ساده رو داریم که امیدوارم باب میل شما دوستان و طرفداران مدلهای ساده مانتو بوده باشه و از این مدل های مانتو بتونین به خوبی استفاده بکنید

با خواب آلودگی بهاری چکار کنیم؟ با خواب آلودگی بهاری چکار کنیم؟
بهار با تمامی زیبایی ها مشکلاتی نیز برای ما بوجود می آورد که یکی از آنها خواب آلودگی های وقت و بی وقت آن است
دختر ها زودتر از پسرها عاقل میشوند دختر ها زودتر از پسرها عاقل میشوند
خیلی از ما از این سو و آن سو میشنویم که دخترها در دوران کودکی زودتر از پسرها بزرگ میشوند و عاقل میشوند اماایا ان مطلب درست هست
ستاره های قدیمی هالیوود و خانه هایشان ستاره های قدیمی هالیوود و خانه هایشان
امروز عکس هایی از ستاره های هالیوودی و خانه های آن ها رو برای شما دوستان داریم عکس هایی از ستاره ها و استوره در خانه های قدیمی خودشان
هشت روش برای زیبایی صبحگاهی هشت روش برای زیبایی صبحگاهی
گاهی اوقات وقتی صبح از خواب بیدار می شوید ، از ظاهرتان راضی نیستند . به همین دلیل اغلب وقتی به سفر می روید  یا شب را در منزل یکی از دوستان سپری می کنید ،صبح اول وقت بلافاصله کیف لوازم آرایش خود را برمی دارید و وارد حمام یا دستشویی می شوید و بعد از کمی آرایش سر میز صبحانه حاضر می شوید اما با این هشت روش دیگر نیازی به این اذیتها نیست.
مراحل ترک ترس از ازواج مراحل ترک ترس از ازواج
خیلی از دخترهاو پسرهای جوان قبل از ازواج ترس هایی از این کار مهم اما خوبو دوست داشتنی دارند و حقیقتا نمیدانند که چگونه باید با اون کنار آمد ما امروز مراحلی از مراحل ترک ترس ازداوج رو برای شما داریم
داروی ضد افسردگی گیاهی داروی ضد افسردگی گیاهی
گیاهان ویژگی های گوناگونی دارند که بدن را در مسیر سلامتی و تندرستی قرار می‌دهند و به درمان بسیاری از بیماری ها و اختلالات کمک می‌کنند.
غذا های سمی که ما همه زیاد میخوریم غذا های سمی که ما همه زیاد میخوریم
گاهی لیست غذاهای سمی لیستی دوست داشتنی و البته جذاب است لیستی است که در آون غذاهیی رو میبینیم که خیلی از ما ها اون هارو میخوریم و به اون ها علاقه نیز داریم
جرم گیری برای پیش گیری از لق شدن دندان جرم گیری برای پیش گیری از لق شدن دندان
جرم گیری میتونه از جنبه های متفاوتی عامل سلامت دندان های شما باشه و جلو آسیب های آتی به دندان های شما دوستان رو بگیره
عدم تمایل به رابطه جنسی عدم تمایل به رابطه جنسی
ممکن است گاهی بعضی از ما عدم تمایل به رابطه جنسی رو در زندگی مون احساس کنیم و حقیقتا هم ندونیم که چرا و بدتر از اون چگونه میشه این عدم تمایل رو از بین برد
اعتیاد جنسی و روش درمان آن اعتیاد جنسی و روش درمان آن
گاهی افراد به رفتارهایی معتاد میشوند که حتی از زمان های خیلی کودکی در آن ها شکل گرفته است و یکی از این رفتارها میتواند رفتارهای جنسی باشد
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو