هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/Lifestyle/4554/تاثیر-اشتغال-زنان-بر-خانواده-و-باروری/تاثیر اشتغال زنان بر خانواده و باروری

  تاثیر اشتغال زنان بر خانواده و باروری 9 ساعت قبل

  دعوا کردن کودکان چه عواقبی دارد 21 ساعت قبل

  چرا بعد از زامیان مشکلاتی در رابطه زناشویی به وجود می آید 1 روز قبل

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 2 روز قبل

  چجوری پسرها مخ زنی میکنند 1 روز قبل

  fa/Married/4549/آدم-های-بد-قول-چجور-شخصیتی-دارند/آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 2 روز قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 2 روز قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 3 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 3 روز قبل

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 4 روز قبل

  fa/fun/4544/چجوری-گل-شمعدانی-رو-پرورش-بدیم-و-نگهداری-کنیم/چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 5 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 5 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 5 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 6 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

  گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

  مجموعه خندان رامبد جوان با اینکه در ساعت آنان خوبی پخش نشد و از شبکه تازه تاسیس نسیم پخش میشد اما مخاطب خوبی را به خودش جذب کرد که نشان از مهارت او در کارش است، به بهانه خندان گفت و گویی با او داشتیم که این گفت و گو را برای شما دوستان داریم

  مي‌گويند خنده بر هر درد بي‌درمان دواست. بايد شاد باشيم و بخنديم تا کمتر گرفتار غم‌هاي دنيا شويم. خوشبختانه در دنياي هنرهاي نمايشي، افرادي هستند که به ما براي شاد بودن کمک مي‌کنند. يکي از اين افراد «رامبد جوان» می باشد که او را به‌عنوان يک بازيگر و کارگردان شوخ‌طبع و طناز مي‌شناسيم. کارهايي که تا به امروز از او ديده‌ايم، گواه همين مساله است؛ از «ورود آقايان ممنوع» گرفته تا «خانه سبز» و «اسپاگتي در 8 دقيقه». از آنجا که او همواره در پي کسب تجربه‌هاي تازه است، اين بار به‌عنوان کارگردان، برنامه «خندوانه» را روي شبکه نسيم برده تا به قول خودش با اين کار بتواند به مخاطبانش خنديدن و شاد بودن را يادآوري کند. به بهانه پخش اين برنامه مفرح، با او و همين‌طور با «فواد صفاريان‌پور» کارگردان تلويزيوني اين برنامه گفت‌وگو کرده‌ايم.


  آقاي جوان! چقدر با خنده درماني به معناي علمي آن موافق هستيد؟
  رامبد جوان: به نظرم مي‌شود از اين روش براي رفع بعضي از بحران‌هاي رواني استفاده کرد. البته خنده‌درماني شايد به‌عنوان يک درمان مشخص استفاده نشود اما به هر حال بي‌تاثير نيست. ضمن اينکه اگر ياد بگيريم راحت‌تر بخنديم، تحمل خيلي چيزها برايمان راحت‌تر خواهد شد.

   

  متاسفانه چند سالي مي‌شود که مردم ما به دليل مشکلاتي که دارند، سخت‌تر مي‌خندند. فکر مي‌کنم اين موضوع کار شما را سخت‌تر مي‌کند. درست است؟
  رامبد جوان: بله، هدفمان در برنامه «خندوانه» اين می باشد که ياد مردم بيندازيم بخندند تا حالشان خوب شود. همه ما غم‌ها و استرس‌هايي در زندگي داريم، حتي من هم مشکلاتي دارم اما بايد ياد بگيريم مشکلاتمان را مديريت کنيم اما ما فقط از يکديگر توقع داريم. از زمان کودکي گرفته تا بزرگسالي. در کودکي از پدر و مادر، در دوران تحصيل از مدير و معلم و زمان ي هم ازدواج مي‌کنيم، از همسرمان و يادمان رفته که پس خودمان چه؟ خودمان چه گام ي برداشته‌ايم؟ ما هنوز نمي‌دانيم کجا بايد توقع داشته باشيم. متاسفانه بيشتر ما تبديل شده‌ايم به آدم‌هايي که مي‌خواهيم فقط ديگران برايمان کارهايي انجام دهند و اگر اين توقعمان برآورده نشود، مي‌گوييم بدشانس هستيم. خب مجموع اين چيزها استرس و غم مي‌آورد.

  در دنياي امروز آنقدر فکرها مشوش می باشد که دليلي براي خنده باقي نمي‌ماند. قبول داريد؟
  رامبد جوان: بله، مثلا اوايل برنامه مخاطبان پيامک مي‌زدند که به چه چيزي بايد بخنديم؟ به گراني؟ به تورم؟ به... من نمي‌دانم به چه چيزي بايد خنديد ولي بايد بخنديد. باور کنيد همه جاي دنيا تورم و گراني هست و هيچ‌کس در رفاه مطلق نيست اما همان آدم‌ها زنگ تفريحي براي خودشان قائل مي‌شوند مثلا براي آخر هفته برنامه‌ريزي مي‌کنند. ما فقط دنبال اين هستيم که يک نفر بيايد و برايمان کاري انجام دهد. در صورتي که موظفيم حال خودمان را خودمان خوب کنيم. قبول دارم که مشکلات هست چون ابعاد زندگي بزرگ‌تر شده اما بايد راهي براي داشتن آرامش و شادي پيدا کنيم.


  رامبد جوان با استرس‌هايش چه مي‌کند؟
  رامبد جوان: کارهايي انجام مي‌دهم که حالم را بهتر مي‌کند؛ مثلا با دوستانم معاشرت مي‌کنم، فيلم مي‌بينم، کتاب مي‌خوانم، غذا درست مي‌کنم، به پروژه‌هايم فکر مي‌کنم، مجله‌ها را ورق مي‌زنم و... تفکر به اين چيزها و عمل کردن به آنها استرس‌هايم را کمتر مي‌کند.
  هيچ‌زمان براي رفع استرس‌ها به مشاور مراجعه کرده‌ايد؟
  رامبد جوان: بله و معت گام همه آدم‌ها بايد با يک مشاور در ارتباط باشند. چند سالي می باشد که خودم هم اين کار را انجام مي‌دهم تا احساسات و حتي ترس‌هايم را بهتر و بيشتر بشناسم چون از اين طريق مي‌توانم خشم و عصبانيتم را راحت‌تر کنترل و با چيزهايي که برايم اضطراب‌آورند، مقابله کنم.

  اما خيلي از افراد و به‌خصوص آقايان عقيده‌اي به اين کار ندارند و براي همين خشم دروني‌شان را به شکل‌هاي مختلفي بروز مي‌دهند. عده‌اي هم به خاطر انگ‌هايي که ممکن می باشد به آنها زده شود، از مراجعه به مشاور خودداري مي‌کنند.
  همين‌طور می باشد اما بهتر می باشد براي شناخت بيشتر خودشان هم که شده اين تجربه را به دست بياورند. اصلا چرا بايد دائم به قضاوت ديگران اهميت بدهيم و به اين فکر کنيم که ديگران چه خواهند گفت. واقعا بعضي چيزها به کسي ربطي ندارد بنابراين بايد به فکر جسم و روانمان باشيم.رامبد جوان

   

  اجراي برنامه خندوانه چقدر روي خود شما تاثير داشته است؟
  رامبد جوان: خيلي زياد. اجراي اين برنامه روي من اثر مثبت زيادي داشته است. دکتر جاويدي، مشاور پزشکي برنامه، نکته جالبي در مورد استرس مي‌گفتند؛ اينکه هر بار که دچار استرس مي‌شويم، روده‌ها از کار مي‌افتند، بعد فشار خون بالا مي‌رود و زمان ي فشار خون بالا برود، آدرنالين بيشتري در بدن ترشح مي‌شود.

  زمان ي هم آدرنالين بالا برود، کبد ذخاير قند را آزاد مي‌کند و براي همين قند هم بالا مي‌رود و همين موضوع به قلب، دستگاه گوارش و حتي چشم ما آسيب مي‌زند. در نتيجه استرس داشتن مثل اين مي‌ماند که شما يک ليوان سم بخوريد پس بهتر می باشد از هر چيزي که باعث استرس مي‌شود، دوري کنيد يا حداقل ياد بگيريد آن را کنترل کنيد تا آسيب کمتري ببينيد.

  متاسفانه اين استرس‌ها و اضطراب‌ها به کودکان امروز هم منتقل شده است.

  رامبد جوان: بله، متاسفانه همين‌طور است. والدين بايد بدانند همان‌طور که کودکشان به غذا، لباس، آموزش و... نياز دارد، به آرامش و روان سالم هم نياز دارد. رفتار و استرس ما قطعا به کودکانمان هم منتقل مي‌شود. بچه نبايد دعواي پدر و مادر را ببيند. ما بايد در عصبانيت هم سعي کنيم با هم حرف بزنيم و بدانيم با مشاجره چيزي درست نخواهد شد. بچه‌هاي ما بايد آرامش داشته باشند تا ذهنشان درگير فکرهاي مثبت وخلاق شود.


  شما جزو آدم‌هايي هستيد که دوست دارند هر روز تجربه‌هاي تازه‌اي داشته باشند. هنوز کاري باقي مانده که انجامش نداده‌ايد اما دغدغه آن را داريد؟
  خيلي زياد، هنوز کار‌هاي زيادي می باشد که بايد تجربه کنم.


  برگرديم به اين برنامه، خندوانه چطور شکل گرفت؟
  ايده اوليه اين برنامه نزديک به 8 سال در ذهن من بود اما شرايط ساخت آن به دلايل متفاوت پيدا نمي‌شد تا اينکه بالاخره همه چيز با هم جور شد و با درايت و پشتيباني خوب مدير محترم شبکه نسيم، يعني دکتر کرمي که بسيار مدير فوق‌العاده‌اي هستند، توانستم اين برنامه را با يک گروه کاملا حرفه‌اي و دوست‌داشتني روي آنتن ببرم.


  خندوانه در نهايت چيزي شد که فکر مي‌کرديد؟
  رامبد جوان: مي‌توانم بگويم به مراتب حتي خيلي بهتر هم شد. آن زمان بيشتر اين کار برايم يک تعريف معنايي داشت در حالي که الان برايم عيني‌تر شده است. در اين برنامه مهم‌ترين موضوعات زندگي‌ام را کشف و تجربه مي‌کنم. خوشبختانه در اين مدت انرژي‌ خوبي از مخاطبان خندوانه گرفته‌ايم.

   

  مهم‌ترين تلاش شما در اين برنامه چيست؟
  رامبد جوان: اينکه مخاطبم را بخندانم. البته نمي‌گويم او به من بخندد چون بامزه هستم، بلکه وظيفه ما در قبال خودمان اين می باشد که شاد باشيم. خنديدن مثل ورزش کردن است. مي‌خواهم بگويم تماشاگران حتي اگر من را به‌عنوان يک معلم ورزش قبول ندارند، براي حال بهتر خودشان هم که شده، بلند شوند و کمي خودشان را تکان دهند. برايم مهم می باشد که مخاطب در اين يک ساعت واقعا شاد باشد. همه ما خوب مي‌دانيم اين دنيا چيزهاي بد و مايوس‌کننده زيادي دارد اما من مي‌خواهم براي يک ساعت هم که شده، از اين موقعيت دور شويم، بخنديم و شاد باشيم.

  بيشتر اجرايتان هم بداهه است، درست است؟
  بله، فقط در ابتدا يک کليت طراحي مي‌کنيم و بقيه کاملا بداهه می باشد چون اين برنامه يک شوي تلويزيوني می باشد و اين نوع اجرا بيشتر جواب مي‌دهد.


  راستي هدفتان از حضور «نيما» در برنامه که يک جورهايي بلاتکليف هم هست، چيست؟
  رامبد جوان: مي‌خواهم به واسطه او آدم‌هاي مايوس را به تصوير بکشم، آدم‌هايي که هميشه نااميدند و با اين کار يک ضدريتم ايجاد کردم. نيما مثل «گلوم» در کارتون «گاليور» می باشد که به همه چيز بدبين بود اما آرام‌آرام او هم نرم‌تر خواهد شد. به هر حال خندوانه يک برنامه راحت، خودماني و صادق است.

  مي‌شود گفت رامبد جوان همه روزهاي زندگي‌اش را به معناي واقعي زندگي کرده است؟
  رامبد جوان: من در زندگي‌ام سه اصل دارم؛ اول اينکه نمي‌دانم تا چه زمان ي زنده هستم پس به اتفاق‌هاي قبل و بعد فکر نمي‌کنم و سعي مي‌کنم در لحظه زندگي کنم. دوم اينکه دوست دارم از لحظه‌هايم لذت ببرم و به نظرم کسي که تمام مدت ذهنش درگير مسائل متفاوت است، نمي‌تواند حال خوشي داشته باشد. سوم اينکه من زمان ي قرار می باشد کاري انجام دهم، به حرف‌هاي ديگران توجهي نمي‌کنم و کارم را انجام مي‌دهم.
  البته شما خوشبختي بزرگ‌تري هم داريد؛ انرژي‌هاي مثبتي که از مخاطبان به شما مي‌رسد.
  قطعا همين‌طور است. زمان ي از در خانه‌ام بيرون مي‌آيم و با يک دنيا لبخند و سلام‌هاي گرم روبرو مي‌شوم، معلوم می باشد که حالم خوب و خوش خواهدشد.


  گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

  برچسب های
  گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه - - - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1393/06/28-53 ماه قبل
  کل بازدید : 4,566
  تعداد بازدید ماه جاری : 4,077
  تعداد بازدید در هفته جاری : 1
  تعداد علاقه مندی ها : 0
  تعداد 0رای به گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه


  مطالب مرتبط با گفت و گو با رامبد جوان بعد از خندوانه

  شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
  درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
  همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
  این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
  امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
  امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
  عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
  عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
  امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
  عکس کودکی هانیه توسلی لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
  این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
  امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
  امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
  عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
  عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
  امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
  شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
  درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
  عکس کودکی هانیه توسلی لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014

  • توصیه هایی برای استحمام
   توصیه هایی برای استحمام

   حمام به دلیل آنکه محلی دور از تابش آفتاب و فضایی پررطوبت است، جای مناسبی برای رشد و تکثیر انواع قارچ به شمار می‌رود. این قارچ‌ها اگرچه برای مردان هم خطرناکند اما برای دختران و زنان می‌توانند خطرناکتر باشند و احتمال بیماریزایی در آنها بیشتر باشد. از توصیه‌هایی که در ادامه آمده برای استحمام بهداشتی غافل نشوید. دکتر شیرین نیرومنش متخصص زنان و زایمان و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران : چند وقت پیش خانمی با وزن بالا با بیماری قارچی به من مراجعه کرد. یکی از سوال‌هایی که از او پرسیدم این بود که در حمام روی صندلی می‌نشیند یا کف حمام؟پاسخ مشخص بود؛ به دلیل وزن بالا تحمل ایستادن نداشت و چون عادت به حمام طولانی داشت، کف حمام می‌نشست و اکثر اوقات نیز به حمام عمومی می‌رفت. برایش توضیح دادم که حمام آفتاب نمی‌خورد و محیطی مرطوب و مستعد رشد قارچ است و نشستن کف حمام یا لب استخر یا حوضچه‌های آب گرم یا حتی داخل وان، مخصوصا در اماکن عمومی می‌تواند باعث انتقال عفونت‌ها به دستگاه تناسلی شود نشستن طولانی برابر با کاهش عمر
   نشستن طولانی برابر با کاهش عمر

   محققان آمریکایی می گن که نشستن طولانی مدت برای سلامتی از سیگار کشیدن مضرتر است،  به ازای هر یک ساعت نشستن دو ساعت از طول عمر انسان کم می شود.حال که ما در تمام اداره ها مون همه کارمنداش بیشتر از دو ساعت میشینند تکلیف چیه؟از همه جالبترش اینه که: نشستن طولانی مدت خطر ابتلا به بیماری قلبی، چاقی، دیابت، سرطان و حتی مرگ زودهنگام را افزایش می دهد و برای سلامتی از سیگار کشیدن خطرناک تر است. خواستگاری دخترها از پسرها
   خواستگاری دخترها از پسرها

   در بیشتر مناطق جهان رسم بر این است که مردان با احترام، به خدمت خانواده ای می روند و دخترشان را از آنها خواستگاری می کنند اما در این جهان بزرگ مناطقی وجود دارد که دخترها با قدرت و جسارت قدم پیش می گذارند و از مردی که او را مناسب می دانند، درخواست ازدواج می کنند. تنها مردانی که از خواستگاری کردن زنان ناراحت می شوند، مردان ثروتمند مراکش هستند که دوست ندارند زنی از آنها خواستگاری کند. گذشت زمان چه تغییری در معیارهای ازدواج به وجود آورده است؟
    گذشت زمان چه تغییری در معیارهای ازدواج به وجود آورده است؟

   فرایند سنتی ازدواج، معمولا با خواستگاری رسمی و خانوادگی شروع می شود. خانواده ها همدیگر را می سنجند تا ببینند آیا مطابق با اصول و هنجارهای یکدیگر هستند یا نه. در صورتی که تطابق وجود داشت، از دختر و پسر هم نظرخواهی می کنند و اگر این دو به ازدواج رضایت دادند، بقیه مراحل اجرا می شود. حتی هنوز هم در برخی از ازدواج های سنتی در همان شب خواستگاری مراسم عقدکنان انجام می شود ولی شکل امروزی تر آن، این است که خانواده ها به دختر و پسر فرصت می دهند تا همدیگر را بیشتر بشناسند و در طی چند جلسه گفت وگو تصمیم بگیرند. من پاداش معنوی را به پاداش دنیوی ترجیح می‌دهم. چون دنیا فانی است
   من پاداش معنوی را به پاداش دنیوی ترجیح می‌دهم. چون دنیا فانی است

   مطلب زیر در مورد گفتگوی یا مصاحبه با کارگری است که 36 میلیون چک را به صاحبش برگردوند.و خودش گفته که من توقع پاداش ندارم.در ادامه بیشتر با این جوان نیکوکار آشنا شوید.شما چی اگه 36 میلیون پولو پیدا میکردی چیکارش میکردی؟
  • حکم رقص از نگاه مراجع
   حکم رقص از نگاه مراجع

   آیا شما هم این سئوال رو دارید که حکم رقصیدن از دیدگاه مراجع چیست و چگونه باید برخورد کرد؟؟ راست و دروغ جدایی هومن برق نور و هومن تشکر
   راست و دروغ جدایی هومن برق نور و هومن تشکر

   با پخش سریال جدیدی از هومن تشکر و عدم حضور هومن برق نورد در آن شایعه هایی درباره جدایی و مشکلات این دو بازیگر بر سرزبان ها افتاده است گل مسی و مدافعان گره خورده بوسنی
   گل مسی و مدافعان گره خورده بوسنی

   در زمان گل مسی به بوسنی به واقع مدافعان این تیم به هم گره خوبی خورده بوددند سرکوب اشتها با این 9 روش
   سرکوب اشتها با این 9 روش

   امروز 9 روش خاص رو برای نابود کردن رسمی اشتها رو برای شما دوستان داریم شاید راهکارهایی بامزه و متفاوت برای لاغر شدن رقابت وایمکس با ADSL
   رقابت وایمکس با ADSL

   رقابت وایمکس با adsl ادامه دارد و آن هم رقابتی پایاپای اما کدام میتواند موفقتر باد و به هدف برسد و اقبال عمومی بیشتری داشته باشد
  • بخوانید غذا های سالم و اثر گذار بر داشتن زندگی زیاد!
   بخوانید غذا های سالم و اثر گذار بر داشتن زندگی زیاد!

   پیشنهاد ما به افراد سالمند استفاده از این خوراکی های سالم و تاثیر گذار بر طول عمر می باشد اگر در وعده های غذایی خود از این نوع خوراکی ها استفاده کنید خواهید توانست صاحب عمری طولانی باشید. از نگاه سلامت چه میان نوبت هایی برای ساعت های آخر شب سودمندترند؟!
   از نگاه سلامت چه میان نوبت هایی برای ساعت های آخر شب سودمندترند؟!

   چه میان وعده هایی برای ساعت های آخر شب مفیدترند از چه خوراکی هایی می توانیم در میان وعده شام استفاده کنیم به برخی از آن ها در ادامه مطلب اشاره می کنیم. مطلبی تازه درباره صبحانه ای سالم با مصرف این خوراکی ها
   مطلبی تازه درباره صبحانه ای سالم با مصرف این خوراکی ها

   توصیه می کنیم هرروز یکی از این صبحانه ها را امتحان کنید صبحانه سالم نقش زیادی در لاغری و تناسب اندام ما دارد همچنین موجب تداوم سلامتی بدن ما خواهد شد. جدید با استفاده تربچه از تمامی امراض ریسک دار در فصل بهار جلوگیری نمایید!
   جدید با استفاده تربچه از تمامی امراض ریسک دار در فصل بهار جلوگیری نمایید!

   با استفاده کردن از تربچه می توانید از تمامی امراض خطرناک در فصل بهار پیشگیری کنید و باعث تقویت سیستم ایمنی بدنتان شوید. مطلبی تازه درباره توصیهات غذا ای برای کم شدن کلسترول بدن!
   مطلبی تازه درباره توصیهات غذا ای برای کم شدن کلسترول بدن!

   چه نوع خوراکی هایی به ما در زمینه کم کردن کلسترول بدن مان کمک می کنند استفاده از چه منوی غذایی در این زمینه موثر است پیشنهادات تغذیه ای برای کاهش کلسترول بدن را بخوانید.

  تصادف وحشتناک مشهورترین بازیگر ایرانی تصادف وحشتناک مشهورترین بازیگر ایرانی
  مروز خبر بسیار تاسف انگیزی در مورد یکی از مشهورترین بازیگران ایرانی خانم روشنک گرامی بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان شنیدم که در زیر گزارش کاملی از این حادثه دلخراش رو براتون گذاشتم
  محبوبیت در سر کار با 24 دستور زیر محبوبیت در سر کار با 24 دستور زیر
  اگر مایلید در سرکارمان محبوبتر و موفقتر باشید باید از 24 دستور زیر استفاده کنید تا در بین همکاران خودتون شخصیت محبوبتری داشته باشید
  آموزش تهیه کردن سس رژیمی آموزش تهیه کردن سس رژیمی
  افرادی وجود دارند که در خانواده به خوردن سس سفید آلرژی خواصی دارند و برخی دیگر هم برای اینکه لاغر شوند از این سس ها استفاده نمیکنند خوب حالا ما در این آموزش همراه باشید تا نحوه ی  درست کردن این سس رژیمی را برای شما به نمایش بگذاریم.  
  رنگ هایی که زندگی شما تغییر میدهند رنگ هایی که زندگی شما تغییر میدهند
  دیگه این یک چیز ثابت شده است که رنگ ها در روحیه ما والبته زندگی ما تاثیر دارند پس میتوان با انتخاب بهتر رنگ ها زندگی خودتون رو تغییر بدید
  طرز تهیه سالاد مدیترانه ای رژیمی طرز تهیه سالاد مدیترانه ای رژیمی
  سالاد یک جزء اصلی برای سفره ی غذا است که با مواد غذایی متنوعی درست میشود که مورد پسند همگان است و همچنین برای حفظ سلامت به انسان ها نیز کمک میکند.
  طرز تهیه غذایی کاملا رژیمی طرز تهیه غذایی کاملا رژیمی
  برای شما این سوال پیش  می آید بورانی چیست؟یا با چه چیزی سرو میشود؟ بورانی غذایی کاملا رژیمی است که همراه با ماست سرو می شود, بورانی ها غذا های سردی است که به عنوان پیش غذا استفاده می گردد.کاربران عزیز برای شما در این مطلب طرز تهیه بورانی رژیمی  قرار داده ایم خوب حالا با ما همراه باشید:
  هدیه های متفاوت رامبد جوان هدیه های متفاوت رامبد جوان
  رامبد جوان به طور کلی شخصیت جذاب و البته متفاوتی است و او هدیه های متفاوتی نیز به اطرافیانش میدهد
  قیمت شگفت انگیز کفش جواد نکونام در بازیهای جام جهانی قیمت شگفت انگیز کفش جواد نکونام در بازیهای جام جهانی
  مطلب جالب ورزشی رو براتون گذاشتم که شاید خواندنش خالی از لطف نباشد.چیزی حدود 6 روزدیگر به بازیهای جام جهانی 2014 باقی مانده است
  علی صادقی هم زبان به اعتراض گشود علی صادقی هم زبان به اعتراض گشود
    حتی علی صادقی نیز زبان به اعتراض برعلیه عکس هایی که بر روی فیلم های شبکه خانگی منتشر شده است گشود
  دوخت عجیب ترین لباس عروس با دستمال توالت دوخت عجیب ترین لباس عروس با دستمال توالت
  دنیای مد دنیای بسیار عجیبی ست و گاهی اوقات چیزهایی در آن ساخته و مد می شود که اصلا به ذهن ما انسان های عادی نمی رسد و بسیار برایمان عجیب است. و جالب اینجاست که انسان های پولدار بابت این چیزهای عجیب و غریب پول های بسیار هنگفتی پرداخت می نمایند تا بتوانند از این چیزهای خاص و عجیب استفاده کنند تا در مرکز دید و توجه قرار گیرند
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو