هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/Lifestyle/4554/تاثیر-اشتغال-زنان-بر-خانواده-و-باروری/تاثیر اشتغال زنان بر خانواده و باروری

  تاثیر اشتغال زنان بر خانواده و باروری 9 ساعت قبل

  دعوا کردن کودکان چه عواقبی دارد 21 ساعت قبل

  چرا بعد از زامیان مشکلاتی در رابطه زناشویی به وجود می آید 1 روز قبل

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 2 روز قبل

  چجوری پسرها مخ زنی میکنند 1 روز قبل

  fa/Married/4549/آدم-های-بد-قول-چجور-شخصیتی-دارند/آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 2 روز قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 2 روز قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 3 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 3 روز قبل

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 4 روز قبل

  fa/fun/4544/چجوری-گل-شمعدانی-رو-پرورش-بدیم-و-نگهداری-کنیم/چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 5 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 5 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 5 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 6 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

  با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

  امروز کفت و گویی متفاوت داریم با بازیگر دوست داشتنی سریال پدر سالار کمند امیر سلیمانی، گفت و گویی درباره مسائل مطرح نشده او از رژیم پوستش و دوران بچگی اش و....

  اگر چه كمند اميرسليماني طي سال‌هاي گذشته در قالب نقش‌هاي مختلفي فرو رفت اما انگار آنچه براي خيلي از مردم ماندگار و به‌يادماندني شده همان نقش آذر می باشد كه با جديت مقابل پدرشوهر سختگيرش ايستاد تا داستان سريال پدرسالار را جذاب و ديدني كند. كمند اميرسليماني 7ساله بود كه بازيگري را شروع كرد. به هر حال زندگي در خانواده‌اي هنرمند مي‌توانست يك فاكتور مثبت براي پيشرفت او در اين عرصه محسوب شود كه همينطور هم شد. هنوز هم گذشته‌ها برايش جالب هستند. گذشته‌اي كه با كودكي‌اش گره خورده و كودكي كه برايش تداعي‌كننده همبازيانش است.

  معروف شدم، سيلي خوردم

  كمند اميرسليماني: اولين بار زمان ي 9ساله بودم ديده شدم. در يك برنامه كودك با پدرم بازي كردم. آن موقع از طرف مدرسه ما را براي بازديد به كاخ سعدآباد بردند. يادم مي‌آيد زمان ي از ميني‌بوس پياده شدم تعداد زيادي از معلمان ميني‌بوس‌هاي ديگر آمدند و دور من جمع شدند اما يك خانم با يك حالت تند و عصبي آمد به صورتم سيلي زد و گفت تو در اين برنامه تلويزيوني بازي مي‌كني؟ من گفتم نه. معلم‌‌ها مرا از آنجا دور كردند. اما دلم خيلي شكست. به خانه آمدم و ماجرا را براي پدرم تعريف كردم. پدر به من گفت اگر جنبه نداري بازي نكن. بازيگري همين می باشد كه مي‌بيني. چند سال بعد من در يك كار با پدرم با هم بازي كرديم. درخيابان با پدرم راه مي‌رفتيم واقعا خيابان بسته شد آنقدر كه دور ما جمع شده بودند؛ البته براي پدرم نه من.

  در يك مقطعي احساس كردم لازم می باشد وارد حرفه ديگري جز بازيگري شوم به همين دليل عكاسي را شروع كردم. چند سالي می باشد كه يك استوديوي عكس براي خانم‌ها راه‌اندازي كرده‌ام. دوست داشتم يك محيط امن و راحت براي خانم‌ها ايجاد كنم. عكاسي هم برايم كار هيجان‌انگيز و دوست‌داشتني است.

  لیلا حاتمی همبازی بچگی‌ام بود

  كمند اميرسليماني: زمان ي اولين بار بازي كردم فقط 7 سالم بود. طبيعي می باشد كه در آن سن سخت بتوان گفت چه شد كه بازيگري را انتخاب كردم اما از همان كودكي به بازيگري علاقه داشتم. آن موقع من و سپند بازي‌ بچه‌گانه‌مان اجراي تئاتر بود. همبازي بچگي‌هاي من ليلا حاتمي و سام مشايخي پسر آقاي مشايخي بودند. ما تمام مدت در حال بازي تئاتر بوديم. من از مدرسه مي‌آمدم فيلم بازي مي‌كردم. تابستان‌ها با پدرم به اداره تئاتر مي‌رفتم. تمرين‌هاي آنها را مي‌ديدم. من هم پشت صحنه براي خودم تئاتر تمرين مي‌كردم تا اينكه يك نمايش به نويسندگي مرحوم نادر ابراهيمي نوشته شد. آنها دنبال تعدادي بچه مي‌گشتند. كارگردان آن تئاتر من را ديد و از پدرم خواست كه از من براي بازي در آن كار استفاده كند اما پدرم مخالفت كرد. به دليل شرايط بدي كه آن موقع بازيگرها داشتند آن سال‌ها وضعيت زندگي بازيگرها خيلي خوب نبود اما مادرم اصرار كرد كه اين اتفاق بيفتد. مادرم معتقد بود بازيگري در خون من می باشد و حيف می باشد كه به علاقه من توجه نشود. بالاخره من در آن تئاتر بازي كردم. از همان زمان خانواده من را مستقل بار آوردند. يادم مي‌آيد هر سال در آن فصل با خانواده پدري به سفر مي‌رفتيم. آن موقع اين سفر مصادف شد با اجراي تئاتر من. پدر و مادرم به خاطر من برنامه‌شان را لغو نكردند. آنها به سفر رفتند و مرا به مادربزرگ تحويل دادند. روزها به تمرين تئاتر مي‌رفتم و شب‌ها به خانه مادربزرگ. اينطور بود كه از همان شروع كار بازيگري برايم تبديل به كار حرفه‌اي شد. اتفاقا آن اجرا ضبط شد و در تلويزيون هم پخش شد. باورتان نمي‌شود من 40 درجه تب داشتم اما چون ضبط برنامه داشتيم بايد به كارم ادامه مي‌دادم. از همان موقع ياد گرفتم كه زمان ي بيمار هم هستي بايد كار كني. بازيگري بيماري و ناخوشي نمي‌شناسد.

  با اولين دستمزدم پيانو خريدم
  اولين دستمزد من از اجراي تئاتر و ضبط تلويزيوني 7 هزار تومان بود كه پدرم به من كمك كرد و 2 هزار تومان روي آن گذاشت و من توانستم يك پيانو براي خودم بخرم.

  مي‌خواستم پزشك شوم، بازيگر شدم

  كمند اميرسليماني: از همان شروع كار حرفه‌اي به بازيگري فكر كردم. منظورم اين می باشد كه اينطور نبوده كه به واسطه پدرم به صحنه‌هاي فيلم بروم و از وجود او استفاده كنم. با همه علاقه‌اي كه به بازيگري داشتم خيلي هم درسخوان بودم و دوست داشتم پزشكي بخوانم. الان كه فكر مي‌كنم نمي‌دانم چرا مي‌خواستم پزشك شوم چون اين رشته اصلا با روحيات من سازگار نيست. سال چهارم دبيرستان فكر كردم چرا رشته پزشكي را دنبال كنم؟ چرا اين همه سال بروم دنبال رشته‌اي كه نمي‌خواهم به عنوان شغل از آن استفاده كنم. بنابراين تصميم گرفتم رشته هنر را دنبال كنم. در آن دوره تحصيلات آكادميك خيلي اهميت داشت. خب زمان ي ديپلم گرفتم 12 سال بود كه بازي مي‌كردم و همان رشته را در دانشگاه انتخاب كردم.

  در اولين اجرايم سواد خواندن و نوشتن نداشتم

  كمند اميرسليماني: از سن کم بازيگري برايم جدي بود. الان هم همينطور. در كارهاي كمدي هم كه بازي مي‌كنم صداي خنده همه بچه‌هاي گروه شنيده مي‌شود اما من خيلي جدي فقط به نقشم فكر مي‌كنم. تصور كنيد زمان ي بازيگري را شروع كردم كه خواندن و نوشتن بلد نبودم اما زمان ي براي يكي از بازيگرهاي اصلي اجرا مشكل پيش آمد جاي او بازي كردم. راستش را بخواهيد آن موقع هيچ حس خاصي نسبت به بازيگري نداشتم؛ نه هول شدم و نه جو جمعيت سالن آمفي‌تئاتر من را گرفت. شايد چون از بچگي خيلي اهل شو و نمايش بودم بنابراين جمعيت هم مرا نمي‌ترساند.

  برای مردم هنوزآذرم

  كمند اميرسليماني: بعد از شروع سريال پدرسالار با اوج عكس‌‌العمل‌هاي مردم مواجه شدم. مردم با شخصيتي كه در پدرسالار بازي مي‌كردم، درگير بودند و هنوز بعد 18 سال كه از پخش آن سريال مي‌گذرد مرا با اسم آذر صدا مي‌كنند و همچنان مرا با آن سريال مقايسه مي‌كنند مثلا مي‌گويند چاق‌تر شدي، لاغرتر شدي، عجيب می باشد كه هنوز مرا با آن نقش مي‌شناسند. شايد نقش من نقش مثبتي نبود اما واكنش مردم نسبت به من خوب بود. به جرات مي‌توانم بگويم كه تمام مردم ايران و ايراني‌هاي خارج از كشور درگير سريال پدرسالار بودند و فكر مي‌كنم موفق‌ترين كار من بازي در آن سريال بود.

  فراموش مي‌كنم بازیگرم

  كمند اميرسليماني: همیشه زیر ذره بین مردم بودن همان‌قدر كه آزاردهنده است، لذتبخش هم هست. البته این به خود آدم بستگي دارد. من معت گام بازيگري شغل من می باشد مثل كارمندي كه به اداره مي‌رود. زمان ي كارم تمام مي‌شود فراموش مي‌كنم بازیگرم. باورتان نمي‌شود گاهي زمان ‌‌ها يادم مي‌رود. با خودم مي‌گويم چرا مردم من را اينطور نگاه مي‌كنند. در واقع چون زندگي شخصي‌ام را خيلي دوست دارم نمي‌گذارم كارم روي زندگي‌ام تاثير بگذارد. به طور مثال من سوار اتوبوس مي‌شوم، با مترو رفت و آمد مي‌كنم، پياده‌روي مي‌كنم و در بازار تجريش راه مي‌روم. دوستانم از اين رفتار من تعجب مي‌كنند. در كل سعي نمي‌كنم ظاهرم با مردم فرق داشته باشد. بزرگ‌ترين حمايتگر من مردم جامعه هستند. من بايد مثل خودشان باشم، از جنس خودشان. كنارشان مي‌نشينم، با آنها صحبت مي‌كنم و فكر مي‌كنم مرا دوست داشته باشند. ممكن می باشد يك بازيگر سينما يا تلويزيون را از نزديك ببيني و بي‌جهت دوستش نداشته باشي چون حس مي‌كني از جنس تو نيست اما من از اول دوست داشتم بين مردم زندگي كنم. شايد اين خصوصيت من متاثر از رفتار پدرم بوده، پدرم روي ما را از مردمي بودن كم كرده است. كلا از توجه مردم خسته نمي‌شوم.

  رویا نیست لذت است

  كمند اميرسليماني: بازيگري هيچ زمان براي من رؤيايي نبوده، معاشرين خانواده‌ما همه بازيگرها بودند به همين دليل بازيگري برايمان مقوله جذابي نبوده. مثل اين مي‌ماند كه من در كنگره دانشمندان سخنراني مي‌كنم خيلي موفق شوم خب طبيعي می باشد كه موفقيتم برايم جالب خواهد بود اما زمان ي در محيطي بزرگ شده‌ام كه تمام اطرافيانم بازيگران بوده‌اند اين حرفه برايم رؤيايي نيست فقط لذتبخش است.

  گوهر خيرانديش بهترين دوست من است

  كمند اميرسليماني: خيلي رفيق‌باز نيستم. در مجموع 10 دوست نزديك دارم كه از بين آنها 4،3 نفرشان دوستان دوره بچگي‌ام هستند. رامك بهترين و قديمي‌ترين دوست من می باشد تا حدي كه گاهي احساس مي‌كنم بدون او نمي‌توانم زندگي كنم چون كسي می باشد كه در غم و شادي كنار من بوده. غزاله يكي ديگر از دوستان عزيز من است. از خيلي سال پيش با خانم گوهر خيرانديش خيلي دوست بودم با اينكه تفاوت سني داريم ولی دوستان خيلي خوبي براي هم هستيم. فكر مي‌كنم قديمي‌ترين دوستم خانم گوهر خيرانديش است.

  و اما رازهای زیبایی پوست کمند امیرسلمانی چیست؟!

  كارهاي طبيعي انجام مي‌دهم

  كمند اميرسليماني: من جزء آن دسته افرادي هستم كه زياد دوست ندارم، زمان م را در مطب پزشكان بگذرانم و تاكنون براي مراقبت از پوستم به پزشك متخصص پوست و مو مراجعه نكرده ام. اما كارهايي كه بايد به صورت طبيعي و روزانه انجام داد مثل استفاده از كرم روز، شب، ضدآفتاب و كرم دور چشم را انجام مي‌دهم. صبح‌ها بعد از شستن صورتم كرم روز روي پوستم مي‌زنم و اگر قصد خروج از منزل را داشته باشم، حتما از ضدآفتاب استفاده مي‌كنم. شب‌ها هم قبل از خواب حتما صورتم را مي‌شويم و كرم شب و كرم دور چشم مي‌زنم. تقريبا هميشه از مارك لانكوم استفاده مي‌كنم و هر چند ماه يكبار كرم‌هاي مورد استفاده‌ام را تغيير مي‌دهم، مثلا از كرم روشن‌كننده‌تر يا با رطوبت بيشتر استفاده مي‌كنم. براي خريداري كرم‌ها هم به فروشگاه‌هاي خوب و معتبرمراجعه مي‌كنم و با مشورت افرادي كه در زمينه پوستي تخصص دارند، كرم مورد نظرم را انتخاب و خريداري مي‌كنم.

  کمند امیرسلیمانی


  خود را به چيزي وابسته نمي‌كنم

  كمند اميرسليماني: اصولا از انجام هركاري كه وابستگي ايجاد مي‌كند، پرهيز مي‌كنم. در يك مقطع زمان ي شركت در كلاس‌هاي مديتيشن به‌خصوص در ميان بازيگران جوان رواج فراواني داشت، اما با بررسي متوجه شدم كه در صورت شركت در كلاس‌ها بايد هر روز صبح تمرينات را انجام دهم و همين امر مانع از شركت من در اين كلاس‌ها شد، زيرا معت گام در صورت تخلف از قانون مربوط به كلاس‌ها بيشتر آسيب خواهم ديد. زياد آدم پيگيري نيستم، شايد اين يكي از نقطه ضعف‌هاي من باشد ولي احساس مي‌كنم. اثر اين رفتارها و كارها مزمان ي می باشد و نمي‌تواند دائمي باشد.

  استفاده از داروهاي گياهي و شيميايي

  كمند اميرسليماني: اصولا به دارو زياد اعتقاد ندارم و شايد به خاطر جنب و جوش زيادم می باشد كه نمی توانم آرام بنشینم و ما سکي را روي صورتم بگذارم، بنابراين تاكنون از ماسك‌ها استفاده نكرده‌ام. در تمام طول عمرم تنها 2بار به مطب پزشك پوست و مو رفتم، آن هم براي پاكسازي پوست صورتم. ولي اگر هم دچار ريزش موي شديد شوم، از قرص‌هاي روي استفاده مي‌كنم.


  رژيم خاصي رعايت مي‌كنم

  كمند اميرسليماني: از دوران كودكي عادت داشتم كه شب‌ها زود بخوابم. زمان ي شب كاري دارم، كاملا احساس مي‌كنم كه پوستم خسته و كدر شده است. بنابراین خودم را عادت داده‌ام تا در ساعت معینی بخوابم که این مساله تاثیر خود را روی پوست من نشان داده است.

  جز این، ميوه و سبزيجات تازه مصرف مي‌كنم. اصلا سراغ دخانيات و سيگار نمي‌روم چون مي‌دانم سيگار دشمن اصلي پوست است. گاهي ورزش مي‌كنم و شنا جزء برنامه‌هاي اصلي زندگي من محسوب مي‌شود. این یک لذت بزرگ می باشد که آن را به هر خانمی توصیه می‌کنم.


  زیبایی با روش طبی بوعلی‌سینا

  كمند اميرسليماني: سال‌ها قبل پس از زايمانم با پزشكي به نام دكتر روشندل آشنا شدم كه كار اصلي او سالم‌سازي كبد و تنظيم متابوليسم و سوخت‌وساز بدن است. در آن زمان تصميم داشتم لاغر شوم و با مراجعه به دكتر روشندل رژيم غذايي خاصي را شروع كردم، اما كم‌كم متوجه شدم كه سلامت بدن با كمك تغذيه بيشتر از لاغري حائز اهميت است.

  گاهي زمان ‌ها که زياد كار مي‌كنم، ممکن می باشد از نظر عصبی کم بیاورم و دچار سرگيجه بشوم. در این لحظات می باشد که دکتر با روش‌های خاص خودش به داد من می‌رسد. ايشان با پيروي از روش طب بوعلي‌سينا با تغذيه درست، سيستم بدن مرا به حالت طبيعي بازمي‌گرداند. من همیشه با پیروی از دستورات ايشان انرژي از دست رفته را دوباره به‌دست مي‌آورم، حالم بهتر مي‌شود و پوست شفاف‌تري پيدا مي‌كنم... راز تندرستی من به همین سادگی است.


  چهره مصنوعي را نمي‌پسندم

  كمند اميرسليماني: اصولا اعتقادي به انجام اعمال جراحي زيبايي ندارم، گاهي اوقات دوستانم انجام برخي از آنها را به من توصيه مي‌كنند، اما من احساس مي‌كنم اگر چروك‌هاي صورت با سن فرد متناسب باشد، نه تنها زشت نيست بلكه مي‌تواند به شيريني صورت اضافه كند. البته بايد اعتراف كنم شايد 10سال ديگر اين نظر را نداشته باشم. اهل دستكاري صورتم نيستم و فكر مي‌كنم با انجام اين روش‌ها صورت حالت مصنوعي پيدا مي‌كند. بنابراين ترجيح مي‌دهم كه ظاهرم هم مثل سنم روال طبيعي خود را طي كند.


  با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

  برچسب های
  با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش - - - - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1393/06/30-53 ماه قبل
  کل بازدید : 4,197
  تعداد بازدید ماه جاری : 2,815
  تعداد بازدید در هفته جاری : 1
  تعداد علاقه مندی ها : 0
  تعداد 0رای به با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش


  مطالب مرتبط با با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

  شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
  درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
  همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
  این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
  امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
  امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
  عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
  عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
  امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
  عکس کودکی هانیه توسلی لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  تهران تا بهشت بر روی پرده سینما با حضور مهناز افشار تهران تا بهشت بر روی پرده سینما با حضور مهناز افشار
  فیلم تازه مهناز افشار به نام تهران تا بهشت به فیلم های بر روی پرده سینماهای کشور اضافه شده  که به نظر فیلم متفاوت و البته دوست داشتنی است وقتی مجید صالحی در ضد ضرب خواننده میشود همرا با عکس وقتی مجید صالحی در ضد ضرب خواننده میشود همرا با عکس
  پروژه جدید مجید صالحی در راه است که او در این کار جدید قرار است نقش یک خواننده را ایفا کند و خودش را به عنوان خواننده در نقش تازه اش نشان دهد که باید کار زیبایی باشد چرا اکبر عبدی نقش زنان را بیشتر بازی میکند چرا اکبر عبدی نقش زنان را بیشتر بازی میکند
  اکبر عبدی جزء معدود بازیگران مردی که در کارنامه کاریخ ود نقش های زن دارد آن هم نقش های بسیاری که او در نقش یک خانم ظاهر شده است اون هم از خانم های جوان گرفته تا خانم های جا افتاده و حتی ییر، امروز گقت و گویی از اکبر عبدی رو براتون داریم درباره اینکه خودش درباره بازی در نقش خانم ها  چه فکر و نظری دارد حسام نواب صفوی و ماشین لوکس در آمریکا حسام نواب صفوی و ماشین لوکس در آمریکا
  حسام نواب صفوی و ماشین لوکس در آمریکا فیلم رضا نمی خوابد رضا عطاران برای سال آینده فیلم رضا نمی خوابد رضا عطاران برای سال آینده
  فیلم رضا نمی خوابد نام کار دیگری از رضا عطاران است که قرار است در سال آینده به نمایش در بیاید کاری طنز و البته به نظر جنجالی محسن تنابنده در نقش زن +عکس محسن تنابنده در نقش زن +عکس
  محسن تنابنده قدرت بازیگری خود را در سریال شاهرود به خوبی نشان داده است و در آخرین کار خودش قرار است در نقش پیرزنی نقش آفرینی کند فرزاد حسنی و گریگوری پک + عکس فرزاد حسنی و گریگوری پک + عکس
  فرزاد حسنی شخصیطتا جنجالی است و دوست داره حرف هایی بزنه و کارهایی بکنه که بر سر زبان ها باشه  وهمیشه و همه جا از اون حرف بزنن شخصیتی که از وقتی در تلویزیون ظاهر شده جنجال ها هم همراهش بودن و انگاری او هم خیلی از این جنجال ها بدش نمیاد مرتضی پاشایی و آخرین حال و روزش در گفت و گو با پدر و مادرش مرتضی پاشایی و آخرین حال و روزش در گفت و گو با پدر و مادرش
  همینطور که میدانید مرتضی پاشایی مدتی است که با بیماری خودش دست به گریبان است و با روحیه فوق العاده خودش در حال مبارزه با بیماری و مریض خودش میباشد است و این روزها در بیمارستان بستری است، برای همین جویای حال و روز او از پدر و مادرش شدیم بشنوید از رازهای مگوی جنیفر لوپز بشنوید از رازهای مگوی جنیفر لوپز
  جنیفر لوپز تازگی ها شروع کرده به گفتن رازهای مگو خودش از جمله اشتباه هایی که در روابط و ازدواج هایش داشته احساس برد پیت بعد از ازدواج با آنجلينا جولی احساس برد پیت بعد از ازدواج با آنجلينا جولی
  امسال سال ازدواج های بزرگ بازیگران معروف هالیوودی بود و یکی از بزرگترین آنها بدون شک ازدواج برد پیت و آنجلينا جولی بود، و حال بخوانید از مصاحبه برد پیت بعد از ازدواج


  بهاره رهنما ده کیلو وزن کم کرد بهاره رهنما ده کیلو وزن کم کرد
  امروز عکس و خبری از بهاره رهنما داریم که در آن این بازیگر سینما 10 کیلو از وزن خود را کم کرده است و اینگونه که میگوید این عکس را دختر او گرفته است
  عکس الناز شاکر دوست در فیلم جدیدش عکس الناز شاکر دوست در فیلم جدیدش
  امروز خبر و عکسی از الناز شاکر دوست این بازیگر جنجالی رو براتون داریم با حضور در فیلم تازه او
  پیرمردهای خوش تیپ و دلبری در شبکه های اجتماعی پیرمردهای خوش تیپ و دلبری در شبکه های اجتماعی
  تازگی ها در شبکه های اجتماعی صفحاتی ایجاد شده است در حمایت از پیرها مخصوصا پیر مردها و اینگونه که گفته میشه این صفحات برای روحیه دادن به پیر های ایجاد شده است
  مهدی پاکدل وآرزوی موفقیت تیم ملی با عکس همسرش مهدی پاکدل وآرزوی موفقیت تیم ملی با عکس همسرش
  مهدی پاکدل با قرار دادن عکسی از همسرش در حال خوشحالی در زمان صعود تیم ملی به جام هانی آرزوی موفقیت در باقی بازیهای تیم ملی را کرده
  این مدل برزیلی با متفاوت ترین روش برای صاف کردن مو را دارد این مدل برزیلی با متفاوت ترین روش برای صاف کردن مو را دارد
  سوپر مدل برزیلی که در بخش زیر چهره او رو میبیند برای صاف کردن مو هایش روش فوق العاده خاصی دارد که عکس زیر اون رو مشاهده میکنید روش که فکرکنم جز این سوپر مدل کس دیگری از این مدل استفاده نمیکند
  دختر سلطان بر روی پرده نقره ای دختر سلطان بر روی پرده نقره ای
  خبرهای از حضور دختر علی پرویل سلطان فوتبال به گوش میرسد خبرهایی که به احتمال قوی شاهد حضور دختر علی پروین در اولین فیلم او خواهید بود
  کیک های تولد باور نکردنی + عکس کیک های تولد باور نکردنی + عکس
  عکس هایی از کیک های فوق العاده اما باور نکردنی رو براتون داریم که میشه گفت واقعا کسانی که این کیک ها رو تهیه کرده اند هنر مندان فوق العاده ای بودند
  شباهت گربه ها با صاحب های معروفشان شباهت گربه ها با صاحب های معروفشان

  ثریا قاسمی ماه رمضان در تلویزیون ثریا قاسمی ماه رمضان در تلویزیون
  ثریا قاسمی جزء بازیگران فوق العاده خوب و وکهنه کارم است که  امسال نیز در ماه رمضان مهمان خانه های شما دوستان خواهد بود
  جشن تولد چینی برای آنجلینا جولی + عکس جشن تولد چینی برای آنجلینا جولی + عکس
  چینی ها هم جز< طرفداران پر شور آنجلینا جولی هستند که با توجه به علاقه زیادی که به این خواننده داردن برای او جشن تولد گرفته اند
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو