هوالرزاق
ads


با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

امروز کفت و گویی متفاوت داریم با بازیگر دوست داشتنی سریال پدر سالار کمند امیر سلیمانی، گفت و گویی درباره مسائل مطرح نشده او از رژیم پوستش و دوران بچگی اش و....

اگر چه كمند اميرسليماني طي سال‌هاي گذشته در قالب نقش‌هاي مختلفي فرو رفت اما انگار آنچه براي خيلي از مردم ماندگار و به‌يادماندني شده همان نقش آذر می باشد كه با جديت مقابل پدرشوهر سختگيرش ايستاد تا داستان سريال پدرسالار را جذاب و ديدني كند. كمند اميرسليماني 7ساله بود كه بازيگري را شروع كرد. به هر حال زندگي در خانواده‌اي هنرمند مي‌توانست يك فاكتور مثبت براي پيشرفت او در اين عرصه محسوب شود كه همينطور هم شد. هنوز هم گذشته‌ها برايش جالب هستند. گذشته‌اي كه با كودكي‌اش گره خورده و كودكي كه برايش تداعي‌كننده همبازيانش است.

معروف شدم، سيلي خوردم

كمند اميرسليماني: اولين بار زمان ي 9ساله بودم ديده شدم. در يك برنامه كودك با پدرم بازي كردم. آن موقع از طرف مدرسه ما را براي بازديد به كاخ سعدآباد بردند. يادم مي‌آيد زمان ي از ميني‌بوس پياده شدم تعداد زيادي از معلمان ميني‌بوس‌هاي ديگر آمدند و دور من جمع شدند اما يك خانم با يك حالت تند و عصبي آمد به صورتم سيلي زد و گفت تو در اين برنامه تلويزيوني بازي مي‌كني؟ من گفتم نه. معلم‌‌ها مرا از آنجا دور كردند. اما دلم خيلي شكست. به خانه آمدم و ماجرا را براي پدرم تعريف كردم. پدر به من گفت اگر جنبه نداري بازي نكن. بازيگري همين می باشد كه مي‌بيني. چند سال بعد من در يك كار با پدرم با هم بازي كرديم. درخيابان با پدرم راه مي‌رفتيم واقعا خيابان بسته شد آنقدر كه دور ما جمع شده بودند؛ البته براي پدرم نه من.

در يك مقطعي احساس كردم لازم می باشد وارد حرفه ديگري جز بازيگري شوم به همين دليل عكاسي را شروع كردم. چند سالي می باشد كه يك استوديوي عكس براي خانم‌ها راه‌اندازي كرده‌ام. دوست داشتم يك محيط امن و راحت براي خانم‌ها ايجاد كنم. عكاسي هم برايم كار هيجان‌انگيز و دوست‌داشتني است.

لیلا حاتمی همبازی بچگی‌ام بود

كمند اميرسليماني: زمان ي اولين بار بازي كردم فقط 7 سالم بود. طبيعي می باشد كه در آن سن سخت بتوان گفت چه شد كه بازيگري را انتخاب كردم اما از همان كودكي به بازيگري علاقه داشتم. آن موقع من و سپند بازي‌ بچه‌گانه‌مان اجراي تئاتر بود. همبازي بچگي‌هاي من ليلا حاتمي و سام مشايخي پسر آقاي مشايخي بودند. ما تمام مدت در حال بازي تئاتر بوديم. من از مدرسه مي‌آمدم فيلم بازي مي‌كردم. تابستان‌ها با پدرم به اداره تئاتر مي‌رفتم. تمرين‌هاي آنها را مي‌ديدم. من هم پشت صحنه براي خودم تئاتر تمرين مي‌كردم تا اينكه يك نمايش به نويسندگي مرحوم نادر ابراهيمي نوشته شد. آنها دنبال تعدادي بچه مي‌گشتند. كارگردان آن تئاتر من را ديد و از پدرم خواست كه از من براي بازي در آن كار استفاده كند اما پدرم مخالفت كرد. به دليل شرايط بدي كه آن موقع بازيگرها داشتند آن سال‌ها وضعيت زندگي بازيگرها خيلي خوب نبود اما مادرم اصرار كرد كه اين اتفاق بيفتد. مادرم معتقد بود بازيگري در خون من می باشد و حيف می باشد كه به علاقه من توجه نشود. بالاخره من در آن تئاتر بازي كردم. از همان زمان خانواده من را مستقل بار آوردند. يادم مي‌آيد هر سال در آن فصل با خانواده پدري به سفر مي‌رفتيم. آن موقع اين سفر مصادف شد با اجراي تئاتر من. پدر و مادرم به خاطر من برنامه‌شان را لغو نكردند. آنها به سفر رفتند و مرا به مادربزرگ تحويل دادند. روزها به تمرين تئاتر مي‌رفتم و شب‌ها به خانه مادربزرگ. اينطور بود كه از همان شروع كار بازيگري برايم تبديل به كار حرفه‌اي شد. اتفاقا آن اجرا ضبط شد و در تلويزيون هم پخش شد. باورتان نمي‌شود من 40 درجه تب داشتم اما چون ضبط برنامه داشتيم بايد به كارم ادامه مي‌دادم. از همان موقع ياد گرفتم كه زمان ي بيمار هم هستي بايد كار كني. بازيگري بيماري و ناخوشي نمي‌شناسد.

با اولين دستمزدم پيانو خريدم
اولين دستمزد من از اجراي تئاتر و ضبط تلويزيوني 7 هزار تومان بود كه پدرم به من كمك كرد و 2 هزار تومان روي آن گذاشت و من توانستم يك پيانو براي خودم بخرم.

مي‌خواستم پزشك شوم، بازيگر شدم

كمند اميرسليماني: از همان شروع كار حرفه‌اي به بازيگري فكر كردم. منظورم اين می باشد كه اينطور نبوده كه به واسطه پدرم به صحنه‌هاي فيلم بروم و از وجود او استفاده كنم. با همه علاقه‌اي كه به بازيگري داشتم خيلي هم درسخوان بودم و دوست داشتم پزشكي بخوانم. الان كه فكر مي‌كنم نمي‌دانم چرا مي‌خواستم پزشك شوم چون اين رشته اصلا با روحيات من سازگار نيست. سال چهارم دبيرستان فكر كردم چرا رشته پزشكي را دنبال كنم؟ چرا اين همه سال بروم دنبال رشته‌اي كه نمي‌خواهم به عنوان شغل از آن استفاده كنم. بنابراين تصميم گرفتم رشته هنر را دنبال كنم. در آن دوره تحصيلات آكادميك خيلي اهميت داشت. خب زمان ي ديپلم گرفتم 12 سال بود كه بازي مي‌كردم و همان رشته را در دانشگاه انتخاب كردم.

در اولين اجرايم سواد خواندن و نوشتن نداشتم

كمند اميرسليماني: از سن کم بازيگري برايم جدي بود. الان هم همينطور. در كارهاي كمدي هم كه بازي مي‌كنم صداي خنده همه بچه‌هاي گروه شنيده مي‌شود اما من خيلي جدي فقط به نقشم فكر مي‌كنم. تصور كنيد زمان ي بازيگري را شروع كردم كه خواندن و نوشتن بلد نبودم اما زمان ي براي يكي از بازيگرهاي اصلي اجرا مشكل پيش آمد جاي او بازي كردم. راستش را بخواهيد آن موقع هيچ حس خاصي نسبت به بازيگري نداشتم؛ نه هول شدم و نه جو جمعيت سالن آمفي‌تئاتر من را گرفت. شايد چون از بچگي خيلي اهل شو و نمايش بودم بنابراين جمعيت هم مرا نمي‌ترساند.

برای مردم هنوزآذرم

كمند اميرسليماني: بعد از شروع سريال پدرسالار با اوج عكس‌‌العمل‌هاي مردم مواجه شدم. مردم با شخصيتي كه در پدرسالار بازي مي‌كردم، درگير بودند و هنوز بعد 18 سال كه از پخش آن سريال مي‌گذرد مرا با اسم آذر صدا مي‌كنند و همچنان مرا با آن سريال مقايسه مي‌كنند مثلا مي‌گويند چاق‌تر شدي، لاغرتر شدي، عجيب می باشد كه هنوز مرا با آن نقش مي‌شناسند. شايد نقش من نقش مثبتي نبود اما واكنش مردم نسبت به من خوب بود. به جرات مي‌توانم بگويم كه تمام مردم ايران و ايراني‌هاي خارج از كشور درگير سريال پدرسالار بودند و فكر مي‌كنم موفق‌ترين كار من بازي در آن سريال بود.

فراموش مي‌كنم بازیگرم

كمند اميرسليماني: همیشه زیر ذره بین مردم بودن همان‌قدر كه آزاردهنده است، لذتبخش هم هست. البته این به خود آدم بستگي دارد. من معت گام بازيگري شغل من می باشد مثل كارمندي كه به اداره مي‌رود. زمان ي كارم تمام مي‌شود فراموش مي‌كنم بازیگرم. باورتان نمي‌شود گاهي زمان ‌‌ها يادم مي‌رود. با خودم مي‌گويم چرا مردم من را اينطور نگاه مي‌كنند. در واقع چون زندگي شخصي‌ام را خيلي دوست دارم نمي‌گذارم كارم روي زندگي‌ام تاثير بگذارد. به طور مثال من سوار اتوبوس مي‌شوم، با مترو رفت و آمد مي‌كنم، پياده‌روي مي‌كنم و در بازار تجريش راه مي‌روم. دوستانم از اين رفتار من تعجب مي‌كنند. در كل سعي نمي‌كنم ظاهرم با مردم فرق داشته باشد. بزرگ‌ترين حمايتگر من مردم جامعه هستند. من بايد مثل خودشان باشم، از جنس خودشان. كنارشان مي‌نشينم، با آنها صحبت مي‌كنم و فكر مي‌كنم مرا دوست داشته باشند. ممكن می باشد يك بازيگر سينما يا تلويزيون را از نزديك ببيني و بي‌جهت دوستش نداشته باشي چون حس مي‌كني از جنس تو نيست اما من از اول دوست داشتم بين مردم زندگي كنم. شايد اين خصوصيت من متاثر از رفتار پدرم بوده، پدرم روي ما را از مردمي بودن كم كرده است. كلا از توجه مردم خسته نمي‌شوم.

رویا نیست لذت است

كمند اميرسليماني: بازيگري هيچ زمان براي من رؤيايي نبوده، معاشرين خانواده‌ما همه بازيگرها بودند به همين دليل بازيگري برايمان مقوله جذابي نبوده. مثل اين مي‌ماند كه من در كنگره دانشمندان سخنراني مي‌كنم خيلي موفق شوم خب طبيعي می باشد كه موفقيتم برايم جالب خواهد بود اما زمان ي در محيطي بزرگ شده‌ام كه تمام اطرافيانم بازيگران بوده‌اند اين حرفه برايم رؤيايي نيست فقط لذتبخش است.

گوهر خيرانديش بهترين دوست من است

كمند اميرسليماني: خيلي رفيق‌باز نيستم. در مجموع 10 دوست نزديك دارم كه از بين آنها 4،3 نفرشان دوستان دوره بچگي‌ام هستند. رامك بهترين و قديمي‌ترين دوست من می باشد تا حدي كه گاهي احساس مي‌كنم بدون او نمي‌توانم زندگي كنم چون كسي می باشد كه در غم و شادي كنار من بوده. غزاله يكي ديگر از دوستان عزيز من است. از خيلي سال پيش با خانم گوهر خيرانديش خيلي دوست بودم با اينكه تفاوت سني داريم ولی دوستان خيلي خوبي براي هم هستيم. فكر مي‌كنم قديمي‌ترين دوستم خانم گوهر خيرانديش است.

و اما رازهای زیبایی پوست کمند امیرسلمانی چیست؟!

كارهاي طبيعي انجام مي‌دهم

كمند اميرسليماني: من جزء آن دسته افرادي هستم كه زياد دوست ندارم، زمان م را در مطب پزشكان بگذرانم و تاكنون براي مراقبت از پوستم به پزشك متخصص پوست و مو مراجعه نكرده ام. اما كارهايي كه بايد به صورت طبيعي و روزانه انجام داد مثل استفاده از كرم روز، شب، ضدآفتاب و كرم دور چشم را انجام مي‌دهم. صبح‌ها بعد از شستن صورتم كرم روز روي پوستم مي‌زنم و اگر قصد خروج از منزل را داشته باشم، حتما از ضدآفتاب استفاده مي‌كنم. شب‌ها هم قبل از خواب حتما صورتم را مي‌شويم و كرم شب و كرم دور چشم مي‌زنم. تقريبا هميشه از مارك لانكوم استفاده مي‌كنم و هر چند ماه يكبار كرم‌هاي مورد استفاده‌ام را تغيير مي‌دهم، مثلا از كرم روشن‌كننده‌تر يا با رطوبت بيشتر استفاده مي‌كنم. براي خريداري كرم‌ها هم به فروشگاه‌هاي خوب و معتبرمراجعه مي‌كنم و با مشورت افرادي كه در زمينه پوستي تخصص دارند، كرم مورد نظرم را انتخاب و خريداري مي‌كنم.

<strong>کمند</strong> امیرسلیمانی


خود را به چيزي وابسته نمي‌كنم

كمند اميرسليماني: اصولا از انجام هركاري كه وابستگي ايجاد مي‌كند، پرهيز مي‌كنم. در يك مقطع زمان ي شركت در كلاس‌هاي مديتيشن به‌خصوص در ميان بازيگران جوان رواج فراواني داشت، اما با بررسي متوجه شدم كه در صورت شركت در كلاس‌ها بايد هر روز صبح تمرينات را انجام دهم و همين امر مانع از شركت من در اين كلاس‌ها شد، زيرا معت گام در صورت تخلف از قانون مربوط به كلاس‌ها بيشتر آسيب خواهم ديد. زياد آدم پيگيري نيستم، شايد اين يكي از نقطه ضعف‌هاي من باشد ولي احساس مي‌كنم. اثر اين رفتارها و كارها مزمان ي می باشد و نمي‌تواند دائمي باشد.

استفاده از داروهاي گياهي و شيميايي

كمند اميرسليماني: اصولا به دارو زياد اعتقاد ندارم و شايد به خاطر جنب و جوش زيادم می باشد كه نمی توانم آرام بنشینم و ما سکي را روي صورتم بگذارم، بنابراين تاكنون از ماسك‌ها استفاده نكرده‌ام. در تمام طول عمرم تنها 2بار به مطب پزشك پوست و مو رفتم، آن هم براي پاكسازي پوست صورتم. ولي اگر هم دچار ريزش موي شديد شوم، از قرص‌هاي روي استفاده مي‌كنم.


رژيم خاصي رعايت مي‌كنم

كمند اميرسليماني: از دوران كودكي عادت داشتم كه شب‌ها زود بخوابم. زمان ي شب كاري دارم، كاملا احساس مي‌كنم كه پوستم خسته و كدر شده است. بنابراین خودم را عادت داده‌ام تا در ساعت معینی بخوابم که این مساله تاثیر خود را روی پوست من نشان داده است.

جز این، ميوه و سبزيجات تازه مصرف مي‌كنم. اصلا سراغ دخانيات و سيگار نمي‌روم چون مي‌دانم سيگار دشمن اصلي پوست است. گاهي ورزش مي‌كنم و شنا جزء برنامه‌هاي اصلي زندگي من محسوب مي‌شود. این یک لذت بزرگ می باشد که آن را به هر خانمی توصیه می‌کنم.


زیبایی با روش طبی بوعلی‌سینا

كمند اميرسليماني: سال‌ها قبل پس از زايمانم با پزشكي به نام دكتر روشندل آشنا شدم كه كار اصلي او سالم‌سازي كبد و تنظيم متابوليسم و سوخت‌وساز بدن است. در آن زمان تصميم داشتم لاغر شوم و با مراجعه به دكتر روشندل رژيم غذايي خاصي را شروع كردم، اما كم‌كم متوجه شدم كه سلامت بدن با كمك تغذيه بيشتر از لاغري حائز اهميت است.

گاهي زمان ‌ها که زياد كار مي‌كنم، ممکن می باشد از نظر عصبی کم بیاورم و دچار سرگيجه بشوم. در این لحظات می باشد که دکتر با روش‌های خاص خودش به داد من می‌رسد. ايشان با پيروي از روش طب بوعلي‌سينا با تغذيه درست، سيستم بدن مرا به حالت طبيعي بازمي‌گرداند. من همیشه با پیروی از دستورات ايشان انرژي از دست رفته را دوباره به‌دست مي‌آورم، حالم بهتر مي‌شود و پوست شفاف‌تري پيدا مي‌كنم... راز تندرستی من به همین سادگی است.


چهره مصنوعي را نمي‌پسندم

كمند اميرسليماني: اصولا اعتقادي به انجام اعمال جراحي زيبايي ندارم، گاهي اوقات دوستانم انجام برخي از آنها را به من توصيه مي‌كنند، اما من احساس مي‌كنم اگر چروك‌هاي صورت با سن فرد متناسب باشد، نه تنها زشت نيست بلكه مي‌تواند به شيريني صورت اضافه كند. البته بايد اعتراف كنم شايد 10سال ديگر اين نظر را نداشته باشم. اهل دستكاري صورتم نيستم و فكر مي‌كنم با انجام اين روش‌ها صورت حالت مصنوعي پيدا مي‌كند. بنابراين ترجيح مي‌دهم كه ظاهرم هم مثل سنم روال طبيعي خود را طي كند.


با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

برچسب های
با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/06/30-49 ماه قبل
کل بازدید : 4,162
تعداد بازدید ماه جاری : 2,780
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش


مطالب مرتبط با با کمند امیر سلیمانی و رژیم پوستش

شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
عکس کودکی هانیه توسلی لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
حسام نواب صفوی در نقش الویس پریسلی حسام نواب صفوی در نقش الویس پریسلی
حسام نواب صفوی علاقه فراوانی به الویس پریسلی دارد و شاید خیلی هم از او الگو برداری میکند چون شباهت ظاهری نیز به الویس پریسلی دارد، حالا شاید این شباهت  ظاهری او را کمک کند تا به جای او ایفای نقش کند ماهایا پطروسیان از سینما میگوید ماهایا پطروسیان از سینما میگوید
ماهایا پطروسیان از بازیرگان خوش سیمای دوران دهه 60 و هفتاد سینمای ایران است که کارهای زیبایی نیز انجام داده است و او مدتی است کم و بیش کم کار شده است  و امروز گفت و گویی دربباره سینما و کارهای او براتون داریم تصاویری از عروسی جرج کلونی تصاویری از عروسی جرج کلونی
امروز تصاویری از پر سرو صداترین عروسی سال براتون داریم عروسی  جرج کلونی و همسر زیبای او عکس هایی از آناهیتا نعمتی سری اول عکس هایی از آناهیتا نعمتی سری اول
امروز سری اولی از  عکس های آنا نعمتی رو براتوت داری بازیگری خوش سیما و تقریبا پرکار این روزهای سینمای ما عکس های تازه حدیثه تهرانی بازیگر معراجی ها عکس های تازه حدیثه تهرانی بازیگر معراجی ها
این روزها با پخش سریال معراجی ها طرفداران زیبادی به دنبال عکس های بازیگران این سریال هستند که بر این اساس ما عکس هایی از حدیثه تهرانی رو براتون داریم مهران مدیری و اتاق عمل مهران مدیری و اتاق عمل
همینطور که در جریان هستید قرار است مهران مدیری سریال جدید را در تلویزون شروع به کار کند و نام این سریال جدید مهران مدیری که برای شبکه 5 قرار است کار کننند اتاق عمل است گفت وگویی با مهوش وقاری بازیگر با سابقه تلویزیون گفت وگویی با مهوش وقاری بازیگر با سابقه تلویزیون
امروز گفت و گویی داریم با یکی دیگر از بازیگران با سابقه تلویزیون مهوش وقاری بازیگری که مدتی است کم پیدا شده اما کارهای زیبا و خوب او همیشه در ذهن طرفداران تلویزون بوده است برترین بازیگرهای سینمای ایران از نگاه دیگر برترین بازیگرهای سینمای ایران از نگاه دیگر
امروز نگاهی انداختیم به برترین بازیگران سینمای کشورمون اما از این منظر که کدامیک از آن ها پول سازترین بازیگران هستندو مردم رو بیشتر به گیشه ها دعوت کرده ان و باعث فروش هرچه بیشتر فیلم ها در سال های اخیر بوده اند میترا حجار: هالیوودی ها خیلی بی رحم اند میترا حجار: هالیوودی ها خیلی بی رحم اند
میترا حجار جزء بازیگرانی است که در سینمای ایران فراز و فرود های متفاوتی داشته است و در سال های اخیر دوباره پرکار شده و دارد کارهای خوبی نیز در سینما ارائه میده، او معتقد است در هالوود بی رحمی فراوانی جریان دارد بر خلاف سینمای ایران وقتی حامد بهداد مانکن میشود وقتی حامد بهداد مانکن میشود
کارتازه حامد بهداد در حال فیلم برداری است واینگونه که شنیده ها حاکی است او در کار تازه است قرار است  فیلمی به نام مانکن شدن ایفای نقش کند


مدل لباس مجلسی توری شیک دخترانه مدل لباس مجلسی توری شیک دخترانه
مدل لباس مجلسی توری شیک دخترانه را برای شما نی نی های بامزه قرار داده ایم امیدوارم دوست داشته باشید.
مربیگری سونامی 18 ساله ایرانی مربیگری سونامی 18 ساله ایرانی
سونامی 18 ساله ایرانی نه تنها در میدان نبرد قدرت فوق العاده ای دارد در زمینه مربیگری نیز قدرت خوبی از خوش نشان داده است
اس ام اس های نوروزی 1394 اس ام اس های نوروزی 1394
امروز تعدادی اس ام اس های نوروزی و تبریک سال نو رو براتون داریم اس ام اس هایی برای سال نو سال 1394
مدل لباس شب مختص دختران خوش اندام مدل لباس شب مختص دختران خوش اندام
مدل لباس شب مختص دختران خوش اندام برای شما دوستان و کاربران گرامی در این قسمت قرار داده ایم.
جدیدترین مدل لباس بلند مجلسی جدیدترین مدل لباس بلند مجلسی
جدیدترین مدل لباس بلند مجلسی را برای شما دوستان و کاربران عزیز که به مدل لباس علاقه ی خاصی دارید قرار داده ایم.
پیشگیری از اگزما با رعایت نکات زیر پیشگیری از اگزما با رعایت نکات زیر
اگر شما نیز مشکل اگزما دارید و هر از گاهی این مشکل شما رو اذیت میکنه ، میتونین با رعایت کردن نکاتی شاید ساده از دست این بیماری رهایی پیدا کنید
مطلبی خواندنی درباره ببرها مطلبی خواندنی درباره ببرها
امروز مطلبی خواندنی رو داریم براتون که میتونین درباره ببر ها بیشتر بدونید و برای علاقه مندان حیواناتی همانند ببرها میتونه خوب و خواندنی باشه
مدل پیراهن زنانه مختص افراد 40 سال به بالا مدل پیراهن زنانه مختص افراد 40 سال به بالا
مدل پیراهن زنانه مختص افراد 40 سال به بالا برای شما قرار داده ایم امیدوارم از این تم پیراهن ها خوشتان بیاید.
شیک ترین مدل لباس مجلسی کودکانه دخترانه شیک ترین مدل لباس مجلسی کودکانه دخترانه
شیک ترین مدل لباس مجلسی کودکانه دخترانه را برای شما مادران گرامی قرار داده ایم امیدوارم خوشتان بیاد.
شعر بامزه خانه تکانی شعر بامزه خانه تکانی
امروز شعر با مزه ای درباره خانه تکانی رو براتون داریم که خالی از لطف نیست
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو