هوالرزاق


همکاری مجدد گلزار و مهناز افشار

همکاری مجدد گلزار و مهناز افشار

بیژن بیرنگ قصد ساخت مجموعه ای جدید را دارد که در ان قرار است محمدرضا گلزار و مهناز افشار دوباره با هم بازی کنند و تجربه خوب بازی خود در فیلم آتش بس یک را تکرار کنند

بیژن بیرنگ کارگردان تلویزیون درباره آخرین وضعیت سریال تازه اش با عنوان «عشق تعطیل نیست» به مهر گفت: در حال حاضر با بازیگران این سریال در حال دورخوانی متن فیلمنامه هستیم و تا امروز چند جلسه در کنار هم جمع شدیم و متن فیلمنامه در کنار یکدیگر خوانش شده است.

وی ادامه داد: این سریال برای شبکه نمایش خانگی ساخته خواهد شد و تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت.

کارگردان سریال «خانه سبز» درباره مضمون سریال تازه اش عنوان کرد: «عشق تعطیل نیست» یک سریال اجتماعی با درون مایه کمدی می باشد که اشاره ای به معضلات این روزهای جامعه ما دارد و قصه در این بستر روایت می‌شود.

وی درباره آغاز فیلمبرداری این سریال گفت: با برنامه ریزی های انجام شده قرار می باشد پانزدهم مهرماه فیلمبرداری این فیلم در تهران آغاز شود و بیشتر لوکیشین های آن در تهران خواهد بود.

بیرنگ درباره بازیگرانی که در این سریال او را همراهی خواهند کرد، تصریح کرد: تاکنون حضور مهناز افشار و محمدرضا گلزار در سریال «عشق تعطیل نیست» قطعی شده می باشد و این دو نفر بازیگران اصلی قصه محسوب می شوند در کنار آن ها تعداد زیادی از بازیگران و چهره های شناخته شده دیگر حضور دارند.

مهناز افشار، محمدرضا گلزار، مهرانه مهین ترابی، علیرضا خمسه، مائده طهماسبی و بهنوش بختیاری در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

تصویربرداری «عشق تعطیل نیست» قرار می باشد به طور کامل در یک دکور به وسعت 2800 متر در شهرک سینمایی انجام شود.«عشق تعطیل نیست» در 26 قسمت برای عرضه در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

بیژن بیرنگ قبل از این مجموعه‌های «محله برو بیا»، «محله بهداشت»، «همسران»، «خانه سبز» و... را کارگردانی کرده است.


همکاری مجدد گلزار و مهناز افشار

برچسب های
همکاری مجدد گلزار و مهناز افشار - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,874
تعداد بازدید ماه جاری : 2,666
تعداد بازدید در هفته جاری : 6
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به همکاری مجدد گلزار و مهناز افشار داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به همکاری مجدد گلزار و مهناز افشار