اینستالوژی آزاده نامداری
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سینما-->>> اینستالوژی آزاده نامداری

اینستالوژی آزاده نامداری

 • زمان درج : 54 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2015-01-04 00:00:00
 • تعداد بازدید : 2125
  بازدید ماه:2125
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

امروز از ایستناگرام مطلبی دیگری رو براتون داریم و از آزاده نامداری

مرور اجمالی

آدرس: azade_namdari
دنبال کننده ها: 103k
دنبال رونده: 98
تصاویر ارسالی: 256
کسب لایک میانگین پست های اخیر: 6.1
کامنت های دریافتی میانگین پست های اخیر: 250
نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام» در گوگل: 697,000 صفحه
کامنت تصادفی: چقدر خانم فعالی هستی، آفرین

تحلیل شهرت

کاراکتر «دختر چادری امروزی» اولین مدلش مریم در سریال «در پناه تو» بود که در دهه 70 کلی سروصدا به پا کرد. لعیا زنگنه با مدل و ترکیب چادر و کیفی که به دوش داشت «تیپ» جدیدی خلق کرده بود که کلی از دختران جوان آن دوره سعی می کردند شبیه او شوند.

بعد از آن، تا سال ها صدا و سیما نتوانست الگویی با «پوشش و تیپ» مذهبی برای دختران جوان معرفی کند تا اینکه در دهه 80 اقبال واحدی، آزاده نامداری را کمک کرد که از شبکه زاگرس کرمانشاه به شبکه تهران بیاید. زمان ی آزاده نامداری به عنوان مجری بخش تازه ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت کرد، دیگر کم کم به چهره ای شناخته شده با «تیپ دختر چادری امروزی» تبدیل شد.

تحلیل عکس ها

آزاده نامداری بیشتر از خودش در اینستاگرام عکس منتشر می کند. البته اهل سلفی بازی هم زیاد نیست. نامداری در اینستاگرامش اکثرا رسمی می باشد و خیلی کمتر می شود که عکسی خانگی و بدون چادر در منزل منتشر کند. بیشتر با روسری هایی که معمولا رنگی و شاد می باشد و به تیپ هایش تنوع می دهد.

یکی از ویژگی های اینستای آزاده نامداری تعلقات خذبی او - البته غیر از پوشش چادرش - است. صفحه این مجری مشهور پر می باشد از تصاویر گنبد و بارگاه امام رضا (ع)، مسجد جمکران و خانه خدا که به همراه هنرمندان سفر کرده است.

در صفحه نامداری تصاویری از کتاب های فح خون سید مرتضی آوینی، اصول فلسفه و روش رئالیسم علامه طباطبایی، رفتار درمانی شناختی و روانشناسی درد هم دیده می شود که یا آنها را خوانده یا گفته که می خواهد بخواند.

یکی از فرم های منحصر به فرد اینستای آزاده نامداری انتخاب آیاتی از قرآن می باشد که ترجمه آن را در توضیح عکس های متفاوت می نویسد. این عکس ها گاهی از دفترچه یادداشت اوست که ترجمه قرآن را در آن نوشته، گاهی هم به مفهومی مربوط به آن آیه است. مثلا زمان ی عکسی از یک ساختمان چندین طبقه نیمه کاره منتشر کرده، می نویسد: «... متاع دنیا در قبل عالم آخرت اندک و ناچیز است... سوره مبارکه توبه... آیه 38... شب نوزدهم.»

«حاشیه» به خوشی ها و تلخی های زندگی چهره ها همیشه پیوند می خورد و در این بین ازدواج و جدایی او از فرزاد حسنی نیز از جنس حاشیه های تلخ زندگی آزاده نامداری بود که با انتشار عکسی از جلد مجله آهنگ زندگی از هوادارانش خواست به آن پایان دهند.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید