بازیگران ایرانی که برای ایفای نقش مورد علاقه اشون تغییر وزن دادند
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سینما-->>> بازیگران ایرانی که برای ایفای نقش مورد علاقه اشون تغییر وزن دادند

بازیگران ایرانی که برای ایفای نقش مورد علاقه اشون تغییر وزن دادند

 • زمان درج : 12 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2019-05-22 09:00:02
 • تعداد بازدید : 65
  بازدید ماه:65
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

در عالم تئاتر و سینما، هنرپیشهانی بودند که به دلیل ایفای یک اثر، تصمیم گرفتند وزن شان را کم یا بیشتر کنند. مرور مردمی که تن به این رژیم اجباری داده اند جالب و هیجان انگیز است.

امین طباطبایی

امین طباطبایی رکورددار هنرپیشهانی است که توانسته اند وزن خود را برای ایفای اثر کم شدن دهند. بارها در عالم سینما و تئاتر، هنرپیشهان ناچار به کم یا بیشتر کردن وزن شان شده اند. یکی از این هنرپیشهان امین طباطبایی است. او چندی پیش در موقعیتی قرار گرفت که ناچار شد برای ایفای اثر هملت، 33 کیلو وزنش را کم کند.
هنرپیشهانی که ناچار به اضافه وزن یا کم شدن وزن شدند


طباطبایی فقط 6 ماه برای کم کردن وزن و قرار گرفتن در موقعیت خوب وقت داشت اما با اینحال تمام عزمش را جزم کرده بود که بازی در اثر هملت را از آن خود کند.

حامد بهداد

تا پیش از بازی او مقابل دوربین مهرجویی، رکورد زیاد شدن وزن به دلیل بازی در یک اثر، در دست رضا کیانیان بود اما این رکورد به دست حامد بهداد عدم موفقیته شد آن هم زمانی بود که مهرجویی به او توصیه بازی در اثر پزشک فیلم جدیدش «چه مناسبه که برگشتی» را داد اما برایش یک شرط گذاشت؛ 30 کیلو اضافه وزن.
هنرپیشهانی که ناچار به اضافه وزن یا کم شدن وزن شدند


بهداد آن روزها تازه از آفریقا برگشته بود و اتفاقا گرمای سوزان آفریقا او را لاغرتر کرده بود اما به دلیل اینکه بار دیگر مقابل دوربین مهرجویی برود این شرط را پذیرفت. او خیلی زود 30 کیلو وزن اضافه کرد اما این زیاد شدن وزن ناگهانی سبب شد در همان اوایل فیلمبرداری، کارش به بیمارستان بکشد؛ انگار زیاد شدن وزن برای او حسابی دردسرساز شده بود.

بازیگرانی که چاق شدند


رضا کیانیان

همکاری با بهمن فرمان آرا در فیلم «خانه ای روی آب» و بازی در اثر «پزشک سپید بخت» پییشنهاد هیجان انگیزی برای رضا کیانیان بود، شاید فقط او می توانست از پس این اثر بربیایید.

خیلیی از منتقدان بازی او در این فیلم را سنگین ترین کار کیانیان در طول زندگی هنری اش می دانند. رضا کیانیان برای بازی در این اثر، محدوده 20 کیلو وزن اضافه کرد.
هنرپیشهانی که ناچار به اضافه وزن یا کم شدن وزن شدند


او که تا آن روز وزن ایده آلی داشت حالا بایست مقابل دوربین فرمان آرا، اثر پزشکی را ایفا می کرد که مردی جا افتاده و چاق بود.

رضا کیانیان در کتاب «با این مردم نازنین» درباره خاطرات بازی در اثر پزشک سپید بخت و فیلم «خانه ای روی آب» می گوید که یک روز، شخصی سراغش رفته و از او خواسته راز زیاد شدن وزنش را به او بگوید.

محسن تنابنده

یکی از هنرپیشهانی که برای حضور در سریال و بازی در اثر مورد علاقه اش وزن کم کرد محسن تنابنده بود.
هنرپیشهانی که ناچار به اضافه وزن یا کم شدن وزن شدند


در سریال پایتخت، تنابنده در اثر تقی بازی می کرد. او در این اثر کشتی گیری است که در ابتدا چاق است اما در طول سریال لاغر می شود چون بایست به مسابقات برسد و مربی اش از او می خواهد که وزن کم کند. محسن تنابنده برای بازی در این اثر، در مدت کوتاهی 11 کیلوگرم وزن کم کرد. تنابنده درباره کم شدن وزنش می گوید: «در 3 ماه، 11 کیلوگرم وزن کم کردم. متاسفانه بدون رجوع به کارشناس غذا این رژیم را جلو بردم و به همین خاطر مسئله گوارشی نمایان کردم. استرس بیشتر و کم شدن وزن غیراصولی سبب شد با مسائل بیشتری مواجه شوم.»

او می گوید رژیمش رژیمی من درآوردی بوده است.

کامبیز دیرباز

این بار دیگر علاقه شدیدی به ایفای اثر های مختلف دارد، برای همین برای بازی در فیلم «خاکستر و برف» ناچار شد 15 کیلو چاق کند.
هنرپیشهانی که ناچار به اضافه وزن یا کم شدن وزن شدند


او در این فیلم بایست در اثری مقابل دوربین می رفت که محدوده 15 سال از خودش بزرگتر بود؛ به همین خاطر ناچار شد که وزن خود را بالا ببرد. او در این باره می گوید: «در سریال در چشم باد هم اثر پیرمردی 70 ساله را بازی کردم. در این فیلم هم اثری را پذیرفتم که محدوده 15 سال از خودم بزرگتر بود. خب بایست وزن اضافه می کردم.» (همشهری سرنخ)

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها

 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید