برگوزار کورل کیست و چه میکند
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سینما-->>> برگوزار کورل کیست و چه میکند

برگوزار کورل کیست و چه میکند

 • زمان درج : 6 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2019-06-30 21:00:01
 • تعداد بازدید : 413
  بازدید ماه:413
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

بیوگرافی کامل برگزار کورل به همراه فیلم شناسی و عکسهای این هنرپیشه در اثرهای مختلفش و عکسهای “برگزار کورل هنرپیشه  ”  را در شیثار ببینید.

بیوگرافی و عکس اینستاگرام برگزار کورل ( biography Bergüzar Korel )بیوگرافی کامل برگزار کورل به همراه فیلم شناسی و عکسهای این هنرپیشه در اثرهای مختلفش و عکسهای “برگزار کورل هنرپیشه  ”  را در سایت دیلی ببینید.

بیوگرافی برگزار کورل

” برگزار کورل ” هنرپیشه اثر قاضی فریده در سریال “کارادایی” بازیگر ی موفقی است که بعد از مجموعه ی “هزار و یکشب” به محبویت استثنائی ای رسید. او در خانواده ای هنرمند در سال ۱۹۸۲ چشم به جهان گشود. پدر و مادرش هنرپیشگان موفق ترکیه اند که در پروژه های شناخته شده ی خیلیی حضور داشتند. برگزار تنها بچه خوانواده نیست و خواهری بزرگتری دارد که در آمریکا ساکن است.


بیوگرافی کامل برگزار کورل به همراه فیلم شناسی و عکسهای این هنرپیشه در اثرهای مختلفش و عکسهای “برگزار کورل هنرپیشه  ”  را در سایت شیثار ببینید.” برگزار کورل ” هنرپیشه اثر قاضی فریده در سریال “کارادایی” بازیگر ی موفقی است که بعد از مجموعه ی “هزار و یکشب” به محبویت استثنائی ای رسید. او در خانواده ای هنرمند در سال ۱۹۸۲ چشم به جهان گشود. پدر و مادرش هنرپیشگان موفق ترکیه اند که در پروژه های شناخته شده ی خیلیی حضور داشتند. برگزار تنها بچه خوانواده نیست و خواهری بزرگتری دارد که در آمریکا ساکن است.

برگوزار کورل در حریم سلطان


او در سال های دبیرستان در زمینه ی تئاتر فعالیت داشته و به این ترتیب با این هنر زیادتر آشنا شده است. وی اولین بار با کار تلویزیونی “Zeytin Dalı” که پدرش “Tanju Korel” و مادرش “Hülya Darcan” هم آماده کنندگی و هم ایفای اثر در آن را به پیمانه داشتند، وارد دنیای تلویزیون شد. سپس در سریال تلویزیونی “Kırık Kanatlar” که سناریو آن نوشته ی پدرش بود، بازی کرد. برگزار در سال ۲۰۰۵ با وجود از دست دادن پدر و اصرارهای مادرش اثر لیلا در فیلم Kurtlar Vadisi: Irak را پذیرفت. این اثر در زندگی حرفه ای او خیلی باارزش بوده و یکی از سخت ترین پروژه ها برای او به شمار می رفت. با وجود اینکه هیچ شناختی به زبان عربی نداشت، با تلاش و پشتکار شبانه روزی ظرف مدت کوتاهی توانست تا حدی مهارت زبان عربی را در خود تثبیت کند و در این فیلم به زبان عربی بازی کرد. فیلم مورد دید در وقت خود فشیوه مناسبی داشته و یکی از افتخارات اوست.

پس از مرگ پدر طبق خواسته و تشویق های مادرش کار خود را دنباله داد و پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت. برگزار در رشته ی تئاتر تحصیلات خود را به پایان رسانده و در پروژه های تبلیغاتی، فیلم های کوتاه، سینمایی و سریال های خیلیی حضور داشته است. همینطور مدتی زیر دید استاد هنرپیشهی Susan Baston که هنرپیشهان جهانی بزرگی نظیر Nicole Kidmen و Tom Hanks نیز زیر دید او تعلیم دیده اند، آموزش دیده و در workshop های حرفه ای حضور داشته است. در طی سال های حضور خود در پروژه های متفاوت فیلم و سریال افزون بر جوایز خیلی دیگر، موفق به کسب عنوان مناسبترین هنرپیشه زن و گرفتن جایزه ی پروانه ی طلایی در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۳ برای حضور در سریال های هزارویکشب و کارادایی شد. وی افزون بر پدر و مادرش تجربه ی بازی در مقابل هنرمندان خیلی توانایی نظیر کنان ایمیرزالی اوغلو، هالیت ارگنچ، بولنت اینال و تولگاحان ساییشمان را داشته و تجربیات خیلیی به دست آورده است.

او در سال ۲۰۰۹ با همبازی خود هالیت ارگنچ در سریال هزارویکشب ازدواج کرد و صاحب بچهی به نام علی شد. همینطور غیر از هزارویکشب و فیلم تبلیغاتی ای که در کرواسی به همراه هالیت ارگنچ بازی کرد، در سریال حریم سلطان نیز به عنوان هنرپیشه باارزشان در مقابل او ایفای اثر کرده است. برگزار کورل با وجود سن نسبتا کم خود تا به امروز موفقیت های بزرگی را به دست آورده و افزون بر هنرپیشهی در ورزش و رقص و موسیقی نیز استعداد داشته است. او در کنار والیبال، موج سواری و اسکی روی یخ به رقص و آموزش پیانو پرداخته و از صدای خوشی نیز برخوردار است. همانطور که می دانید او به تازگی تاثیرات ماندگار سزن آکسو را به روش جاز بازخوانی کرده و در قالب آلبومی متشکل از دوازده تاثیر به بازار عرضه کرده است. جالب است بدانید هولیا دارجان هنرپیشه اثر مادر ارکان پتک کایا در سریال دیلا در واقع مادر برگزار کورل است. همینطور برگزار که به کار شیرینی پزی علاقه دارد، کافه ای تاسیس کرده و شیرینی های دست پخت خود را در آن به فشیوه می رساند. برگزار و همسرش هالیت به زودی با سریال تاریخی “روزهای طوفانی ما” که دومین سریال مشترکشان است به تلویزیون بازخواهند گشت.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید