هوالرزاق


رضا رویگری و خاطراتی از رادیو

رضا رویگری و خاطراتی از رادیو

در پی شروع جشنواره رادیو در امسال گفت و گوییی صورت گرفته است با رضا رویگری که شما دوستان رو به خواندن ان دعوت میکنیم

رضا رویگری رادیو را رسانه‌ای با عزت و محترم می‌داند و می‌گوید: از رادیو خاطرات زیادی دارم و برایم حس نوستالوژیک دارد.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره‌ی نحوه عملکرد رادیو معتقد است: به نظر من رادیو در مقایسه با سایر رسانه‌هایی که در حال حاضر فعالیت می‌کنند، باعزت‌تر است.

بسیاری از هم‌نسلان من و افرادی که متعلق به نسل‌های دیگر هم هستند از رادیو خاطرات زیادی دارند و این رسانه برایشان جنبه‌ای نوستالوژیک دارد.

اساسا این رسانه برایم حس و حال دیگری دارد و من را یاد دورانی می‌اندازد که ظهرهای جمعه یا وقت پخش قصه‌های شب به خانه اقوامی که رادیو داشتند می‌رفتیم و همگی با هم به رادیو گوش می کردیم.

وی افزود: حتی بدون اغراق می‌توانم بگویم که بسیاری از برنامه‌های رادیویی جذابیت بیشتری نسبت به برنامه‌های تلویزیونی دارند؛ چرا که برنامه‌های تلویزیونی متاسفانه این روزها بیشتر به برنامه‌های گفت‌وگو محور محدود می‌شود.

وی همچنین کارکردهای برگزاری جشنواره بین‌المللی رادیو را در تبادل نظر بین مردمان و دست‌اندرکاران این رسانه در ایران و سایر کشورها دانسته و بیان کرد: به نظرم مهم‌ترین کارکرد جشنواره بین‌المللی رادیو در تبادل نظر بین کشورهای مختلفی می باشد که در این جشنواره شرکت می‌کنند.

همچنین برگزاری این جشنواره برای مردم هم مفید و موثر است؛ چراکه باعث آشنایی بیشتر آن‌ها با برنامه‌های رادیویی و عوامل تهیه آن‌ها می‌شود؛ ضمن این که مخاطبان رادیو می‌توانند از این طریق نکات مثبت برنامه‌سازی و دلایل موفقیت بعضی از برنامه‌ها را درک کنند.

وی در پایان درباره برنامه‌های طنز رادیو خاطرنشان کرد: باز هم باید تاکید کنم که رادیو بسیار محترم‌تر و به اصطلاح بی‌شیله و پیله‌تر از سایر رسانه‌هاست.

سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو و پنجمین اجلاس جهانی صدا از 20 تا 22 اردیبهشت ماه در سالن مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار می شود.


رضا رویگری و خاطراتی از رادیو

برچسب های
رضا رویگری و خاطراتی از رادیو - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 3,243
تعداد بازدید ماه جاری : 2,461
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به رضا رویگری و خاطراتی از رادیو داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به رضا رویگری و خاطراتی از رادیو