هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/every/4551/نگاهی-گذرا-به-سنگ-دهبید/نگاهی گذرا به سنگ دهبید

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 1 روز قبل

  چجوری پسرها مخ زنی میکنند 10 ساعت قبل

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 22 ساعت قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 1 روز قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 1 روز قبل

  fa/Health/4546/چجوری-میشه-لکه-های-قهوه-ای-صورت-رو-ازبین-برد/چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 2 روز قبل

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 2 روز قبل

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 3 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 3 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 4 روز قبل

  fa/Health/4540/چه-تاثیرات-منفی-قلیان-بر-باروری-مردان-دارد/چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 4 روز قبل

  با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید 5 روز قبل

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم 5 روز قبل

  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم 1 هفته قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری

  گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری

  امروز گفت و گویی برای شما دوستان داریم با امیر حسین مدرس که در آن با او از مجری گری تا بازیگری صحبت کرده ایم

  معمولا روال این می باشد که مجری‌ها و گوینده‌ها سعی می‌کنند کارشان را با رادیو شروع کنند و بعد به عرصه تلویزیون یا سینما می‌روند. این رفت ‌و آمدها درباره شما هم وجود داشت، اما دوباره به رادیو برگشتید، از این بازگشت بگویید.

  ابتدا بگویم برخلاف آنچه گفته می‌شود یا به نظر می‌رسد، من از سال 67 ـ66 کارم را با گروه کودک و نوجوان شبکه یک سیما شروع کردم که این همکاری تا امروز ادامه دارد. بعد از چهار پنج سال از شروع فعالیتم در تلویزیون بود که وارد رادیو شدم.سال 71 ـ70 کارم را با برنامه «تا انتهای حضور»، به‌عنوان گوینده و بازیگر شروع کردم.

  قبل از آن تجربه تئاتر در صحنه را هم داشتم. کلاس‌های بازیگری را گذرانده بودم. موسیقی کار کرده بودم. در تلویزیون هم می‌نوشتم و هم اجرا می‌کردم. در رادیو هم فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دادم. هم گوینده بودم، هم سردبیر. در اداره کل نمایش‌های رادیویی هم به‌عنوان بازیگر فعالیت می‌کردم که هنوز هم فعالیت‌هایم ادامه دارد. گرچه به دلیل تمرکز بر گویندگی در رادیو ایران، شاید حجم این همکاری‌ها کمتر شده باشد.

  جایی دستخط شما را دیدم و با خودم گفتم آقای مدرس حتی از این عرصه هم غفلت نکرده است. به نظر می‌رسد یک نگاه همه جانبه نسبت به هنر دارید. این‌طور نیست؟

  در همه عرصه‌ها که نه اما وقتی بحث علاقه، وقت و استعداد ذاتی مطرح باشد، می‌توان در یک تداوم حرفه‌ای به این موقعیت رسید. من در مقاطع مختلف وقتی، شاید به یک مقوله هنری علاقه داشتم، اما چون وقت پرداختن به آن را نداشتم یا این فعالیت برایم اولویت نداشته، وارد آن عرصه نشده‌ام. به‌طور مثال خیلی دوست دارم مجسمه‌سازی، گرافیک و فیلمبرداری حرفه‌ای را یاد بگیرم، اما چون فرصتی ندارم، هنوز وارد آنها نشده‌ام. آن قدر همه عرصه‌های هنری گسترده می باشد که به همه آنها نمی‌توان پرداخت. با این وصف، شاید همین چند شاخه‌ای که در آنها فعال هستم، کافی باشد!

  پس از یک دوره که تقریبا می‌شود گفت ارتباط شما با رادیو فقط محدود به «جمعه ایرانی» بود، خودتان به فکر افتادید که فعالیت رادیویی را به طور جدی ادامه دهید؟

  راستش من خودم در این زمینه تصمیم نگرفتم و در طرح ساماندهی این‌گونه برایم تصمیم گرفته شد که من نیروی رادیو بشوم. اما از وقتی که وارد رادیو شدم و مراحل اداری را طی کردم، دیگر خودم را نیروی رادیو می‌دانم و در برنامه‌های مختلف فعالیت می‌کنم.

  همان ابتدا که به طور جدی وارد رادیو شدید، به خاطر دارم گفته بودید پیشنهاد دو سه کار در حوزه گویندگی در دست داشتید، اما ترجیح شما، فعالیت در حوزه برنامه‌های معارفی رادیو بود. چرا؟

  من بیشتر اجراهایم در تلویزیون، مربوط به برنامه‌های کاملا جدی، چالشی یا معارفی، اجتماعی، فرهنگی و هنری بوده‌ است. در عرصه طنز رادیویی، من فقط برنامه جمعه ایرانی را داشتم که آن هم هفته‌ای یک روز پخش می‌شد یا به طور پراکنده، مناسبت‌ها و عیدهای مذهبی که کار در آنها، فضای شادی را در اجرا می‌طلبید. بجز این، می‌توانم بگویم به مقوله طنز در رادیو فقط به‌عنوان یک تجربه گذرا نگاه کرده‌ام و این‌طور نیست که تا به حال فیلم طنز بازی نکرده باشم. اکنون نیز بیش از دو سال می باشد دیگر در برنامه جمعه ایرانی حضور ندارم، به دلیل آن‌که اصولا شیوه و سبک کارم را تغییر داده‌ام.

  دیدم اگر بخواهم طنز را ادامه بدم به کارهای جدیم لطمه وارد می‌شود. آن یک تجربه بود. خیلی هم خوب بود. خیلی هم چیز یاد گرفتم. توانایی خودم را وارد این عرصه کردم که خدا را شکر، هم مورد رضایت مردم واقع شد و هم سازندگان برنامه جمعه ایرانی از کار من راضی بودند. در ادامه دیدم از یک جا، باید اکتفا کنم به همان روشی که از قبل داشتم و آن را پی گرفته بودم. با خودم عهد کردم دیگر کار طنز بس می باشد و نباید آن را ادامه بدهم. گرچه الان هم صدای من از آرشیو آن برنامه پخش می‌شود و تکرار چیزهایی می باشد که من قبلا در آن برنامه خوانده یا اجرا کرده بودم.

  بتازگی هم گوینده برنامه قصه ظهر جمعه شده‌اید...

  بله، من شیوه قصه‌گویی این برنامه را از وقت مرحوم صبحی مهتدی دنبال می‌کردم. تغییر توامان شیوه انتخاب و گزینش داستان برای این برنامه در کنار تغییر مجری و روایتگری در آن، روشی می باشد که می‌تواند به بازگشت دوباره مخاطبان داستان به رادیو برای شنیدن آن منجر شود.

  در جایی گفته‌اید شنوندگان رادیو به دلیل وفور وسایل ارتباط جمعی و سرگرم‌کننده کاهش پیدا کرده‌اند، آیا شنوندگان قصه ظهر جمعه هم کم شده‌اند؟

  نه، به نظرم تنها برنامه قصه ظهر جمعه نیست که کم‌شنونده شده است، بلکه کلیت برنامه‌های رادیویی در کشور ما کم‌شنونده می باشد که دلیل اصلی آن، همان‌طور که اشاره کردید، گستردگی شبکه‌های اطلاع‌رسانی می باشد که طبیعتا فراگیری رادیو را کم می‌کند. این‌که چطور باید با این مساله مواجه شد و آن را حل کرد، سیاستگذاران رسانه‌ ملی و رادیو پاسخ بدهند. برنامه رادیویی قصه ظهر جمعه برای شخص من جایگاهی ویژه‌‌ دارد. هم به دلیل سابقه دیرپای این برنامه می باشد که خودم جزو شنوندگان پر و پا قرصش بوده‌ام و هم مجریان برجسته‌ای که در آن فعالیت کرده‌اند که از آن جمله می‌توان به مرحوم صبحی مهتدی و حمید عاملی، محمدرضا سرشار، مریم نشیبا و دوست من آقای طهماسبی اشاره کرد.

  فکر می‌نمایید تغییر مجری این برنامه، به افزایش شنوندگان قصه ظهر جمعه می‌انجامد؟

  من البته به قضاوت آنچه در سال‌های اخیر از این برنامه در رادیو شنیده‌ام، باید بگویم انتخاب قصه‌ها و روایت‌هایی که قرار می باشد در این برنامه به گوش مخاطبان برسد، سهمی بسزا در جذب مخاطب دارد. بدون شک انتخاب قصه‌های پرتعلیق و جذاب، عامل اصلی جذب مخاطب می باشد و در کنار آن، شیوه روایت و انتخاب راوی نیز می‌تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد. راوی و شیوه روایت داستان‌های این برنامه شرط لازم رونق این برنامه است، اما شرط کافی نیست. به نظر من باید در عین تغییر گوینده این برنامه، روال نوشتن و انتخاب قصه‌های برنامه را نیز تغییر داد و در وضع موجود آن تجدید نظر کرد.

  لحن و بیان شما در برنامه‌های مذهبی و اخلاقی کاملا متفاوت و البته تاثیرگذار است. کاراکتر و لحن مجری چقدر در اجرای برنامه‌های مذهبی، اخلاقی یا عرفانی تعیین‌کننده است؟

  واقعیت آن می باشد که من لحن جدیدی برای اجرای این‌گونه برنامه‌ها به کار نگرفته‌ام. من همین‌طور که الان دارم با شما صحبت می‌کنم، پشت میکروفن قرار آسمانی حرف می‌زدم. اصولا معتقدم وقتی کسی با موضوعات معارفی سر و کار پیدا می‌کند، نمی‌تواند و حق ندارد نقش بازی کند. نباید خیلی کوچه بازاری صحبت کند. فضای روحانی حاکم بر معارف ما، خواه ناخواه لطافت را به لحن آدم اضافه می‌کند. لحن شما وقتی نماز می‌خوانید، همان لحن صحبت با فرزندتان نیست. لحن نماز خواندن شما، لحن مشخصی است. لحنی که شما دعا می‌نمایید، لحنی که با آن به زیارت حضرت علی‌بن موسی‌الرضا مشرف می‌شوید، با لحنی که در زندگی عادی دارید، تفاوت دارد.

  همین مساله در برنامه‌های معارفی هم صدق می‌کند. یعنی شما نمی‌توانید ریتم حرف زدن خود را تند یا خیلی آهسته و آرام صحبت نمایید. یک ریتم طبیعی، یک لحن آرام و طبیعی می باشد که از روح مفاهیم و مسائل معنوی ما ناشی شده می باشد و به همین دلیل هم به انسان آرامش می‌دهد. همین‌طور که براساس آیه قرآنی باور داریم فقط با ذکر خدا، دل‌‎ها اطمینان و قرار پیدا می‎کند، وقتی وارد موضوعات معارفی می‌شویم، در حقیقت لحن و دل آرام می‌گیرد. آن‌گاه می باشد که می‌توانید مطالب را انتقال بدهید که در این صورت، کار بزرگی انجام داده‌اید.

  بازخورد این ارتباط به شما منتقل شد؟

  براساس آنچه شنیده‌ام، خدا را شکر رابطه خوب بود. این البته از تفضل خداست. گوشه و کنار خیلی تعریف می‌کنند. گرچه تصور من این می باشد که اگر غیر از من هم هر کس دیگری برنامه را اجرا می‌کرد، به هر حال او هم تحت تاثیر حال و هوای برنامه، مفاهیم و موضوعات قرار می‌گرفت و چنین حس و حالی را به مخاطبش منتقل می‌کرد. در همین خصوص باید بگویم برنامه‌ها باید از استودیو و محیط بسته بیرون بیاید. این خواسته مخاطبان است. ظرف یکی دو سال اخیر هم استودیوگریزی به سیاست معاونت صدا بدل شده است. علتش هم این بود که احساس شد شبکه‌ها برنامه را یکنواخت اجرا کرده‌اند.

  الان تعداد شبکه‌های رادیویی به 22 شبکه رسیده و خواسته مردم می باشد که رادیو تغییری در روش خود داشته باشد. از طرفی مسئولان هم به این نتیجه رسیده‌اند که تکرار برنامه‌ها، هم خسته‌کننده می باشد و هم به نوعی به بقای رادیو کمک نمی‌کند. رادیو می‌خواهد زنده باشد و می‌خواهد ادامه بدهد و استودیو گریزی هم به همین واسطه بیان شده است. البته گروهی از مردم می‌گویند باید ساختار برنامه عوض شود. فکر تازه بیاورید نه این‌که جایتان را عوض نمایید.من در استودیو باشم یا در امامزاده، هیچ فرقی نمی‌کند. رادیو حالت خودش را دارد. ساختار برنامه باید عوض شود. بخش‌ها باید تغییر کند و جاندارتر شود.

  فکر تازه‌ای باید وجود داشته باشد. نه این‌که من دائم سوال مسابقه را بخوانم و تلفن‌های برنامه را مدام اعلام کنم و بگویم که کجا هستیم. این چه حال و هوایی را به شنونده می‌رساند. خود من به‌عنوان یک شنونده رادیو اگر گوینده‌ای اینچنین بکند، می‌گویم بس می باشد دیگر! در ضمن گوینده رادیو وقتی در استودیو باشد تمرکزش بیشتر می‌شود، شما نمی‌دانید من آنجا با چه پراکندگی و پریشانی خاطری حرف زدم. حواسم پرت بود. استرس داشتم اگر می‌خواهید استودیوگریزی بنمایید، بنمایید ولی پشتیبانی هم داشته باشید. جایی باشد که شما ضریب امنیت را بالا ببرید. تمام امکاناتی را که در استودیو هست با خودتان ببرید. مردمی که می‌آیند و از کنار ما رد می‌شوند، روی آنتن با ما حرف می‌زنند و من وقتی جوابشان را نمی‌دهم صدایشان را بلندتر می‌کنند که آقا با شما هستم. من گوینده چه هدفی برایم باقی می‌ماند.

  خب چه کار باید کرد؟

  متن‌ها، بخش‌ها و کارشناس‌ها را باید تغییر داد و حرف‌های تکراری نزد. چون این مواردی که گفتم، از آفت‌های برنامه‌سازی است.

  یعنی شما فکر می‌نمایید برنامه‌های معارفی رادیو به تکرار افتاده است؟

  من در گفت‌وگویی هم درباره برنامه‌های معارفی رادیو و تلویزیون صحبت کردم. به‌طور مثال کارشناس‌ها از این برنامه به آن برنامه می‌روند. آنها همه آدم‌های ثابتی هستند که حرف‌های ثابتی دارند. سوال‌های ثابتی پرسیده می‌شود و برنامه‌ها چالشی نیست.

  یعنی فکر می‌نمایید بهتر می باشد برنامه‌ها چالشی شود؟

  یکی از پیشنهادهای من این می باشد که برنامه‌های معارفی چالشی‌تر شود. بخشی از موضوعات را می‌توانیم چالشی‌تر کنیم. نه این‌که بیاییم و حرف‌های تکراری بزنیم و کارشناس‌هایمان تکراری باشند. باید از آدم‌های مختلف استفاده کرد. البته من محدودیت‌های این گروه برنامه‌ها را در کل ساوقت می‌دانم. شورایی هست که کارشناس‌ها را مشخص می‌کند که فقط و فقط از صحبت‌های اینها استفاده شود که معتقدم این هم از آفت‌هاست.

  الان خودتان فرصت می‌نمایید با این همه مشغله که دارید، رادیو گوش نمایید؟

  بعضی اوقات.

  کدام شبکه‌ها را بیشتر گوش می‌نمایید؟

  من رادیو پیام را گوش می‌دهم، بخصوص بخش شب‌ها از ساعت 22 تا 2 نیمه شب، البته نه هر شب. در برخی شب‌ها پای رادیو هستم. رادیو تلاوت و بعضی برنامه‌های رادیو ایران را هم دنبال می‌کنم.

  فکر می‌نمایید نقاط ضعف رادیو ـ بویژه رادیو ایران ـ کجاست و چگونه می‌توان قوت‌ها را تقویت کرد؟

  رادیو ایران به دلیل این‌که تمام مردم ایران به آن گوش می‌دهند، نام ملی دارد و باید در سطح ملی کار کند. جسارت در طرح ایده‌های نو تعیین‌کننده است، همان‌طور که برخی شبکه‌ها از این بابت بهتر کار می‌کنند.

  مثلا کدام شبکه؟

  به‌عنوان مثال شبکه جوان.

  اما جوان یک شبکه اختصاصی است.

  پس حالا که ما داریم برای مردم ایران برنامه می‌سازیم، باید دستمان بیشتر باز باشد. آنجا ما فقط جوان را می‌بینیم ولی اینجا، همه مردم را می‌بینیم. پوشش و وسعت ما خیلی بیشتر است.

  یک سوال هم راجع به بازیگری شما دارم. در بازیگری اتود خاصی را دنبال می‌نمایید؟

  در بازیگری باید در راستای نقش حرکت کرد. باید آن نقش را به باور مردم نزدیک کرد. هر نقشی مشخصاتی دارد. همان‌طور که یک نوازنده بعد از سال‌ها ردیف‌نوازی و قطعه‌نوازی پنجه خودش را پیدا می‌کند.


  گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری

  برچسب های
  گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1393/02/11-57 ماه قبل
  کل بازدید : 5,325
  تعداد بازدید ماه جاری : 3,359
  تعداد بازدید در هفته جاری : 4
  تعداد علاقه مندی ها : 0
  تعداد 0رای به گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری


  مطالب مرتبط با گفت گویی با امیر حسین مدرس درباره مجریگری تا بازیگری

  شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
  درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
  همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
  این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
  امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
  امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
  عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
  عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
  امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
  عکس کودکی هانیه توسلی لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  همه چیز درباره صدف طاهریان همه چیز درباره صدف طاهریان
  این روزها همه جا و در هر محفلی که صحبتی از بازیگران سینما و سینما هست اسم صدف طاهریان بر سر زبان هاست و همه دارن از او عکس های جدید او در خارج از کشور حرف میزنند و بد ندیدیم مطلبی درباره او و زندگی نامه و کارهای براتون داشته باشیم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم
  امیتاز ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری سری دوم مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن مقایسه ستاره های هالیوودی با مدل موی چتری و بدون آن
  امروز بعد از مدت های زیاد مطلبی درباره ستاره های هالیوودی براتون داریم و اون ها رو مقایسه ای کردیم با مدل های موی چتری و بدون مدل موی چتری عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان
  عکس های برگوزار کورل همسر واقعی سلطان سلیمان عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل
  عکس های جدید و متفاوت از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل بیوگرافی و عکس هایی از برگوزار کورل
  امروز عکس ها به همراه خلاصه ای از بیوگرافقی برگوزار کورل رو براتون داریم و در روز های آینده عکس های تازه تر و متفاوت تری از این بازیگر محبوب ترک رو براتون خواهیم داشت رسانه اینترنتی خانه فیلم
رسانه اینترنتی خانه فیلم
  شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی شایعه جدایی لیلا حاتمی و علی مصفی
  درمورد زندگی و جدایی و مسائل خانوادگی هنرمندان مخصوصا بازیگران حرف وحدیث زیادی هست و همواره در پی اینکه اون ها هنوز زندگی مشترک دارند یا نه و طلاق گرفته اند یا هنوز با هم زندگی میکنند حرف و حدیث بوده و  هست  ودر روزهای گذشته صحبت هایی در مورد طلاق لیلا حاتمی مطرح شده. کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس کودکی هانیه توسلی در بندر لنگه+عکس
  عکس کودکی هانیه توسلی لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014

  • هوشمندترین کلاه ایمنی دنیا
   هوشمندترین کلاه ایمنی دنیا

   حرفه‌ای‌ترین کلاه ایمنی موتورسیکلت دنیا اخیرا با راه‌اندازی کمپینی در وب‌سایت ایندیگوگو به شکل رسمی فعالیت خود را پس از تست‌های اولیه در سال 2013 آغاز کرده است. این کلاه هم‌اکنون برای پیش‌خرید با قیمت 1400 دلار عرضه شده است. گوشی موبایل سونی اکسپریا زد 2
   گوشی موبایل سونی اکسپریا زد 2

   سونی با بهبودهایی که در Xperia Z2 نسبت به Xperia Z1 ایجاد کرد، توانست انتظارات طرفداران خود را برآورده کند. سونی توانست با قرار دادن یک صفحه‌نمایش عالی در Xperia Z2، بزرگ‌ترین ایراد وارد شده به Xperia Z1 را برطرف سازد. بدنه‌ی زیبا، خوش‌ساخت و ضد آب، صفحه‌نمایش عالی، سخت‌افزار قدرتمند، شارژدهی زیاد باتری و دوربین با کیفیت، تنها بخشی از مزایای این سامورایی می‌باشند. درست است که Xperia Z2 دریای امکاناتی که Galaxy S5 ارائه می‌دهد را ندارد و یا قاب دور صفحه‌نمایش آن به کوچکی G3 نیست، ولی در مجموع می‌توان Xperia Z2 را یک بسته‌ی کامل و یک پرچم‌دار تمام‌عیار دانست. اگر طرفدار کمپانی سونی هستید و یا به هر دلیلی، Xperia Z2 را به عنوان گوشی بعدی خود انتخاب نموده‌اید، این گوشی در تمامی موارد، شما را کاملا راضی نگاه خواهد داشت. ولی بد نیست پیش از خرید، نگاهی هم به Samsung Galaxy S5، HTC One M8 و یا iPhone 5s بیندازید. به علاوه اگر در حال حاضر از گوشی Xperia Z1 استفاده می‌کنید، بعید است که بهبودهای ایجاد شده در Xperia Z2، شما را شگفت‌زده کند. جدول قیمت جدید آپارتمان های مسکونی 23 مرداد
   جدول قیمت جدید آپارتمان های مسکونی 23 مرداد

   جدول قیمت جدید آپارتمان های مسکونی معامله شده محله سعادت آباد در منطقه دو واقع در غرب تهران است راز این عکس چیست
   راز این عکس چیست

   هیچ میدونین راز این عکس چیست؟؟؟ لوکس‌ترین هتل دنیا در اسپانیا
   لوکس‌ترین هتل دنیا در اسپانیا

   معرفی تصویری لوکس هتل دنیا در اسپانیا
  • عکسهایی از تزیین ماشین عروس
   عکسهایی از تزیین ماشین عروس

   عکسهایی از تزیین ماشین عروس چگونه پدری صمیمی و دوست داشتنی باشیم
   چگونه پدری صمیمی و دوست داشتنی باشیم

   اینکه چجوری برای بچه هامون پدری صمیمی و باحال باشیم یکی از مشکلاتی است که نه تنها من و شما که خیل عظیمی از افراد با آن درگیر هستند و چگونه باید این مشکل رو حل کنید عکسی از هرمز شجاعی مهر و دخترش ندا
   عکسی از هرمز شجاعی مهر و دخترش ندا

   عکسی از هرمز شجاعی مهر و دخترش ندا با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم
   با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم

   شاید خیلی دوست داشته باشدی برای هرچه بهتر شدن زندگی مشترکتان شوهری ایده آل برای همس خود باشید اما چگونه میتونین به اینمهم دست پیدا کنید وبرای همسرتون شوهری ایده آل باشید مشکلات جانی دپ و دخترش
   مشکلات جانی دپ و دخترش

   جانی دپ و دخترش در زندگی خصوصی او مشکلات فراوانی با هم داردند
  • تازه ترین مطلب افطار و نکات باارزشی که در مورد آن وجود دارد!
   تازه ترین مطلب افطار و نکات باارزشی که در مورد آن وجود دارد!

   بهتر است در وعده افطارتان زیاده روی نکنید و مراقب باشید با این کار به دستگاه گوارشتان آسیب وارد نشود و در ابتدای افطار از غذاهای سبک شروع کنید.از نگاه سلامت مرتب کردن هورمون های آقایانه با یاری مواد غذا چنوع!
   از نگاه سلامت مرتب کردن هورمون های آقایانه با یاری مواد غذا چنوع!

   تنظیم هورمون ها با کمک مواد خوراکی چگونه امکانپذیر است توصیه های تغذیه ای مناسبی برای آقایان داریم و برای ایجاد تعادل در هورمون هایشان شیوه ها و راه حل های غذایی مناسبی آورده ایم.دید سلامتی خاصیت ها بی شمار گیاه خرفه!
   دید سلامتی خاصیت ها بی شمار گیاه خرفه!

   خرفه از جمله مفید ترین سبزی های خوراکی به شمار میرود که می تواند در زمینه های زیادی باعث درمان مشکلات مختلف بدن شود در ماه رمضان از این سبزی در وعده های سحری و افطار بیشتر مصرف کنید.متفاوت متفاوت: شیوه تهیه گونه های شیرهای گیاهی!
   متفاوت متفاوت:  شیوه تهیه گونه های شیرهای گیاهی!

   اگر از نوشیدن شیر متنفر هستید توصیه می کنیم از انواع شیرهای گیاهی استفاده کنید در ادامه روش تهیه آن ها را به شما آموزش خواهیم داد.با سلامتی با چه شیوه هایی می توانیم از بروز نفخ جلوگیری کنیم!
   با سلامتی با چه شیوه هایی می توانیم از بروز نفخ جلوگیری کنیم!

   برخی افراد پس از بازکردن روزه شان و صرف میوه دچار نفخ می شوند علل مهم برای ایجاد این عارضه چیست و با چه روش هایی می توانیم از بروز نفخ پیشگیری کنیم.

  دید سلامتی تغذیه در برفک دهان باید چگونه باشد؟! دید سلامتی تغذیه در برفک دهان باید چگونه باشد؟!
  کاندیدا؛ عامل ایجاد برفک دهان از قندها تغذیه می کند، بنابراین منطقی است که مواد غذایی که حاوی قندهای طبیعی و مصنوعی هستند مصرف نشود تا بیماری زودتر بهبود یابد. این مسئله خصوصاً در ابتدای ابتلا باید در نظر گرفته شود.
  تازه ترین مطلب درمان ناباروری با این دانه خوراکی! تازه ترین مطلب درمان ناباروری با این دانه خوراکی!
  مصرف مواد غذایی با پایه ی سویا کمک هر چند اندکی به درمان و پیشبرد روند باروری داشته و خانم ها را از مضرات بیسفنول A دور می کند. در ادامه ی مطلب شما را بیشتر در جریان این پژوهش قرار می دهیم.
  از نگاه روانشانسی چگونه خودکشی تنها راه باقی مانده می شود؟ از نگاه روانشانسی چگونه خودکشی تنها راه باقی مانده می شود؟
  «استیون فرای»، بازیگر انگلیسی، گفته ای زیبا درباره ی نحوه ی برخورد با بیماران افسرده دارد؛ «اگر کسی را می شناسید که افسرده است؛ لطفاً راه حل تان این نباشد که از او دلیلش را بپرسید. افسردگی پاسخی ساده به موقعیت بد نیست. فقط هست، مانند آب و هوای بد. تلاش کنید که تیرگی، بی حالی، ناامیدی و تنهایی را که در آن فرو می روند، درک نمایید. در سوی دیگر، وقتی از این مسیر خارج می شوند منتظرشان باشید. دوست بودن با کسی که دچار افسردگی است، کاری دشوار است، اما یکی از مهربانانه ترین، نجیبانه ترین و بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.»
  مطلبی از ادویه های ضد کلسترول را بشناسید! مطلبی از ادویه های ضد کلسترول را بشناسید!
  داشتن سبک زندگی سالم، فعالیت بدنی مناسب و یک رژیم غذایی خوب به شما کمک خواهد کرد که سطح کلسترول خونتان را کاهش دهید. علاوه بر این ها اضافه کردن برخی ادویه جات به برنامه ی غذایی تان می تواند کلسترول خونتان را پایین بیاورد.
  جدید 5 درسی که در ارتباط با افسردگی یاد گرفتم! جدید 5 درسی که در ارتباط با افسردگی یاد گرفتم!
  افسردگی یک موضوع دشوار برای صحبت است.زمانی سخت تر می شود که با آن زندگی کنی. من بیشتر از دو دهه با بیماری افسردگی زندگی می کردم.بعد از مدتی یاد گرفتم که چگونه بدون تسلیم شدن، با آن مبارزه کنم.
  از نگاه سلامت انواع دمنوش ها برای گرفتن انرژی! از نگاه سلامت انواع دمنوش ها برای گرفتن انرژی!
  با توجه به این که این روزها هوا سرد است، بد نیست چند نوشیدنی گرم کننده و نیروبخش را به شما معرفی کنیم. نوشیدن این دمنوش ها بی تردید روزهای لذت بخشی را برای شما رقم می زنند.
  دید روانشناسی 6 مانع موفقیت کسب و کار در منزل دید روانشناسی 6 مانع موفقیت کسب و کار در منزل
  کار کردن در داخل منزل می تواند هم یک اتفاق مثبت باشد و هم کاری فلاکت بار
  دید سلامتی مواد غذایی مضر برای افراد میگرنی! دید سلامتی مواد غذایی مضر برای افراد میگرنی!
  سازمان جهانی بهداشت، میگرن را یکی از 20 بیماری ناتوان کننده دنیا معرفی کرده و مطالعه های زیادی هم درباره عواملی که باعث تحریک یا جلوگیری از بروز حمله های میگرنی می شوند، انجام شده که برخی مواد غذایی جزو آن هاست.
  گردآوری از تقویت عملکرد و نیروی جنسی با مصرف میوه! گردآوری از تقویت عملکرد و نیروی جنسی با مصرف میوه!
  برای تقویت نیروی جنسی تان بهتر است از مواد طبیعی کمک بگیرید این میوه ها و تنقلات سالم می توانند تاثیر زیادی روی تقویت قوای جنسی شما بگذارند باعث افزایش این نیرو در بدنتان شوند و در بهبود عملکرد جنسی تان بسیار تاثیرگذار باشند.
  جدید برای نگهداری سبزیجات از چه ترفندهایی می توانیم کمک بگیریم؟! جدید برای نگهداری سبزیجات از چه ترفندهایی می توانیم کمک بگیریم؟!
  برای نگهداری سبزیجات از چه ترفندها و روش های موثری می توانیم کمک بگیریم فریزکردن سبزیجات تا چه مدتی مجاز است چه ظروفی برای فریزکردن سبزیجات باید استفاده کنیم و توصیه های متخصصین تغذیه برای نگهداری سبزیجات به صورت فریزشده چیست.
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو