هوالرزاق


بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال

بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال

بدو ن شک بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال است

 بنیامین بهادری  را باید غمگین ترین خواننده موسیقی پاپ این روزها دانست. تنها چندماه پس از سانحه تلخ تصادف رانندگی که به درگذشت همسر  بنیامین منجر شد، حالا او یکی دیگر از  نزدیکان خود را از دست داده است.

«  نیما وارسته  که تنظیم کننده آلبوم های «85» و «93» بنیامین بهادری بود، شامگاه 29 اردیبهشت ماه، و به گفته یکی از نزدیکانش در استخر منزل مسکونی اش و به دلیل هوای بسته و نارسایی قلبی دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.                       

 وارسته  به غیر از همکاری با  بنیامین بهادری، تنظیم کنندگی آلبوم های موسیقی دیگری را هم به عهده داشت که مهم ترین آنها آلبوم های «کما2» یه خوانندگی «حمید عسکری» و «حس» به خوانندگی «پیام صالحی» است. رهبری ارکستر کنسرت های بنیامین و حمید عسکری هم از جمله فعالیت های او در موسیقی پاپ ایران بود.                               

 اما معروف ترین قطعه ای که او در ساخت آن همکاری داشته، قطعه « دنیا دیگه مث تو نداره بنیامین بهادری  می باشد که در آلبوم 85 این خواننده منتشر شده است.                    

 نیما وارسته متولد 1357 بود و در یکی از آخرین اجراهای گروه بنیامین بهادری،31 فروردین ماه امسال با حضور در مدرسه استثنایی «ساریخانی» تهران، یکی از اعضای گروه  بنیامین  در این برنامه بود.  


بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال

برچسب های
بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 10,759
تعداد بازدید ماه جاری : 6,639
تعداد بازدید در هفته جاری : 7
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 1رای به بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 0 %
نظر شما راجع به بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال


مطالب مرتبط با بنیامین دل شکسته ترین هنرمند امسال