هوالرزاق


عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها

عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها

در دنبای بازیگری وهمیشه شایعه های فراوانی هست و این روزها و مصادف با ماه رمضان شایعه هایی برای این ماه  به گوش میرسد که در حول هوش بازیگران و هنرمندان است

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من از طریق کامبیز دیرباز مطلع شدم که یک سایتی خبری مبنی بر ارسال پیامک‌هایی به مردم برای حضور هنرمندان بر سفره‌های افطاری، منتشر کرده است.

وی افزود: این خبر کذب محض و سوء استفاده از هنرمند و فرهنگ ماه مبارک رمضان می باشد و این خیلی بد می باشد که چنین تصویری از هنرمند برای مردم جا بیفتد که این هنرمند در ازای دریافت پول بر سر سفره‌های مردم حاضر می‌شود، چرا که ما حتی اگر بر سر سفره‌های افطاری مردم دعوت باشیم با افتخار و به جهت معنویت این ماه این کار را می‌کنیم.

درخشانی ادامه داد: من از منبع ارسال این پیامک‌ها مطلع نیستم، چراکه سایتی هم که این خبر را منتشر کرده بود نامی از منبع ارسال این پیامک‌ها ذکر نکرده بود ولی قطعا این سایت که خبر را منتشر کرده است، از منبع این پیامک‌ها آگاه است.

این بازیگر تصریح کرد: یک نکته خیلی بد که در این پیامک‌ها به چشم می‌خورد قیمت گذاری هنرمندان براساس شهرت یا زمان اجرا بود، به طور مثال گفته شده بود که شب جمعه قیمت بیشتری باید پرداخت شود که موضوع بسیار بد بوده و در شان هنرمندان و ماه رمضان نیست.

بازیگر "نابرده رنج" خاطرنشان کرد: قرار بر این شد که هنرمندان حرکتی جمعی در جهت شکایت کیفری از این موضوع را داشته باشند که در این صورت من نیز از این اقلام حمایت خواهم کرد. شایان ذکر است، اخیرا پیامکی با مضمون "مراسم افطاری‌های خود را با حضور هنرمندان جذاب‌تر برگزار نمایید" به تلفن‌های همراه مردم فرستاده می‌شود و با پیشنهاد مبالغی برای هر هنرمند که از 600 هزار تومان تا 18 میلیون تومان مختلف است، به مردم وعده حضور هنرمندان بر سرسفره‌های افطاری آنها را می‌دهد.


عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها

برچسب های
عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 5,232
تعداد بازدید ماه جاری : 3,316
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها