هوالرزاق


پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد

پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد

محمد رضا هدایتی صدا پیشه پسرعمه زا نیز مدتی است به کار خوانندگی روی آورده و قرار است به زودي زود کنسرتی برگزار کند

 محمدرضا هدایتی با اشاره به کنسرت خود که قرار می باشد ۱۵ مرداد ماه در نمایشگاه بین المللی تهران اجرا شود، گفت: قطعات اصلی این کنسرت از آلبوم «ماه می‌خنده» که سال ۹۰ وارد بازار شد و همچنین قطعاتی از آلبوم سومم که قرار می باشد با نام «عشق پنهونی» منتشر شود، انتخاب شده است.

 

وی ادامه داد: از جمله این قطعات «عشق پنهونی» نام دارد که آلبوم هم بر همین اساس انتخاب شده می باشد همچنین «بریم زیر بارون»، «سکه خورشید»، «تو»، «نیمکت چوبی»، «عابر»، «یادته»، «دلگیرم» و «دلم بی قراره» از دیگر قطعات این کنسرت هستند.


خواننده قطعه «کاشکی زمستون نبودم» که پیش از این تک‌آهنگ‌‌های مختلفی از او در فضای مجازی منتشر و با استقبال هم روبرو شده می باشد درباره اولین کنسرت خود در تهران توضیح داد: من در سال ۸۳ کنسرت‌هایی در شیراز و اراک برگزار کردم اما در تهران علی‌رغم اصرار بسیاری از دفاتر موسیقی نمی‌خواستم اجرای کنسرت داشته باشم چون زمان یکه آلبوم من در سال ۹۰ بیرون آمد ۹ قطعه بیشتر نداشت و صبر کردم که تعداد کارهایم بیشتر شود.


محمدرضا هدایتی بازیگر مجموعه‌های «شب های برره» و «مرد دو هزار چهره» اضافه کرد: ترجیح من برای این کار این بود که خواستم مخاطب کارهایم مرا بیشتر بشناسد و مرا جدی‌تر بگیرد. همچنین بعضی زمان یکه یک نفر از یک حوزه هنری در حوزه دیگری کار کند ادعا می‌کنند که فلان شخص از شهرت خود سوءاستفاده می‌کند به همین دلیل خواستم کار بیشتری ارائه دهم تا این تصور پیش نیاید که از جایگاه قبلی خود سوءاستفاده کرده‌ام و شاید هنوز هم بسیاری ندانند که من چندین سال برای این آهنگ‌ها زحمت کشیده ام و ملودی‌ها را خودم ساخته‌ام.

محمدرضا هدایتی صداپیشه شخصیت پسرعمه‌زا در برنامه «کلاه قرمزی» درباره اجرای کنسرت خود توضیح داد: ملودی‌های این قطعات همکاری مشترک خودم و رشید رفیعی می باشد و ترانه ها و تنظیم ها هم اثری از او است.

خواننده قطعه «بریم زیر بارون» درباره کنسرت خود در نمایشگاه بین‌المللی و گروه همراهش بیان کرد: فعلا یک سانس در نمایشگاه بین‌المللی تهران در نظر گرفته‌ایم. در این کنسرت قرار می باشد اعضای گروه «آرپژ» به رهبری محسن افشار با من همراهی کنند که احتمالا حدود ۱۰ نفر هستیم و ممکن می باشد چند نوازنده مهمان هم به ما بپیوندند.

محمدرضا هدایتی در پایان درباره زمان انتشار سومین آلبوم خود گفت: آلبوم سومم با نام «عشق پنهونی» هم اکنون در حال سپری کردن مراحل نهایی میکس و مسترینگ می باشد و چون الان بیشتر درگیر این کنسرت هستم احتمالا حدود ۱۰ روز بعد از کنسرت وارد بازار می‌شود.


پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد

برچسب های
پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 3,608
تعداد بازدید ماه جاری : 2,289
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد


مطالب مرتبط با پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد