هوالرزاق


وقتی بهنوش بختیاری درد و دل میکند و...

وقتی بهنوش بختیاری درد و دل میکند و...

بهنوش بختیاری در صفحه شخصیش درد دل خود را شروع کرده است و مقداری از بار سنگی که بر روی دلش بوده است را با دیگران در میان گذاشته است

بهنوش بختیاری نوشته: «6 سال طول کشید تا درسم تمام شد. همزمان با درس، کار می کردم. دلیلش علاقه ام به استقلال و راستش رو بگم بی پولی بود. منشی آموزشگاه کنکور بودم. خرید و فروش قطعات کامپیوتر... فروش عمده لنز... سخت گذشت، اما پول دانشگاه و هزینه ها باید درمیومد. شوخی هم نداشت. بی پولی خیلی بده..»

بهنوش بختیاری ادامه داده است: «تا اینکه به هر زحمتی بود سال هفتادوهفت از دانشگاه آزاد در رشته مترجمی زبان فرانسه فارغ التحصیل شدم اما حسرت ادامه تحصیل به دلم ماند. آخه عاشق درسم من... تحصیل به انسان عمق و جهان بینی می ده. سواد آدم رو میسازه، انسان تر می شی زمان ی با فرهنگ انس می گیری؛ لازمه زندگی در جهان امروزه... اصلا دنیای دیگریست؛ غرق شدن در کتاب ها، بوی کتاب، پشت نیمکت نشستن و در نهایت فروتنی آموختن... چقدر برام جذاب بود و هست، اما بهنوش بیکار نشست و به لطف اون بالایی با معرفته خدا باحاله و محمدرضا همسرم بعد از شانزده سال دارم برای امتحان فوق لیسانس آماده می شم. به خودم قول دادم تخت گاز تا دکترا برم. حیفه اگه قدر استعدادمون رو ندونیم.

بخنوش بختیاری با اشاره به اهمیت درس معتقد است: «درس مثل نماز سپاسگزاری از خداست. خوشحالم که بخت یار است. نمی دونید چطوری دلم برای درس و دانشگاه می طپه... یاد همه بی پولی ها به خیر که باعث شد همیشه به حرکت و پویایی فکر کنم و تنها آرزوم اینه که زندگی پر محتوایی داشته باشم و هر چه را که دوست دارم تجربه کنم. بدون توجه به حرفایی مثل از ما دیگه گذشته و ما که پارتی و پول نداریم و... . روی صحبتم با دوستان همواره همراهم است. بخوانیم که بدانیم کجاییم و ما چگونه به اینجا رسیدیم و برای آیندگان چه کنیم که ما رنج های کمتری از ما بکشند. زودتر راهشون رو پیدا کنن و شاداب تر و منطقی تر از ما باشند.»


وقتی بهنوش بختیاری درد و دل میکند و...

برچسب های
وقتی بهنوش بختیاری درد و دل میکند و... - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,205
تعداد بازدید ماه جاری : 2,010
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به وقتی بهنوش بختیاری درد و دل میکند و... داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به وقتی بهنوش بختیاری درد و دل میکند و...