هوالرزاق
ads


آیا شما هم معتادید؟؟

آیا شما هم معتادید؟؟

همه ما در زنگی روزمره خودمون یه جورایی معتاد هستیم و مشکلاتی ب انا آگاهی خودمون به این اعتیاد داریم و اما انواع اعتیاد ما

1- اعتیاد به بازی های رایانه ای
یادتان هست وقتی آثاری به عنوان اولین تکنولوژی روز وارد دنیای بازی های کودکانه شد؛ هر روز چند ساعت پای آن می نشستید؟ یادتان هست چندتا دسته کنترل آتاری را شکستید؟ حواستان بود با هر بار بازی «هواپیما» چند بار بالا و پایین می پریدید؟ علاقه به بازی با بازی های جدید رایانه ای به دلیل نو بودن آنها اعتیاد محسوب نمی شود اما بعضی از شور به درش می کنندو بیش از 70 درصد ساعت های یک شبانه روز را سرگرم بازی با بازی های رایانه ای هستند. در این شرایط فرد به این رفتار معتاد سات.

آسیب ها: آسیب به بینایی، افزایش وزن و جدا شدن از دنیای واقعی و پیوستن به زندگی مجازی. در صورتی که افراد با بازی های خشن رایانه ای بازی کنند، خطر تکرار آن رفتارها دور از انتظار نیست. این افراد ممکن می باشد به خود یا همسالانشان آسیب بزنند.

2- اعتیاد به خوردن خاک
شاید شنیده باشید بعضی از زنان باردار ویار خوردن مُهر دارند. این مشکل ممکن می باشد به شکل اعتیاد به خوردن خاک رس در حالت عادی و افرادی که باردار نیستند هم بروز کند. این افراد معتاد به خوردن خاک هستند. بعضی افراد هم معتاد به خوردن شن، گِل و لجن، زغال و بتن هستند. به همین دلیل نام دیگر این نوع اعتیاد، اعتیاد کثیف یا آلوده است.

آسیب ها: این نوع اعتیاد اول از همه نشانگر کمبود آهن در بدن است. این افراد دچار کم خونی شدید هستند. بیشتر آنها اگر زود درمان نشوند، به دلیل خوردن این خوراکی های نامناسب می میرند زیرا این مواد غیرقابل هضم هستند.

3- اعتیاد به جراحی های زیبایی
تقریبا جایی از بدنشان نمانده تا بخواهند جراحی کنند. این افراد دچار اعتیاد به جراحی زیبایی و تزئین کردن سر و صورتشان هستند.

آسیب ها: هیچ وقت از ظاهرشان راضی نیستند؛ حتی وقتی دوران نقاهت عمل قبلی را می گذرانند به فکر جراحی بعدی هستند. آنها هزینه های گزافی را به خود تحمیل می کنند و وقتی از نظر مالی فقیر شدند برای جراحی های بعدی سراغ پزشکان نه چندان ماهر رفته و اثرات جبران ناپذیری روی بدنشان به جا می گذارند.

4- اعتیاد به جویدن یخ
اگر روزی در جایی صدایی شبیه به جویدن ته دیگ به گوشتان خورد، احتمالا کسی آن اطراف در حال جویدن یخ است! این دوستان مثل آب خوردن یخ می جوند چون به آن اعتیاد دارند. جویدن یخ یکی دیگر از اعتیادهای نادر است. این اعتیاد وقتی برای این افراد دردسرساز می شود که بخواهند در جمع، به ویژه جمع های رسمی حاضر شوند.

آسیب ها: دندان ها اولین بخش هایی هستند که در اثر این اعتیاد آسیب می بینند. ابتلا به مشکلات گوارشی از معده درد تا ریفلاکس مری به معده از دیگر مشکلات این افراد است. افراد مبتلا به این نوع اعتیاد معمولا در روابط زناشویی شان دچار مشکل بوده و بیشتر اوقات دچار کم خونی هستند.

5- اعتیاد به تلویزیون
چشمان این افراد را به تلویزیون کوک زده اند! اصلا با صدای تلویزیون از خواب بیدار می شوند و حتی وقتی برفک تلویزیون را می بینند باز هم دست بردار نیستند و سراغ کانال گردی می روند! این افراد معتاد به تلویزیون دو دسته اند؛ بعضی از آنها از مستند پیوند شست پای موش تا اخبار ساعت 12 تلویزیون را به دقت تماشا می کنند ولی گروه دوم اصلا برنامه ها را تماشا نمی کنند و همین که تلویزیون روشن است، دلشان خوش است!

آسیب ها: خواب این افراد مختل می شود و بیشتر اوقات از این موضوع شکایت دارند. ضعف بینایی، اضافه وزن، استرس به دلیل دیدن بعضی برنامه ها از آسیب های اعتیاد به تلویزیون است. همچنین احساسی از خلإ پس از اتمام مجموعه های تلویزیونی طولانی در این افراد دیده می شود.

6- اعتیاد به دروغ گفتن
اینها همان هایی هستندکه یک روده راست توی شکمشان دارند! همین که دهان شان را باز می کنند، مطمئن هستید که از صددرصد حرف هایشان، 99.5 درصدش دروغ است. این افراد معتاد به دروغ گفتن هستند. نکته مهم اینکه این افراد از دروغ هیچ هدفی را دنبال نکرده و قصد رسیدن به مقام، پول و ... ندارند. دروغ می گویند چون به آن معتادند. از نظر علم روانپزشکی، دروغگوها به سه گروه تقسیم می شوند؛ دروغگویی مزمن یا غلو شده، دروغگویی بیمارگونه و دروغگویی وسواسی - اجباری.

جیم کری دو بار نقش کسی را ایفا کرده که اعتیاد دارد. یک بار در فیلم «دروغگو، دروغگو» که به دروغ گفتن معتاد بود و یک بار هم در «مرد بله گو» که چون نمی توانست نه بگوید به خرید کردن معتاد شد.

آسیب ها: طبیعی می باشد که این افراد بعد از مدتی احساس سرخوردگی می کنند چون اطرافیان با آگاهی از مشکل آنها دیگر به حرف آنها گوش نداده یا بعد از مدتی مشت آنها را باز می کنند. معمولا اگر خیلی حرفه ای دروغ نگویند. خودشان سوتی می دهندو مشت شان را بازی می کنند. اینجاست که خیس عرق شده و صحنه را با خجالت ترک می کنند.

7- اعتیاد به گوش کردن موسیقی
گوش بعضی ها انگار به هدفون میخ شده می باشد یا احتمالا دست شان روی سوزن هدفونگیر کرده که بی وقفه رادیو با موسیقی گوش می کنند. این افراد به هر حالی که باشند، هدفون از توی گوش شان بیرون نمی آید. لازم به توضیح نیست که آنها معتاد به گوش کردن هستند. بیشتر این افراد عادت دارند با صدای بلند بشوند.

آسیب ها: کاهش حساسیت شنوایی، کاهش تدریجی قدرت شنوایی و ناشنوایی زودتر از سن طبیعی از نخستین مشکلات این افراد است. بعضی از این افراد به دلیل همذات پنداری که با بعضی موسیقی ها می کنند، دچار شکلی از قطع ارتباط با واقعیت و دنیای بیرونی می شوند.


8- اعتیاد به کتاب خواندن
کرم کتاب! در اینکه کتاب خواندن رفتار با فرهنگی است، شک نداریم اما بعضی برای کتاب خواندن وقت و مکان نمی شناسند. این افراد معتاد به مطالعه هستند. این افراد چیزی بیش از نیمی از روز را به مطالعه اختصاص می دهند. منظور از این مطالعه، خواندن انواع کتاب ها، مجلات و روزنامه هاست.

آسیب ها: آسیب به بینایی و کم خوابی. اضطراب برای تمام کردن کتاب. مجله یا روزنامه ای که در حال مطالعه آن بوده و شروع کردن کتاب دیگر از دیگر آسیب های وارد شده به این افراد است. آسیب به روند عادی و عدم رسیدگی به امور شغلی.

9- اعتیاد به پرندگان و حیوانات خانگی
درست مثل افرادی که گونی گونی برنج انبار می کنند، بعضی ها محتکر پرندگان و حیوانات خانگی هستند. این افراد اعتیاد به نگهداری از حیوانات دارند. آنها پرندگان و حیوانات خانگی را در خانه خودشان نگهداری می کنند. بنابراین وقتی وارد خانه شان می شوید، دست کمی از مغازه پرنده فروشی ندارند. گاهی جمعیت این پرندگان آنقدر زیاد می باشد که بهتر می باشد اهل خانه وارد قفس شوند و پرندگان در فضای خانه پر بزنند!

آسیب ها: انتقال بیماری های مشترک بین حیوانات و انسان مهمترین آسیبی می باشد که معمولا معتادان به پرندگان و حیوانات خانگی را تهدید می کند. [بیشتر اوقات شرایط نگهداری پرندگان مناسب نیست و همین باعث مرگ آنها می شود.]

10- اعتیاد به اینترنت
اصلا لپ تاپ را خاموش نمی کنند. اگر هم در طول 24 ساعت بخواهند از جایشان بلند شوند تا زخم بیشتر نگیرند، لپ تاپ در حالت آماده باش می ماند تا مبادا یک لحظه از اینترنت دور باشند. این افراد به اینترنت معتادند. آنها برای خرید یک عدد نان باگت ناقابل تا خرید مبلمان یا احوالپرسی از دوست و آشنا، به لپ تاپ وصل شده اند. اگر روزی اینترنت را از آنها بگیرند، فاتحه شان درجا خوانده است.

آسیب ها: حضور در دنیای مجازی، زندگی فردی، اجتماعی و تحصیلی تا خواب این افراد را هم تحت تاثیر قرار می دهد. آنها با مشکلات فیزیکی مانند اضافه وززن، بیماری قلبی، تحلیل ماهیچه ها و استرس دوره ای درگیر هستند و در طول روز بی هدف در اینترنت می چرخند!

11- اعتیاد به خرید کردن
اصلا مهم نیست حقوق گرفته اند یا نه؟ اصلا مهم نیست شپش در جیب شان معلق می زند یا اینکه پول خرد جیب شان تراول است؛ فقط مهم خرید و خریدن و خریدن است. اصلا هم فرقی نمی کند چه می خرند؛ کفش، کیف یا یک قاب خالی از دست فروشی که نزدیک محل کارشان بساط کرده است. این افراد معتاد به خرید هستند و با این کار خودشان را آرام می کنند.

آسیب ها: معمولا این افراد هشت شان گرو نه شان می باشد و کمدشان پر از خریدهایی می باشد که اصلا نیازی به آنها ندارند یا به دردبخور نیستند.


آیا شما هم معتادید؟؟

برچسب های
آیا شما هم معتادید؟؟ - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/02/11-53 ماه قبل
کل بازدید : 2,694
تعداد بازدید ماه جاری : 1,975
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به آیا شما هم معتادید؟؟ داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به آیا شما هم معتادید؟؟


مطالب مرتبط با آیا شما هم معتادید؟؟

 • چطور بفهمیم که به استرس معتاد هستیم یا نه؟! چطور بفهمیم که به استرس معتاد هستیم یا نه؟!
  برخی متخصصین باور دارند که رابطه نزدیک ما با استرس تا حدودی به خودمان بسته است. آنها فکر می‌کنند که بسیاری از ما در واقع به استرس اعتیاد داریم ونمی خواهیم رهایش کنیم!
 • متفاوت متفاوت: معتاد قهوه هستید یا رابطه جنسی؟ متفاوت متفاوت: معتاد قهوه هستید یا رابطه جنسی؟
  حسی که از گرفتن یک پیامک می گیرید یا عکسی که هر بار باید در اینستاگرام بگذارید... همه و همه می تواند چیزهایی باشد که شما نمی توانید بدون آنها زندگی کنید.
 • منطقی و عاقلانه لطفا عاشق شوید نه معتاد به عشق!منطقی و عاقلانه لطفا عاشق شوید نه معتاد به عشق!
  بسیاری از انسانها،درگیر محبت بی تناسب نسبت به شخصی که دوستش دارند یاعاشقش هستند،میشوند؛بیش از اندازه عشق ورزیدن و نه تنها پاسخی به همان اندازه دریافت نکردن،بلکه گاهی دچار بی محبتی و بی توجهی نیز شدن!بهتر نیست این مسأله را ریشه یابی کنیم؟چرا انسانها گاهی در عشق دچار اعتیاد میشوند در صورتی که میتوان دقیقا در شرایطی یکسان،حتی در عشق ورزی،منطقی و با حساب و کتاب پیش رفت؟
 • مطلبی تازه درباره غذاهایی که شما را معتاد می کنند و باعث اضافه وزن می شوند!مطلبی تازه درباره غذاهایی که شما را معتاد می کنند و باعث اضافه وزن می شوند!
  اگر مراقب مصرف برخی خوراکی ها نباشید به مصرف دائم آن ها اعتیاد پیدا می کنید توصیه می کنیم از عوارض آن ها پیشگیری کنید چون باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند و می توانند برایتان مشکل ساز باشند.
خصصیات مفید پیاز خصصیات مفید پیاز
حتما شما از از اینور و اونور درمورد فواید و خصوصیات درمانی فوق العاده پیاز مطالبی رو شده اید و میدونین که این گیاه فوق العاده خواص درمانی فوق العاده خوبی دارد وشما میتونین با مصرف دست و به اندازه پیاز از سلامتی خود مطمئن باشید. مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟ مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟
مس را می توان از منابع مهم غذایی به دست آورد. مس معمولا از طریق غذایی و مکمل ها به دست می آید. هرچه مصرف مس در بدن شما به حد تعادل خود نزدیک شود یک سری از علائم مربوط به کاهش میزان مس از بین خواهد رفت. عمل بینی یا رینوپلاستی عمل بینی یا رینوپلاستی
متأسفانه آماری که در خصوص انجام این عمل یعنی رینوپلاستی در ایران وجود دارد آمار بالایی است که باید تغییراتی در آن داده شود. عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه
گل مژه یک نوع بیماری ملتهب کننده در ناحیه چشم ها می باشد که به دلیل به وجود آمدن نوعی آب در قسمت پلک رخ خواهد داد. که درظاهر چشم شما نمود خوبی نخواد داشت .آب ها در هر جایی از بدن به وجود می آید فواید ناشی از مصرف قهوه فواید ناشی از مصرف قهوه
امروزه به دلیل مصرف بیش از اندازه قهوه بهتر است تا ما با فواید و مضرات آن بیشتر آشنا شویم. در حالت کلی برخلاف تصورات موجود قهوه می تواند فواید خوبی را برای ما داشته باشد. نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو
یکی از اختلالاتی که درکودکان ممکن است به چشم بخورد اخلالات موهای کودکان است که ممکن است در رنگ دانه ها و یا سیخ شدن موی سر نوزادان و کودکان همراه باشد چرا به اگزما مبتلا می شویم؟ چرا به اگزما مبتلا می شویم؟
اگزما بیماری مربوط به پوست بدن می باشد که اغلب با علائم خارش شدید در نواحی مختلف نیز همراه خواهد بود ، این بیماری نیاز به درمان دارد و درصورتی که شما بودنین که چرا به اگزما دچار میشویم میتونه در درمان و پیشگری از این بیماری نیز بهتون کمک کنه. مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟ مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟
مزاج در طب سنتی به دو گروه اصلی تقسیم می شود، برخی از افراد مزاج سرد دارند و برخی دیگر نیز مزاج گرم پیروی می کنند ، آشنایی با هریک از آنها می تواند بر نحوه زندگی ما تأثیرگذار باشد. و بهتر است بدونین که مزاج سرد و گرم چیست و شما چه مزاجی دارین که این اطلاعات میتونه در زندگی و سلامتی بهتون کمک کنه بهترین فلزیاب چیست؟ بهترین فلزیاب چیست؟
چندین نوع فلزیاب وجود دارد. نه تنها نوع فلزیاب، بلکه شرایط زمین و جستجو و همچنین نوع اشیایی که مورد جستجو قرار میگیرند هم متفاوت هستند. این تفاوت ها منجر به تاکید بر ویژگی های مختلف در فلزیاب های مختلف میشود. لازم است که فلزیاب‌ درست را برای هر کاری پیدا کنید. بهترین راه های درمان اسهال بهترین راه های درمان اسهال
اسهال عارضه ای است که متأسفانه در افراد کوچک و بزرگ به دلایل مختلف رخ خواهد داد و یکی از بیماری های جدا ناراحت کننده است اما خوشبختانه راه های درمانی بسیاری برای آن وجود دارد.
اعتماد به نفس ها چه شکلی اند اعتماد به نفس ها چه شکلی اند
آیا شما هم دوست دارید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید و جزء افراد با اعتماد به نفس باشید و البته آیا میدانید افراد با اعتماد به نفس چه خصوصیاتی دارند و چه شکلی اند چهارتاق دانشمندان ایرانی چهارتاق دانشمندان ایرانی
در وین و در برابر سازمان ملل جایگاهی هست به نام چهار تاق دانشمندان ایرانی Persian Scholars Pavilion Vienna از همستر بیشتر بدانیم از همستر بیشتر بدانیم
همستر ها موجودات بامزه ای هستند که البته در جغرافیای ایران به صورت طبیعی افت نمیشوند اما با این حال عده ای هستند که از این حیوان به عنوان حیوان خانگی نگهداری میکنند عکس هایی از تولد دختر علی دایی عکس هایی از تولد دختر علی دایی
چند روز پیش تولد دختر علی دایی بوده که عکس هایی از اون رو امروز برای شما دوستان داریم ارتباط رنگ بارانی و شخصیت!!!! ارتباط رنگ بارانی و شخصیت!!!!
شخصیت شناسی خیلی پیچیده و سخت است و به هزار چیز وابسته است، از رنگ لباس گرفته تا کفش و این روزها به رنگ بارانی نیز ربط پیدا کرده و از رنگ بارانی نیز میتونین شخصیت آدم ها را بشناسیم هارد دیسکمان را دیفرگ کنیم یا نه هارد دیسکمان را دیفرگ کنیم یا نه
دیفرگ کردن هارد دیسک یکی از کارهایی است که خیلی ها اون رو به صورت وسواس گونه انجام میدهند و عده ای اصلا این کار رو نمیکنند ،  و حالا بد نیست نگاهی بندازیم به دلیل دیفگر کردن و تاثیرات آن و اینکه چند و قت یکبار باید این کار رو انجام بدید فندوق منبع سرشار ویتامین ها است فندوق منبع سرشار ویتامین ها است
فندوق جزء میوه های جنگلی است که خیلی خیلی کم در سبد غذایی ما قرار دارد و بسیار کم مورد استقاده قرار میگیرد در شرایطی که فندق فوق العاده است و سرشار از ویتامین هاست با گوشی هوشمند خیس شده چه کنم با گوشی هوشمند خیس شده چه کنم
برای شما هم حتما پیش آمده است که گوشی هوشمند شما در آب افتاده باشه و یا اینکه به هر ترتیبی خیس شده باشد و حتما شما هم ناراحت شدید اونم شدید و نمیدونین با گوشی هوشمندتون که خیس شده چه بکنید مقابله با بی حالی جسمی و روحی فصل زمستون مقابله با بی حالی جسمی و روحی فصل زمستون
زمستون طوریه که خواسته و ناخواسته حس و حال خوبی به آدم دست نموده و حالت کرختی و البته خستگی در وجود آدم هست، و این بی حالی روحی و جسمی در زمستون فراگیر است و باید یه جوری اون رو کم کرد یا از بین برد راه های مقاومت و مقابله با تجاوز راه های مقاومت و مقابله با تجاوز
تحاوز جنسی به معنای برقراری رابطه جنسی با کسی است که تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارد مراقبت و پیشگیری از تجاوز و حمله جنسی یکی از مهمترین مواردیست که خانم ها و دختر خانم های جوان باید بدانند و درمورد آن آگاهی داشته باشند و از خود دفاع کنند

 • دمنوش هایی که هم خواب و هم آرامش را به شما باز میگرداند
  دمنوش هایی که هم خواب و هم آرامش را به شما باز میگرداند

  به گفته ی یک متخصص بهترین زمان خواب نیمه شب است که می توانید با خوردن دمنوش ها و نوشیدنی ها استرس خود را کاهش دهید و آرام و راحت به خواب خود ادامه دهید.شما از بهداشت خواب اطلاعی دارید؟می دانید بهداشت خواب یعنی چه؟به نظر شما باید به آن اهمیت داد؟بهداشت خواب یعنی اینکه مردم چگونه می توانند خوابی راحت داشته باشند برای خوابیدن ساعت آن خیلی مهم است اما برخی از مردن فکر میکنند در هر زمان از شبانه روز به مدت 7 یا 8 ساعت به خواب بروند کافی است امام خیر اینگونه نیست هفت نوع ترشحات نوک پستان
  هفت نوع ترشحات نوک پستان

   خانم ها تا به حال برای شما پیش آمده این نوع ترشحات, اصولا بعد از حمام نوک سینه را با انگشتان که فشار دهید خارج شدن مایعی را از آن مشاهده میکنید البته می وان گفت این موضوع بیشتر خانم هایی که قرص هایی از قبیل: قرص های ضدباری و آرام بخش استفاده میکنند بیشتر دیده میشود.البته خانم هایی که کم کم به یائسگی نزدیک تر میشوند زیادتر اتفاق می افتد.   دمنوش هایی که هم خواب و هم آرامش را به شما باز میگرداند
  دمنوش هایی که هم خواب و هم آرامش را به شما باز میگرداند

  به گفته ی یک متخصص بهترین زمان خواب نیمه شب است که می توانید با خوردن دمنوش ها و نوشیدنی ها استرس خود را کاهش دهید و آرام و راحت به خواب خود ادامه دهید.شما از بهداشت خواب اطلاعی دارید؟می دانید بهداشت خواب یعنی چه؟به نظر شما باید به آن اهمیت داد؟بهداشت خواب یعنی اینکه مردم چگونه می توانند خوابی راحت داشته باشند برای خوابیدن ساعت آن خیلی مهم است اما برخی از مردن فکر میکنند در هر زمان از شبانه روز به مدت 7 یا 8 ساعت به خواب بروند کافی است امام خیر اینگونه نیست نشانه های خون ریزی دستگاه گوارش چیست؟
  نشانه های خون ریزی دستگاه گوارش چیست؟

  خونریزی دستگاه گوارش بر اثر صدماتی از قبیل تحرکات و صدمات موضعی ایجاد میشود.دستگاه گوارش دارای دو دسته است منشا تحتانی و فوقانی,اغلب خون ریزی در دستگاه گوارش پنج شکل صورت میگیرد که به طور مثال: خون ریزی هاای که در سمت اثنی عشر اتفلق می افتد خونریزی دستگاه گوارش فوقانی نام دارد. سلامتی مردان و نکاتی که باید درباره آن بدانند
  سلامتی مردان و نکاتی که باید درباره آن بدانند

  از غذا های کنسروی و بسته بندی شده نسبتا کمتر استفاده کنید زیرا این غذا های دارای قند زیاد و نمک و چربی هایی هستند که برای بدن مضر است.شما می توانید غذا هایی از قبیل میو ه و سبزیجات و غلات  استفاده کنید و از فیبرها هم نظیر ماهی و لوبیا استفاده کرد و از دسته غذا های سفید هم آرد سفید و شکر سفید نیز دوری کنید.آیا دلیل آن را می دانید؟زیرا در این مواد از ویتامین و مواد معدنی خبری نیست و عاری از الیاف طبیعی است و اینکه باعث می شود میزان قند خون که آخر آن به اضافه وزن منجر می شود و به سلامتی شما ضرر میزند
 • مدل های لباس مجلسی بلند 2015 و تابستانی
  مدل های لباس مجلسی بلند 2015 و تابستانی

  مدل های لباس مجلسی بلند 2015 و تابستانی مدل لباس های مجلسی دخترانه سری جدید
  مدل لباس های مجلسی دخترانه سری جدید

  مدل لباس های مجلسی دخترانه سری جدید مدل کفش پاشنه بلند سری تابستان 94
  مدل کفش پاشنه بلند سری تابستان 94

  مدل کفش پاشنه بلند سری تابستان 94 مدل لباس مجلسی گیپوردار 2015
  مدل لباس مجلسی گیپوردار 2015

  مدل لباس مجلسی گیپوردار 2015 مدل های تونیک دخترانه سری جدید شیثار
  مدل های تونیک دخترانه سری جدید شیثار

  مدل های تونیک دخترانه سری جدید شیثار
 • حواشی نمایش دور همی زنان شکسپیر با بهاره رهنما
  حواشی نمایش دور همی زنان شکسپیر با بهاره رهنما

  این روزها نمایش پرحاشيه دور همی زنان شکسپیر از بهاره رهنما بر روی  پرده بوده است که این نمایش حواشی فراوانی نیز داشته و این موجب گفت و گوی متفاوتی با بهاره رهنما شده است 7رنگ سلامت!ضامن سلامتی شماست
  7رنگ سلامت!ضامن سلامتی شماست

  تأثیر گذار بودن میتامین ها در شادابی پوست،تولیدکنندگان را نیز بر آن داشته تا برای ساخت انواع کرم ها و لوسیون ها از ترکیب های ویتامینه استفاده کنند اما شما هم میتوانید به جای استفاده از ترکیب های شیمیایی،این منابع را در سبد میوه های بهاری پیدا کنید... داستان خواندنی از کیس مناسب برای ازدواج
  داستان خواندنی از کیس مناسب برای ازدواج

  امروز حکایتی خواندنی و البته بامزه از کیسی مناسب برای ازدواج رو برای شما دوست داران و همراهان مجله شیثار داریم سالاد شیرازی برای این افراد ممنوع!
  سالاد شیرازی برای این افراد ممنوع!

  سالاد شیرازی برای این افراد ممنوع! سالاد شیرازی یکی از محبوب ترین سالادهای ایرانی است که متشکل از خیار و گوجه فرنگی و پیاز همراه چاشنی هایی است و در ظاهر غذای سالمی می آید،اما آیا باید آن را همیشه میل کرد یانه؟ محسن یگانه کم آورده و بشنوید از دلگرمی هواداران او
  محسن یگانه کم آورده و بشنوید از دلگرمی هواداران او

  محسن یگانه خواننده متفاوت و البته پر کار کشورمون که از جوانانی بود که در  پاپ خوب رشد کرده اما کامنت های تازه او در صفحات مجازی خب از کم آوردن او میدهد!!!

ماجرای طنز این که طبیعیه! ماجرای طنز این که طبیعیه!
داشتن یک مشاورخوب در زندگی خانوادگی و مشترک،واقعانعمتیه.آدم هروقت کم بیاره میره سفره دلش رو پیش مشاور باز میکنه و او هم که نون حرف زدنش رو میخوره،از راهنمایی های پر از حکمتش دریغ نمیکنه و آدم رو از افتادن به ورطه های هولناکی مثل طلاق یا-دور ازجان شما-همسرکشی نجات میده!
اگر فکر میکنید نامزدتان بچه ننه است بخوانید اگر فکر میکنید نامزدتان بچه ننه است بخوانید
شما هم جزء اون دسته از خانم ها هستید که بعد از دوران نامزدی ناامید شده آید و فکر میکنید نامزد شما اینگونه که باید نیست و میشه گفت بچه ننه است؟
میکاپ دخترانه با تم رنگی 2014 میکاپ دخترانه با تم رنگی 2014
میکاپ دخترانه با تم رنگی 2014 را برای شما دوستان عزیز و کاربران در این قسمت قرار داده ایم امیدوارم از این تصاویر لذت برده باشید.
کنترل قند خون با روش های طبیعی کنترل قند خون با روش های طبیعی
بالابودن میزان قند خون یکی از بیماری‌ها ی رایج عصر ماست، اکثر بیماران به قند خون از داروهای شیمیایی برای کنترل آن استفاده میکنند ، اما برای کنترل قند خون روش های طبیعی نیز وجود دارد
میکاپ مدرن دخترانه روز میکاپ مدرن دخترانه روز
میکاپ مدرن دخترانه روز را برای شما دوستان عزیز و کاربران در این قسمت قرار داده ایم امیدوارم از این تصاویر لذت برده باشید.
مدل جدید کیف مدرسه 1393 مدل جدید کیف مدرسه 1393
مدل جدید کیف مدرسه 1393
مدل میکاپ برای ابروهای پهن مدل میکاپ برای ابروهای پهن
مدل میکاپ برای ابروهای پهن را برای شما دوستان عزیز و کاربران در این قسمت قرار داده ایم امیدوارم از این تصاویر لذت برده باشید.
عکس خنده دار -موتر و نرده بان عکس خنده دار -موتر و نرده بان
امروز عکس بامزه دیگر براتون داریم عکسی از حمل نرده بان باموتور
ارایش هالیوودی دخترانه با تم لایت ارایش هالیوودی دخترانه با تم لایت
ارایش هالیوودی دخترانه با تم لایت را برای شما دوستان عزیز و کاربران در این قسمت قرار داده ایم امیدوارم از این تصاویر لذت برده باشید.
ارایش صورت هالیوودی همراه با تم لایت ارایش صورت هالیوودی همراه با تم لایت
ارایش صورت هالیوودی همراه با تم لایت را برای شما دوستان عزیز و کاربران در این قسمت قرار داده ایم امیدوارم از این تصاویر لذت برده باشید.
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو