هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/Lifestyle/4554/تاثیر-اشتغال-زنان-بر-خانواده-و-باروری/تاثیر اشتغال زنان بر خانواده و باروری

  تاثیر اشتغال زنان بر خانواده و باروری 9 ساعت قبل

  دعوا کردن کودکان چه عواقبی دارد 21 ساعت قبل

  چرا بعد از زامیان مشکلاتی در رابطه زناشویی به وجود می آید 1 روز قبل

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 2 روز قبل

  چجوری پسرها مخ زنی میکنند 1 روز قبل

  fa/Married/4549/آدم-های-بد-قول-چجور-شخصیتی-دارند/آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 2 روز قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 2 روز قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 3 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 3 روز قبل

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 4 روز قبل

  fa/fun/4544/چجوری-گل-شمعدانی-رو-پرورش-بدیم-و-نگهداری-کنیم/چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 5 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 5 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 5 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 6 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  رئیس ها و حرف های غیر منطقی

  رئیس ها و حرف های غیر منطقی

  همه ما شده در محل کارمون با رئیس های خودمون مشکلاتی داشته باشیم  و خیلی از حرف های اون ها برامون غیر منطقی و دوست نداشتنی باشه امروز تعدادی از این جملات غیر منطقی رئیس ها رو برایتون داریم 10 جمله غیر منطقی

  ۱۰) «هیچ وقت با رئیس من صحبت نکن»

  یک رئیس گاهی این نگرانی را دارد که اگر کارمندان با رئیس خود او صحبت کنند، اختیار و اقتدار خودش تضعیف می‌شود. برای جلوگیری از این، رئیس به کارمندان امر می‌کند که تمام ارتباطات را از طریق زنجیره رسمی مدیریت برقرار کنند.

  این کاری غیرمنطقی می باشد زیرا اطلاعات/شایعات/نظرات با سرعت نور در شرکت پخش می‌شود و کنترل کردن آن برای هر کسی مضحک به نظر می‌رسد. به این دلیل، یک رئیس که تمایل دارد جلوی تبادل افکار را بگیرد تنها نتیجه این کارش این می باشد که فردی بدگمان به نظر برسد.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «همیشه من را در جریان قرار بده.»

  ۹) «گزارش بده هر ساعت چه کاری می‌کنی.»

  بعضی از رئیسان معتقدند که اگر بدانند هر کسی در ساوقت وقت خود را چگونه می‌گذراند، بهتر می‌توانند بر امور اشراف داشته باشند و بنابراین قادر خواهند بود تصمیمات بهتری بگیرند.

  با این وجود، گزارش‌گیری افراط‌آمیز در مورد این که افراد چگونه وقت خود را می‌گذرانند، امکان انجام پروژه‌های آزمایشی و تحقیقاتی را که منشأ اصلی نوآوری در اغلب شرکت‌ها هستند، دشوارتر می‌کند. درعین‌حال، کارمندان ناگزیر شروع به «دستکاری‌کردن» گزارش ساعت‌های کار خود می‌کنند تا با انتظارات مدیریت مطابقت داشته باشد.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «چیزی که می‌خواهم به انجام رسانی این است:…»

  ۸) «لوازم اداری کمتری استفاده کن.»

  درست است، برای لوازم اداری هزینه صرف شده است، ولی نگرانی در مورد کمتر استفاده کردن از آن‌ها هم هزینه‌بر است. برای مثال، بنگاهی شدیداً میزان کاغذهای کپی را محدود کرده بود تا در پول صرفه‌جویی کند. نتیجه این شد که همه سریع حمله می‌برند و کاغذها را احتکار می‌کردند که خود وقت و پول را به هدر می‌داد.

  به طور مشابهی، دو بنگاه دیگر توصیه کرده بودند که کارمندان از گیره‌های کاغذ خود سعی کنند دوباره استفاده کنند. با این وجود، اگر یک کارمند n ثانیه صرف نگرانی برای یک گیره کاغذ کند، این کار بیشتر از هزینه آن گیره کاغذ هزینه‌بر است.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «نگران این باش که کار را به انجام برسانی.»

  ۷) «همیشه حق با مشتری است.»

  اتفاقاً برعکس «اغلب حق با مشتری نیست.» در این جا مشکل این می باشد که وقتی رئیس‌ها این عبارت تکراری را به کار می‌برند، معمولاً باعث زیر سؤال رفتن تصمیم یک متصدی فروش می‌شوند که به مراتب به موقعیت نزدیک‌تر است.

  کار رئیسان این می باشد که کارمندان را مدیریت کنند نه مشتریان را و هنگامی که آن‌ها خود را به زور در روابط مشتری وارد می‌کنند، احتمال زیادی وجود دارد که از روی بی‌اطلاعی عملی انجام دهند. می‌توانید از هر متصدی فروشی این را بپرسید.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «من از تصمیمت حمایت می‌کنم.»

  ۶) «ما انتظار وفاداری به ساوقت داریم.»

  بسیاری از رئیسان معتقدند که کارمندان باید تمایل داشته باشند در شغل خود باقی بمانند حتی وقتی که جای دیگری می‌توانند شغل بهتری داشته باشند. این به خصوص وقتی صادق می باشد که کارفرما برای آموزش تخصصی کارمند پول صرف کرده است.

  اما وفاداری چیزی می باشد که باید دو طرفه باشد. شاید وفاداری به ساوقت وقتی مفهوم داشت که شرکت‌ها استخدام مادام‌العمر را تضمین می‌کردند. ولی امروزه چرا باید کارمندان احساس وفاداری کنند درحالی‌که می‌دانند امکان دارد ظرف چند لحظه جایگزین شوند؟

  رئیسان باهوش می‌گویند: «من همچنان به تو به میزان ارزشی که ایجاد می‌کنی، می‌پردازم.»

  ۵) «اینجا اصل بر شایسته‌سالاری است.»

  بسیاری از شرکت‌ها – به خصوص در صنایع با فناوری سطح بالا – مدعی‌اند که باهوش‌ترین کارمندان همیشه ترفیع می‌گیرند. با این حال، نگاهی گذرا بر تقریباً هر بنگاه متوسط نشان می‌دهد که «اصل پیتر» اغلب حکم‌فرما می باشد – اصل پیتر یا حد بی‌کفایتی ادعا می‌کند که در ساوقت‌ها کارکنان به علت نشان دادن شایستگی در یک شغل، به شغل بالاتر ارتقاء پیدا می‌کنند و این روند تا وقتی ادامه می‌یابد که به حد بی‌کفایتی در یک شغل می‌رسند و در همان جا باقی می‌مانند.

  فراتر از این، کاملاً مضحک می باشد که از شایسته‌سالاری در هر صنعتی سخن گفت که کمتر از نیمی از مدیران ارشد زن هستند. به هر حال سال‌هاست زنان به اندازه مردان و حتی بیشتر وارد دانشگاه می‌شوند.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین‌ها را استخدام کنیم و ترفیع دهیم.»

  ۴) «تجربه‌های باارزشی به دست خواهی آورد.»

  رئیسان این را می‌گویند هر وقت که می‌خواهند کسی برای چیزی کمتر از ارزشی که برای شرکت ایجاد می‌کند، کار کند. مثال بارز این مورد کارآموزی بدون حقوق است، ولی رئیسان از این طعمه برای به دام انداختن کارمندان فصلی هم استفاده می‌کنند.

  بیایید فرض کنیم که این تفکر درست است. در این صورت، آیا نباید به همه آن‌هایی که برای بار اول مدیرعامل شده‌اند ۰/۰۰ ریال پرداخت شود؟ به هر حال آیا آن‌ها تجربه‌های باارزشی کسب نمی‌کنند که می‌توانند در شغل بعد خود استفاده کنند؟

  رئیسان باهوش می‌گویند: «به اندازه ارزشی که ایجاد می‌کنی به تو پرداخت خواهد شد و چیزهایی هم یاد خواهی گرفت.»

  ۳) «آن شایعه اصلاً حقیقت ندارد.»

  رئیسان اغلب معتقدند که می‌توانند با انکار کردن جلوی شایعه‌ای را بگیرند. با این حال، هر کسی با ذره‌ای درایت در می‌یابد که اگر شایعه درست نبود، رئیس به آن توجه ویژه نمی‌کرد.

  با این وجود، رئیسان به تلاش خود ادامه می‌دهند، به خصوص وقتی که شرکتشان قرار می باشد تعدیل نیرو کند. ولی این یک مورد می باشد که در آن شایسته‌سالاری صادق است. به محض این که شایعه تعدیل نیرو انکار می‌شود، کارمندان باهوش به دنبال شغل دیگری می‌گردند.

  رئیسان باهوش می‌گویند: هیچ‌چیز.

  ۲) «یا به این شکل که گفتم انجام می‌دهی یا دیگر نمی‌توانی در این جا کار کنی.»

  بسیاری از رئیسان فکر می‌کنند که در مورد شغل کارمندان بیشتر از خودشان می‌دانند. در نتیجه، رئیس دقیقاً مشخص می‌کند هر کاری چگونه باید انجام شود و اصرار می‌کند که کارمندان کاملاً از آن تبعیت کنند.

  با این وجود، رئیسان قرار می باشد افراد را مدیریت کنند، نه کاری که آن افراد انجام می‌دهند. یک رئیس باید به کارمندان بگوید چه انجام دهند تا این که بگوید چگونه انجام دهند. حتی هنگام تعلیم دادن، رئیس باید به کارمند خود کمک کند راه خودش را برای بهتر انجام دادن امور پیدا کند.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «بیا راه تو را امتحان کنیم.»

  ۱) «چون من می‌گویم.»

  اگر چه این توجیه ممکن می باشد برای یک بچه پنج ساله که استدلال بزرگ‌سالان را درک نمی‌کند، قابل‌قبول باشد، در حوزه کسب‌وکار تکیه کردن بر اقتدار و اختیارتان به عنوان یک مدیر هم نشان‌دهنده تنبلی و هم نابخردانه است.

  زیرا آن‌ها انسان‌های بالغ مسئولیت‌پذیری هستند تا یک دسته کودکان نوپا. به مراتب احتمال بیشتری وجود دارد که کارمندان از تصمیمی حمایت کنند که با آن موافق نیستند اگر استدلال رئیس را برای اتخاذ آن تصمیم خاص درک کنند.

  رئیسان باهوش می‌گویند: «من این تصمیم را گرفتم چون…»


  رئیس ها و حرف های غیر منطقی

  برچسب های
  رئیس ها و حرف های غیر منطقی - - - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1393/02/11-57 ماه قبل
  کل بازدید : 8,290
  تعداد بازدید ماه جاری : 6,844
  تعداد بازدید در هفته جاری : 1
  تعداد علاقه مندی ها : 0
  تعداد 0رای به رئیس ها و حرف های غیر منطقی داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به رئیس ها و حرف های غیر منطقی


  مطالب مرتبط با رئیس ها و حرف های غیر منطقی

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید نگاهی گذرا به سنگ دهبید
  درمورد سنگ مرمریت دهبید باید گفت که رنگ فوق العاده جذاب کرمی آن و قابلیت ساب پذیری اون رو یکی از محبوبترین سنگ های بازار کرده است.یکی دیگر از خصوصیات سنگ دهبید خوب شفافیت بالای این نوع سنگ است. این نوع سنگ مرمریت یکی از مقاومترین و با دوام ترین سنگ های ساختمانی در دنیاست که این خصوصیت به اضافه رنگ زیبا و جذابیت ظاهری فوق العاده آن سنگ دهبید رو جز پر طرفدارترین سنگ های بازار سنگ کرده است مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها
  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست
  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید
  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم
چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم
  راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید
  چجوری به صورت طبیعی تبخال را درمان کنیم چجوری به صورت طبیعی تبخال را درمان کنیم
  لیستی از غذاهای ضد افسردگی لیستی از غذاهای ضد افسردگی
  دلیل احساس تلخی روی زبان چیست دلیل احساس تلخی روی زبان چیست
  چطور با کمترین هزینه به بهترین شهر های ایران سفر کنیم چطور با کمترین هزینه به بهترین شهر های ایران سفر کنیم
  کدام عینک آفتابی بهتر است؟ کدام عینک آفتابی بهتر است؟
  استفاده از عینک آفتابی در تمامی فصول سال الزامی است اما با فرارسیدن فصل گرما طولانی شدن روز و بیشتر شدن شدت آفتاب نیاز به استفاده از آن بیشتر می شود. تاثیر دو انگشت بر رفتار شما!! تاثیر دو انگشت بر رفتار شما!!
  طرز فکرهای وباور هایی است که از قدیم بوده  وتا به ما هم ادامه پیدا کرده است و یکی از آن ها تاثیر اجزاء بدن بر روی رفتار است لباس های ممنوعه در محل کار لباس های ممنوعه در محل کار
   امروز لیستی از لباس و وسائل ممنوعه در محل کار رو برای شما دوستان داریم که فکر کنم با شرایط الان که خانم ها بیشتر جذب کار میشوند مناسب باشد نو کردن کیف های قدیمی با کمی خلاقیت نو کردن کیف های قدیمی با کمی خلاقیت
  امروز برای شما دوستان راهکاری داریم که با استفاده از اون شاید بتونین به خوبی کیف های قدیمی خودتون رو کمی نونوار بکنید و کیف های زیباتر و بهتری داشته باشید لباس لیلا حاتمی در افتتاحیه جشنواره فیلم کن لباس لیلا حاتمی در افتتاحیه جشنواره فیلم کن
  لباسی که لیلا حاتمی در مراسم افتتاحیۀ جشنوارۀ کن به تن داشت با هنر نقده‌دوزی تزئین شده بود روبوسی لیلا حاتمی با رئیس جشنواره کن روبوسی لیلا حاتمی با رئیس جشنواره کن
  روبوسی لیلا حاتم یبا رئیس جشنواره کن اشتباه های نا دانسته در اتو کشیدن مو اشتباه های نا دانسته در اتو کشیدن مو
  امروز برای شما دوست داران زیبا و تراوت چند اشتباهی رو داریم که خیلی در اتو کشیدن مو ها رخ میده عکسی از پسر تازه متولد شده احسان خواجه امیری عکسی از پسر تازه متولد شده احسان خواجه امیری
  عکسی از پسر تازه متولد شده احسان خواجه امیری ارشان کشوری که زنان میتوانند شوهران زیادی بکنند کشوری که زنان میتوانند شوهران زیادی بکنند
  جامعه مرد سالارانه در اکثر نقاط جهان وجود دارد و چیز عجیبی نیست اما در تعداد کمی از کشور ها این جامعه و فرهنگ جامعه ها کمی متفاوت است تست های گریم سریال شوخی کردم آرش نوذری + عکس تست های گریم سریال شوخی کردم آرش نوذری + عکس
  امروز عکس های واقعا دیدنی از عکس های تست گریم آرش نوذری در شوخی کردم رو براتون داریم که واقعا جذاب ودیدنی نیز هستند

  • دردسرهای خرید شوکر و اسپری اشک آور
   دردسرهای خرید شوکر و اسپری اشک آور

   خیلی وقت ها از اینور و اونور میشنویم که بعضیا برای اینکه امنیت بیشتری برای خودشون مهیا کنند اقدام به خرید شوکر و اسپری اشک آور کرده اند اما بر عکس این کار موجب دردسرهایی برای اون ها شده که نگاه گذرایی به اون ها انداخته ایم آیا میدانید چگونه صورت را بخور دهید
   آیا میدانید چگونه صورت را بخور دهید

   بخور دادن خیلی خیلی خوب است اما آیا شما دوستان میدونید که چجوری باید صورت خودتون رو بخور بدید و بخور دادن خوب رو به خوبی بلد هستید دلیل های درد زیر شکم خانم ها
   دلیل های درد زیر شکم خانم ها

   کیست های بزرگ ممکن است تمامی مشکلی باشد که  شما دارید و درد زیر شکم و تکرر ادرار برای شما دوستان به همراه داشته است 5 نکته برای وقت افطار ماه رمضان
   5 نکته برای وقت افطار ماه رمضان

   همیشه از نکاتی در مورد سحرهای ماه رمضان براتون مطالبی داشتیم و امروز مطالبی از زمان افطار براتون داریم نکاتی که وقت افطار بهتره رعایت کنید کم استفاده ترین وسائل سیسمونی نوزاد
   کم استفاده ترین وسائل سیسمونی نوزاد

   خیلی از خانواده در هنام به دنیال اومدن بچه سعی میکنند سیمونی خیلی خیلی کامل و خوبی برای کودکان خودشون مهیا کنند اما غافل از اینکه تهیه کردن یک سیسمونی کامل همیشه هم خوب نیست و حتی خیلی از وسائل سیسمونی هست که اصلا به کار نمی آید
  • کاهش میل جنسی در زنان به دلیل این ناراحتی ها
   کاهش میل جنسی در زنان به دلیل این ناراحتی ها

   ناراحتی ها وبیماری هایی هست که تاثیر در میل جنسی هم میتونه داشته باشه و امروز تعدادی از اون بیماری ها رو براتون داریم که میتونه بر کاهش میل جنسی خانم ها تاثیر مستقیم داشته باشه مدل روسری مارک Burberry
   مدل روسری مارک Burberry

   امروز تعدادی دیگر از مدل های روسری رو براتون داریم مدل هایی اینبار بر گرفته از مارک Burberry که مدل های روسری تقریبا زیبا و متفاوتی را ارائه کرده است مدل لباس دامن کوتاه گلدار
   مدل لباس دامن کوتاه گلدار

   مدل لباس دامن کوتاه گلدار را برای شما در این قسمت قرار داده ایم امیدوار هستیم از این مدل لباس های راضی بوده باشید. الکی مثلا !!!! الکی مثلا های تازه
   الکی مثلا !!!! الکی مثلا های تازه

   تازگی ها تیکه کلامی در شبکه های اجتماعی دهان به دهان میگردد تحت عنوان "الکی مثلا" که امروز تعدادی از اونا رو براتون داریم مدل پیراهن دخترانه شیک و مدرن
   مدل پیراهن دخترانه شیک و مدرن

   مدل پیراهن دخترانه شیک و مدرن را برای شما در این بخش قرار داده ایم امیدوارم از این مدلها بتوانید الهام بگیرید.
  • 6دلیل برای خوردن چای سبز
   6دلیل برای خوردن چای سبز

   اثرات معجزه آسای چای سبز مربوط به وجود پلی فنول های کاتچین به خصوص اپی گالو کاتچین گالات است.ولی قرار نیست برای بهره مندی از خواص مفید این نوشیدنی سبز،این نام سخت و طولانی را بخاطر بسپارید... مدل انگشتر نشون
   مدل انگشتر نشون

   نمونه هایی از زیباترین انگشترهای نشون تقدیم به همه عروس های سایت شیثار یا دختران دم بخت کفشی پاییزی برای خانم های شیک پوش
   کفشی پاییزی برای خانم های شیک پوش

   امروز مدلی از یک کفش پاییزی رو براتون داریم که میتونه برای خانم های شیک پوش مناسب باشه منطقی و عاقلانه لطفا عاشق شوید نه معتاد به عشق!
   منطقی و عاقلانه لطفا عاشق شوید نه معتاد به عشق!

   بسیاری از انسانها،درگیر محبت بی تناسب نسبت به شخصی که دوستش دارند یاعاشقش هستند،میشوند؛بیش از اندازه عشق ورزیدن و نه تنها پاسخی به همان اندازه دریافت نکردن،بلکه گاهی دچار بی محبتی و بی توجهی نیز شدن!بهتر نیست این مسأله را ریشه یابی کنیم؟چرا انسانها گاهی در عشق دچار اعتیاد میشوند در صورتی که میتوان دقیقا در شرایطی یکسان،حتی در عشق ورزی،منطقی و با حساب و کتاب پیش رفت؟ نخستین وضو را چه کسی به پیامبر آموخت
   نخستین وضو را چه کسی به پیامبر آموخت

   امروز حکایتی خواندنی و جذاب درباره حضرت رسول و البته اولین وضو در اسلام رو براتون داریم

  چرا اکبر عبدی نقش زنان را بیشتر بازی میکند چرا اکبر عبدی نقش زنان را بیشتر بازی میکند
  اکبر عبدی جزء معدود بازیگران مردی که در کارنامه کاریخ ود نقش های زن دارد آن هم نقش های بسیاری که او در نقش یک خانم ظاهر شده است اون هم از خانم های جوان گرفته تا خانم های جا افتاده و حتی ییر، امروز گقت و گویی از اکبر عبدی رو براتون داریم درباره اینکه خودش درباره بازی در نقش خانم ها  چه فکر و نظری دارد
  5 مورد برای تقویت بینایی چشم 5 مورد برای تقویت بینایی چشم
  چشم و بینایی آن نکته فوق العاده مهمی است که باید با آن توجه زیادی کرد و البته قدرت بینایی اهمیت فوق العاده ای نیز دارد پس بهتر است خیلی مراقب قدرت بینایی چشم هاتون باشین
  انواع ازدواج و نتیجه های هرکدام انواع ازدواج و نتیجه های هرکدام
  امروز نگاهی انداختیم به انواع ازدواج و تاثیرات و نتیجه هایی که در اکثر این ازدواج ها حاصل میگردد ، این مطلب هم آموزنده و خواندنی است و هم از جهاتی که نگاه های خاصی به بعضی ازدواج ها داشته با مزه است پس آن را از دست ندهید
  نکاتی درباره کاهش وزن و دلیل کاهش وزن راحتتر در مردان نکاتی درباره کاهش وزن و دلیل کاهش وزن راحتتر در مردان
  با بالا رفتن سن کم کم وزن هم آهنگ بالارفته خود میگیرد و از طرفی پیری و فرسودگی به سراغ آدم ها می آید اما میتوان جلوی این روند را کم و بیش گرفت و وزن را کم کم کرد کرد و خب جلوی مشکلات ناشی از اضافه وزن رو گرفت
  چگونه در خانه گل کاغذی بسازیم چگونه در خانه گل کاغذی بسازیم
  امروز یک کار هنرمندانه و با صلیقه دیگری رو داریم برای خانم هایی که از کارهای طراحی و خلاقانه خوششون میاد و اهل این جور حرکات و ذوق ها هستند و اون درست کردن گل کاغذی در خانه است
  عادت های تشدید کننده آکنه صورت عادت های تشدید کننده آکنه صورت
  آکنه صورت جزمشکلات نا خوش  آیند اکثرخانم هاست که خواسته  وناخواسته در صورت اون ها به وجد میآید و اکثر خانم ها از داشتن همچین آکنه ها خیلی ناراحت هستند ، شاید باورتون نشه که بعضی از عادات ساده اما بد ماست که میتونه در افزایش این آکنه های صورت تاثیر بسزایی داشته باشه
  چگونه تصمیم گیری درست کنیم چگونه تصمیم گیری درست کنیم
  تصمیم گیری  همیشه کار سختی نیست و اما خیلی کار مهم و حیاتی است که در خیلی از مسائل میتونه تاثیرات زیادی بر زندگی داشته باشه و برای همین باید این توان رو داشت که به درستی تصمیم گیری کنیم و تصمیمات درستی در مسائل پیش رو بگیریم
  عکس های خنده دار چگونه با کلاس شوید سری 2 عکس های خنده دار چگونه با کلاس شوید سری 2
  امرزو سری دوم عکس های چگونه با کلاس شویدرو براتون داریم که ادامه سری عکس های قبلی است
  کاردستی و سرگرمی خلاقانه برای کودکان کاردستی و سرگرمی خلاقانه برای کودکان
  امروز کاردستی براتون داریم که میتونین با اون به دو هدف مهم دست پیدا کنید هم کودکان خودتون رو در مراحل ساخت این کاردستی سرگرم کنید و هم اینکه برای اون ها وسیله بازی با مزه ای  ایجاد کنید که بتونن باهاش به راحتی بازی کنند و اوقات خوشی رو داشته باشند
  مشکلات و خوشبختی های زنان مطلقه مشکلات و خوشبختی های زنان مطلقه
  تاحالا شده با زنان مطلقه در زندگی تان روبرو شوید و پای درد و دل  این زنان بنشینید و ببینید این خانم ها چه مشکلاتی دارند و  از طرفی  دلخوشی ها و امیدهای این گروه از زنان جامعه ما چیست
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو