هوالرزاق
ads


رئیس ها و حرف های غیر منطقی

رئیس ها و حرف های غیر منطقی

همه ما شده در محل کارمون با رئیس های خودمون مشکلاتی داشته باشیم  و خیلی از حرف های اون ها برامون غیر منطقی و دوست نداشتنی باشه امروز تعدادی از این جملات غیر منطقی رئیس ها رو برایتون داریم 10 جمله غیر منطقی

۱۰) «هیچ وقت با رئیس من صحبت نکن»

یک رئیس گاهی این نگرانی را دارد که اگر کارمندان با رئیس خود او صحبت کنند، اختیار و اقتدار خودش تضعیف می‌شود. برای جلوگیری از این، رئیس به کارمندان امر می‌کند که تمام ارتباطات را از طریق زنجیره رسمی مدیریت برقرار کنند.

این کاری غیرمنطقی می باشد زیرا اطلاعات/شایعات/نظرات با سرعت نور در شرکت پخش می‌شود و کنترل کردن آن برای هر کسی مضحک به نظر می‌رسد. به این دلیل، یک رئیس که تمایل دارد جلوی تبادل افکار را بگیرد تنها نتیجه این کارش این می باشد که فردی بدگمان به نظر برسد.

رئیسان باهوش می‌گویند: «همیشه من را در جریان قرار بده.»

۹) «گزارش بده هر ساعت چه کاری می‌کنی.»

بعضی از رئیسان معتقدند که اگر بدانند هر کسی در ساوقت وقت خود را چگونه می‌گذراند، بهتر می‌توانند بر امور اشراف داشته باشند و بنابراین قادر خواهند بود تصمیمات بهتری بگیرند.

با این وجود، گزارش‌گیری افراط‌آمیز در مورد این که افراد چگونه وقت خود را می‌گذرانند، امکان انجام پروژه‌های آزمایشی و تحقیقاتی را که منشأ اصلی نوآوری در اغلب شرکت‌ها هستند، دشوارتر می‌کند. درعین‌حال، کارمندان ناگزیر شروع به «دستکاری‌کردن» گزارش ساعت‌های کار خود می‌کنند تا با انتظارات مدیریت مطابقت داشته باشد.

رئیسان باهوش می‌گویند: «چیزی که می‌خواهم به انجام رسانی این است:…»

۸) «لوازم اداری کمتری استفاده کن.»

درست است، برای لوازم اداری هزینه صرف شده است، ولی نگرانی در مورد کمتر استفاده کردن از آن‌ها هم هزینه‌بر است. برای مثال، بنگاهی شدیداً میزان کاغذهای کپی را محدود کرده بود تا در پول صرفه‌جویی کند. نتیجه این شد که همه سریع حمله می‌برند و کاغذها را احتکار می‌کردند که خود وقت و پول را به هدر می‌داد.

به طور مشابهی، دو بنگاه دیگر توصیه کرده بودند که کارمندان از گیره‌های کاغذ خود سعی کنند دوباره استفاده کنند. با این وجود، اگر یک کارمند n ثانیه صرف نگرانی برای یک گیره کاغذ کند، این کار بیشتر از هزینه آن گیره کاغذ هزینه‌بر است.

رئیسان باهوش می‌گویند: «نگران این باش که کار را به انجام برسانی.»

۷) «همیشه حق با مشتری است.»

اتفاقاً برعکس «اغلب حق با مشتری نیست.» در این جا مشکل این می باشد که وقتی رئیس‌ها این عبارت تکراری را به کار می‌برند، معمولاً باعث زیر سؤال رفتن تصمیم یک متصدی فروش می‌شوند که به مراتب به موقعیت نزدیک‌تر است.

کار رئیسان این می باشد که کارمندان را مدیریت کنند نه مشتریان را و هنگامی که آن‌ها خود را به زور در روابط مشتری وارد می‌کنند، احتمال زیادی وجود دارد که از روی بی‌اطلاعی عملی انجام دهند. می‌توانید از هر متصدی فروشی این را بپرسید.

رئیسان باهوش می‌گویند: «من از تصمیمت حمایت می‌کنم.»

۶) «ما انتظار وفاداری به ساوقت داریم.»

بسیاری از رئیسان معتقدند که کارمندان باید تمایل داشته باشند در شغل خود باقی بمانند حتی وقتی که جای دیگری می‌توانند شغل بهتری داشته باشند. این به خصوص وقتی صادق می باشد که کارفرما برای آموزش تخصصی کارمند پول صرف کرده است.

اما وفاداری چیزی می باشد که باید دو طرفه باشد. شاید وفاداری به ساوقت وقتی مفهوم داشت که شرکت‌ها استخدام مادام‌العمر را تضمین می‌کردند. ولی امروزه چرا باید کارمندان احساس وفاداری کنند درحالی‌که می‌دانند امکان دارد ظرف چند لحظه جایگزین شوند؟

رئیسان باهوش می‌گویند: «من همچنان به تو به میزان ارزشی که ایجاد می‌کنی، می‌پردازم.»

۵) «اینجا اصل بر شایسته‌سالاری است.»

بسیاری از شرکت‌ها – به خصوص در صنایع با فناوری سطح بالا – مدعی‌اند که باهوش‌ترین کارمندان همیشه ترفیع می‌گیرند. با این حال، نگاهی گذرا بر تقریباً هر بنگاه متوسط نشان می‌دهد که «اصل پیتر» اغلب حکم‌فرما می باشد – اصل پیتر یا حد بی‌کفایتی ادعا می‌کند که در ساوقت‌ها کارکنان به علت نشان دادن شایستگی در یک شغل، به شغل بالاتر ارتقاء پیدا می‌کنند و این روند تا وقتی ادامه می‌یابد که به حد بی‌کفایتی در یک شغل می‌رسند و در همان جا باقی می‌مانند.

فراتر از این، کاملاً مضحک می باشد که از شایسته‌سالاری در هر صنعتی سخن گفت که کمتر از نیمی از مدیران ارشد زن هستند. به هر حال سال‌هاست زنان به اندازه مردان و حتی بیشتر وارد دانشگاه می‌شوند.

رئیسان باهوش می‌گویند: «ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین‌ها را استخدام کنیم و ترفیع دهیم.»

۴) «تجربه‌های باارزشی به دست خواهی آورد.»

رئیسان این را می‌گویند هر وقت که می‌خواهند کسی برای چیزی کمتر از ارزشی که برای شرکت ایجاد می‌کند، کار کند. مثال بارز این مورد کارآموزی بدون حقوق است، ولی رئیسان از این طعمه برای به دام انداختن کارمندان فصلی هم استفاده می‌کنند.

بیایید فرض کنیم که این تفکر درست است. در این صورت، آیا نباید به همه آن‌هایی که برای بار اول مدیرعامل شده‌اند ۰/۰۰ ریال پرداخت شود؟ به هر حال آیا آن‌ها تجربه‌های باارزشی کسب نمی‌کنند که می‌توانند در شغل بعد خود استفاده کنند؟

رئیسان باهوش می‌گویند: «به اندازه ارزشی که ایجاد می‌کنی به تو پرداخت خواهد شد و چیزهایی هم یاد خواهی گرفت.»

۳) «آن شایعه اصلاً حقیقت ندارد.»

رئیسان اغلب معتقدند که می‌توانند با انکار کردن جلوی شایعه‌ای را بگیرند. با این حال، هر کسی با ذره‌ای درایت در می‌یابد که اگر شایعه درست نبود، رئیس به آن توجه ویژه نمی‌کرد.

با این وجود، رئیسان به تلاش خود ادامه می‌دهند، به خصوص وقتی که شرکتشان قرار می باشد تعدیل نیرو کند. ولی این یک مورد می باشد که در آن شایسته‌سالاری صادق است. به محض این که شایعه تعدیل نیرو انکار می‌شود، کارمندان باهوش به دنبال شغل دیگری می‌گردند.

رئیسان باهوش می‌گویند: هیچ‌چیز.

۲) «یا به این شکل که گفتم انجام می‌دهی یا دیگر نمی‌توانی در این جا کار کنی.»

بسیاری از رئیسان فکر می‌کنند که در مورد شغل کارمندان بیشتر از خودشان می‌دانند. در نتیجه، رئیس دقیقاً مشخص می‌کند هر کاری چگونه باید انجام شود و اصرار می‌کند که کارمندان کاملاً از آن تبعیت کنند.

با این وجود، رئیسان قرار می باشد افراد را مدیریت کنند، نه کاری که آن افراد انجام می‌دهند. یک رئیس باید به کارمندان بگوید چه انجام دهند تا این که بگوید چگونه انجام دهند. حتی هنگام تعلیم دادن، رئیس باید به کارمند خود کمک کند راه خودش را برای بهتر انجام دادن امور پیدا کند.

رئیسان باهوش می‌گویند: «بیا راه تو را امتحان کنیم.»

۱) «چون من می‌گویم.»

اگر چه این توجیه ممکن می باشد برای یک بچه پنج ساله که استدلال بزرگ‌سالان را درک نمی‌کند، قابل‌قبول باشد، در حوزه کسب‌وکار تکیه کردن بر اقتدار و اختیارتان به عنوان یک مدیر هم نشان‌دهنده تنبلی و هم نابخردانه است.

زیرا آن‌ها انسان‌های بالغ مسئولیت‌پذیری هستند تا یک دسته کودکان نوپا. به مراتب احتمال بیشتری وجود دارد که کارمندان از تصمیمی حمایت کنند که با آن موافق نیستند اگر استدلال رئیس را برای اتخاذ آن تصمیم خاص درک کنند.

رئیسان باهوش می‌گویند: «من این تصمیم را گرفتم چون…»


رئیس ها و حرف های غیر منطقی

برچسب های
رئیس ها و حرف های غیر منطقی - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/02/11-54 ماه قبل
کل بازدید : 8,221
تعداد بازدید ماه جاری : 6,775
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به رئیس ها و حرف های غیر منطقی داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به رئیس ها و حرف های غیر منطقی


مطالب مرتبط با رئیس ها و حرف های غیر منطقی

خصصیات مفید پیاز خصصیات مفید پیاز
حتما شما از از اینور و اونور درمورد فواید و خصوصیات درمانی فوق العاده پیاز مطالبی رو شده اید و میدونین که این گیاه فوق العاده خواص درمانی فوق العاده خوبی دارد وشما میتونین با مصرف دست و به اندازه پیاز از سلامتی خود مطمئن باشید. مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟ مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟
مس را می توان از منابع مهم غذایی به دست آورد. مس معمولا از طریق غذایی و مکمل ها به دست می آید. هرچه مصرف مس در بدن شما به حد تعادل خود نزدیک شود یک سری از علائم مربوط به کاهش میزان مس از بین خواهد رفت. عمل بینی یا رینوپلاستی عمل بینی یا رینوپلاستی
متأسفانه آماری که در خصوص انجام این عمل یعنی رینوپلاستی در ایران وجود دارد آمار بالایی است که باید تغییراتی در آن داده شود. عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه
گل مژه یک نوع بیماری ملتهب کننده در ناحیه چشم ها می باشد که به دلیل به وجود آمدن نوعی آب در قسمت پلک رخ خواهد داد. که درظاهر چشم شما نمود خوبی نخواد داشت .آب ها در هر جایی از بدن به وجود می آید فواید ناشی از مصرف قهوه فواید ناشی از مصرف قهوه
امروزه به دلیل مصرف بیش از اندازه قهوه بهتر است تا ما با فواید و مضرات آن بیشتر آشنا شویم. در حالت کلی برخلاف تصورات موجود قهوه می تواند فواید خوبی را برای ما داشته باشد. نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو
یکی از اختلالاتی که درکودکان ممکن است به چشم بخورد اخلالات موهای کودکان است که ممکن است در رنگ دانه ها و یا سیخ شدن موی سر نوزادان و کودکان همراه باشد چرا به اگزما مبتلا می شویم؟ چرا به اگزما مبتلا می شویم؟
اگزما بیماری مربوط به پوست بدن می باشد که اغلب با علائم خارش شدید در نواحی مختلف نیز همراه خواهد بود ، این بیماری نیاز به درمان دارد و درصورتی که شما بودنین که چرا به اگزما دچار میشویم میتونه در درمان و پیشگری از این بیماری نیز بهتون کمک کنه. مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟ مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟
مزاج در طب سنتی به دو گروه اصلی تقسیم می شود، برخی از افراد مزاج سرد دارند و برخی دیگر نیز مزاج گرم پیروی می کنند ، آشنایی با هریک از آنها می تواند بر نحوه زندگی ما تأثیرگذار باشد. و بهتر است بدونین که مزاج سرد و گرم چیست و شما چه مزاجی دارین که این اطلاعات میتونه در زندگی و سلامتی بهتون کمک کنه بهترین فلزیاب چیست؟ بهترین فلزیاب چیست؟
چندین نوع فلزیاب وجود دارد. نه تنها نوع فلزیاب، بلکه شرایط زمین و جستجو و همچنین نوع اشیایی که مورد جستجو قرار میگیرند هم متفاوت هستند. این تفاوت ها منجر به تاکید بر ویژگی های مختلف در فلزیاب های مختلف میشود. لازم است که فلزیاب‌ درست را برای هر کاری پیدا کنید. بهترین راه های درمان اسهال بهترین راه های درمان اسهال
اسهال عارضه ای است که متأسفانه در افراد کوچک و بزرگ به دلایل مختلف رخ خواهد داد و یکی از بیماری های جدا ناراحت کننده است اما خوشبختانه راه های درمانی بسیاری برای آن وجود دارد.
مواد غذایی که باعث نفخ شکم می شوند! مواد غذایی که باعث نفخ شکم می شوند!
ورای تأثیراتی که نفخ شکم بر زیبایی ظاهری افراد دارد، باید بدانید که چنین التهابات و ورم هایی حاصل تلاش زیاد دستگاه گوارش برای هضم ماده غذایی مصرف شده است؛ این ورم ها عموماً با خوردن مواد غذایی سنگین و دیر هضم شکل می گیرند. دلایل گریه کردن را میدانید؟ دلایل گریه کردن را میدانید؟
اشک انسان به دلایل مختلف در بازه های گوناگون زندگی جاری می شود نیمه های شب غذا خوردن چه عوارضی دارد؟! نیمه های شب غذا خوردن چه عوارضی دارد؟!
اگر شما هم جزو افرادی هستید که تا پاسی از شب بیدار می مانید و سراغ یخچای می روید بهتر است بدانید سخت در اشتباهید و با این کار به سلامتتان ضربه وارد خواهید کرد نیمه های شب موقع غذاخوردن نیست و می تواند در عملکرد بدن اختلال ایجاد کند. آشنایی با شب یلدا در طب سنتی آشنایی با شب یلدا در طب سنتی
شب یلدا یکی از سنت های پسندیده است که در آن افراد دور هم جمع می شوند و تجدید خاطرات و صله رحم صورت می گیرد، ولی افراد باید در مصرف خوردنی ها و نوشیدنی ها احتیاط نمایند تا دچار عوارض ناشی از پرخوری در این شب نشوند. فکر کردن مرگ! فکر کردن مرگ!
همه ما به مرگ فکر می کنیم و هیچ وقت نمی توانیم آن را به نقطه ای در پس ذهنمان برانیم. بعضی از ما آن را خیلی نزدیک احساس می کنیم و بعضی هایمان آن را چنان دور فرض می کنیم که انگار فقط مال همسایه است! دروغ های بزرگ تاریخ دروغ های بزرگ تاریخ
مي‌دانيد كه دروغ و دروغگويي يكي از رفتارهاي ناپسندي است كه هم در اديان مختلف به آن اشاره شده است. خانه مردگان خانه مردگان
عکس‌های قدیمی و جدید، در سالگرد آش‌های قجری و چی و چی و چی... درست بعد از این‌که از میرزارضا می‌نویسم، می‌بینم دوستی برایم پیغام گذاشته که بساط پشت پرده و اخلاق شاهان قاجار به ما چه. برای پس از افطار این نوشیدنی را فراموش نکنید برای پس از افطار این نوشیدنی را فراموش نکنید
طب سنتی به ما توصیه می کنید که اگر می خواهید در ماه مبارک رمضان از سلامتی برخوردار شوید دچار بیماری نشوید از نوشیدنی های طبیعی مصرف کنید منظور از نوشیدنی های طبیعی همان عرقیجات است. همه ی خواص بی نظیر قارچ همه ی خواص بی نظیر قارچ
قارچ‌های خوراكی ارزش غذایی خوبی دارند و به همین دلیل می‌توانند در كنار سبزیجات پرخاصیت ‌مهمان همیشگی سبد غذایی خانواده‌ها شوند. قارچ‌ها كالری كمی دارند، هیچگونه چربی یا كلسترولی در آنها پیدا نمی‌شود و مقدار نمك بسیار كمی را در خودشان جای داده‌اند. آشنایی با فواید گیاه و میوه موز آشنایی با فواید گیاه و میوه موز
میوه های زرد رنگ دارای “پتاسیم و پکتین، زیادی هستند لورا فلورس، یک متخصص تغذیه می گوید موز یک منبع خوبی برای منیزیم و ویتامین های C و B6 می باشد. “موز آنتی اکسیدان بالایی دارد ، درخت موز در واقع بلندترین درخت در جهان است.

 • گلایه های زوج بازیگر ریما رامین فر و امیر جعفری
  گلایه های زوج بازیگر ریما رامین فر و امیر جعفری

  امیر جعفری و ریما رامین فر در برنامه تلویزیونی هفته این هفته شرکت کردنن و گلایه های خود را از دنیای کاری وبازیگری خود را به زبان آورده اند که خواندنی و البته شنیدنی است که اگر این برنامه رو ندیدید ما خلاصه این حرف ها رو امروز برای شما ودستان داریم اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید
  اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید

  گاهی مشکلات کوچک ممکن است که شما عصبی شوید و البته در پی آن اشتهای خود را نیز از دست بدهید جسیکا آلبا و قیمت لباس هایش
  جسیکا آلبا و قیمت لباس هایش

  آیا جسیکا آلبا رو دوست دارید و سعی کردید تا حالا از او الگو بردارید  و بخواین لباس پوشیدنتون شبیه او باشه یا نه؟ اگر جسیکا آلبا مورد توجه و علاقه شما است امروز آماری از لباس های او و البته مبلغ هر کدوم رو براتون داریم چه روغنی را کی و چقدر بخوریم
  چه روغنی را کی و چقدر بخوریم

  هر روغنی فواید خودش را دارد و البته فوایدی که بهتر است با زمان مصرف اون ها آشنا باشیم تا بتوانیم هر چه بیشتر از این روغن ها بهره ببریم دستور تهیه مربای تمشک
  دستور تهیه مربای تمشک

  امروز باز با یک دستور العمل خانه داری دیگه با شما ودستانیم وبراتون امروز دستور تهیه مربای تمشک رو داریم که فکرکنم باب میل و خوش آیند شما دوستان باشه
 • تازه ترین مطلب افطار و نکات باارزشی که در مورد آن وجود دارد!
  تازه ترین مطلب افطار و نکات باارزشی که در مورد آن وجود دارد!

  بهتر است در وعده افطارتان زیاده روی نکنید و مراقب باشید با این کار به دستگاه گوارشتان آسیب وارد نشود و در ابتدای افطار از غذاهای سبک شروع کنید.از نگاه سلامت مرتب کردن هورمون های آقایانه با یاری مواد غذا چنوع!
  از نگاه سلامت مرتب کردن هورمون های آقایانه با یاری مواد غذا چنوع!

  تنظیم هورمون ها با کمک مواد خوراکی چگونه امکانپذیر است توصیه های تغذیه ای مناسبی برای آقایان داریم و برای ایجاد تعادل در هورمون هایشان شیوه ها و راه حل های غذایی مناسبی آورده ایم.دید سلامتی خاصیت ها بی شمار گیاه خرفه!
  دید سلامتی خاصیت ها بی شمار گیاه خرفه!

  خرفه از جمله مفید ترین سبزی های خوراکی به شمار میرود که می تواند در زمینه های زیادی باعث درمان مشکلات مختلف بدن شود در ماه رمضان از این سبزی در وعده های سحری و افطار بیشتر مصرف کنید.متفاوت متفاوت: شیوه تهیه گونه های شیرهای گیاهی!
  متفاوت متفاوت:  شیوه تهیه گونه های شیرهای گیاهی!

  اگر از نوشیدن شیر متنفر هستید توصیه می کنیم از انواع شیرهای گیاهی استفاده کنید در ادامه روش تهیه آن ها را به شما آموزش خواهیم داد.با سلامتی با چه شیوه هایی می توانیم از بروز نفخ جلوگیری کنیم!
  با سلامتی با چه شیوه هایی می توانیم از بروز نفخ جلوگیری کنیم!

  برخی افراد پس از بازکردن روزه شان و صرف میوه دچار نفخ می شوند علل مهم برای ایجاد این عارضه چیست و با چه روش هایی می توانیم از بروز نفخ پیشگیری کنیم.
 • 6دلیل برای خوردن چای سبز
  6دلیل برای خوردن چای سبز

  اثرات معجزه آسای چای سبز مربوط به وجود پلی فنول های کاتچین به خصوص اپی گالو کاتچین گالات است.ولی قرار نیست برای بهره مندی از خواص مفید این نوشیدنی سبز،این نام سخت و طولانی را بخاطر بسپارید... مدل انگشتر نشون
  مدل انگشتر نشون

  نمونه هایی از زیباترین انگشترهای نشون تقدیم به همه عروس های سایت شیثار یا دختران دم بخت کفشی پاییزی برای خانم های شیک پوش
  کفشی پاییزی برای خانم های شیک پوش

  امروز مدلی از یک کفش پاییزی رو براتون داریم که میتونه برای خانم های شیک پوش مناسب باشه منطقی و عاقلانه لطفا عاشق شوید نه معتاد به عشق!
  منطقی و عاقلانه لطفا عاشق شوید نه معتاد به عشق!

  بسیاری از انسانها،درگیر محبت بی تناسب نسبت به شخصی که دوستش دارند یاعاشقش هستند،میشوند؛بیش از اندازه عشق ورزیدن و نه تنها پاسخی به همان اندازه دریافت نکردن،بلکه گاهی دچار بی محبتی و بی توجهی نیز شدن!بهتر نیست این مسأله را ریشه یابی کنیم؟چرا انسانها گاهی در عشق دچار اعتیاد میشوند در صورتی که میتوان دقیقا در شرایطی یکسان،حتی در عشق ورزی،منطقی و با حساب و کتاب پیش رفت؟ نخستین وضو را چه کسی به پیامبر آموخت
  نخستین وضو را چه کسی به پیامبر آموخت

  امروز حکایتی خواندنی و جذاب درباره حضرت رسول و البته اولین وضو در اسلام رو براتون داریم

چگونه مغزمان را هوشیارتر و قویتر کنیم چگونه مغزمان را هوشیارتر و قویتر کنیم
آیا این سوال و یا خواسته شما هست که چگونه مغزمان را هوشیارتر و قویتر کنیم؟ امروز راهکارهای ساده ای براتون داریم که چجوری بتونین هوشتون و عملکرد مغزتون رو قویتر کنید و خودتون رو عملکرد مغزتون رو بالاتر ببرید
مدل لباس اسپرت مردانه با تم جذاب مدل لباس اسپرت مردانه با تم جذاب
مدل لباس اسپرت مردانه با تم جذاب را برای شما آقایان خوش هیکل با ظاهری جذاب برای شما در این قسمت قرار داده ایم.
عکس لباس رسمي مردانه زمستاني شيک عکس لباس رسمي مردانه زمستاني شيک
عکس لباس رسمي مردانه  زمستاني شيک را براي شما آقايان زيبا در اين بخش از سايت قرار داده ايم.
آیا آمادگی ازدواج را داریم آیا آمادگی ازدواج را داریم
آیا فکر میکنید آماده ازدواج هستید و شما آمادگی ازدواج رو دارید؟و آمادگی کامل رو برای ازدواج دارید ، امروز مطلبی رو داریم که با مطالعه اون میتونین متوجه بشید که آیا آمادگی ازدواج رو دارید یا خیر
دلیل رفتار بچه گانه بعضی مردان در زمان بیماری دلیل رفتار بچه گانه بعضی مردان در زمان بیماری
آیا شما هم با مردانی برخورد داشته اید که در زمان بیماری مردی دیگر میشوند و بر عکس اکثر اوقات در زمان بیماری طوری رفتار میکنند که مردی بچه گانه هستند و دلیل این رفتار بچه گانه مرد ها در زمان بیماری براتون عجیب است؟؟
مدل لباس رسمي مردانه مختص مجالس شادي مدل لباس رسمي مردانه مختص مجالس شادي
مدل لباس رسمي مردانه مختص مجالس شادي را براي شما در اين بخش قرار داده ايم.
لباس بلند زنانه مختص شب نامزدي لباس بلند زنانه مختص شب نامزدي
لباس بلند زنانه مختص شب نامزدي را براي شما خانم هاي خوش اندام در اين بخش قرار داده ايم.
چگونه مارگاریتا هندوانه درست کنیم چگونه مارگاریتا هندوانه درست کنیم
امروز دستور تهیه نوشیدنی رو براتون داریم که یه جورایی نوشیدنی خاص و البته مطبوعی است که بد نیست برای یکبار هم شده این نوشیدنی خوب و خوش خوراک رو تست کنید
شناخت شخصیت از روی عکس پروفایل شناخت شخصیت از روی عکس پروفایل
حتما توی شبکه های اجتماعی عکس های فراوانی از دستاتون دیده اید،و آیا شده دوست داشته باشید شخصیت افراد رو از روی عکس پروفايل بتونن تشخیص بدید؟ اگر جوابتو بله است امروز مطلبی برای شما داریم.شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل
مدل پيراهن مردانه مختص فصل بهار مدل پيراهن مردانه مختص فصل بهار
مدل پيراهن مردانه مختص فصل بهار را براي شما عزيزان و کاربران محترم در اين قسمت قرار داده ايم.
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو