هوالرزاق


آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن

آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن

در این مطلب می‌خواهیم در خصوص یک شیوه بسیار ساده و موثر برای سم زدایی و تقویت کبد صحبت کنیم. رمز اصلی این درمان طبیعی در ترکیب آب با کشمش است که باعث تحریک عملکرد کبد می‌شود و به تصفیه‌ی خون کمک می‌کند. خصوصیات این ترکیب سودمند ناشی از خصوصیات کشمش است.شما می‌توانید از این درمان سودمند به مدت 4 روز استفاده نمایید تا گوارشتان بهبود پیدا کند و انرژی بیشتری کسب نمایید. برای تقویت کبدتان ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید.

آیا خصوصیات آب کشمش را می‌دانید؟
پزشکان پیشنهاد می‌کنند که خوردن کشمش به هن گام صبح برای حفظ و ارتقای سلامت قلب سودمند است. این ماده‌ی غذایی باعث دفع کلسترول بد خون شده و تری گلیسیرید را کم شدن می‌دهد و برای مقابله با یبوست کارساز است. علاوه بر این کشمش منبع طبیعی ویتامین‌ها و مواد معدنی است و خصوصیات آن زمانی که در آب خیس می‌شوند افزایش پیدا می‌کند. با این کار، میزان قند موجود در آن کم شدن پیدا می‌کند و شما یک درمان طبیعی موثر برای کبدتان در اختیار دارید.

آب کشمش: منبع طبیعی آنتی‌اکسیدان‌ها
کشمش یکی از منابع طبیعی آنتی‌اکسیدان‌هاست. این میوه‌ی خشک سرشار از بیوفلاونوئیدها است که برای محافظت بدن در برابر رادیکال‌های آزاد و تقویت سیستم ایمنی بدن فوق‌العاده هستند. آب کشمش یک درمان سنتی است که از بروز بسیاری از بیماری‌های قلبی و کبدی جلوگیری می‌کند.

آب کشمش برای سم‌زدایی از بدن
حتماً می‌دانید که کبد و کلیه‌ها از اعضای حیاتی بدن هستند که وظیفه‌ی تصفیه‌ی خون و دفع فلزات سنگین یا سموم بدن را نیز بر عهده دارند. با این حال گاهی قبل می‌آید که عملکرد این اعضا به دلیل یک رژیم غذایی نادرست، مصرف زیاد چربی یا سبک غذایی نادرست دچار مشکل می‌شود. باید بدانید که تجمع این سموم باعث بیماری می‌شود. اگر حداقل یک بار در ماه و به مدت 4 روز پیاپی آب کشمش بنوشید کبدتان به وظایف اصلی خون یعنی سم زادیی از بدن به‌خوبی عمل خواهد کرد. این درمان ساده و موثر زمانی که احساس سنگینی می‌نمایید و یا گوارشتان با کندی صورت می‌گیرد کارساز خواهد بود.
 
آب کشمش برای هضم راحت غذا
نوشیدن آب کشمش یک شیوه ساده و موثر برای تصفیه‌ی خون است و عملکرد کبد را تحریک می‌کند و برای هضم غذا نیز موثر است. این ترکیب سودمند باعث تفکیک شیره‌ی معده می‌شود، تجزیه‌ی مواد غذایی را تسهیل می‌بخشد و به این ترتیب باعث بهبود مواد مغذی می‌شود. تمام اثرات گفته شده را بعد از 2 روز مصرف ترکیب آب کشمش مشاهده خواهید کرد.

 
اگر حداقل یک بار در ماه و به مدت 4 روز پیاپی آب کشمش بنوشید کبدتان به وظایف اصلی خون یعنی سم زادیی از بدن به‌خوبی عمل خواهد کرد. این درمان ساده و موثر زمانی که احساس سنگینی می‌نمایید و یا گوارشتان با کندی صورت می‌گیرد کارساز خواهد بود


طرز تهیه‌ی معجون آب و کشمش

مواد لازم
آب                 دو لیوان (400 میلی‌لیتر)
کشمش        150 گرم

طرز تهیه
قبل از هر کاری بهترین کشمش را انتخاب و خریداری نمایید. حواستان باشد کشمش‌هایی که زیاده از حد برق می‌زنند را انتخاب ننمایید. کشمش‌های طبیعی که رنگ تیره‌تری دارند را انتخاب نمایید که نه زیاد سفت باشند و نه زیاد نرم. به 150 گرم کشمش احتیاج دارید. پیش از هر کاری کشمش‌ها را به‌خوبی شستشو دهید و کنار بگذارید. دو لیوان آب را گرم نمایید. زمانی که آب به جوش می‌آید کشمش‌ها را اضافه نمایید و اجازه دهید به مدت 20 دقیقه به آرامی بپزند. سپس زیر شعله را خاموش کرده و بگذارید کشمش‌ها تمام شب را در آب مانده و خیس بخورند.

روز بعد کافی است که کشمش‌ها را آبکش نمایید و آب خوشمزه را دوباره گرم نمایید.لازم است که صبح‌ها به‌صورت ناشتا این آب را به‌صورت ولرم یا داغ میل نمایید. بعد از سی تا سی و پنج دقیقه نیز صبحانه‌تان را میل نمایید. یادتان باشد که این درمان را باید به مدت 4 روز متوالی در قبل بگیرید. از کشمش‌های تیره استفاده نمایید. تا آنجایی که امکان دارد از سلامت کشمش‌ها و عاری بودن آن‌ها از آفت‌کش‌ها و مواد نگه‌دارنده اطمینان حاصل نمایید. هرماه یک مرتبه این نوشیدنی را به مدت 4 روز متوالی میل نمایید. بهتر است یک رژیم غذایی کم‌چرب را دنبال نمایید و در عین حال مصرف میوه و سبزیجات را افزایش دهید.

تبیان


آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن

برچسب های
آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,027
تعداد بازدید ماه جاری : 2,027
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن


مطالب مرتبط با آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن