هوالرزاق


راههای حفظ آرایش برای مدت زمان طولانی

راههای حفظ آرایش برای مدت زمان طولانی

گاهی مواقع به مهمانی یا عروسی دعوت می شوید که ناچارید مدت زمان طولانی آرایش روی صورت خود داشته باشید حالا باید چکار کنیم که صورتمان ساعات پایانی خسته به نظر نظر ؟

1.میز نگاه داشتن پوست
آرایش اگر روی پوست تمیز باشد ماندگاری طولانی تری خواهد شد. پوست را لایه برداری کرده و آن را به صورت طبیعی با نوشیدن آب مرطوب نگاه دارید. روغن های روی سطح پوست موجب از بین بردن سریع آرایش می شود، بنابراین پیش از آرایش پوست را تمیز کرده و قبل از آن از مرطوب کننده استفاده نمایید. اگر آرایش را روی پوست خشک انجام دهید زود پوسته پوسته می شود.

۲. استفاده از پرایمر پرایمر
مانند یک سد بین پوست و کرم پودر عمل می کند. کمک می کند پایه آرایش طولانی تر روی پوست بماند. پرایمر اجازه نمی دهد پوست چرب شود. پوست را یک دست کرده و اجازه می دهد پوست به خوبی نفس بکشد. پرایمرها یکی از بهترین جذب کننده های چربی هستند. بنابراین رژگونه روی پوست ساعت ها خواهد ماند.

۳. استفاده صحیح از کرم پودر
بهتر می باشد از کرم پودرهای مرطوب اجتناب نمایید، زیرا ماندگاری زیادی ندارند. از نوع پودری یا ضد آب برای وقتی که به ماندگاری طولانی تر نیاز دارید استفاده نمایید. مقداری از کرم پودر را در مرکز صورت زده و آن را به آرامی به اطراف ترکیب نمایید. به آرامی دستمال را به دور صورت فشار دهید تا کرم پودر ثابت شود.

۴. استفاده از یک پودر با کیفیت
حتی وقتی که عرق می نمایید، اگر یک پودر مات با کیفیت زده باشید طولانی تر خواهد ماند. از یک کرم پودر روشن تر و پودر تیره تر استفاده نمایید تا اگر آرایش پاک شد، چهره تان لکه دار دیده نشود. از یک پودر مات و از یک برس بزرگ پرز دار برای زدن پودر استفاده نمایید.

۵. اجازه دهید لب ها طولانی مدت بدرخشد
استفاده از برق لب یا رژلب های براق ماندگاری ندارند. باید آنها را با یک فرمولاسیون مات جایگزین نمایید تا رنگ آن طولانی تر بماند. پیش از زدن رژلب حتما لب ها را مرطوب نگاه دارید. همچنین استفاده از خط لب مات نیز تا حدی رنگ رژ لب را بر روی لب حفظ می کند. اگر فکر می نمایید رژلب هایتان به ویژه در طول هوای گرم نتیجه بهتری در این مورد نمی دهد می توانید آنها را برخی اوقات در یخچال نگهداری نمایید.

۶. روی ریمل کار نمایید
با زدن ریملی با فرمولاسیون ضد آب از ریخته شدن ریمل جلوگیری نمایید. این کار باعث ماندگاری طولانی تر آن می شود. به خاطر داشته باشید که ریمل همچنین اگر دو بار بر روی مژه های پودری زده شده باشد ماندگاری اش بسیار طولانی تر خواهد شد.

 


راههای حفظ آرایش برای مدت زمان طولانی

برچسب های
راههای حفظ آرایش برای مدت زمان طولانی - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,470
تعداد بازدید ماه جاری : 1,780
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به راههای حفظ آرایش برای مدت زمان طولانی داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به راههای حفظ آرایش برای مدت زمان طولانی