31 خاصیت باور نکردنی بادام خیس خورده
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> ازهمه جا-->>> 31 خاصیت باور نکردنی بادام خیس خورده

31 خاصیت باور نکردنی بادام خیس خورده

 • زمان درج : 2 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2019-05-14 09:00:01
 • تعداد بازدید : 28
  بازدید ماه:28
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

بادام یکی از مغزهاست که به عنوان غذایی‌ترین مغز نیز شناخته می‌شود. مردم از بادام چه به صورت بادام بوداده و شور یا بادام خام و بادام خیس خورده به عنوان میان‌نوبت مصرف کرده یا آن را به کیک یا کلوچه اضافه می‌کنند چرا که مزهی خوشمزه دارد. بادام از گذشته تا کنون مورد مصرف مردم بوده است. تمدن‌های باستان اطراف مدیترانه از ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد از بادام مصرف می‌کرده‌اند. تاریخ نشان می‌دهد که پادشاه مصری – توت‌عنخ‌آمون – یک مشت بادام را با خود برد تا در سفر پس از مرگ از آن غذا کند.

بادام خیس خورده

بادام، میوه درخت پرونوس دولسیس است و به خانواده روزاسه تعلق دارد که بومی خاورمیانه و کشورهای آسیای جنوبی است. بادام، میوه‌ای با دانه غذا و پوشش خارجی است که پوسته سفتی دارد. امروزه، کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا، زیادترین بادام بازار جهانی را تولید می‌کند.
حقایق غذا‌ای

بادام دارای مواد غذایی قوی و سودمند برای تندرستی است. بادام منشا مناسبی از چربی سودمند، ویتامین، مواد معدنی و فیتونوترینت است. مواد غذایی بادام را در جدول زیر ببینید ( میزان : ۱ فمجان، ورقه‌ای شده (۹۲ گرم))
درصد اهمیت هر روزه این جدول، بر اساس رژیم خوراکی ۲۰۰۰ کالری است. مقدار مجاز هر روزه شما بر اساس احتیاج کالری شما قادراست بالاتر یا پایین‌تر باشد.

مطلب مرتبط: خصوصیات بادام درختی: ۳۱ فایده بادام درختی برای تندرستی و زیبایی
چرا بادام خیس خورده؟

بادام خیس خورده به بادامی گفته می‌شود که یک شب در آب مانده باشد. بادام خیس خورده مناسبتر از بادام خام است به همین علت پیشنهاد می‌کنند بادام را قبل از استفاده بخیسانید. خیساندن بادام در آب به مدت یک شب، پوسته خارجی بادام که شامل تانین است  – ماده‌ای که از جذب شدن مواد غذایی توسط جسم پیشگیری می‌کند –را برمی‌دارد. این کار، جویدن بادام را نیز آسان‌تر می‌کند. با خیساندن بادام به مدت یک شب و استفاده آن در روز بعد، از خصوصیات زیادتری بهره‌مند می‌شوید.
خصوصیات بادام برای تندرستی

عنوان غذایی‌ترین مغز به بادام می‌رسد زیرا اهمیت خوراکی بادام از دیگر مغزها نظیر گردو، بادام هندی، بادام زمینی و غیره زیادتر است. لیست خصوصیات بادام برای تندرستی را در اینجا آورده‌ایم:
خصوصیات بادام خیس خورده برای تندرستی دستگاه قلب و عروق
۱. پیشگیری از مریضی قلبی

خصوصیات بادام خیس خورده برای تندرستی دستگاه قلب و عروق شگفت انگیز است. ثابت شده است که بادام شامل خیلیی از مواد زیست فعال نظیر بتاسیسترول، استیگماسترول و کمپسترول است که به مواد شیمیایی گیاهی تعلق دارند. این مواد شیمیایی گیاهی با کم شدن چربی زیان آور یا کلسترول LDL ( لیپوپروتئین کم چگالی) تا ده درصد، اثر باارزشی را در حفظ تندرستی قلب ایفا می‌کنند.

Image result for overnight soaked almonds
۲. پیشگیری از تصلب شرایین

بادام خیس خورده دارای موادی است که از تصلب شرایین یا ایجاد پلاک در دیواره عروق پیشگیری می‌کند. اسید فولیک و ویتامین E موجود در بادام اثر باارزشی را در این مشکل ایفا می‌کنند. ویتامین E یک آنتی اکسیدان است که قادراست از اکسید شدن کلسترول و تولید پلاک پیشگیری ‌کند. اسید فولیک میزان هوموسیستئین – پروتئینی که در ایجاد تصلب شرایین اثر دارد – را کم شدن می‌دهد.
۳. کم شدن کلسترول

بادام خیس خورده در پایین آوردن کلسترول LDL مناسبتر عمل می‌کند. مطالعات نشان می‌دهد که میل کردن بادام خیس خورده قادراست میزان کلسترول سودمند یا HDL خون را بالا برده و کلسترول بد که فاکتور خیلیی از مریضی‌هاست را پایین بیاورد.

مطلب مرتبط: عوارض بادام: ۷ پیامد جانبی بادام که نمی‌دانستید
۴. فشار خون پایین‌تر

بادام خیس خورده با پایین آوردن کلسترول و حفظ تندرستی عروق خونی، در کم شدن فشار خون و پیشگیری از پرفشاری خون اثر دارد. بادام، سدیم پایین و پتاسیم بالایی دارد که قادراست از بالا رفتن فشار خون پیشگیری کند.
۵. پیشگیری از سکته

سکته وقتی رخ می‌دهد که بعضی از رگ‌های خونی مغز ضرر ببینند. بادام خیس خورده قادراست با حفظ ضربان طبیعی قلب و فشار خون طبیعی، به کم شدن ریسک سکته یاری کند. فشار خون بالا و ضربان قلب غیر طبیعی، علت ها سکته هستند که می‌توانند سبب فلج و ناتوانی جسم شوند.
خصوصیات بادام برای پوست
۶. مرطوب کردن پوست

بادام یکی از موادی است که در محصولات مواظبت از پوست به کار می‌رود. بادام خیس خورده میزان بیشتری ویتامین E دارد که یک آنتی اکسیدان قوی بوده و اثر بیشتری بر پوست می‌گذارد. ۲۵ گرم بادام خیس خورده، ۷۵ درصد احتیاج هر روزه به ویتامین E  را تامین می‌کند. این ویتامین، پوست را غذا کرده و آن را مرطوب و سالم می‌کند.
۷. خوب شدن رنگ پوست

اگر پوستی درخشان می‌خواهید، میل کردن بادام خیس خورده گزینه مناسبی است. بادام خیس خورده مواد غذایی بیشتری دارد که قادراست سبب تولید سلول‌های پوستی جدید شده و بی‌طراوتی پوست را از درون برطرف کردن کند.

Related image
۸. پیشگیری از پیری پوست

امروزه خیلیی از خانم ها  آقایان به دنبال خرید محصولات ضد پیری هستند. آن‌ها پوستی زیبا، سفت و بدون چین و چروک می‌خواهند. با میل کردن هر روزه بادام خیس خورده می‌توانید از خصوصیات ضد پیری آن بهره‌مند شوید زیرا بادام میزان بالایی از ویتامین E دارد که یک آنتی اکسیدان قوی بوده و قادراست با پیری دراثر رادیکال‌های آزاد جنگیدن کند.

مطلب مرتبط: خصوصیات بادام : ۴۲ خاصیت اثبات شده بادام برای تندرستی، پوست و مو
۹. لایه‌برداری پوست

پوست مرده بایست هر روزه برداشته شود زیرا قادراست سبب بی‌طراوتی پوست شود. می‌توانید از بادام خیس خورده به عنوان لایه‌برداری برای پوست صورت و جسم مصرف نمایید.
۱۰. برطرف کردن آکنه

بادام خیس خورده فقط پوست را نرم و مرطوب نمی‌کند بلکه قادراست از التهاب آکنه که توسط عفونت باکتری آکنه P به وجود می‌آید نیز  پیشگیری کرده و آن را کم شدن دهد. بادام خیس خورده را آسیاب کرده و آن را با عسل آمیخته نمایید تا یک ماسک آکنه عالی داشته باشید.
خصوصیات بادام برای مو
۱۱. تثبیت ریشه مو

بادام خیس خورده قادراست به عنوان ماسک مو و تثبیت کننده ریشه مو به کار رود. مواد غذایی موجود در بادام خیس خورده ریشه مو را غذا کرده و از ضرر و ریزش مو پیشگیری می‌کنند.
۱۲. صاف و براق کردن مو

محصولات نرم کننده شیمیایی، به تندرستی و اثرگذاری بادام نیستند. بادام خیس خورده آسیاب شده قادراست جانشین نرم کننده‌های شیمیایی مو که مو را صاف و براق می‌کنند، شود.
خصوصیات بادام برای سیستم ایمنی بدن
۱۳. تثبیت سیستم ایمنی

با استناد به یک مطالعه، بادام خیس خورده خصوصیات پروبیوتیک دارد که قادراست عملکرد سیستم ایمنی جسم را تثبیت ‌کند. پروبیوتیک به معنای مواد غذایی غیر قابل گوارش است که می‌توانندپرورش باکتری‌های سودمند در دستگاه گوارش را زیاد شدن دهند. همان‌گونه که می‌دانیم دستگاه گوارش انسان اثر باارزشی را در پیشگیری از مریضی ایفا کرده و ۸۰٪ فاکتور های ایمنی را فراهم می‌کند.

Related image
۱۴. جنگیدن با التهاب

بادام خیس خورده دارای اسیدهای چرب لینولئیک و لینولنیک است. این اسیدهای چرب دارای خصوصیات ضدالتهابی هستند که می‌توانند تاثیر التهاب دراثر باکتری یا دیگر مواد سمی دیگر را کم شدن دنهد.
۱۵. پیشگیری از سرطان

ویتامین E موجود در بادام خیس خورده، یک آنتی اکسیدان قوی است که قادراست در برابر رادیکال‌های آزاد فاکتور استرس اکسیداتیو و سرطان از بدنمراقبت  کند. رادیکال‌های آزاد می‌توانند به DNA سلول‌ها ضرر رسانده و سیستم ایمنی را ضعیف کنند. درنتیجهپرورش سلول‌ها از کنترل خارج شده و جسم نقادراست آن را مهار کند.
۱۶. پیشگیری از تبخال

بادام خیس خورده شامل  اسید آمینه‌های آرژنین و لیسین  است که از بروز مجدد ویروس هرپس در جسم پیشگیری می‌کنند. استفاده منظم بادام خیس خورده شما را از تبخال مصون می‌دارد.
خصوصیات بادام برای استخوان
۱۷. حفظ قدرت استخوان‌ها

بادام خیس خورده شامل میزانی کلسیم است که قادراست توده استخوانی را حفظ کرده و آن‌ها را قوی کند. با استفاده ۹۲ گرم بادام خیس خورده، ۲۴٪ احتیاج هر روزه کلسیم تامین می‌شود.
۱۸. پیشگیری از پوکی استخوان

کلسیم تنها قدرت استخوان‌ها را حفظ می‌کند بلکه از تحلیل توده استخوان که قادراست به پوکی استخوان منجر شود نیز پیشگیری می‌کند.  بادام خیس خورده دارای منیزیم نیز هست که جذب کلسیم در جسم را زیاد شدن می‌دهد.
خصوصیات بادام برای دیابت
۱۹. پیشگیری از دیابت

بادام خیس خورده شاخص گلیسمی پایینی دارد و دارای فیبر است که قادراست میزان طبیعی قند جسم را حفظ کند. بادام خیس خورده، میان‌نوبت سالمی برای مردم دیابتی است.
خصوصیات بادام برای تناسب هیکل
۲۰. تامین انرژی

بادام خیس خورده دارای میزانمناسب ی کربوهیدرات و پروتئین است که اساس تولید انرژی هستند. استفاده بادام خیس خورده قادراست انرژی ضروری برای انجام فعالیت‌های هر روزه را تامین کند.
۲۱. حفظ وزن سالم بدن

یکی از علت ها اعلاقه مردم  به میل کردن بادام خیس خورده ، این است که میان‌نوبت مناسبی است و وزن را بالا نمی‌برد. یک مطالعه، چنین گزارش کرد که بادام در مقایسه با دیگر غذا‌ها کالری کمتری دارد و از جذب چربی در جسم پیشگیری می‌کند.
۲۲. حفظ متابولیسم طبیعی بدن

بادام خیس خورده شامل ویتامین B کمپلکس است که اثر باارزشی را در متابولیسم جسم ایفا می‌کنند. این ویتامین‌ها نظیر یک آنزیم و فاکتور یاریی عمل می‌کنند تا مواد غذایی را به انرژی تبدیل کنند تا برای عملکردهای جسم و هیکل‌ها مورد مصرف قرار بگیرد.

Image result for overnight soaked almonds
خصوصیات بادام برای گوارش
۲۳. زیاد شدن تندرستی گوارش

بادام خیس خورده دارای میزانی فیبر بوده که برای دستگاه گوارش سودمند است. فیبر قادراست حرکت روده را آسان‌تر کرده و به جذب مواد غذایی خوراکی  توسط روده یاری ‌کند. بادام خیس خورده، تعداد باکتری‌های سودمند در روده بزرگ که به فرآیند دفع یاری می‌کنند را نیز زیاد شدن می‌دهد.
۲۴. پیشگیری از یبوست

با استفاده بادام خیس خورده، فیبر را به نوبت‌های خوراکی خود اضافه کرده و حجم دستگاه گوارش را زیاد شدن می‌دهید. بادام درست نظیر دیگر غذا‌های لبریز از فیبر، بر حرکت درست روده و تولید مدفوع اثر می‌گذارد. این مشکل سبب دفع آسان‌تر مدفوع و برطرف کردن یبوست می‌شود.
خصوصیات بادام برای مغز
۲۵. زیاد شدن تمرکز

بادام خیس خورده شامل ریبوفلاوین و ال-کارنیتین است که به زیاد شدن فعالیت مغز انسان محبویت دارند. استفاده بادام خیس خورده قادراست تمرکز حین فعالیت ذهنی نظیر کار یا یادگیری را زیاد شدن دهد. این فایده، بادام خیس خورده را به یک میان‌نوبت صبحگاهی عالی تبدیل می‌کند.
۲۶. پیشگیری از آلزایمر

بادام خیس خورده به علت اثر مثبتی که بر فعالیت مغز و اعصاب می‌گذارد قادراست از ضرر مغزی فاکتور آلزایمر نیز پیشگیری کند. یک مطالعه نشان داد مردمی که به طور منظم بادام خیس خورده استفاده می‌کنند، خوب شدن قابل توجهی را در سیستم عصبی مرکزی خود از جمله عملکرد مغز مشاهده می‌کنند.
۲۷. زیاد شدن هوش بچه ها

بادام خیس خورده که به عنوان یک تثبیت کننده مغز شناخته می‌شود برای بچه ها نیز عالی است. میل کردن ۶-۴ عدد بادام در روز قادراست حافظه بچه ها را زیاد شدن داده و به  عملکرد بازشناختی آن‌ها یاری کند.
خصوصیات بادام برای بارداری
۲۸. زیاد شدن تندرستی بارداری

خانم ها بارداری که بادام خیس خورده استفاده می‌کنند وضعیت تندرستی مناسبتر، از جمله گوارش و بنیه مناسبتری دارند. دارا بودن وضعیت تندرستی خوب در دوران بارداری برایپرورش جنین الزامی است.
۲۹. پیشگیری از کاستی لوله عصبی در نوزادان

کاستی لوله عصبی وضعیتی است که در آن ، لوله عصبی جنین یا تشکیل نمی‌شود یا به مناسبیپرورش نمی‌کند. این مسئله قادراست سبب ناتوانی نوزاد شود. با استفاده بادام خیس خورده، اسید فولیک مورد احتیاج خود را تامین کرده و بنابراین از جنین خودمراقبت  می‌نمایید. اسید فولیک برایپرورش جنین الزامی است و قادراست از بروز کاستی لوله عصبی در جنین پیشگیری کند.
۳۰. زایمان بی‌ریسک

زن باردار بایست به طور منظم بادام خیس خورده استفاده کند. بادام خیس خورده شامل میزان بیشتری اسید فولیک است که نه تنها برای پیشگیری از کاستی لوله عصبی در نوزاد سودمند است بلکه از بروز مسئله در طول زایمان نیز پیشگیری می‌کند.
خصوصیات دیگر
۳۱. پیشگیری از کم‌خونی

آهن برای تولید سلول‌های قرمز خون که اثر باارزشی را در سرایت اکسیژن ایفا می‌کنند، الزامی است. میل کردن بادام خیس خورده میزانی از آهن مورد احتیاج جسم را تامین کرده و از  بروز کم‌خونی (وضعیتی که جسم در آن با فقدان سلول‌های قرمز خون مواجه است) پیشگیری می‌کند.
عوارض بادام خیس خورده برای تندرستی

بادام نیز نظیر دیگر مغزها از جمله گردو، شاه بلوط، بادام زمینی و غیره، احتمال ایجاد حساسیت در مردم را دارد چرا که شامل بعضی پروتئین‌ها و اسیدهای آمینه است. مردمی که به بادام زمینی حساسیت دارند بایست در میل کردن بادام نیز  احتیاط کنند. مناسبتر است مواد موجود در هر غذا که می‌خرید را تحقیق نمایید زیرا بازتاب حساسیتی قادراست پرمخاطره بوده و به آنافیلاکسی نیز منجر شود.
طرز آماده بادام خیس خورده

اگر می‌خواهید بادام خیس خورده استفاده نمایید و از خصوصیات آن بهره‌مند شوید، مرحله های زیر را دنبال نمایید:

۱. میزانی بادام با کیفیت را خریداری کرده و آن‌ها را در شیشه و در دمای متداولی نگه‌داری نمایید.

۲. ۲/ ۱ فنجان بادام را در ظرف گذاشته و ۲ فنجان آب روی آن بریزید. روی ظرف را بپوشانید و بگذارید یک شب بماند.

۳. صبح بعد آن را صاف کرده و در کیسه پلاستیکی بگذارید سپس در یخچال قرار دهید.

۴. بادام خیس خورده را می‌توانید تا یک هفته در یخچال نگه‌داری نمایید.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 2 روز قبل
  • 2019-07-18 21:00:02
  • دستور تهیه ماسک شفاف سازی پوست

   ماسک هایی که با توجه به گونه پوست انتخاب می شوند می توانند اثر خیلی مناسبی بر روی پوست صورت داشتهب اشند و پوست را شفاف تر و دلبرا تر از همیشه نگه دارند. با ما همراه باشید تا به معرفی ماسک های خانگی سودمند برای شفافیت صورت بپردازیم. طرز آماده ماسک شفاف کننده پوست فوری را در شیثار
  • 4 روز قبل
  • 2019-07-16 21:00:02
  • دلیل زیبایی زنان در مصر زمان قدیم

   به گفته یکی از پژوهشگران با باز کردن مومیایی و معاینه آن ها نمایان شد که خانم ها مصری موهای بلند و پرپشتشان را با مصرف گل های متفاوت تزئین می کردند و به همین خاطر موهایی خوش عطر و خوش وضعیت داشتند و راز زیبایی و جوان ماندنشان در ۳۰۰۰ ساله گذشته این بوده است
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-13 09:00:03
  • چگونه در دوران قاعدگی خوش برخورد تر باشیم

   یکی از باارزشترین نشانه ها دوران قاعدگی تغییرات خلق و خو در این دوران است. بعضی از زنان قبل از دروان قاعدگی گرفتار این تغییرات می شود بعضی از آنان بعد از آغاز دوره. در هر دو صورت تغییرات خلق و خو در دوران قاعدگی قادراست برای اطرافیان ناراحت کننده باشد. امروز در شیثار می خواهیم ر
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-11 09:00:02
  • برای برنزه کردن این نکات را در نظر بگیرید

   در فصل تابستان بازار برنزه کردن داغ می شود. برنزه کردن به شیوه های متفاوتی انجام می شود که هر کدام مزایا و معایب ویژه خودش را دارد. امروز در شیثار میخواهیم به طور جامع و کامل درباره این کار صحبت کنیم و ببینیم چه روشی از تمام مناسبتر است. با ما همراه باشید
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-09 09:00:03
  • چجوری 24 ساعته سرماخوردگی را درمان کنیم

   زیادتر مردم امکان پذیر است در طول سال چندین بار با مریضی سرما خورگی مواجهه شده باشند.که از نشانه ها سرماخوردگی می توان به گلو درد،تب شدید یا گرفتگی صدا و… ذکر کرد.که برای معالجه سریع سرماخوردگی میتوان به استآسان کامل ،مصرف مایعات وموارد دیگر ذکر کرد در دنباله برای کسب اطلاعات
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-08 00:00:00
  • ماساژ کف پا چه تاثیراتی بر روی تسکین درد ها وبیماری ها دارد

   روی پا های انسان نقاطی وجود دارد که بازتاب هیکل های داخلی جسم هستند و ما می توانیم با فشار آوردن و ماساژ دادن آن بخش ها همیشه تنی تندرستی و به دور از مریضی داشته باشیم. خاصیت ها ماساژ کف پا برای تندرستی جسم خیلی بیشتر است. با ماساژ دادن کف و ساق های پا حتی می توان سر درد را معالجه
  • 3 هفته قبل
  • 2019-06-30 09:00:02
  • دستور تهیه قویماق كاچی تبريزی

   اینبار دستور تهیه مدل دیگری از گاچی رو براتون داریم غذایی محلی به نام قویماق که همان کاچی تبریزی است
  • 10 ماه قبل
  • 2018-08-26 08:56:48
  • آشنایی با غذای محلی قیقاناخ تبریز

   14امروز مطلبی در مورد یک غذای محلی برای شما داری ،غذایی دوست داشتنی و خوش مزه برای ما ترک زبان ها و همشهری ها ی ما به نام قیقاناخ تبریزی که نوعی دسر تبریزی است که هم به عنوان درسر و هم به عنوان شیرینی مورد استفاده قرار میگرید و البته بسیار خوشمزه است و دوست داشتنی
  • 56 ماه قبل
  • 2014-11-12 00:00:00
  • نمای زیبای ساختمانی آجری

   14گاهی نماهای ساختمان های شهر انقدر تکراری و شبیه هم هستند که برای آدم خسته کننده است و دیدن یک نمای تازه در ساختمان ها خیلی خیلی جذاب و دوست داشتنی است و این داستان امروز ساختمانی است که نماهایی از اون رو امروز براتون داریم
  • 12 ماه قبل
  • 2018-06-22 00:00:00
  • دستور تهیه کاچی یک معجوب فوق العاده

   کاچی یک معجون حقیقی و فوق العاده است که امروز  برای شما دوست داران کاچی دستور تهیه و البته بخشی از خواص خوب اون رو داریم  و قصد داریم شما رو با این معجون واقعی که درمان هر دردی است و میتونه حسابی شما رو سرحال کنه معرفی کنیم
  • 12 ماه قبل
  • 2018-06-24 00:00:00
  • از کرکس بیشتر بدانیم

   وقتی از کرکس در سایت های فارسی زبان در گوگل سرچ میکنیم چیز خاصی در مورد این پرنده متفاوت برای شما نمیاره و کمتر مطلب فارسی میشه درباره کرکس پیدا کرد و به هر ترتیب ما سعی داریم امروز نگاهی به کرکس بندازیم
  • 12 ماه قبل
  • 2018-06-29 00:00:00
  • آشنایی با ماشین های هیبریدی

   ماشین های هیبریدی به ماشین هایی گفته میشه که برای کار کردنشون از دو یا چند نیرو استفاده میکنند، اما در عمل این اصطلاح برای ماشین های دوگانه سوز که یکی از انواع سوخت آنها برق است استفاده میشود.
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-01 10:33:31
  • چگونه لاغر شویم

   اگر شما هم با وزن خود مشکل دارید  به دنبال راحی هستید به بتونین کاهش وزن بدین باید به این نکته توجه کنید که در قدم اول یک رژیم سفت و سخت و تمیرینات ورزشی سنگین و نفس گیر در شروع فرآیند روش مناسبی نیست برای لاغر شدن و ماندگار بودن لاغری شما،از روش رژیم های سخت و ورزش های سنگین شما
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-02 09:55:18
  • نگاهی کلی به حجامت

   حجامت روشی درمانی است که به هفت هزار سال پیش برمیگردد و از دوران بهرام گور پادشاه ساسانی در ایران بوده است .به طور کلی حجامت به روشی از خون گیری اطلاق میشود که در درمان بعضی از بیماری ها  به کار میرود.
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-04 11:50:31
  • راز و رمز جذاب و شیوا صحبت کردن

   شما هم حتما کسانی رو دیده اید که انقدر قشنگ و شیوا صحبت میکنند کا آدم سحر کلام اون ها میشه و از گوش دادن به کلامشوم خسته نمیشه.و احتمالا برای شما هم جداب و دوست داشتنی که بتونین به همین خوبی صحبت کنید و بتونین شنونده های خودتون رو جذب کنید
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-08 09:06:27
  • ربات اینستاگرام ، راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام

   یکی از اولین مزیت های اینستاگرام این است که مشتری به صورت زنده با شما در ارتباط است. شما هر محتوایی در مورد هر محصولی که منتشر می کنید ، بازخوردهایی را از کاربران دریافت می کنید . تعداد لایک ، تعداد کامنت و محتوای کامنت های پیج اینستاگرام به شما مسیری روشن برای تغییر و بهتر شدن م
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-14 14:29:23
  • کتاب و کتابخوانی آنلاین

   اگر شما جز کتاب دوستان باشید و بخواین با مشغله این روزهای زندگی کتاب های خوب رو داشته باشید و اون ها رو در هرجا مطالعه بکنید راهی ندارین که کتاب هایی رو که مد نظرتون رو دانلود کنید و به سراغ دانلود کتاب میرین
  • 11 ماه قبل
  • 2018-07-23 13:59:28
  • همه چیز در مورد حروف ابجد

   حروف ابجد شیوه ای هستند برای مرتب سازی حروف زبان عربی که بر پایه الفبای اولیه خطی فنیقی مرتب شده اند حروف ابجد همانند حروف عربی شامل 28 حرف هستند
  • 11 ماه قبل
  • 2018-08-02 12:46:31
  • شکم هندوانه ای در بارداری

   در دوران بارداری خانم ها همیشه این حرف ها و حدس ها هست که از حالت شکم و ویار ماهانه مادر مشخص میکنند که فرزند اونا پسر است با دختر.یکی دیگه از نشونه هایی که برای دختر و پسر بودن فرض میکنندن حالت شکم خانم ها در دوران بارداری است اینکه شکم مادر هندوانه است یا آلبالویی خودش نشونه اس
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید