هوالرزاق
ads


گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

تازگی ها بهنوش بختیاری بیش از پیش  در تلویزیون حضور داره و اون به خاطر برانمه جدید او یعنی آبرنگ است که از شبکه نسیم هر روز پخش میشه و برای همین گفت وگویی داشتیم با بهنوش بختیاری عزیز

ماجرای آبرنگ

بهنوش بختیاری: من «آبرنگ» را به طور كل مدیون آقای هاشم رضایت (مدیر شبكه نسیم) هستم . سال پیش با من تماس گرفتند و بعد از طرح موضوع از من خواستند اجرای یك برنامه مفرح را بر عهده بگیرم. بعدها چندین بار صحبت كردیم و «آبرنگ» شكل گرفت. همین ابتدا جا دارد از آقای رضایت تشكر كنم كه همه جوره پای كار ایستادند و نشان دادند متوجه اقتضائات روز هستند و دانستند باید تلویزیون تكانی به خود بدهد. از آن طرف عامل دیگری كه به من انگیزه داد تا «آبرنگ» را قبول كنم حضور پررنگ جناب آقای ضرغامی پشت كار بود. با ایشان كه صحبت كردیم خیلی ما را تشویق كردند و خواستند هر كاری كه از دست مان بر می آید برای شاد كردن مردم انجام بدهیم. اتفاقا ایشان را خیلی آدم امروزی دیدم كه نگاهی باز به رسانه دارند .

ادعا ندارم

شخصا دلم می خواست كاری كنم كه رنج مردم كمتر و حال شان بهتر شود. متاسفانه خود من از بی فرهنگی برخی آدم ها لطمه خورده ام و فكر كردم چه خوب می باشد فضای جامعه از طریق رسانه قدری لطیف تر شود تا كمتر شاهد خشونت عجیب و غریب اطراف مان باشیم. البته هرگز ادعا ندارم كه برنامه من می خواهد كل جامعه را شاد كند ولی اگر سر سوزنی تاثیر بگذارد برایم ارزشمند است. همیشه این دغدغه برایم مطرح بوده كه ما از كِی این قدر از فرهنگ شادی فاصله گرفتیم و از كِی فرهنگ مهمانی و بذله گویی جزو كارهای بد حساب شد؟ از كی خوش اخلاق بودن یك خانم «جلف» شده و ... همین اتفاقات بود كه باعث شد جامعه ما كم كم غمگین شود. مهمانی جزو مسائلی می باشد كه باعث تبرج خاطر آدم می شود و اصلا قرار نیست همیشه در آن درباره مسائل سنگین زندگی صحبت كنیم. من خودم خیلی اوقات با دوستان دور هم جمع می شویم و بدون هیچ هدفی می گوییم و می خندیم. قرار هم نیست از این طریق چیزی به ما اضافه شود. الگوی «آبرنگ» همین است؛ الان این طور القا شده كه هر برنامه حتما باید چیزی به آدم اضافه كند. در حالی كه قرار نیست ما همه اش دنبال آموختن و نصیحت و این جور مسائل باشیم. انسان به اوقات فراغت هم نیاز دارد و برای شهری مثل تهران و كلا زندگی سخت امروزی خیلی خیلی لازم است.


اعتراض به رویه نسیم

شخصا بشدت با این مساله مخالفم كه همه برنامه های شبکه نسیم شبیه هم باشند. نباید این اتفاق بیفتد. البته این اتفاق دارد درست می شود و قرار می باشد فقط «آبرنگ» این كار را بكند. تكراری بودن چهار برنامه در یك شبكه اصلا خوب نیست؛ به این می ماند كه انگار هول شدی و هر كاری كه به ذهنت برسد انجام دهی. نظر اولیه خودم این بود كه هر بار درباره یك مساله با مردم صحبت كنم؛ خیلی عامیانه و به شیوه مهمانی های خودمانی. در نهایت تصمیم بر این شد كه جوك و خاطره تعریف كنیم . اما همانطور كه اشاره كردم بشدت مخالفم كه چهار برنامه شبیه به هم باشد و اگر این رویه ادامه یابد دیگر حاضر به همكاری نیستم و از «آبرنگ» می روم. البته طبق وعده ای كه داده شده قرار می باشد فقط برنامه ما جوك محور باشد.

انتظار این میزان استقبال را نداشتم

بهنوش بختیاری :شاید باورتان نشود من حتی سریالم را كنسل كردم و به عشق مردم به این برنامه آمدم. بودجه «آبرنگ» و كلا شبكه نسیم خیلی كم می باشد و یك دهم فیلم و سریال ها نیست ولی به احترام آقای رضایت و آقای ضرغامی و نیتی كه داشتم پذیرفتم. الان هم برآیندم مثبت می باشد و راستش انتظار این میزان استقبال را نداشتم ، خدا را شكر بازخوردها تا الان خیلی خوب بوده. من نه نیازی به شهرت این برنامه دارم نه بودجه اش قانع كننده است. چون نیتم صد در صد خالص بوده از خدای خودم خواستم كمكم كند.


از انتقاد بدم می آید ولی ...

با این كه از انتقاد بدم می آید همه را از صمیم قلب پذیرفته ام.منتهی در این شرایط كه فیلمنامه ها بی سر و ته هستند و شعور مردم دست كم گرفته می شود ، برنامه ای مثل «آبرنگ» غنیمت است. شاید كار من ریسك باشد و حتی اشتباه ولی من آدمی هستم كه دل ریسك دارم و مطمئن هستم این به محبوبیت من لطمه نمی زند ،چون كار بدی نمی كنم من كاری می كنم مردم كمی شاد شودند.

مشکل از نور می باشد نه آرایش

آرایش من اتفاقا نسبت به سریال های دیگر خیلی كم می باشد ،مشكل از نور زیاد می باشد كه این مشكل بزودی بر طرف می شود .اتفاقا چون گریمور نداریم آرایش های من از سریال هایم كمتر است. از لنز ایراد گرفته بودند كه در آوردم. اتفاقا در برنامه به این مساله اشاره می كنم و خواهم گفت كه گذاشتن لنز به خاطر تنوع بوده ،چون خیلی رو راست هستم. در برنامه ای مارك لباسم را نكنده بودم ، خواستند كات بدهند اما اجازه ندادم و گفتم این هم جزو طبیعت زندگی آدم ها است. برخی می گویند خنده ات تصنعی است؛ گفتم در طول زندگی تنها چیزی كه تصنعی نبوده خنده هایم می باشد چون اصلا معروفم به خوش خنده بودن. با این حال زمان ی جماعتی می گویند این نوع اجرا در شان زن نیست قبول نكرده ام؛چون حجابم درست می باشد و رفتارم در چارچوب عرف و شرع بوده. فقط لباس هایم رنگ دارد كه من عاشق رنگم و فكر می كنم بیننده تلویزیون هم دیدن رنگ را دوست دارد. به هر حال انتقاد اگر درست باشد می پذیرم ولی اگر قرار می باشد كسی زحمت صادقانه یك گروه را زیر سوال ببرد یك تنه مقابل شان می ایستم. من در سلیقه خیلی ها هستم و در سلیقه برخی نه؛ اگر ناراحت هستند بزنند كانال دیگر مجبور نیستند ما را ببینند.

 

خاطره بازم

بهنوش بختیاری : همه خاطرات مال خودم است. من كلا آدم خاطره بازی هستم و دوستان می گویند خاطرات را با مزه تعریف می كنی . خدا را شكر خیلی ها از این خاطرات خوشان آمده. دیگر متن ها را روزهای اول آرش ظلی پور كه تهیه كننده و كارگردان هستند می نوشتند. از برنامه چهارم ایشان یك نفر را برای جمع آوری خاطرات، جوك ها و بقیه متن ها انتخاب كردند. خودم من هم تا جایی كه بتوانم بداهه اجرا می كنم . ضمن این كه یك آسیب شناس اجتماعی می باشد كنار ما حضور دارد و قبل از هر برنامه نكته ها را با ایشان مطرح می كنیم.

 

 

تجربه گزارشگری

اگر گزارشگر معمولی باشی كارت راحت می باشد اما من زمان ی گزارشم تمام می شود باید تازه با مردم عكس بگیرم برای همین تهیه هر گزارش هفت - هشت ساعت از ما زمان می گیرد . البته برای منِ بازیگر بین مردم بودن تجربه خوبی می باشد چون از این طریق می دانم سلیقه عموم چیست. من از مردم می پرسم خوشحال هستید یا نیستید آن ها با دلیل جواب شان را می دهند. بگذرید خاطره ای تعریف كنم بعد به جواب سوال شما می رسم .یك روز بچه ای بار بزرگی روی دوش می برد . گفتم پسرم سلام برای من جوك داری تعریف كنی ؟ گفت برو بابا ولم كن جوكم كجا بود؟ من واقعا آن لحظه از خودم خجالت كشیدم و روبه دوربین گفتم بعضی زمان ها از این كه از بچه ای در این شرایط می خواهم جوك تعریف كند دچار عذاب وجدان می شوم. او الان باید مدرسه باشد چرا با این سن كم كار می كند و این قدر ظاهرش خسته است. می خواهم بگویم برنامه ما رو راست می باشد و اصلا نمی خواهیم شادی نمایی كنیم مخصوصا این كه آقای ضرغامی بشدت پشت كار هستند. من به ایشان گفتم می ترسم ولی گفتند كنار شما هستم و تاكید كردند گزارش های مردمی را اصلا سانسور نكنید و اجازه بدهید مردم هر چه خواستند بگویند؛ اگر لازم بود خود ما سانسور می كنیم. این چیزها انگیزه من را مضاعف كرد. الان هم خیلی حرف های تند روی آنتن می رود. ولی خود من چون ادبیاتم ملایم می باشد و اصولا كاری به سیاست ندارم و طرفدار مردم هستم ، فكر می كنم این صداقت كاملا به مردم القا شده باشد.


«آبرنگ» را با دلم پذیرفتم

بله . من پیشنهادهای زیادی برای اجرا داشتم و بعد از «آبرنگ» دو برابر شده . منتهی این كار را با دلم قبول كردم .روز اول خیلی نگران بودم ، رفته بودم یك بقالی آب بخرم، كنار مغازه یك فرش فروشی بود، صاحبش من را صدا زد و یك قرآن نفیس به من هدیه كرد. در شرایطی كه بشدت هراسان بودم كه نكند این تصمیم اشتباه باشد ، آن را به نشانه نیك گرفتم و دلم قرص شد.


گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

برچسب های
گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/03-54 ماه قبل
کل بازدید : 7,536
تعداد بازدید ماه جاری : 5,456
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ


مطالب مرتبط با گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

نگاهی به فواید لواشک نگاهی به فواید لواشک
لواشک جز هله هوله هایی که اکثر ما دوستش داریم و کم یا زیاد عادت به خوردن اون داریم ،گاهی بعصیا وقتی که اسم لواشک میاد ناخودآگاه دهنشون اب میوفته و دلشون ضعف میزه و بعصی ها بر عکس فراری میشن ازش و میگن اه اه دوستش نداریم این چیه اخه ،به هر ترتیب لواشک یه هله هوله سنتی و دوست داشتنی ما ایرانی هاست گه هممون تجربه استفاده اش رو داریم خصصیات مفید پیاز خصصیات مفید پیاز
حتما شما از از اینور و اونور درمورد فواید و خصوصیات درمانی فوق العاده پیاز مطالبی رو شده اید و میدونین که این گیاه فوق العاده خواص درمانی فوق العاده خوبی دارد وشما میتونین با مصرف دست و به اندازه پیاز از سلامتی خود مطمئن باشید. مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟ مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟
مس را می توان از منابع مهم غذایی به دست آورد. مس معمولا از طریق غذایی و مکمل ها به دست می آید. هرچه مصرف مس در بدن شما به حد تعادل خود نزدیک شود یک سری از علائم مربوط به کاهش میزان مس از بین خواهد رفت. عمل بینی یا رینوپلاستی عمل بینی یا رینوپلاستی
متأسفانه آماری که در خصوص انجام این عمل یعنی رینوپلاستی در ایران وجود دارد آمار بالایی است که باید تغییراتی در آن داده شود. عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه
گل مژه یک نوع بیماری ملتهب کننده در ناحیه چشم ها می باشد که به دلیل به وجود آمدن نوعی آب در قسمت پلک رخ خواهد داد. که درظاهر چشم شما نمود خوبی نخواد داشت .آب ها در هر جایی از بدن به وجود می آید فواید ناشی از مصرف قهوه فواید ناشی از مصرف قهوه
امروزه به دلیل مصرف بیش از اندازه قهوه بهتر است تا ما با فواید و مضرات آن بیشتر آشنا شویم. در حالت کلی برخلاف تصورات موجود قهوه می تواند فواید خوبی را برای ما داشته باشد. نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو
یکی از اختلالاتی که درکودکان ممکن است به چشم بخورد اخلالات موهای کودکان است که ممکن است در رنگ دانه ها و یا سیخ شدن موی سر نوزادان و کودکان همراه باشد چرا به اگزما مبتلا می شویم؟ چرا به اگزما مبتلا می شویم؟
اگزما بیماری مربوط به پوست بدن می باشد که اغلب با علائم خارش شدید در نواحی مختلف نیز همراه خواهد بود ، این بیماری نیاز به درمان دارد و درصورتی که شما بودنین که چرا به اگزما دچار میشویم میتونه در درمان و پیشگری از این بیماری نیز بهتون کمک کنه. مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟ مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟
مزاج در طب سنتی به دو گروه اصلی تقسیم می شود، برخی از افراد مزاج سرد دارند و برخی دیگر نیز مزاج گرم پیروی می کنند ، آشنایی با هریک از آنها می تواند بر نحوه زندگی ما تأثیرگذار باشد. و بهتر است بدونین که مزاج سرد و گرم چیست و شما چه مزاجی دارین که این اطلاعات میتونه در زندگی و سلامتی بهتون کمک کنه بهترین فلزیاب چیست؟ بهترین فلزیاب چیست؟
چندین نوع فلزیاب وجود دارد. نه تنها نوع فلزیاب، بلکه شرایط زمین و جستجو و همچنین نوع اشیایی که مورد جستجو قرار میگیرند هم متفاوت هستند. این تفاوت ها منجر به تاکید بر ویژگی های مختلف در فلزیاب های مختلف میشود. لازم است که فلزیاب‌ درست را برای هر کاری پیدا کنید.
رنگ اسم خود را بشناسیم رنگ اسم خود را بشناسیم

امروز تست بامزه ای رو برای شما دوستان داریم تستی جذاب و البته دوست داشتنی که فکرکنم از دیدن و خواند اون لذت ببرید وباب میل شما دوست داران تست های بامزه انلاین باشه

چند راهکار برای داشتن شکمی صاف چند راهکار برای داشتن شکمی صاف

می توان گفت داشتن اندامی متناسب و شکمی صاف و سفت آرزوی همهی انسانها ست  که دستیابی به آن تقریبا سخت است اما با رعایت موراد تغذیه ایی و ورزشی مستمر می توان تا حدودی به آن دست یافت

مدل های سارافون 93 همراه با عکس مدل های سارافون 93 همراه با عکس

مدل های سارافون بهاری دیگری رو امروز برای شما دوستان داریم

فکرهای غلط درباره دوستی های خیابانی فکرهای غلط درباره دوستی های خیابانی

دوستی های خیابانی همراه برای خانواده ها و جوانان در این روزها مسئله مهمی است که باعث دقدقه فکری خانواده ها شده و اون ها رو اذیت میکنم

نکاتی برای سلامتی و زیبایی مردان نکاتی برای سلامتی و زیبایی مردان

برای زیبایی والبته جوان ماندن باید راهکارهایی رو به عهده گرفت که در مردان وزنان تفاوتی ندارد و باید مردان نیز همانند زنان نیز نکاتی را رعایت نمایند  و اولین آن ها مراقبت از پوست است

رازداری خطرناک برای سلامتی رازداری خطرناک برای سلامتی

تا حالا شده فکرکنید که رازداری و نگه داشتن رازهایی در درون سینه میتونه برای سلامتی شما خطرناک هم باشه؟؟!!

مصاحبه با مژده لواسانی مصاحبه با مژده لواسانی

امروز برای شما یکی دیگراز گفت و گو های بامزه این روزها رو داریم اونم گفت و گویی است با مژده لواسانی که امیدوارم باب میل شما دوستان باشه

کدام عطر های زنانه طرفدار بیشتری دارند کدام عطر های زنانه طرفدار بیشتری دارند

اگر دنبال به روز ترین و بهترین عطرهای زنانه هستید لیست زیر را حتما یادداشت کنید

شغل هایی بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی شغل هایی بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی

امروز لیست یکسری از کارهای رو برای شما دوستان داریم که حقیقتا نیازی به تحصیلات دانشگاهی ندارند وشما میتونین با پشتکاری وسعی تلاش خودتون در این کارهای موفق باشید

ویژگی های هتل خوب ویژگی های هتل خوب

خیلی از ما شده که در مسافرات های بین شهری و یا حتی خارج از کشور به هتل هایی بریوم و متل هایی رو که رفتیم با هم مقایسه کنیم اما حقیقتا یک هتل خوب چه ویژگی هایی دارد و یا باید داشت باشد


 • همه مواد مفید را برای لاغر شدن بخورید
  همه مواد مفید را برای لاغر شدن بخورید

  ممکن است شما جزو افراد چاق نباشید ولی يكي از دغدغه‌هاي امروزی شما اين باشد كه چگونه در آینده از چاق شدن پیشگیری کنیم يا كدام مواد غذايي باعث اضافه وزن نمی شود. دانستن اين موضوع اصلا مشکل نیست ولی بايد دقت کنید که مواد مورد احتیاج بدن ما به دسته هایی تقسيم مي‌شوند كه در طی روز، بدن به همه آنها احتیاج دارد و نخوردن هر كدام از آنها در رژيم غذايي به بدن ماآسیب میزند. آیا می دانید روغن این گیاه ویتامین های زیادی دارد
  آیا می دانید روغن این گیاه ویتامین های زیادی دارد

  روغن سبوس برنج سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی مثل ویتامین E است. لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014
  لباس هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014

  لباس  هنرمندان هالیوودی در Music Awards 2014 آیا هوای داخل چیپس و پفک زیان آور است؟
  آیا هوای داخل چیپس و پفک زیان آور است؟

  احتمالا تازگی ها پیش آمده که بسته چیپس، پفک یا اسنک را به دست بگیرید و با سبک و سنگین کردن آن حس کنید که بخشی از این بسته بندی را هوا اشغال کرده است رسيدن به آرامش در 5 دقيقه
  رسيدن به آرامش در 5 دقيقه

  بستن چشمها يکي از روش هاي به دست آوردن آرامش است
 • غرق شدن 3 نفر در سد کرج در تعطیلات عید فطر
  غرق شدن 3 نفر در سد کرج در تعطیلات عید فطر

  شنا در مناطق ممنوعه و محافظت نشده همیشه خبرهای ناگوار رو همراه خودش داشته و اینبار نیز خبرهای بد دیگری از شنا در مناطق ممنوعه براتون داریم چرا کودکان انگشت می مکند
  چرا کودکان انگشت می مکند

  اکثر کودکان عادتی دارند خیلی ساده اما ناراحت کننده برای بزرگتر ها و اون مکیدن انگشت است و چرا حقیقتا کودکان انگشت می مکند؟ و چگونه باید با این عادت برخورد کرد خبرهای جدید از شکاف هانه توسلی و پارسا پیروزفر
  خبرهای جدید از شکاف هانه توسلی و پارسا پیروزفر

  شکاف اسم کار جدیدی است که هانه توسلی و پارسا پیروزفر در آن حضور دارند و عکس ها و خبرهای تازه ای از آن منتشر شده است مرز کوتاه ثروت و فقر در شهرها
  مرز کوتاه ثروت و فقر در شهرها

  گاهی فاصله جغرافیایی ثروتمندان و فقيران خیلی خیلی کم است برعکس فاصله مالی آنها عکسی تازه از فرناز رهنما
  عکسی تازه از فرناز رهنما

  عکسی تازه از فرناز رهنما
 • تمایلات جنسی و افسردگی
  تمایلات جنسی و افسردگی

  تمایلات جنسی و افسردگی آن‌چه مسلم است این است که افسردگی هم مثل خیلی از بیماری‌ها بر عملکرد اعضای بدن تاثیر منفی می‌گذارد و هورمون‌های جنسی و اعضای تناسلی خارج از این قاعده نیستند. افسردگی بر تمایلات جنسی به طرق مختلف تاثیر می‌گذارد: اول این که در هنگام افسردگی، در عملکرد مغز و میزان ترشح هورمون‌ها […] برقراری روابط جنسی رضایت‌بخش
  برقراری روابط جنسی رضایت‌بخش

  برقراری روابط جنسی رضایت‌بخش برقراری روابط جنسی رضایت‌بخش بین زن و شوهر یکی از موثرترین روش‌های کاهش استرس می‌باشد. متاسفانه در بسیاری از موارد مشاهده می‌شودکه برخی افراد وقتی که دچار استرس شدید می‌شوند، روابط جنسی خود را فراموش می‌کنند، اما این فراموشی باعث تشدید میزان استرس آنها می‌شود، در حالی که برقراری روباط جنسی […] تغییر در میزان تمایلات جنسی
  تغییر در میزان تمایلات جنسی

  نياز جنسي در انسان جزء يكي از نيازهاي حياتي است. اهمیت روابط جنسی در زندگی زناشویی
  اهمیت روابط جنسی در زندگی زناشویی

  داشتن روابط جنسي سالم بين زوجين يكي از ملزومات زندگي مشترك مي‌باشد. خشونت زنان
  خشونت زنان

  پسر 11 ساله افغان وقتی به خانه برمی‌گردد، متوجه می‌شود قرار است داماد شود. اما عروس بیشتر شبیه مادر اوست. همسر برادر مرحومش که زنی 25 ساله است. اما کار از کار گذشته. هر چند در غیر این صورت هم بعید بود که کاری از دست او بربیاید. او حالا باید نقش شوهر را در یک زندگی واقعی برای زنی ایفا کند که 14 سال از او بزرگ‌تر است. این‌که زن نیز قاعدتا دل خوشی از این ازدواج ندارد نیز بسیار محتمل است، اما چه کسی در این اتفاق بیشتر مظلوم واقع شده است؟

بهنوش بختیاری و سئوالات خاص از او بهنوش بختیاری و سئوالات خاص از او
امروز شاهد گفت و گوی دیگری از بهنوش بختیاری خواهید بو د برای شما یک مصاحبه دیگر از این بازیگر مورد علاقه و جذاب برای شما دوستان داریم
واکنش گلزار به انتقاد ها از او واکنش گلزار به انتقاد ها از او
این روزهای و بعد از منتشر شدن چندین و چند آهنگ از محمد رضا گلزار خبرهایی از انتقاد هایی که از او صورت میگیرد از گوشه و کنار به گوش میرسد وانگار او زیاد از این انتقاد ها راضی نمیباشد
آیا این ستاره بدون آرایش را میشناسید آیا این ستاره بدون آرایش را میشناسید
آیا این ستاره بدون آرایش را میشناسید
نقشی های رضا رویگری نقشی های رضا رویگری
این هفته در شبکه نمایش مروری بر فیلم های رضا رویگری صورت خواهد گرفت که این موتونه برای دوست داران او جذاب والبته دوست داشتنی بوده باشه
سیما تیر انداز وعدم تمایل به کار کمدی سیما تیر انداز وعدم تمایل به کار کمدی
سیما تیرانداز در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که دیگر تمایلی به بازی در کارهای کمدی را ندارد
آدامس بخورید تا لاغر باشید آدامس بخورید تا لاغر باشید
خیلی ها از آدامس تعریف نمیکنند و اون رو چیز خوبی نمیدانند اما با این حال آدامس میتواند در کاهش اشتها تاثیر داشته باید و علاوه بر آن باعث لاغری نیز شود
عکس های فیلم جدید آنجلینا جولی شیطان صفت عکس های فیلم جدید آنجلینا جولی شیطان صفت
فیلم تازه ای از آنجلینا  جولی در آنیده نزدیک وارد پرده های سینما خواهد شد که فعلا عکس هایی از اون رو برای شما دوست داران این بازیگر معروف هالیوودی داریم
آب خیار و تاثیر آن آب خیار و تاثیر آن
فکر میکنین آب خیار هم میتواند در سلامتی و تغییرات بدن ما تاثیراتی را داشه باشد؟ بله اینگونه است و حتی آب خیار نیز میتواند برای تمامی ما مفید باشد
چرا برخی از دختران بیش از حد آرایش می کنند؟ چرا برخی از دختران بیش از حد آرایش می کنند؟
میل به زیبایی و زیباتر شدن در وجود همه انسانها به خصوص زنان وجود دارد و زنان همیشه تاریخ  بر سر این موضوع به نوعی رقابت داشته اند اما باید در تمامی زمینه ها حد اعتدال را حفظ کنیم چرا که بیش از حد آرایش کردن می تواند حتی اثر عکس داشته باشد.
دلایل رفتارهای بد خودمان را بدانیم دلایل رفتارهای بد خودمان را بدانیم
گاهی ما رفتارهای بدی داریم که حتی ممکن است نا خود آگاه باشد اما واقعا دلیل این رفتارهای بد چی میتونه باشه و چجوری میشه اون ها رو کنترل کرد
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو