هوالرزاق
ads


گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

تازگی ها بهنوش بختیاری بیش از پیش  در تلویزیون حضور داره و اون به خاطر برانمه جدید او یعنی آبرنگ است که از شبکه نسیم هر روز پخش میشه و برای همین گفت وگویی داشتیم با بهنوش بختیاری عزیز

ماجرای آبرنگ

بهنوش بختیاری: من «آبرنگ» را به طور كل مدیون آقای هاشم رضایت (مدیر شبكه نسیم) هستم . سال پیش با من تماس گرفتند و بعد از طرح موضوع از من خواستند اجرای یك برنامه مفرح را بر عهده بگیرم. بعدها چندین بار صحبت كردیم و «آبرنگ» شكل گرفت. همین ابتدا جا دارد از آقای رضایت تشكر كنم كه همه جوره پای كار ایستادند و نشان دادند متوجه اقتضائات روز هستند و دانستند باید تلویزیون تكانی به خود بدهد. از آن طرف عامل دیگری كه به من انگیزه داد تا «آبرنگ» را قبول كنم حضور پررنگ جناب آقای ضرغامی پشت كار بود. با ایشان كه صحبت كردیم خیلی ما را تشویق كردند و خواستند هر كاری كه از دست مان بر می آید برای شاد كردن مردم انجام بدهیم. اتفاقا ایشان را خیلی آدم امروزی دیدم كه نگاهی باز به رسانه دارند .

ادعا ندارم

شخصا دلم می خواست كاری كنم كه رنج مردم كمتر و حال شان بهتر شود. متاسفانه خود من از بی فرهنگی برخی آدم ها لطمه خورده ام و فكر كردم چه خوب می باشد فضای جامعه از طریق رسانه قدری لطیف تر شود تا كمتر شاهد خشونت عجیب و غریب اطراف مان باشیم. البته هرگز ادعا ندارم كه برنامه من می خواهد كل جامعه را شاد كند ولی اگر سر سوزنی تاثیر بگذارد برایم ارزشمند است. همیشه این دغدغه برایم مطرح بوده كه ما از كِی این قدر از فرهنگ شادی فاصله گرفتیم و از كِی فرهنگ مهمانی و بذله گویی جزو كارهای بد حساب شد؟ از كی خوش اخلاق بودن یك خانم «جلف» شده و ... همین اتفاقات بود كه باعث شد جامعه ما كم كم غمگین شود. مهمانی جزو مسائلی می باشد كه باعث تبرج خاطر آدم می شود و اصلا قرار نیست همیشه در آن درباره مسائل سنگین زندگی صحبت كنیم. من خودم خیلی اوقات با دوستان دور هم جمع می شویم و بدون هیچ هدفی می گوییم و می خندیم. قرار هم نیست از این طریق چیزی به ما اضافه شود. الگوی «آبرنگ» همین است؛ الان این طور القا شده كه هر برنامه حتما باید چیزی به آدم اضافه كند. در حالی كه قرار نیست ما همه اش دنبال آموختن و نصیحت و این جور مسائل باشیم. انسان به اوقات فراغت هم نیاز دارد و برای شهری مثل تهران و كلا زندگی سخت امروزی خیلی خیلی لازم است.


اعتراض به رویه نسیم

شخصا بشدت با این مساله مخالفم كه همه برنامه های شبکه نسیم شبیه هم باشند. نباید این اتفاق بیفتد. البته این اتفاق دارد درست می شود و قرار می باشد فقط «آبرنگ» این كار را بكند. تكراری بودن چهار برنامه در یك شبكه اصلا خوب نیست؛ به این می ماند كه انگار هول شدی و هر كاری كه به ذهنت برسد انجام دهی. نظر اولیه خودم این بود كه هر بار درباره یك مساله با مردم صحبت كنم؛ خیلی عامیانه و به شیوه مهمانی های خودمانی. در نهایت تصمیم بر این شد كه جوك و خاطره تعریف كنیم . اما همانطور كه اشاره كردم بشدت مخالفم كه چهار برنامه شبیه به هم باشد و اگر این رویه ادامه یابد دیگر حاضر به همكاری نیستم و از «آبرنگ» می روم. البته طبق وعده ای كه داده شده قرار می باشد فقط برنامه ما جوك محور باشد.

انتظار این میزان استقبال را نداشتم

بهنوش بختیاری :شاید باورتان نشود من حتی سریالم را كنسل كردم و به عشق مردم به این برنامه آمدم. بودجه «آبرنگ» و كلا شبكه نسیم خیلی كم می باشد و یك دهم فیلم و سریال ها نیست ولی به احترام آقای رضایت و آقای ضرغامی و نیتی كه داشتم پذیرفتم. الان هم برآیندم مثبت می باشد و راستش انتظار این میزان استقبال را نداشتم ، خدا را شكر بازخوردها تا الان خیلی خوب بوده. من نه نیازی به شهرت این برنامه دارم نه بودجه اش قانع كننده است. چون نیتم صد در صد خالص بوده از خدای خودم خواستم كمكم كند.


از انتقاد بدم می آید ولی ...

با این كه از انتقاد بدم می آید همه را از صمیم قلب پذیرفته ام.منتهی در این شرایط كه فیلمنامه ها بی سر و ته هستند و شعور مردم دست كم گرفته می شود ، برنامه ای مثل «آبرنگ» غنیمت است. شاید كار من ریسك باشد و حتی اشتباه ولی من آدمی هستم كه دل ریسك دارم و مطمئن هستم این به محبوبیت من لطمه نمی زند ،چون كار بدی نمی كنم من كاری می كنم مردم كمی شاد شودند.

مشکل از نور می باشد نه آرایش

آرایش من اتفاقا نسبت به سریال های دیگر خیلی كم می باشد ،مشكل از نور زیاد می باشد كه این مشكل بزودی بر طرف می شود .اتفاقا چون گریمور نداریم آرایش های من از سریال هایم كمتر است. از لنز ایراد گرفته بودند كه در آوردم. اتفاقا در برنامه به این مساله اشاره می كنم و خواهم گفت كه گذاشتن لنز به خاطر تنوع بوده ،چون خیلی رو راست هستم. در برنامه ای مارك لباسم را نكنده بودم ، خواستند كات بدهند اما اجازه ندادم و گفتم این هم جزو طبیعت زندگی آدم ها است. برخی می گویند خنده ات تصنعی است؛ گفتم در طول زندگی تنها چیزی كه تصنعی نبوده خنده هایم می باشد چون اصلا معروفم به خوش خنده بودن. با این حال زمان ی جماعتی می گویند این نوع اجرا در شان زن نیست قبول نكرده ام؛چون حجابم درست می باشد و رفتارم در چارچوب عرف و شرع بوده. فقط لباس هایم رنگ دارد كه من عاشق رنگم و فكر می كنم بیننده تلویزیون هم دیدن رنگ را دوست دارد. به هر حال انتقاد اگر درست باشد می پذیرم ولی اگر قرار می باشد كسی زحمت صادقانه یك گروه را زیر سوال ببرد یك تنه مقابل شان می ایستم. من در سلیقه خیلی ها هستم و در سلیقه برخی نه؛ اگر ناراحت هستند بزنند كانال دیگر مجبور نیستند ما را ببینند.

 

خاطره بازم

بهنوش بختیاری : همه خاطرات مال خودم است. من كلا آدم خاطره بازی هستم و دوستان می گویند خاطرات را با مزه تعریف می كنی . خدا را شكر خیلی ها از این خاطرات خوشان آمده. دیگر متن ها را روزهای اول آرش ظلی پور كه تهیه كننده و كارگردان هستند می نوشتند. از برنامه چهارم ایشان یك نفر را برای جمع آوری خاطرات، جوك ها و بقیه متن ها انتخاب كردند. خودم من هم تا جایی كه بتوانم بداهه اجرا می كنم . ضمن این كه یك آسیب شناس اجتماعی می باشد كنار ما حضور دارد و قبل از هر برنامه نكته ها را با ایشان مطرح می كنیم.

 

 

تجربه گزارشگری

اگر گزارشگر معمولی باشی كارت راحت می باشد اما من زمان ی گزارشم تمام می شود باید تازه با مردم عكس بگیرم برای همین تهیه هر گزارش هفت - هشت ساعت از ما زمان می گیرد . البته برای منِ بازیگر بین مردم بودن تجربه خوبی می باشد چون از این طریق می دانم سلیقه عموم چیست. من از مردم می پرسم خوشحال هستید یا نیستید آن ها با دلیل جواب شان را می دهند. بگذرید خاطره ای تعریف كنم بعد به جواب سوال شما می رسم .یك روز بچه ای بار بزرگی روی دوش می برد . گفتم پسرم سلام برای من جوك داری تعریف كنی ؟ گفت برو بابا ولم كن جوكم كجا بود؟ من واقعا آن لحظه از خودم خجالت كشیدم و روبه دوربین گفتم بعضی زمان ها از این كه از بچه ای در این شرایط می خواهم جوك تعریف كند دچار عذاب وجدان می شوم. او الان باید مدرسه باشد چرا با این سن كم كار می كند و این قدر ظاهرش خسته است. می خواهم بگویم برنامه ما رو راست می باشد و اصلا نمی خواهیم شادی نمایی كنیم مخصوصا این كه آقای ضرغامی بشدت پشت كار هستند. من به ایشان گفتم می ترسم ولی گفتند كنار شما هستم و تاكید كردند گزارش های مردمی را اصلا سانسور نكنید و اجازه بدهید مردم هر چه خواستند بگویند؛ اگر لازم بود خود ما سانسور می كنیم. این چیزها انگیزه من را مضاعف كرد. الان هم خیلی حرف های تند روی آنتن می رود. ولی خود من چون ادبیاتم ملایم می باشد و اصولا كاری به سیاست ندارم و طرفدار مردم هستم ، فكر می كنم این صداقت كاملا به مردم القا شده باشد.


«آبرنگ» را با دلم پذیرفتم

بله . من پیشنهادهای زیادی برای اجرا داشتم و بعد از «آبرنگ» دو برابر شده . منتهی این كار را با دلم قبول كردم .روز اول خیلی نگران بودم ، رفته بودم یك بقالی آب بخرم، كنار مغازه یك فرش فروشی بود، صاحبش من را صدا زد و یك قرآن نفیس به من هدیه كرد. در شرایطی كه بشدت هراسان بودم كه نكند این تصمیم اشتباه باشد ، آن را به نشانه نیك گرفتم و دلم قرص شد.


گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

برچسب های
گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/03-52 ماه قبل
کل بازدید : 7,495
تعداد بازدید ماه جاری : 5,415
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ


مطالب مرتبط با گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

خصصیات مفید پیاز خصصیات مفید پیاز
حتما شما از از اینور و اونور درمورد فواید و خصوصیات درمانی فوق العاده پیاز مطالبی رو شده اید و میدونین که این گیاه فوق العاده خواص درمانی فوق العاده خوبی دارد وشما میتونین با مصرف دست و به اندازه پیاز از سلامتی خود مطمئن باشید. مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟ مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟
مس را می توان از منابع مهم غذایی به دست آورد. مس معمولا از طریق غذایی و مکمل ها به دست می آید. هرچه مصرف مس در بدن شما به حد تعادل خود نزدیک شود یک سری از علائم مربوط به کاهش میزان مس از بین خواهد رفت. عمل بینی یا رینوپلاستی عمل بینی یا رینوپلاستی
متأسفانه آماری که در خصوص انجام این عمل یعنی رینوپلاستی در ایران وجود دارد آمار بالایی است که باید تغییراتی در آن داده شود. عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه
گل مژه یک نوع بیماری ملتهب کننده در ناحیه چشم ها می باشد که به دلیل به وجود آمدن نوعی آب در قسمت پلک رخ خواهد داد. که درظاهر چشم شما نمود خوبی نخواد داشت .آب ها در هر جایی از بدن به وجود می آید فواید ناشی از مصرف قهوه فواید ناشی از مصرف قهوه
امروزه به دلیل مصرف بیش از اندازه قهوه بهتر است تا ما با فواید و مضرات آن بیشتر آشنا شویم. در حالت کلی برخلاف تصورات موجود قهوه می تواند فواید خوبی را برای ما داشته باشد. نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان  تا سیخ شدن مو نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو
یکی از اختلالاتی که درکودکان ممکن است به چشم بخورد اخلالات موهای کودکان است که ممکن است در رنگ دانه ها و یا سیخ شدن موی سر نوزادان و کودکان همراه باشد چرا به اگزما مبتلا می شویم؟ چرا به اگزما مبتلا می شویم؟
اگزما بیماری مربوط به پوست بدن می باشد که اغلب با علائم خارش شدید در نواحی مختلف نیز همراه خواهد بود ، این بیماری نیاز به درمان دارد و درصورتی که شما بودنین که چرا به اگزما دچار میشویم میتونه در درمان و پیشگری از این بیماری نیز بهتون کمک کنه. مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟ مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟
مزاج در طب سنتی به دو گروه اصلی تقسیم می شود، برخی از افراد مزاج سرد دارند و برخی دیگر نیز مزاج گرم پیروی می کنند ، آشنایی با هریک از آنها می تواند بر نحوه زندگی ما تأثیرگذار باشد. و بهتر است بدونین که مزاج سرد و گرم چیست و شما چه مزاجی دارین که این اطلاعات میتونه در زندگی و سلامتی بهتون کمک کنه بهترین فلزیاب چیست؟ بهترین فلزیاب چیست؟
چندین نوع فلزیاب وجود دارد. نه تنها نوع فلزیاب، بلکه شرایط زمین و جستجو و همچنین نوع اشیایی که مورد جستجو قرار میگیرند هم متفاوت هستند. این تفاوت ها منجر به تاکید بر ویژگی های مختلف در فلزیاب های مختلف میشود. لازم است که فلزیاب‌ درست را برای هر کاری پیدا کنید. بهترین راه های درمان اسهال بهترین راه های درمان اسهال
اسهال عارضه ای است که متأسفانه در افراد کوچک و بزرگ به دلایل مختلف رخ خواهد داد و یکی از بیماری های جدا ناراحت کننده است اما خوشبختانه راه های درمانی بسیاری برای آن وجود دارد.
چه رنگ هایی را با چشم نمیتوان دید چه رنگ هایی را با چشم نمیتوان دید
چشم انسان یکی از شگفتیهای آفرینش است و واقعا شاهکاری از خلقت است،، اما چشم ما نمی‌تواند تعدادی از رنگ ها را ببیند  عکسی از یادگاری متفاوت مازیار فلاحی عکسی از یادگاری متفاوت مازیار فلاحی
امروز عکسی زیبا و متفاوتی از یک هدیه زیبا برای مازیار فلاحی رو برای شما دوستان داریم من پاداش معنوی را به پاداش دنیوی ترجیح می‌دهم. چون دنیا فانی است من پاداش معنوی را به پاداش دنیوی ترجیح می‌دهم. چون دنیا فانی است
مطلب زیر در مورد گفتگوی یا مصاحبه با کارگری است که 36 میلیون چک را به صاحبش برگردوند.و خودش گفته که من توقع پاداش ندارم.در ادامه بیشتر با این جوان نیکوکار آشنا شوید.شما چی اگه 36 میلیون پولو پیدا میکردی چیکارش میکردی؟ حواشی نمایش دور همی زنان شکسپیر با بهاره رهنما حواشی نمایش دور همی زنان شکسپیر با بهاره رهنما
این روزها نمایش پرحاشيه دور همی زنان شکسپیر از بهاره رهنما بر روی  پرده بوده است که این نمایش حواشی فراوانی نیز داشته و این موجب گفت و گوی متفاوتی با بهاره رهنما شده است عکس هوشمندانه مریلا زارعی در شبکه های اجتماعی عکس هوشمندانه مریلا زارعی در شبکه های اجتماعی
مریلا زارعی بازیگر خوب کشورمون عکسی هوشمندانه از خودش در شبکه های اجتماعی قرار داده است عکسی از فرهاد مجیدی در اسپانیا عکسی از فرهاد مجیدی در اسپانیا
امروز عکسی از فرهاد مجید ، این بازیکن محبوب آبی ها رو براتون داریم، که در اسپانیا به سر میبرد خلال دندان و کاربردهای جالب آن خلال دندان و کاربردهای جالب آن
آیا فکر می کنید خلال دندان فقط برای تمیز کردن لابلای دندان ها و امتحان پخت کیک مفید است؟ باز هم فکر کنید. شگردهای زیر را در رابطه با کاربردهای جدید خلال دندان در آشپزخانه، گوشه و کنار خانه و حیاط امتحان کنید و از آنها بهره ببرید. معجزه ای دیگر از عسل واقعی معجزه ای دیگر از عسل واقعی
عسل یکی از مواد غذایی فوق العاده است و بی شک معجزه کننده ای است و شکی نیست که در فواید آن هرچه بگوییم کم گفته ایم مخصوصا عسل طبیعی تقدیم به همه ی دختران دنیا.... تقدیم به همه ی دختران دنیا....
چقدر این شعر را دوست داشتم و امروز که تو را در آغوشم دارم ، من نیز برایت همین شعر را زمزمه می کنم:به کس کسونش نمی دم ، به همه کسونش نمی دم ، به کسی نشونش نمی دم..... اما روزی روزگاری تو نیز باید برکت حضورت را به خانه ای ببری که امیدوارم سایه بانش همه عشق باشد و زیر پا فرش وفا پهن برایم ترانه می خواند ، کنار گوشم ،آنطور که گرمای نفسش آرامم کند و من امروز برای تو می خوانم.  نگین حرم امن قم نگین حرم امن قم
در فرسنگ ها فاصله از حرم الهی و حرم نبوی، بر گرد مقبره دختر موسی بن جعفر علیهماالسلام حرمی است که قرن ها مأمن و پناهنگاه شیعیان بوده و هست و با اینکه فاطمه معصومه علیهاالسلام جزو چهارده معصوم نیست، قبر و حوالی قبر ایشان برای ما حرمتی از سنخ حرم دارد. آنچه بر حرمت این قبر نزد ما افزوده است روایت زیر است: خدا را حرمی است که مکه است و رسول صلی الله علیه و آله را حرمی است که مدینه است و امیرالمومنین علیه السلام را حرمی است که کوفه است و ما را حرمی است که شهر قم است و بانویی فاطمه نام از فرزندانم در آن دفن خواهد شد که هر که زیارتش کند بهشت بر او مستقر می‌شود.(مستدرک، ج10، ص368) امام صادق علیه السلام در دورانی که قبور ائمه علیهم السلام یا مخفی بود و یا امکان اجتماع و پناه شیعیان در آن نبود، قم را حرم اهل بیت علیهم السلام معرفی نمودند و بعید نیست در دوران غیبت ما از ولی عصر علیه السلام نیز حرم حضرت معصومه علیهاالسلام همچنان همان نقش را ایفا کند و از این لحاظ وجود قم و حرم فاطمه معصومه علیهاالسلام مایه آرامش و روشنی چشم ماست.


راه های برطرف کردن پرخوری بخاطر استرس راه های برطرف کردن پرخوری بخاطر استرس
با چه روش هایی می توانیم با پرخوری عصبی مقابله کنیم و روش های کنترل این مشکل کدامند با چه روش هایی می توانیم هورمون استرس و هورمون های عصبی منجر به این عارضه را سرکوب کنیم.
خوردن سوپ چه فوایدی برای بدن دارد! خوردن سوپ چه فوایدی برای بدن دارد!
خوردن سوپ چه تاثیرات مفیدی روی بدن میگذارد و چه فوایدی برای بدن ما دارد چه بیمارانی باید سوپ میل کنند و سوپ مرغ برای چه بیمارانی مفید است؟در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.
نشانه های اتمام روابط دوستانه‌ نشانه های اتمام روابط دوستانه‌
گاهی درباره‌ی دوستی های خود بیاندیشید
با این مواد غذایی قوای ذهنی خود را پرورش دهید! با این مواد غذایی قوای ذهنی خود را پرورش دهید!
با چه مواد خوراکی می توانیم به پرورش قوای ذهن خود کمک کنیم و مانع زوال عقل و بروز مشکلات در آن شویم چه مواد خوراکی کمک شایانی در این زمینه به ما می کنند در این مطلب لیستی از بهترین مواد غذایی را برایتان آورده ایم.
راه های کاهش دروغ گویی راه های کاهش دروغ گویی
گاهی اوقات افراد دروغ می گویند چون می خواهند چیزی را در وجود خودشان پنهان کنند
آیا خواص بی نظیر آناناس را می دانید؟! آیا خواص بی نظیر آناناس را می دانید؟!
از آناناس می توانیم برای درمان سرفه کمک بگیریم و موجب درمان آن و بهبود این عارضه شویم آب آناناس خاصیت درمان کنندگی برای سرفه دارد و می تواند برای رفع آن موثر باشد.
تکنیک‌هایی برای رهایی از اضطراب استرس تکنیک‌هایی برای رهایی از اضطراب استرس
یک جا نشستن ها ی طولانی شما را به یک فرد مضطرب تبدیل خواهد کرد.
برای درمان التهاب در بدن چه بخوریم؟ برای درمان التهاب در بدن چه بخوریم؟
از چه خوراکی هایی برای مقابله با التهاب بدن می توان استفاده کرد چه درمان های خوراکی برای این عارضه وجود دارد چگونه از طریق مواد غذایی می توانیم با التهاب بدنمان را برطرف کنیم.
آشنایی با بهترین راه برای از بین بردن استرس کودکان آشنایی با بهترین راه برای از بین بردن استرس کودکان
بهترین راه برای از بین بردن استرس کودکان، پیدا کردن منبع استرس اوست
عواقب استفاده زیاد از شکر! عواقب استفاده زیاد از شکر!
شکر پرطرفدارترین ماده خوراکی برای انواع دسرها و پیش غذاها و شیرینی هاست مصرف آن برای دیابتی ها و افراد مسن بسیار مضر است می خواهیم در مورد عواقب استفاده از آن بیشتر بدانیم.
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو