گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> ازهمه جا-->>> گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ

 • زمان درج : 80 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2014-06-24 00:00:00
 • تعداد بازدید : 7664
  بازدید ماه:5584
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

تازگی ها بهنوش بختیاری بیش از پیش  در تلویزیون حضور داره و اون به خاطر برانمه جدید او یعنی آبرنگ است که از شبکه نسیم هر روز پخش میشه و برای همین گفت وگویی داشتیم با بهنوش بختیاری عزیز

ماجرای آبرنگ

بهنوش بختیاری: من «آبرنگ» را به طور كل مدیون آقای هاشم رضایت (مدیر شبكه نسیم) هستم . سال پیش با من تماس گرفتند و بعد از طرح موضوع از من خواستند اجرای یك برنامه مفرح را بر عهده بگیرم. بعدها چندین بار صحبت كردیم و «آبرنگ» شكل گرفت. همین ابتدا جا دارد از آقای رضایت تشكر كنم كه همه جوره پای كار ایستادند و نشان دادند متوجه اقتضائات روز هستند و دانستند باید تلویزیون تكانی به خود بدهد. از آن طرف عامل دیگری كه به من انگیزه داد تا «آبرنگ» را قبول كنم حضور پررنگ جناب آقای ضرغامی پشت كار بود. با ایشان كه صحبت كردیم خیلی ما را تشویق كردند و خواستند هر كاری كه از دست مان بر می آید برای شاد كردن مردم انجام بدهیم. اتفاقا ایشان را خیلی آدم امروزی دیدم كه نگاهی باز به رسانه دارند .

ادعا ندارم

شخصا دلم می خواست كاری كنم كه رنج مردم كمتر و حال شان بهتر شود. متاسفانه خود من از بی فرهنگی برخی آدم ها لطمه خورده ام و فكر كردم چه خوب می باشد فضای جامعه از طریق رسانه قدری لطیف تر شود تا كمتر شاهد خشونت عجیب و غریب اطراف مان باشیم. البته هرگز ادعا ندارم كه برنامه من می خواهد كل جامعه را شاد كند ولی اگر سر سوزنی تاثیر بگذارد برایم ارزشمند است. همیشه این دغدغه برایم مطرح بوده كه ما از كِی این قدر از فرهنگ شادی فاصله گرفتیم و از كِی فرهنگ مهمانی و بذله گویی جزو كارهای بد حساب شد؟ از كی خوش اخلاق بودن یك خانم «جلف» شده و ... همین اتفاقات بود كه باعث شد جامعه ما كم كم غمگین شود. مهمانی جزو مسائلی می باشد كه باعث تبرج خاطر آدم می شود و اصلا قرار نیست همیشه در آن درباره مسائل سنگین زندگی صحبت كنیم. من خودم خیلی اوقات با دوستان دور هم جمع می شویم و بدون هیچ هدفی می گوییم و می خندیم. قرار هم نیست از این طریق چیزی به ما اضافه شود. الگوی «آبرنگ» همین است؛ الان این طور القا شده كه هر برنامه حتما باید چیزی به آدم اضافه كند. در حالی كه قرار نیست ما همه اش دنبال آموختن و نصیحت و این جور مسائل باشیم. انسان به اوقات فراغت هم نیاز دارد و برای شهری مثل تهران و كلا زندگی سخت امروزی خیلی خیلی لازم است.


اعتراض به رویه نسیم

شخصا بشدت با این مساله مخالفم كه همه برنامه های شبکه نسیم شبیه هم باشند. نباید این اتفاق بیفتد. البته این اتفاق دارد درست می شود و قرار می باشد فقط «آبرنگ» این كار را بكند. تكراری بودن چهار برنامه در یك شبكه اصلا خوب نیست؛ به این می ماند كه انگار هول شدی و هر كاری كه به ذهنت برسد انجام دهی. نظر اولیه خودم این بود كه هر بار درباره یك مساله با مردم صحبت كنم؛ خیلی عامیانه و به شیوه مهمانی های خودمانی. در نهایت تصمیم بر این شد كه جوك و خاطره تعریف كنیم . اما همانطور كه اشاره كردم بشدت مخالفم كه چهار برنامه شبیه به هم باشد و اگر این رویه ادامه یابد دیگر حاضر به همكاری نیستم و از «آبرنگ» می روم. البته طبق وعده ای كه داده شده قرار می باشد فقط برنامه ما جوك محور باشد.

انتظار این میزان استقبال را نداشتم

بهنوش بختیاری :شاید باورتان نشود من حتی سریالم را كنسل كردم و به عشق مردم به این برنامه آمدم. بودجه «آبرنگ» و كلا شبكه نسیم خیلی كم می باشد و یك دهم فیلم و سریال ها نیست ولی به احترام آقای رضایت و آقای ضرغامی و نیتی كه داشتم پذیرفتم. الان هم برآیندم مثبت می باشد و راستش انتظار این میزان استقبال را نداشتم ، خدا را شكر بازخوردها تا الان خیلی خوب بوده. من نه نیازی به شهرت این برنامه دارم نه بودجه اش قانع كننده است. چون نیتم صد در صد خالص بوده از خدای خودم خواستم كمكم كند.


از انتقاد بدم می آید ولی ...

با این كه از انتقاد بدم می آید همه را از صمیم قلب پذیرفته ام.منتهی در این شرایط كه فیلمنامه ها بی سر و ته هستند و شعور مردم دست كم گرفته می شود ، برنامه ای مثل «آبرنگ» غنیمت است. شاید كار من ریسك باشد و حتی اشتباه ولی من آدمی هستم كه دل ریسك دارم و مطمئن هستم این به محبوبیت من لطمه نمی زند ،چون كار بدی نمی كنم من كاری می كنم مردم كمی شاد شودند.

مشکل از نور می باشد نه آرایش

آرایش من اتفاقا نسبت به سریال های دیگر خیلی كم می باشد ،مشكل از نور زیاد می باشد كه این مشكل بزودی بر طرف می شود .اتفاقا چون گریمور نداریم آرایش های من از سریال هایم كمتر است. از لنز ایراد گرفته بودند كه در آوردم. اتفاقا در برنامه به این مساله اشاره می كنم و خواهم گفت كه گذاشتن لنز به خاطر تنوع بوده ،چون خیلی رو راست هستم. در برنامه ای مارك لباسم را نكنده بودم ، خواستند كات بدهند اما اجازه ندادم و گفتم این هم جزو طبیعت زندگی آدم ها است. برخی می گویند خنده ات تصنعی است؛ گفتم در طول زندگی تنها چیزی كه تصنعی نبوده خنده هایم می باشد چون اصلا معروفم به خوش خنده بودن. با این حال زمان ی جماعتی می گویند این نوع اجرا در شان زن نیست قبول نكرده ام؛چون حجابم درست می باشد و رفتارم در چارچوب عرف و شرع بوده. فقط لباس هایم رنگ دارد كه من عاشق رنگم و فكر می كنم بیننده تلویزیون هم دیدن رنگ را دوست دارد. به هر حال انتقاد اگر درست باشد می پذیرم ولی اگر قرار می باشد كسی زحمت صادقانه یك گروه را زیر سوال ببرد یك تنه مقابل شان می ایستم. من در سلیقه خیلی ها هستم و در سلیقه برخی نه؛ اگر ناراحت هستند بزنند كانال دیگر مجبور نیستند ما را ببینند.

 

خاطره بازم

بهنوش بختیاری : همه خاطرات مال خودم است. من كلا آدم خاطره بازی هستم و دوستان می گویند خاطرات را با مزه تعریف می كنی . خدا را شكر خیلی ها از این خاطرات خوشان آمده. دیگر متن ها را روزهای اول آرش ظلی پور كه تهیه كننده و كارگردان هستند می نوشتند. از برنامه چهارم ایشان یك نفر را برای جمع آوری خاطرات، جوك ها و بقیه متن ها انتخاب كردند. خودم من هم تا جایی كه بتوانم بداهه اجرا می كنم . ضمن این كه یك آسیب شناس اجتماعی می باشد كنار ما حضور دارد و قبل از هر برنامه نكته ها را با ایشان مطرح می كنیم.

 

 

تجربه گزارشگری

اگر گزارشگر معمولی باشی كارت راحت می باشد اما من زمان ی گزارشم تمام می شود باید تازه با مردم عكس بگیرم برای همین تهیه هر گزارش هفت - هشت ساعت از ما زمان می گیرد . البته برای منِ بازیگر بین مردم بودن تجربه خوبی می باشد چون از این طریق می دانم سلیقه عموم چیست. من از مردم می پرسم خوشحال هستید یا نیستید آن ها با دلیل جواب شان را می دهند. بگذرید خاطره ای تعریف كنم بعد به جواب سوال شما می رسم .یك روز بچه ای بار بزرگی روی دوش می برد . گفتم پسرم سلام برای من جوك داری تعریف كنی ؟ گفت برو بابا ولم كن جوكم كجا بود؟ من واقعا آن لحظه از خودم خجالت كشیدم و روبه دوربین گفتم بعضی زمان ها از این كه از بچه ای در این شرایط می خواهم جوك تعریف كند دچار عذاب وجدان می شوم. او الان باید مدرسه باشد چرا با این سن كم كار می كند و این قدر ظاهرش خسته است. می خواهم بگویم برنامه ما رو راست می باشد و اصلا نمی خواهیم شادی نمایی كنیم مخصوصا این كه آقای ضرغامی بشدت پشت كار هستند. من به ایشان گفتم می ترسم ولی گفتند كنار شما هستم و تاكید كردند گزارش های مردمی را اصلا سانسور نكنید و اجازه بدهید مردم هر چه خواستند بگویند؛ اگر لازم بود خود ما سانسور می كنیم. این چیزها انگیزه من را مضاعف كرد. الان هم خیلی حرف های تند روی آنتن می رود. ولی خود من چون ادبیاتم ملایم می باشد و اصولا كاری به سیاست ندارم و طرفدار مردم هستم ، فكر می كنم این صداقت كاملا به مردم القا شده باشد.


«آبرنگ» را با دلم پذیرفتم

بله . من پیشنهادهای زیادی برای اجرا داشتم و بعد از «آبرنگ» دو برابر شده . منتهی این كار را با دلم قبول كردم .روز اول خیلی نگران بودم ، رفته بودم یك بقالی آب بخرم، كنار مغازه یك فرش فروشی بود، صاحبش من را صدا زد و یك قرآن نفیس به من هدیه كرد. در شرایطی كه بشدت هراسان بودم كه نكند این تصمیم اشتباه باشد ، آن را به نشانه نیك گرفتم و دلم قرص شد.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 1 هفته قبل
  • 2021-02-20 10:35:05
  • خرید مطمئن ملک در کرج

   خرید ملک که میتواند یک قطعه زمین باشد یا آپارتمان ، از جای مطمئن خریدن یک موضوع مهم است که مردم را روی لبه تیغ هنگام خرید قرار داده است . برای مثال فردی که صاحب یک سرمایه اندک یا کلان است باید همواره دغدغه داشته باشد که آیا ملکی که خریداری می کنم برای من سود آور است یا خیر و از طرف
  • 2 ماه قبل
  • 2021-01-02 11:01:53
  • بررسی مدل های مختلف از بهترین چرخ خیاطی در ایران

   برخی افراد بر این باور هستند که چرخ خیاطی جز وسایل کاربردی و ضروری برای منزل به حساب نمی‌آید اما بهتر است بدانیم که با توجه به پیشرفته شدن این وسیله تا حد زیادی نیازهای روزمره ای که ممکن است به صورت یهویی پیش بیاید مثل خراب شدن زیپ را برطرف سازد از طرفی همین امر باعث صرفه جویی د
  • 4 ماه قبل
  • 2020-10-10 09:10:50
  • بلیط لحظه آخری هواپیما

   استفاده از بلیط هواپیما، هم زمان با اولین پرواز های مسافربری در سال ۱۹۰۹، رونق گرفت. این بلیط به منظور مجوز مسافر برای ورود به هواپیما و تایید پرداخت هزینه سفر، توسط او بود به همین علت تمامی مسافران در یک مسیر خاص، قیمت یکسانی به منظور آن می پرداختند.
  • 11 ماه قبل
  • 2020-03-16 10:21:31
  • سایت دانلود آهنگ های مجاز ایرانی پاپ

   وبسایت ایران ام پی تری امکان دانلود جدیدترین آهنگ های مجاز از مشهورترین خوانندگان موسیقی پاپ ایرانی را در کمترین زمان ممکن فراهم آورده است. شما این امکان را در اختیار دارید تا با جستجوی نام خوانندگان یا نام آهنگ و از همه جالب تر با وارد کردن تعدادی از کلمات متن آهنگ نسبت به دان
  • 12 ماه قبل
  • 2020-02-25 10:53:06
  • اهمیت یادگیری زبان

   امروزه با توجه به افزایش آمار مهاجرت افراد به خارج از کشور، آموزش زبان های مختلف خارجی دغدغه بسیار از افراد در ایران شده است. اما این تنها دلیل برای آموزش زبان های خارجی نمی باشد.
  • 14 ماه قبل
  • 2019-12-27 09:00:04
  • نگاهی به کراتین تراپی موهای آسیب دیده و نتایج آن

   به گفته مشاور پوست و مو می توانید با شیوه وارد کردن کراتین گیاهی به ساختار حلقه های خراب شده کراتین بخش های خراب شده را بازسازینمایید. این شیوه تا محدودهی سبب نرمی ،خوش حالتی و صافی موها می شود. در بخش زیر روشی برای کراتین تراپی مو های ضرر دیده را گذاشته ایم. برای آشنایی با روشها
  • 19 ماه قبل
  • 2019-07-16 21:00:02
  • دلیل زیبایی زنان در مصر زمان قدیم

   14به گفته یکی از پژوهشگران با باز کردن مومیایی و معاینه آن ها نمایان شد که خانم ها مصری موهای بلند و پرپشتشان را با مصرف گل های متفاوت تزئین می کردند و به همین خاطر موهایی خوش عطر و خوش وضعیت داشتند و راز زیبایی و جوان ماندنشان در ۳۰۰۰ ساله گذشته این بوده است
  • 77 ماه قبل
  • 2014-09-07 00:00:00
  • میدونی خدا کجاست ؟؟؟

   14این داستان یه پسر بچه شیطونی هست که یه محل ازشون اروم ندارند والدین این بچه ها میان پیش کشیش و ازش را حلی میپرسند و ازش میخوان این دو تا بچه را نصیحت کنه. کشیش قبول میکنه ولی به این شرط که یکی یکی بچه هارو پیشش ببرند. خلاصه اول داداش کوچیکه رو میارن کشیشه ازش می پرسه: پسرم! آیا می
  • 77 ماه قبل
  • 2014-09-30 00:00:00
  • از کرکس ها بیشتر بدانیم

   14کرکس پرنده ای نا شناخته و به همان نسبط دوست نداشتنی در نگاه همه مردم کرکس رو فکرکنم اکثر ما دوست نداریم و یه جورایی از اون بدمون میاد اما با این حال باز بد نیست اطلاعاتی دربار ه کرکس ها داشته باشیم
  • 80 ماه قبل
  • 2014-06-11 00:00:00
  • رنگ امسال چه رنگی است؟

   14موسسه پنتون که در سال 1963 توسط هربرت لارنس تاسیس شد تا به امروز معروفترین و معتبرترین موسسه د رزمینه رنگ می باشد .این موسسه هرساله رنگ مربوط به آن سال را با توجه به خصوصیات و اهداف مشخص شده ردآن سال و تناسبش با آن رنگ معرفی می کند.
  • 82 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • نو کردن کیف های قدیمی با کمی خلاقیت

   14امروز برای شما دوستان راهکاری داریم که با استفاده از اون شاید بتونین به خوبی کیف های قدیمی خودتون رو کمی نونوار بکنید و کیف های زیباتر و بهتری داشته باشید
  • 82 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • آشنایی با فواید سبزی خوردن

   14

   سبزی خوردن جزء مواد غذایی است که با ماشینی شدن زندگی نیاز به اون هر روز بیشتر میشود اما بر عکس مصرفش در بین خانواده ها کم و کمتر میشود وبرای تشویق بیشتر به مصرف سیزی خوردن امروز برای شما یکسری از خواص اون رو داریم

  • 80 ماه قبل
  • 2014-07-01 00:00:00
  • رفع بوى بد دهان در زمان روزه داری

   14برای خیلی ها پیش می آید که در زمانی که روزه هستند دهانشان بوی بدی بگیرد و این اتفاق اصلا خوش آیند نیست اما با دهان روزه و این مشکل چه میتوان کرد
  • 27 ماه قبل
  • 2018-11-19 08:47:31
  • نگاهی به فواید لواشک

   لواشک جز هله هوله هایی که اکثر ما دوستش داریم و کم یا زیاد عادت به خوردن اون داریم ،گاهی بعصیا وقتی که اسم لواشک میاد ناخودآگاه دهنشون اب میوفته و دلشون ضعف میزه و بعصی ها بر عکس فراری میشن ازش و میگن اه اه دوستش نداریم این چیه اخه ،به هر ترتیب لواشک یه هله هوله سنتی و دوست داشتن
  • 28 ماه قبل
  • 2018-10-20 13:29:41
  • خصصیات مفید پیاز

   حتما شما از از اینور و اونور درمورد فواید و خصوصیات درمانی فوق العاده پیاز مطالبی رو شده اید و میدونین که این گیاه فوق العاده خواص درمانی فوق العاده خوبی دارد وشما میتونین با مصرف دست و به اندازه پیاز از سلامتی خود مطمئن باشید.
  • 28 ماه قبل
  • 2018-10-16 14:20:12
  • مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟

   مس را می توان از منابع مهم غذایی به دست آورد. مس معمولا از طریق غذایی و مکمل ها به دست می آید. هرچه مصرف مس در بدن شما به حد تعادل خود نزدیک شود یک سری از علائم مربوط به کاهش میزان مس از بین خواهد رفت.
  • 28 ماه قبل
  • 2018-10-15 15:27:45
  • عمل بینی یا رینوپلاستی

   متأسفانه آماری که در خصوص انجام این عمل یعنی رینوپلاستی در ایران وجود دارد آمار بالایی است که باید تغییراتی در آن داده شود.
  • 28 ماه قبل
  • 2018-10-10 09:00:01
  • عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه

   گل مژه یک نوع بیماری ملتهب کننده در ناحیه چشم ها می باشد که به دلیل به وجود آمدن نوعی آب در قسمت پلک رخ خواهد داد. که درظاهر چشم شما نمود خوبی نخواد داشت .آب ها در هر جایی از بدن به وجود می آید
  • 28 ماه قبل
  • 2018-10-06 10:45:32
  • فواید ناشی از مصرف قهوه

   امروزه به دلیل مصرف بیش از اندازه قهوه بهتر است تا ما با فواید و مضرات آن بیشتر آشنا شویم. در حالت کلی برخلاف تصورات موجود قهوه می تواند فواید خوبی را برای ما داشته باشد.
  • 25 ماه قبل
  • 2019-01-26 09:39:41
  • آشنایی با خواص بی نظری بادام و روغن بادام

   خصوصیات روغن بادام , روغن بادام یکی از دوست داشتنیترین و مناسبترین روغنهای گیاهی برای مصرف در لوازم آرایشی است و در دو گونه روغن بادام شیرین و روغن بادام تلخ وجود دارد دو گونه درخت بادام وجود دارد یک گونه دارای گلهای صورتی بادام شیرین تولید می‌کند
  • 29 ماه قبل
  • 2018-09-14 09:00:01
  • چرا به اگزما مبتلا می شویم؟

   اگزما بیماری مربوط به پوست بدن می باشد که اغلب با علائم خارش شدید در نواحی مختلف نیز همراه خواهد بود ، این بیماری نیاز به درمان دارد و درصورتی که شما بودنین که چرا به اگزما دچار میشویم میتونه در درمان و پیشگری از این بیماری نیز بهتون کمک کنه.
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید