سحر زکریا این روزها چه میکند

هوالرزاق
ads


سحر زکریا این روزها چه میکند

سحر زکریا این روزها چه میکند

امروز گفت و گویی داری با سحر زکریا بازیگر خوبی که با در پناه تو به مخاطبیت تلویزیون معرفی شد و با سریال پاورچین به تیم ماندگار مهران مدیری پیوست و این روزها

شاید آنچه در این سال‌ها بیشتر از هر چیز دیگر سحر زکریا را در ذهن بینندگان تلویزیون ماندگار کرده مجموعه طنز «پاورچین» می باشد که یکی از بهترین آثار طنز تلویزیون در این سال‌هاست اما بر خلاف حضور موفق خانم سحر زکریا در مجموعه‌های به یادماندنی همچون قطار ابدی، پاورچین، مرد دوهزار چهره، میلیاردر و... در سال‌های اخیر کمتر او را در کارهای تلویزیونی و سینما دیده‌ایم و همین اتفاق بهانه‌ای می‌شود که در این شماره سراغی از او بگیریم و پای حرف‌هایش بنشینیم تا از علت کم کار شدنش در سال‌های اخیر و مشکلاتی که سر راه حرفه‌اش قرار گرفته، برای​مان بگوید.

سحر زکریا در دهه‌های 70 و 80 یکی از پر کارترین بازیگران طنز بود اما چه اتفاقی افتاده که در این سال‌ها به ندرت شاهد حضورش در تلویزیون هستیم؟

سحر زکریا :مهم ترین عاملی که باعث این اتفاق شده مربوط به شرایط اقتصادی تلویزیون می باشد زیرا در اکثر کارها می‌بینیم دستمزدی را پیشنهاد می‌دهند که 5 سال پیش به بازیگران می‌پرداختند در حالی که شرایط زندگی نه تنها نسبت به 5 سال پیش بلکه حتی نسبت به یکسال پیش هم تفاوت زیادی کرده و با تورم بالای اقتصادی روبه رو هستیم. مشکل دیگر هم مربوط به سیل ورود بازیگرانی می باشد که اصلا معلوم نیست از کجا و به چه صورتی وارد تلویزیون می‌شوند. البته در این شرایط تهیه کنندگان ترجیح می‌دهند با آنها کار کنند چون پولی نمی خواهند و فقط به دنبال دیده شدن هستند که خب نتیجه اش هم می‌شود فیلم‌ها و سریال‌هایی که در این سال‌ها می‌بینید! با توجه به این مسائل، با خودم فکر می‌کنم چرا باید کار مجانی انجام دهم، بهتر می باشد در خانه بنشینم.

در کنار موضوع دستمزدها، فکر می‌نمایید محتوای آثاری که در چند سال اخیر نوشته شده و به اجرا درآمده چگونه است؟ حاضرید به عنوان یک بازیگر اگر دستمزد مناسبی پرداخت شود در آنها حضور داشته باشید؟

واقعا فیلمنامه‌ها هم این روزها معضلی هستند که باید در موردشان بحث مفصلی شود. اتفاقا قبل از عید امسال چند تله فیلم کار کردم که دوست شان نداشتم اما به خاطر امرار معاش مجبور بودم، کار کنم. فیلم‌هایی که جدا متن‌های بی‌محتوایی داشتند. در این مورد هم فکر می‌کنم یکی از دلایلی که باعث ضعف کارها شده، شرایط اقتصادی می باشد چون اگر بودجه کافی در اختیار تهیه کننده قرار گیرد او هم می‌تواند سراغ نویسنده، کارگردان، بازیگر و عوامل حرفه‌ای برود و کاری را روی آنتن ببرد که پرمحتوا و جذاب باشد اما در این سال‌های اخیرکه کار می‌کنم می‌بینم حتی تهیه​کنندگان خوب تلویزیون ما هم نمی​توانند سر قولی که می‌دهند، بایستند. مثلا من دو سال پیش «میلیاردر» را کار کرده‌ام اما هنوز با من تسویه نشده! خب در این شرایط بازیگر روی چه حسابی کار کند؟ این وضعیت می باشد که من بازیگر را مجبور می‌کند تله فیلم‌هایی را کار کنم که 10، 15 روز سر کار حاضر شوم و از آن طرف پیش از شروع، طی کنم که تمام دستمزدم را می‌گیرم تا بعد از اتمام کار معضل مالی برایم پیش نیاید. این وضعیت ما را مجبور می‌کند در کارهایی ایفای نقش کنیم که نه تنها موضوعش را دوست نداریم بلکه به خاطر بی‌محتوا بودن قصه، اصلا آن را نخوانیم و فقط کار کنیم.

جدا از مسائل و مشکلات مادی، از نظر روحی و روانی کارنکردن‌های طولانی مدت برای‌تان آزاردهنده نیست؟

سحر زکریا :این شرایط واقعا سخت می باشد اما خود من به عنوان یک بازیگر فکر می‌کنم بهتر می باشد شأن خودم را حفظ کنم، سر هر کاری حاضر نشوم و سختی مالی و روحی را تحمل کنم. این وضعیت برایم شیرین‌تر می باشد تا اینکه بخواهم به هر کار بی کیفیتی پاسخ دهم و با هر شرایط مالی کار کنم. تا جایی که بتوانم صبر می‌کنم اما در زندگی مواقعی هم پیش می‌آید که گیر می‌کنم و مجبور می‌شوم یک کار را بپذیرم چون منبع درآمد دیگری ندارم. شاید بعضی از همکارانم شغل دومی داشته باشند و بتوانند زندگی شان را اداره کنند و فرصت بیشتری برای انتخاب کار خوب داشته باشند اما من حرفه ام این می باشد و نمی توانم کار دیگری کنم زیرا روحیه ام با کارهای دیگر سازگار نیست. هنرمند باید کار هنری کند و از نظر روحی و اقتصادی آنقدر شرایط مناسبی داشته باشد که بتواند در کارهای خوب ایفای نقش کند. در غیر این صورت مجبور می‌شود کارهای بی کیفیتی که پیشنهاد می‌شود را بپذیرد که آن هم در نهایت منجر به سرخوردگی و ناامیدی می‌شود. امیدوارم مسئولان تلویزیون فکری برای حل این معضل کنند و دوباره از چهره‌های شناخته شده که مورد علاقه مردم هستند، دعوت به کار کنند.

فکر می‌نمایید دوران اوج کارهای طنز در تلویزیون چه سال‌هایی بوده؟

سحر زکریا :به نظرم در دهه 70 و سال‌های 82، 83 کارهای تلویزیونی خوبی ساخته می‌شد اما در 6، 7 سال اخیر به شخصه کار خوبی در تلویزیون ندیده‌ام و به خاطر کیفیت پایین آثار اصلا تلویزیون نگاه نمی‌کنم و از خیلی آدم‌های اطرافم هم این جمله را می‌شنوم که معتقدند تلویزیون برنامه جذابی ندارد. واقعیت این می باشد که مردم زمان ی به تماشای یک سریال می‌نشینند انتظار دارند در آن حداقل 3، 4 چهره شناخته شده ببینند که این اتفاق نمی‌افتد. درست می باشد که هر کسی بالاخره باید کارش را از جایی شروع کند اما یادم هست زمان ی که من و هم نسلانم 20 سال پیش کارمان را شروع کردیم با نقش‌های کوتاه بود و یکدفعه نقش اول را به ما نمی‌دادند اما این روزها می‌بینیم بازیگرانی می‌آیند و نقش یک را دارند که بازیگر نیستند و اصلا آنها را نمی‌شناسیم. نمی‌دانم بر چه اساسی انتخاب می‌شوند که خب طبیعتا نتیجه‌اش می‌شود مایی که چند سال می باشد در این حرفه فعالیت داریم،هیچ امنیت شغلی نداریم و 5 ماه، یک سال یا بیشتر بیکار می‌شویم و کسانی کار می‌کنند که اصلا معلوم نیست از کجا آمده‌اند.

شما سابقه حضور در کارهای طنز مانند قطار ابدی، پاورچین، مرد دوهزار چهره و... را دارید، باتوجه به آنچه تجربه کرده‌اید فکر می‌نمایید آثار تلویزیونی ما از نظر ایده و خلاقیت در سال‌های اخیر، چه روندی را طی کرده‌اند؟

سحر زکریا :باتوجه به محتوای فیلمنامه‌های طنزی که در این سال‌ها در اختیار قرار داده شده ترجیحم این می باشد که اگر بخواهم کار طنزی انجام دهم صددرصد با مهران مدیری باشد. آقای مدیری کسی می باشد که همیشه کارهایش از بهترین نمونه‌های طنز بوده چون هم طنز را خوب می‌شناسد و هم آثاری که می‌سازد، ماندگار می‌شوند. با اینکه چند سال می باشد در تلویزیون برنامه ای نداشته​ام، اما مجموعه‌هایی که برای شبکه خانگی ساخته شده​اند، جزء پرفروش‌ترین بوده‌اند. متاسفانه زمان ی به کارهای طنز این سال‌های نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که بیشتر هجو هستند تا طنز. فیلمنامه‌هایی در این مدت خوانده‌ام که واقعا آنقدر بد و بی‌محتوا بوده که اصلا جای کار نداشته و سعی می‌کنم تا جایی که شرایط زندگی اجازه می‌دهد از انجام چنین کارهایی دوری کنم اما به نظرم مشکلی که تلویزیون ما این روزها با آن دست به گریبان می باشد تنها مربوط به آثار طنز نمی شود و در کارهای جدی هم با معضلاتی روبه رو هستیم. شما نگاه نمایید ما در سال‌های پیش سریال‌هایی مانند «سربداران»، «هزاردستان» و... ساخته‌ایم که همگی ماندگار شده‌اند اما در این سال‌ها چه ساخته‌ایم که بخواهیم از آن به عنوان اثری ماندگار یاد کنیم؟ واقعیت این می باشد که ما در حال پسرفت هستیم و این مشکل به سینمای‌مان هم کشیده شده و به جای آنکه هر سال خلاقیت بیشتری در آثار ببینیم، شاهد رکود و بی‌محتوایی بیشتری در فیلم‌ها هستیم. باز هم تاکید می‌کنم که تمام این مشکلات به مسائل اقتصادی بازمی گردد و اگر بودجه کافی در اختیار سازمان صدا و سیما و تهیه‌کنندگان قرار گیرد دوباره می‌توانیم کارهای خوب بسازیم.

به عنوان کسی که 20 سال می باشد در این عرصه فعالیت دارد، فکر می‌نمایید چه راه حلی وجود دارد تا بار دیگر مخاطب به تلویزیون اعتماد کند و از سوی دیگر عرصه برای حضور افراد توانا باز شود و رونق به تلویزیون باز گردد؟

سحر زکریا :اول از همه باید بودجه کافی برای کارها در اختیار سازمان قرار داده شود نه اینکه بر مبنای 5 سال پیش پولی را به یک تهیه کننده بدهند تا برنامه بسازد چون ناگفته پیداست که آن کار چه خروجی خواهد داشت. موضوع دوم این می باشد که به هر کسی که از راه می‌رسد اجازه کارگردانی داده نشود و از کارگردانان و تهیه‌کنندگان خوب دوباره دعوت به کار شود و بازیگران چهره و شناخته شده را که مورد علاقه مردم هستند به تلویزیون بیاورند و به این فکر کنند که زمان ی مردم می‌خواهند کاری را ببینند، دوست دارند با چهره​های آشنا روبه​رو شوند. زمان ی که شب عید امسال مهران مدیری به تلویزیون آمد و اعلام کرد که قرار می باشد دوباره در تلویزیون برنامه بسازد خیلی از مردم زمان ی ما را می‌بینند مدام سؤال می‌کنند که از چه زمان ی قرار می باشد شروع به کار کند؟ با اینکه آقای مدیری سال‌هاست در تلویزیون کار نکرده اما اگر برنامه‌ای را بسازد مطمئنا مردم بیننده‌اش می‌شوند چون هم خودش را دوست دارند و هم اینکه کارهایش همیشه بهترین بوده. مثلا با فروش بسیار بالایی که قهوه تلخ در شبکه خانگی داشت فکر نمایید اگر این کار از تلویزیون پخش می‌شد، چه بازتابی از خود نشان می‌داد. باتوجه به این مسائل، اگر بودجه کافی در اختیار برنامه‌سازان قرار نگیرد که بتوانند گروه خوبی برای کارهای‌شان ببندند و برنامه‌های باکیفیت تولید کنند و این روند بخواهد ادامه پیدا کند، دیگر تلویزیون مخاطب نخواهد داشت همان​طور که امروز در جامعه می‌بینیم بیشتر مردم سریال‌های ترکیه‌ای را نگاه می‌کنند چون از برنامه‌های ما که هيچ سوژه خاصی را دنبال نمی​کنند، برای​شان جذاب تر می باشد و این اتفاق بدی است. متاسفانه کارهای ما در حال حاضر سوژه‌های نخ نما شده گذشته را دوباره تکرار می‌کنند آن هم با بازیگرانی که زمان ی آنها را می‌بینیم متعجب می‌مانیم چه زمان ی آمده‌اند!

ظاهرا کار ما در این سال‌ها فامیلی شده و سازندگان سریال‌ها به جای آنکه از بازیگران شناخته شده، استفاده کنند دختر و دخترخاله و پسرخاله‌شان و... را وارد کار می‌کنند. در یک جمله، امیدوارم اگر این معضلات برای مسئولان ما مهم می باشد فکری برایش بکنند و اگر هم نه که همین روند ادامه خواهد داشت.


سحر زکریا این روزها چه میکند

برچسب های
سحر زکریا این روزها چه میکند - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/11-49 ماه قبل
کل بازدید : 13,291
تعداد بازدید ماه جاری : 8,981
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به سحر زکریا این روزها چه میکند داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به سحر زکریا این روزها چه میکند


مطالب مرتبط با سحر زکریا این روزها چه میکند

فرآیدن زندگی و پرورش کرم ابریشم فرآیدن زندگی و پرورش کرم ابریشم
امروز میخوایم نگاه مختصری به کرم ابریشم داشته باشیم ، کرمی که همانطور که از اسمش پیداست به دلیل پیله ای که دارد و ابریشمی که از پیله این کرم به دست می آید معروف است و تجارتی جهانی را به همراه دارد شکم هندوانه ای در بارداری شکم هندوانه ای در بارداری
در دوران بارداری خانم ها همیشه این حرف ها و حدس ها هست که از حالت شکم و ویار ماهانه مادر مشخص میکنند که فرزند اونا پسر است با دختر.یکی دیگه از نشونه هایی که برای دختر و پسر بودن فرض میکنندن حالت شکم خانم ها در دوران بارداری است اینکه شکم مادر هندوانه است یا آلبالویی خودش نشونه است برای دختر یا پسر بودن فرزند. همه چیز در مورد حروف ابجد همه چیز در مورد حروف ابجد
حروف ابجد شیوه ای هستند برای مرتب سازی حروف زبان عربی که بر پایه الفبای اولیه خطی فنیقی مرتب شده اند حروف ابجد همانند حروف عربی شامل 28 حرف هستند کتاب و کتابخوانی آنلاین کتاب و کتابخوانی آنلاین
اگر شما جز کتاب دوستان باشید و بخواین با مشغله این روزهای زندگی کتاب های خوب رو داشته باشید و اون ها رو در هرجا مطالعه بکنید راهی ندارین که کتاب هایی رو که مد نظرتون رو دانلود کنید و به سراغ دانلود کتاب میرین ربات اینستاگرام ، راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام ربات اینستاگرام ، راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام
یکی از اولین مزیت های اینستاگرام این است که مشتری به صورت زنده با شما در ارتباط است. شما هر محتوایی در مورد هر محصولی که منتشر می کنید ، بازخوردهایی را از کاربران دریافت می کنید . تعداد لایک ، تعداد کامنت و محتوای کامنت های پیج اینستاگرام به شما مسیری روشن برای تغییر و بهتر شدن می دهد. راز و رمز جذاب و شیوا صحبت کردن راز و رمز جذاب و شیوا صحبت کردن
شما هم حتما کسانی رو دیده اید که انقدر قشنگ و شیوا صحبت میکنند کا آدم سحر کلام اون ها میشه و از گوش دادن به کلامشوم خسته نمیشه.و احتمالا برای شما هم جداب و دوست داشتنی که بتونین به همین خوبی صحبت کنید و بتونین شنونده های خودتون رو جذب کنید نگاهی کلی به حجامت نگاهی کلی به حجامت
حجامت روشی درمانی است که به هفت هزار سال پیش برمیگردد و از دوران بهرام گور پادشاه ساسانی در ایران بوده است .به طور کلی حجامت به روشی از خون گیری اطلاق میشود که در درمان بعضی از بیماری ها  به کار میرود. چگونه لاغر شویم چگونه لاغر شویم
اگر شما هم با وزن خود مشکل دارید  به دنبال راحی هستید به بتونین کاهش وزن بدین باید به این نکته توجه کنید که در قدم اول یک رژیم سفت و سخت و تمیرینات ورزشی سنگین و نفس گیر در شروع فرآیند روش مناسبی نیست برای لاغر شدن و ماندگار بودن لاغری شما،از روش رژیم های سخت و ورزش های سنگین شما نتیجه مقطعی خواهید گرفت آشنایی با ماشین های هیبریدی آشنایی با ماشین های هیبریدی
ماشین های هیبریدی به ماشین هایی گفته میشه که برای کار کردنشون از دو یا چند نیرو استفاده میکنند، اما در عمل این اصطلاح برای ماشین های دوگانه سوز که یکی از انواع سوخت آنها برق است استفاده میشود. از کرکس بیشتر بدانیم از کرکس بیشتر بدانیم
وقتی از کرکس در سایت های فارسی زبان در گوگل سرچ میکنیم چیز خاصی در مورد این پرنده متفاوت برای شما نمیاره و کمتر مطلب فارسی میشه درباره کرکس پیدا کرد و به هر ترتیب ما سعی داریم امروز نگاهی به کرکس بندازیم
آیا میدانید چرا دریا شور است آیا میدانید چرا دریا شور است
اگثر ما دریا رفتیمم و یا حد اقل دیده ایم و با اون دیگه آشنایی کامل داریم، هرکسی که یک بار به نزدیکی دریا رسیده باشه حتما مزه شوری آب دریا رو تجربه کرده  وبه خوبی میدونه که آب دریا با آب رودخانه ها و... خیلی متفاوته و آب شوری است، اما چرا راز این عکس چیست راز این عکس چیست
هیچ میدونین راز این عکس چیست؟؟؟ گوشی موبایل سونی اکسپریا زد 2 گوشی موبایل سونی اکسپریا زد 2
سونی با بهبودهایی که در Xperia Z2 نسبت به Xperia Z1 ایجاد کرد، توانست انتظارات طرفداران خود را برآورده کند. سونی توانست با قرار دادن یک صفحه‌نمایش عالی در Xperia Z2، بزرگ‌ترین ایراد وارد شده به Xperia Z1 را برطرف سازد. بدنه‌ی زیبا، خوش‌ساخت و ضد آب، صفحه‌نمایش عالی، سخت‌افزار قدرتمند، شارژدهی زیاد باتری و دوربین با کیفیت، تنها بخشی از مزایای این سامورایی می‌باشند. درست است که Xperia Z2 دریای امکاناتی که Galaxy S5 ارائه می‌دهد را ندارد و یا قاب دور صفحه‌نمایش آن به کوچکی G3 نیست، ولی در مجموع می‌توان Xperia Z2 را یک بسته‌ی کامل و یک پرچم‌دار تمام‌عیار دانست. اگر طرفدار کمپانی سونی هستید و یا به هر دلیلی، Xperia Z2 را به عنوان گوشی بعدی خود انتخاب نموده‌اید، این گوشی در تمامی موارد، شما را کاملا راضی نگاه خواهد داشت. ولی بد نیست پیش از خرید، نگاهی هم به Samsung Galaxy S5، HTC One M8 و یا iPhone 5s بیندازید. به علاوه اگر در حال حاضر از گوشی Xperia Z1 استفاده می‌کنید، بعید است که بهبودهای ایجاد شده در Xperia Z2، شما را شگفت‌زده کند. در مورد اشک چشم بیشتر بدانیم در مورد اشک چشم بیشتر بدانیم
اشک چشم یکی از نعمت های خداوند است که تمامی انسان ها داده است و امروز نگاهی متفاوت اما کامل انداختیم به اشک چشم و انواع آن و البته فواید این نعمت خدا دادی هوشمندترین کلاه ایمنی دنیا هوشمندترین کلاه ایمنی دنیا
حرفه‌ای‌ترین کلاه ایمنی موتورسیکلت دنیا اخیرا با راه‌اندازی کمپینی در وب‌سایت ایندیگوگو به شکل رسمی فعالیت خود را پس از تست‌های اولیه در سال 2013 آغاز کرده است. این کلاه هم‌اکنون برای پیش‌خرید با قیمت 1400 دلار عرضه شده است. راهنمای خرید تبلت راهنمای خرید تبلت
آیا مدتی است که به فکر خرید تبلت افتاده‌اید؟ اصلا جای تعجب نیست. محبوبیت این وسیله و کاربردهای آن که روز به روز رو به فزونی است و هر کسی را با هر سلیقه‌ای، از پیر و جوان، به خود جذب می‌کند. هر روزه تعداد بسیاری تبلت به فروش می‌رسند و همچنان تقاضا برای این صفحه‌ی جادویی بالاست. در این میان، ممکن است سؤالات بسیاری در مورد انتخاب بهترین گزینه ممکن، برایتان پیش بیاید و با توجه به تبلیغات وسیع شرکت‌ها و امکانات بی‌شماری که ممکن است هر برند یا سیستم عامل مختلف، منحصرا ارائه کند، سردرگم شوید و یا نتوانید به خواسته‌های مورد نیاز خود دست یابید. اگر چنین است پس این مقاله برای شما است. حشره ای که پیش ازمرگ وصیت می‌کند! حشره ای که پیش ازمرگ وصیت می‌کند!
دانشمندان اخیراً پی برده‌اند که مورچه هنگامی که از نزدیک شدن مرگ خود مطمئن می‌شود، برای بازماندگان "پیغامی" می‌گذارد و بوی خاصی از خود متصاعد می‌کند که اعضای خانواده‌اش با استشمام آن، خود را برای دفن مورچه -بلافاصله پس از مردن- آماده می کنند جالب بود مگه نه؟. عکس العمل هنرمندان به سقوط هواپیما عکس العمل هنرمندان به سقوط هواپیما
سقوط هواپیما در تهران برای همه مردم خیلی خیلی ناراحت کننده بود تعدادی از عکس العمل های هنرمندان به سقوط هواپیما آمار برای شما داریم   پسر قلعه نوعی و ماشین جدیدش پسر قلعه نوعی و ماشین جدیدش
پسر قلعه نوعی مربی استقلال نشان داده که علاقه خوبی به ماشین های خفن دارد چشم چرانی در متاهل ها خصوصا مردان چشم چرانی در متاهل ها خصوصا مردان
چشم چرانی خصلت ناپسندی است که در مزدان و زنان وجود دارد مخصوصا در مردان و وقتی بسیار نا پسندیده تر میشود که فرد چشم چران متاهل نیز باشد

 • مدل مانتو تابستانی دخترانه ایرانی
  مدل مانتو تابستانی دخترانه ایرانی

  مدل مانتو تابستانی دخترانه ایرانی ماهی بخورید و با آرتریت روماتوئید مقابله کنید
  ماهی بخورید و با آرتریت روماتوئید مقابله کنید

  افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید (RA) التهاب و درد دارند برخی از غذاها ممکن است التهاب بدن را کاهش داده و درد کمتر شود. و این مواد غذایی شامل میوه ها و سبزیجات، غلات کامل، روغن زیتون و مهمترین آنها ماهی است. دردهایی که با موز درمان می‌شوند
  دردهایی که با موز درمان می‌شوند

  بدون شک پس از خواندن این مطلب نگاهتان به موز تغییر خواهد کرد. طبیعت بهترین درمان‌ها را به‌صورت مواد غذایی و گیاهان در اختیار ما قرار داده است که تأثیر زیادی در ارتقای سلامتی دارند. موز نیز یکی از این هدیه‌ها است که برای درمان و بهبود برخی از بیماری‌ها و مشکلات سلامتی بهتر از برخی داروها عمل می‌کند. مدل شینیون باز مختص دختران ناز ایرانی
  مدل شینیون باز مختص دختران ناز ایرانی

  مدل شینیون باز مختص دختران ناز ایرانی مدل کفش مخمل مجلسی زنانه
  مدل کفش مخمل مجلسی زنانه

  مدل کفش مخمل مجلسی زنانه
 • بهنوش بختیاری نیز کتاب نوشت
  بهنوش بختیاری نیز کتاب نوشت

  بازیگران فراوانی هستند که علاوه بر بازیگری در زمینه های دیگری نیز کارهای هنری انجام داده اند و سعی کرده اند هنر خود را در زمینه های دیگر نیز نشان دهند و بتونن در زمینه های دیگر نیز نامی از خود در کنند جنیفر لوپز در مراسم قدرتمند ترین زن سال + عکس
  جنیفر لوپز در مراسم قدرتمند ترین زن سال + عکس

  بدون شک جنیفر لوپز یکی از معروفترین و البته قدرتمند ترین زن های دنیا است که محبوبت فوق العاده و البته ثروت فراوان او نیز بر قدرت او افزوده است ، او امسال نیز یکی از نامزد های اصلی قدرتمند ترین زنان سال است کفش های خود رو خلاقانه رنگ کنید
  کفش های خود رو خلاقانه رنگ کنید

  امروز طرحی تازه و زیبایی براتون داریم طرحی که شما میتونین با اون کفش های ساده خودتون رو متفاوت و البته زیبا کنید و البته مقداری صلقه و حوصله میخواد تا بتونین با این الگو کفشی زیبا و دوست داشتنی برای خودتون داشته باشید که هم زیباست و هم متفاوت و تک نوشیدنی های خوش مزه پاییزی
  نوشیدنی های خوش مزه پاییزی

  با اومدن پاییز براتون نوشیدنی هایی داریم که مناسب پاییز ان و فکرکنم با نوشییدن این نوشیدنی های حس و حال خوبی تو این پاییز خواهید داشت مدل های مانتو شیک و مجلسی
  مدل های مانتو شیک و مجلسی

  امروز مدل های مانتو های متفاوتی رو براتون داریم سری جدید و زیبایی از مدل های مانتو که امیدوارم براتون زیبا و لذتبخش باشه و از دیدنشون لذت ببرید
 • حریم خصوصی در داخل خودرو
  حریم خصوصی در داخل خودرو

  این خبر نه راجع به ایران که راجع به خارج ایران و فرانسه اونم رئیس جمهور این کشور است کنسرت علیزاده و محسن پاشایی در کیش + عکس
  کنسرت علیزاده و محسن پاشایی در کیش + عکس

  خبرهایی از کنستر های اول سال خوانندگان در کیش رو امروز برای شما دوستان داریم آبروی سینما را نبرید
  آبروی سینما را نبرید

  مدتی است که مغازه های شهر ما شروع به فروش فیلمی را میبینیم به نام نخوری و امروز نامه ای از بازیگر این فیلم منتشر شده است آیا زمان مناسب ازدواج با نامزدتان فرارسیده است؟
  آیا زمان مناسب ازدواج با نامزدتان فرارسیده است؟

  بسیاری از خانواده ها هستند که فرزندانشان را در سنین پایین تر قبل از مهیا شدن شرایط ازدواج نامزد می کنند تا آن فرارسیده است که فرزندانمان به خانه خود بروند و جدی زندگی مشترک خود را آغاز نمایند. سالها بعد با هم ازدواج کنند اما چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که دیگر وقت آن فرارسیده است که فرزندانمان به خانه خود بروند و جدی زندگی مشترک خود را آغاز نمایند. ایمپین یا مگان 2000
  ایمپین یا مگان 2000

  امروزبا بررسی نسبی امپین و مگان 2000 با شما دوستانیم

چند روش ساخت پاک کننده صورت خانگی چند روش ساخت پاک کننده صورت خانگی

برای نگهداری از پوست و سلامت صورت نیاز هست که در زمان های مناسب به خوبی صورت خودتون رو تمیز کنید و شاید بهترین پاک کننده های صورت پاک کننده صرت خانگی باشه


9 اشتباه در مراقبت از پوست 9 اشتباه در مراقبت از پوست

برای مراقبت از پوست راهکارهای فراوانی وجود دارد و در این بین چندین و چند اشتباه وجود دارد که ماتعدادی از اون ها رو برای شما دوستان داریم


مراقبت از بیماری های کنار دریا در ایام عید مراقبت از بیماری های کنار دریا در ایام عید

مراقبت از بیماری های کنار دریا در ایام عید یکی از کارهای است که با توجه به حضور خیلی از خانواده ها در کنار دریا مهم است


لایه برداری با پوست گردو لایه برداری با پوست گردو

امروز با روش لایه برداری دیکری با شما دوستانیم و برای دوست دارارن لایه برداری پوست روش لایه برداری با گردو رو برای شما دوستان داریم


توت فرنگی دشمن کلسرول بد توت فرنگی دشمن کلسرول بد

همه انواع کلسترول برای بدن ما نمیتونه مناسب باشه و انواعی از اون هست که مقدار زیادش برای بدن مناسب نیست و باید اون ها رو کنترل کرد


تغییر ساختار مغز با تحمل درد مزمن تغییر ساختار مغز با تحمل درد مزمن

درد و بیماری های متفاوت که ما در طول زندگی به ان ها مبتلا میشویم میتوانند تاثیرات متفاوتی را بر روی بدن ما بگذارند که در زیر یکی از این تاثیرات را برای شما داریم


سعی کنید نان را اینگونه نخورید سعی کنید نان را اینگونه نخورید

در زندگی های امروز ما روش های متفاوتی برای گرم کردن و صرف نان هست که تمامی اون ها روش های درستی نیست


7 کلید لاغری 7 کلید لاغری

برای لاغر کردن و خوب ماندن راهکارهای متفواتی وجود دارد که امروز ما 7 کلید لاغری رو که مهمترین این کارهاست برای شما داریم


خرما درمان خواب آلودگی بهاره خرما درمان خواب آلودگی بهاره

همه ما تجربه خواب آلودگی رو در فصل بهار داریم و با این تجربه مشکلاتی رو نیز داشته ایم و اما راهکارها برای کم کردن این مشکل چیست و چگونه میشه بران فائق امد


10 مرد برای پیشگری از نفخ 10 مرد برای پیشگری از نفخ

نفخ یکی از بیماری های و مشکلات گوارشی است که خیلی ها با اون درگیر میشوند و با اون یرکار دارند و دنبال راه حلی برای این مشکل هستند


خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو