هوالرزاق
ads


گفت وشنودی با ایمان صفا

گفت وشنودی با ایمان صفا

ایمان صفا بازیگری که بیشتر درون کارهای مایه هایی از ظنز دارد امروز هم صحبت مجله ما شده است و با او گفت و گویی داریم راجع به کار و بازیگری و...

ایمان صفا در شب یلدای سال ۱۳۶۲ در تهران چشم به جهان گشود.و در حال حاضر مجرد می باشد.

چطور شد که نقش حسین لطیفی را پذیرفتید و پای ثابت گروه بازیگران سریال عملیات ۱۲۵ شدید ؟

حقیقت این می باشد که من یک فیلم برای منوچهرهادی کارکردم به اسم “قرنطینه”. کاراکتری داشتم که فقط در ۵- ۶ سکانس کار داشت. بهروز افخمی فیلم “قرنطینه” را تدوین می‌کرد و آنجا بازی من را در باکس تدوین دید و خوشش آمد. بعد دوست خوبم مجید موثق به من زنگ زد و گفت افخمی برای سریال جدیدش نقشی برای تو کنار گذاشته است. آن زمان اصلا برایم مهم نبود که چه نقشی می باشد و تنها به این دلیل که کارگردانی مانند بهروز افخمی سکان هدایت کار را برعهده داشت بدون هیچ سوالی و بدون این که از قصه خبر داشته باشم کار را پذیرفتم. برایم مهم این بود که بازی کنم چرا که کار افخمی بود،اما درفصل‌های بعد قصه برایم مهم شد. آدم‌ها در طی کار پیشرفت می کنند و من هم از این قائده مستثنی نیستم. سعی می‌کنم امروزم نسبت به دیروز بهتر باشد و این مستلزم کار خوب می باشد و برای آن باید فیلمنامه، کارگردان و شرایط خوب را انتخاب کنم. اما این که چرا در هر سه فصل این سریال حضور داشتم به این دلیل می باشد که عملیات ۱۲۵ برای من چیز دیگری است.

مهمترین خصیصه رفتاری ایمان صفا چیست؟

صادق بودن با مردم چرا که زمان ی صادق باشی مردم دوستت دارند.

چقدر بازی در نقش حسین لطیفی روی شما تاثیر گذاشت و چقدر ایمان صفا روی حسین لطیفی این تاثیر را داشت؟

واقعیت این می باشد که برای من همه چیز برعکس شد. هر بازیگری کاراکتری را که کار می‌کند بخش‌هایی از شخصیت او در آن کاراکتر دیده می‌شود، اما برای من کاملا برعکس شد. من برخلاف حسین لطیفی که شوخ می باشد در زندگی شخصی بسیار جدی هستم. در واقع پس از ۵ سال کار، لطیفی روی من تاثیر گذاشت، نه من روی لطیفی. من یکسری از کارهایی را که حسین لطیفی انجام می‌دهد در زندگی هرگز انجام نمی‌دادم اما امروز که نگاه می‌کنم، می‌بینم برخی از رفتارهای او در ناخودآگاه من قرار گرفته و شبیه به حسین لطیفی شده است. درواقع می توانم بگویم نوع ادبیات لطیفی می باشد که روی صفا تاثیرگذاشته است. خوب یا بد این را نمی‌دانم اما این تاثیر کاملا محسوس است.

عملیات ۱۲۵ یک کار ویژه بود و به نوعی زندگی روزانه آتش نشانان را نشان می دهد که سرشاز از حادثه است. از نظر قدرت بدنی چقدر برای این کار آمادگی داشتید؟

من در زمان نوجوانی تکواندو کار می‌کردم و کمربند مشکی دارم، اما ادامه ندادم. بعد ازآن به سراغ کشتی رفتم و دفاع راست تیم فوتبال شهید فهمیده هم بودم و ورزش را هرگز رها نکردم. الان هم دروازه بان تیم هنرمندان هستم. تمرینات بدنسازی فوتبال را در برنامه هفتگی خودم دارم و از نظر بدنی آماده‌ام. بازی در عملیات ۱۲۵ هم همین را لازم داشت. این کار مستلزم این بود که آمادگی خاص بدنی داشته باشیم و خود سریال هم به ما در این امر کمک می‌کرد چرا که کار بسیار سخت ونفس گیری بود. ضمن این که شغل ما ایجاب می‌کند که همیشه آماده باشیم. یعنی همین که یک بازیگر در روز ۱۷-۱۸ ساعت جلوی دوربین قرار می‌گیرد و در شرایط متفاوت کار می‌کند نیازمند آمادگی خوبی می باشد چرا که بدن باید بتواند این هماهنگی را انجام دهد.

در سریال عملیات ۱۲۵ چند درصد سکانس‌های خطرآفرین با حضور خود بازیگران گرفته می شد؟

ما در بیشتر سکانس‌ها خودمان بودیم و از بدلکار هم استفاده نکردیم. تنها بخش‌هایی مانند پرش از ارتفاع و یا تصادفات شدید که برای مهمانان ویژه درنظر گرفته می‌شد از بدلکار استفاده می‌کردیم.

این که می گویید بدنتان باید جوابگوی سختی کار شما باشد بخشی از آن به ورزش و آمادگی بدنتان بر می‌گردد و بخش دیگر از نظر تندرستی و نوع انرژی می باشد که به بدنتان وارد می‌نمایید. بیشتر هنرمندان به دلیل همین مشغله زیاد خیلی خود را درگیر تغذیه نمی کنند شما چطور چقدر به تغذیه اهمیت می‌دهید؟

من به تغذیه‌ام بسیار اهمیت می‌دهم. کم غذا ولی خوش غذا هستم. یعنی هرچیزی نمی‌خورم اما همه چیز می خورم و برای تغذیه همیشه با پزشکم مشورت می کنم.

آیا رژیم خاصی را دنبال می نمایید؟

من رژیم غذایی دارم اما این که تحت رژیم سخت غذایی باشم خیر، در واقع از یک رژیم ساده غذایی استفاده می‌کنم برای این که بتوانم روی پا بایستم و بدنم سالم باشد. همین امر هم باعث شده می باشد که طی ۷ سال تنها ۲ کیلو گرم وزن اضافه کنم و فکر می‌کنم اگر رژیم نداشتم امروز به جای ۲ کیلو، ۲۵ کیلو به وزنم اضافه می شد .

به نظر شما مشاوره با پزشک تغذیه چقدر می تواند در سلامت جسمی شما موثر باشد؟

پزشک تغذیه هم مثل بسیاری ازچیزهای دیگر جزو خدمات شهری می باشد که شما به عنوان یک شهروند از جامعه دریافت می‌نمایید. مشورت با پزشک تغذیه به شما کمک می کند که جلوی بسیاری از بیماری‌ها را بگیرید ضمن این که به نوعی اهمیت دادن به سلامت بدن است. متاسفانه در این زمینه اطلاع رسانی ضعیف می باشد و همه فکر می کنند که مشاوره با پزشک تغذیه تنها برای رژیم چاقی یا لاغری می باشد درحالی که این طور نیست و شما با گرفتن یک مشاوره درست می توانید جلوی بسیاری از بیماری‌های جسمی و حتی روحی را بگیرید. فکر می کنم این مشاوره و خودداری از بیماری‌ها بسیار بهتر از درمان بیماری باشد.

شما گفتید که همه چیز می خورید اما هرچیزی نمی خورید. ممکن می باشد کمی درباره این رژیم تندرستی که دارید توضیح دهید؟

بله، من برای خوردن از چیزی منع نشده‌ام و بسیاری از چیزهایی را که حتی فکر نمی نمایید هم می خورم. تنها پزشک مشاور من، به من می‌گوید که از هر ماده غذایی به چه میزان استفاده کنم. اگر شما برای خودداری از یک رژیم غذایی استفاده نمایید همه چیز می توانید بخورید اما به اندازه کافی؛ با توجه به زندگی ماشینی امروز شما ممکن می باشد که در طی ماه چندین وعده از غذاهای حاضری استفاده نمایید درحالی که من تنها می توانم در طی ماه یک وعده از این نوع غذا استفاده کنم. اگر این یک وعده، دو وعده در ماه شود قطعا نخواهم مرد اما از نظر تندرستی درماه‌های آینده حتما دچار مشکل خواهم شد. من روزانه از مخلوط عسل و لیمو بسیار استفاده می کنم. سبزیجات، نان، برنج، گوشت قرمز، ماهی و … در رژیم روزانه من قرار دارد اما وعده‌های استفاده از آن مختلف است، به طور مثال من درهفته می‌توانم دو عده از گوشت قرمز استفاده کنم و۳ وعده ماهی این بسته به خودم دارد. مرغ می خورم اما بال مرغ نه، کنسرو تن ماهی را زیاد استفاده نمی کنم وسعی میکنم حتما از ماهی تازه در وعده های غذایی ام استفاده کنم.

زمان ی با هنرمندان صحبت می‌کنیم اغلب به دلیل این فشردگی ساعات کار، از بی خوابی شکایت دارند شما چطور؟

سعی می‌کنم خوابم را تنظیم کنم. اگر سر کار هستم و می دانم باید ساعات بسیاری را پشت سر بگذارم به نحوی که ساعت خواب شبانه‌ام کمتر از ۷ ساعت می‌شود حتما سعی می‌کنم بعد از ناهار یک چرت کوتاه بزنم یا زمان ی که بیکار هستم این کار را انجام می‌دهم. بی خوابی و استرس زیاد یکی از دلایل زود پیر شدن بازیگران است.

شما گفتید که در عملیات ۱۲۵ از بدلکار استفاده نکردید و خودتان مستقیم در دل آتش بودید ایمنی و سلامت بازیگران چقدر در این کار رعایت می شد؟

بسیار زیاد، صحنه‌هایی که حادثه های ویژه داشت حتما قبل از شروع کار، کارشناسان آتش نشانی آن را بررسی می‌کردند و خطرات و اتفاقات احتمالی را هم برای ما توضیح می‌دادند ضمن این که خودشان نیز لحظه به لحظه همراه ما بودند. اما برخی از اتفاقات قابل پیش بینی نیستند، مثلا در یکی از قسمت ها قرار بود یکی از اتوبوس های شرکت واحد دچار حادثه و آتش سوزی شود و این اتفاق باید در فاصله ۱۵ متری از ما صورت می‌گرفت. زمان ی شروع به کار کردیم همزمان با انفجار یکی ازدرهای اتوبوس ازبدنه جدا شد و به فاصله ۳ سانتی متری از جلوی صورت من رد شد، یعنی اگر کمی صورتم آن طرف تر بود قطعا صورتم متلاشی می‌شد. خوشبختانه سر این کار خیلی اتفاق و حادثه سختی برای کسی رخ نداد و بیشتر اتفاقات کوچکی بود که به خیر گذشت.

برای شما در طی این کار حادثه ای رخ داد؟

حادثه جدی رخ نداد وهمان طور که گفتم دوستان جلوی خطرات را می گرفتند اما از حوادث غیر قابل پیش بینی من در یکی از قسمت‌ها مچ دستم در رفت و یکی دیگراز دوستان هم مچ پایش شکست .

این روزها بسیاری از هنرمندان و حتی جوانان اقدام به جراحی پلاستیک می کنند، آیا تاکنون به این امر فکر کرده‌اید؟

مدتی قبل یکی از دوستانم به من پیشنهاد داد و گفت بیا بینی ات را عمل کن و من درجواب به این دوست گفتم من این چهره را دوست دارم. هر کسی می‌تواند هرگونه که دوست دارد تصمیم بگیرد، به نظر من بعد از امید، اعتماد به نفس برای هر انسانی مهم می باشد و فکر می کنم کسی که جراحی پلاستیک انجام می‌دهد به نوعی می خواهد اعتماد به نفسش را بدست آورد. نمی گویم این کار خوب می باشد یا بد، چرا که هیچ پیشنهادی برای این کار ندارم،اما بخشی از این اپیدمی به این باز می گردد که افراد جامعه اطلاع درستی از جوانب، مضرات و خطرات این کار ندارند.

شما خودتان حاضر بودید برای بدست آوردن اعتماد به نفس این کار را انجام دهید؟

من این کار را نمی‌کنم، شاید اگر بازیگر نبودم این کار را می‌کردم. اما به نظرم بینی‌ام نمک چهره‌ام می باشد و با این صورت اعتماد به نفسم بالاست.

شما که اینقدر به سلامت جسمتان اهمیت می دهید چقدر به سلامت روحتان فکر مینمایید؟

بسیار زیاد، جسمی سلامت می باشد که روحش هم سلامت باشد زمان ی شما به جسمتان غذای سالم می دهید باید به روحتان هم خوراک خوب و سالم بدهید. خوراکی که من برای روحم درنظر گرفته ام و به آن اهمیت میدهم گوش کردن به موسیقی مناسب، فیلم دیدن، مسافرت رفتن و ازهوای تمیز استفاده کردن می باشد و ازهمه مهمتر گپ زدن با مادرم است.

بهترین دوست؟

کاوه خداشناس، بهترین رفیق و دوست من می باشد . بسیار خوشحالم که در کارهایم از او مشورت می‌گیرم و او هم همیشه با روی باز کمکم کرده و اگر اینجا هستم به خاطر مشورت با کاوه بوده می باشد و به داشتن چنین دوستی هم افتخار می کنم.

و سخن آخر؟

سعی کنیم درهر حرفه ای که هستیم،‌آدم موفقی باشیم. من غیر از توکل به خدا، دست پدر و پای مادرم را می بوسم و این رمز موفقیت من بوده است. چرا که مادرم هنوز دعایم می کند و پدرم مثل کوه پشتم ایستاده است.

 


گفت وشنودی با ایمان صفا

برچسب های
گفت وشنودی با ایمان صفا - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/17-51 ماه قبل
کل بازدید : 3,697
تعداد بازدید ماه جاری : 3,141
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به گفت وشنودی با ایمان صفا داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گفت وشنودی با ایمان صفا


مطالب مرتبط با گفت وشنودی با ایمان صفا

 • امیر حسین رستمی وگفت و گویی بامزهامیر حسین رستمی وگفت و گویی بامزه
  امیر حسین رستمی بازیگر با مزه تلویزیون است و حالا فکر کنید او گفت و گویی بامزه وبا سوال های خاصی نیز داشته باشید و بامزه باشند و بتونین مصاحبه خواندنی برای دوست داران او باشه
 • فواد بابان و رازهایش در گفت وگو بامزهفواد بابان و رازهایش در گفت وگو بامزه
  امروز گفت و گویی بامزه والبته خواندی رو با فواد بابان رو برای شما دوستان داریم ، گفت وگو یک خواندنی از نحوه ورود او به صدا و سیما تا خاطراتش  و البته نحوه خروجش از سازمان
 • گفت و گو با رضا رشید پور بازیگر و مجری و تهیه کننده و...گفت و گو با رضا رشید پور بازیگر و مجری و تهیه کننده و...
  امروز گفت و گویی با رضا رشید پور داریم به بهانه مجموعه عینک آفتابی رضا رشیدپوری که اینبار تهیه کننده و مجری و بازیگر این مجموعه است
 • گفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگگفت و گو با بهنوش بختیاری درباره آبرنگ
  تازگی ها بهنوش بختیاری بیش از پیش  در تلویزیون حضور داره و اون به خاطر برانمه جدید او یعنی آبرنگ است که از شبکه نسیم هر روز پخش میشه و برای همین گفت وگویی داشتیم با بهنوش بختیاری عزیز
 • آشا محرابی و فوتبال و گفت و گویی متفاوتآشا محرابی و فوتبال و گفت و گویی متفاوت
  آشا محرابی جزء بازیگران خوب و البته کم حاشیه است و این بار در مور فوتبال و قلب یخی و... با او صحبت کرده ایم
 • گفت و شنوید عوامل پایتختگفت و شنوید عوامل پایتخت
  امروز از گفت و شنود عوامل پایتخت باروزنامه شرق خلاصه ای رو برای شما خوانندگان عزیز را داریم
 • ازدواج موقت به جای گفت و گوی دختر و پسر در دانشگاه هاازدواج موقت به جای گفت و گوی دختر و پسر در دانشگاه ها
  بحث فراوانی اینروزها در مورد ازدواج موقت و فواید آن و.. در محافل عمومی میشود و حتی میگویند با ازدواج موقت میتوان تمامی مشکلات جوانان را حل کرد اما آیا واقعا اینگونه است
 • گفت و گو با مشاور ازدواجگفت و گو با مشاور ازدواج
  خیلی از ما ممکن است در مشکلاتی که برای ما و ازدواجمان پیش می اید به پیش مشاوره ازدواج برویم و با او مشاوره کنیم اما دقیقا به مشاور ازدواج چه چیزهایی باید بگوییم
 • راه کارهای گفت و گو درباره حقوقراه کارهای گفت و گو درباره حقوق

  تا حالا شده در مصاحبه های شغلی و یا در محلی که مشغول به کار هستید بخواهید راجع به حقوق و تغییرات اون صحبت کنید و حتما دیده اید این کار چقدر سخت و پیچیده است

مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟ مصرف مس چه نقشی در بدن ما دارد؟
مس را می توان از منابع مهم غذایی به دست آورد. مس معمولا از طریق غذایی و مکمل ها به دست می آید. هرچه مصرف مس در بدن شما به حد تعادل خود نزدیک شود یک سری از علائم مربوط به کاهش میزان مس از بین خواهد رفت. عمل بینی یا رینوپلاستی عمل بینی یا رینوپلاستی
متأسفانه آماری که در خصوص انجام این عمل یعنی رینوپلاستی در ایران وجود دارد آمار بالایی است که باید تغییراتی در آن داده شود. عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه عوامل مؤثر در ابتلا به بیماری گل مژه
گل مژه یک نوع بیماری ملتهب کننده در ناحیه چشم ها می باشد که به دلیل به وجود آمدن نوعی آب در قسمت پلک رخ خواهد داد. که درظاهر چشم شما نمود خوبی نخواد داشت .آب ها در هر جایی از بدن به وجود می آید فواید ناشی از مصرف قهوه فواید ناشی از مصرف قهوه
امروزه به دلیل مصرف بیش از اندازه قهوه بهتر است تا ما با فواید و مضرات آن بیشتر آشنا شویم. در حالت کلی برخلاف تصورات موجود قهوه می تواند فواید خوبی را برای ما داشته باشد. نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو نگاهی به اختلالات پیچیده موی نوزادان تا سیخ شدن مو
یکی از اختلالاتی که درکودکان ممکن است به چشم بخورد اخلالات موهای کودکان است که ممکن است در رنگ دانه ها و یا سیخ شدن موی سر نوزادان و کودکان همراه باشد چرا به اگزما مبتلا می شویم؟ چرا به اگزما مبتلا می شویم؟
اگزما بیماری مربوط به پوست بدن می باشد که اغلب با علائم خارش شدید در نواحی مختلف نیز همراه خواهد بود ، این بیماری نیاز به درمان دارد و درصورتی که شما بودنین که چرا به اگزما دچار میشویم میتونه در درمان و پیشگری از این بیماری نیز بهتون کمک کنه. مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟ مزاج سرد و گرم را چگونه بشناسیم؟
مزاج در طب سنتی به دو گروه اصلی تقسیم می شود، برخی از افراد مزاج سرد دارند و برخی دیگر نیز مزاج گرم پیروی می کنند ، آشنایی با هریک از آنها می تواند بر نحوه زندگی ما تأثیرگذار باشد. و بهتر است بدونین که مزاج سرد و گرم چیست و شما چه مزاجی دارین که این اطلاعات میتونه در زندگی و سلامتی بهتون کمک کنه بهترین فلزیاب چیست؟ بهترین فلزیاب چیست؟
چندین نوع فلزیاب وجود دارد. نه تنها نوع فلزیاب، بلکه شرایط زمین و جستجو و همچنین نوع اشیایی که مورد جستجو قرار میگیرند هم متفاوت هستند. این تفاوت ها منجر به تاکید بر ویژگی های مختلف در فلزیاب های مختلف میشود. لازم است که فلزیاب‌ درست را برای هر کاری پیدا کنید. بهترین راه های درمان اسهال بهترین راه های درمان اسهال
اسهال عارضه ای است که متأسفانه در افراد کوچک و بزرگ به دلایل مختلف رخ خواهد داد و یکی از بیماری های جدا ناراحت کننده است اما خوشبختانه راه های درمانی بسیاری برای آن وجود دارد. بازگشت انرژی با مصرف کاچی بازگشت انرژی با مصرف کاچی
شاید تاکنون نامی از کاچی را شنیده باشید اما این غذای متفاوت تنها در برخی از موارد مصرف می گردد و در زمره ی غذاهای روتین ما قرار ندارد.
فوق ستاره های قدیمی هالیوود چه می کنند فوق ستاره های قدیمی هالیوود چه می کنند
ستاره ها همیشه دوزان اوج و فرودی دارند و و این رویداد در بین ستاره های هالیوودی بیشتر از سایر نقاط دنیا و رشته ها به چشم می آید امروز نگاهی انداختیم به ستاره های قدیمی هالیوود و اینکه الان در چه حالی و در کجا هستند برهانی در کنار بنز آخرین مدل برهانی در کنار بنز آخرین مدل
امروز عکسی از آرش برهانی براتون داریم در کنار بنزی زیبا و... تیم ملی در شهر کارنوال ها تیم ملی در شهر کارنوال ها
تیم ملی ما آخرین بازی خود را در شهری برگزار میکند که مرکز سابق برزیل بود هاست و به نوعی الان شهر کارناوال های معروف برزیلی است تصویری جالب از کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در کنار مقبره کوروش تصویری جالب از کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در کنار مقبره کوروش
تصویری جالب از کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در کنار مقبره کوروش برنامه پخش سریال های ماه رمضان برنامه پخش سریال های ماه رمضان
کم کم نزدیک ماه رمضان شده ایم و از هفته دیگه ماه رمضان وشروع میشه و بر همین اساس  سریال های ماه رمضان نیز شروع میشه گزارش خلاصه ای رو از این سریال ها برای شما دوستان داریم انتشار رسمی خبر ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل انتشار رسمی خبر ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل
انتشار رسمی خبر ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل مطلبی بامزه در مورد انواع عشق مطلبی بامزه در مورد انواع عشق
امروز مطلبی خواندنی و بامزه در مورد انواع عشق رو براتون داریمک ه خیلی خوندنی و بامزه و است و توصیه میکنم حتما اون رو مطالعه کنید که مطلبی بامزه ای درباره انواع عشق دست یابی به آرزوی ده ساله علیرضا حقیقی دست یابی به آرزوی ده ساله علیرضا حقیقی
امروز عکسی از 10 سال پیش علیرضا حقیقی رو داریم که آروزی دروازه بانی اول تیم ملی و قرار گرفتن در جایگاه احمد رضا عابدزاده رو کرده بود همه چیز راجع به کودک درون همه چیز راجع به کودک درون
امروز میخواهین نگاهی به کودک درون و بحث ها و گفت و گوهای راجع به کودک درون بندازیم کودک درون چیست و فواید و تاثیرات آن بر روی ما و رفتار ما چیست و.... آشنایی با محل تولد و زندگی بچه های تیم ملی آشنایی با محل تولد و زندگی بچه های تیم ملی
امروز نگاه کوچیکی انداختیم به اینکه بچه های تیم ملی فوتبالمون بچه های کجا هستند و در کجا سکونت دارند


خبری از خواستگاری نیست و خواستگاری ندارم خبری از خواستگاری نیست و خواستگاری ندارم
به دلیل شرایط زندگی در شهر های بزرگ و مشکلات و یا به دلیل فرق طرز فکر مردم و یا به هر دلیل دیگری خبری از خواستگاری نیست و حال چه کنیم که حس و حال خوبی داشته باشیم
اگر به دنبال پوست خوب هستید بخوانید اگر به دنبال پوست خوب هستید بخوانید
اگر پوست خوبی ندارید و یا به دنبال نگهداری از پوست خودتون و دنبال راه داشتن پوست خوبی این مطلب برای شماست
فریبا نادری:از توهین ها خسته شده ام فریبا نادری:از توهین ها خسته شده ام
فریبا نادری بازیگر خوش چهره سریال ستایش ناراحتی خود از توهین هایی که عده ای در صفحه اینستاگرامش کرده اند را ابراز داشته و میگوید از این توهین ها خسته شده است
برای لاغری سرپا به ایستید برای لاغری سرپا به ایستید
متخصصان امر سلامتی توصیه میکنند برای سلا می و لاغری تا اونجا که میتوانید سرپا به ایستید
پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد پسرعمه زا هم کنسرت میگذارد
محمد رضا هدایتی صدا پیشه پسرعمه زا نیز مدتی است به کار خوانندگی روی آورده و قرار است به زودي زود کنسرتی برگزار کند
چرا استفاده از صابون آنتی باکتریایی توصیه نمیشود چرا استفاده از صابون آنتی باکتریایی توصیه نمیشود
استفاده از صابون و شستن دست ها همیشه توصیه میشود مخصوصا الان که  در جاهای عمومی و ابزارهای ارتباطی امکان آلودگی دست ها بیشتر است شست شوی دست مخصوصا با صابون هرچه بیشتر توصیه میشود
آشنایی با اشتباهات بزرگ دوران نامزدی تا عقد آشنایی با اشتباهات بزرگ دوران نامزدی تا عقد
بعد از نامزدی دوران خوش نامزدی شروع میشود و آماده سازی کارها برای عقد و عروسی، اما باید مراقب باشید که در دوران نامزدی اشتباهات رایج این دوران رو انجام ندید و هوشمندانه برخورد کنید
مرز کوتاه ثروت و فقر در شهرها مرز کوتاه ثروت و فقر در شهرها
گاهی فاصله جغرافیایی ثروتمندان و فقيران خیلی خیلی کم است برعکس فاصله مالی آنها
تشخیص 4 قلو های ژاپنی با روشی متفاوت و خنده دار تشخیص 4 قلو های ژاپنی با روشی متفاوت و خنده دار
خانواده ژاپنی که چهار قلو های  خیلی خیلی شبیه به همی دارند روشی متفاوت رو برای تشخیص اون ها در پیش گرفته است
خبرهای جدید از شکاف هانه توسلی و پارسا پیروزفر خبرهای جدید از شکاف هانه توسلی و پارسا پیروزفر
شکاف اسم کار جدیدی است که هانه توسلی و پارسا پیروزفر در آن حضور دارند و عکس ها و خبرهای تازه ای از آن منتشر شده است
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو