هوالرزاق


ترفند های مخفی آرایش مژه آرایشگران حرفه ای

ترفند های مخفی آرایش مژه آرایشگران حرفه ای

آرایش مژه میتونه در زیبا چهره تاثیر فراوانی داشت باشه و جذابیت بیشتری رو به هر خانمی ببخشه,اما آرایش مژه کار خیلی ساده ای نیست و شما باید مهارت خوبی داشته باشید مدتی پیش من از یکی از دوستان مهارت هایی از این کار دوست داشتنی یاد گرفتم که اون ها رو برای شما دوستان دارم

همیشه به دنبال مژه‌هایی بلند، درشت و پرپشت هستیم و حالا ‎

  می خواهم ترفندی را معرفی کنم که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند

سا‎ل‎ها طول کشید تا من بتوانم مهارت‎ها و فنون متفاوت آرایش را به عنوان یک هنرمند فعال در این زمینه بیاموزم. در این زمینه متوجه نکاتی شده‌ام که به من کمک کرده تا در کار خود موثرتر باشم. من یاد گرفته‌ام که برای اجرای یک آرایش زیبا و طبیعی نیاز نیست که در این کار حرفه‌ای باشید. این ترفندهای آرایشی نه تنها به صرفه‌جویی زمان شما کمک خواهند کرد، بلکه باعث زیباتر شدن آرایش شما نیز خواهند شد.

۱ - از لخته شدن ریمل جلوگیری نمایید

من از طرفداران ایده تعویض ماهانه ریمل هستم. اما بعضی زمان ‌ها ناچار به استفاده از ریملی هستیم که لخته لخته شده است. اگر در همچین شرایطی گرفتار شده‌اید با اضافه کردن چند قطره چشمی لخته‌ها را باز نمایید. این ترفند باعث می‌شود ریمل قدیمی شما مثل روز اول کار کند و تا زمان ی که ریمل جدید بخرید نیازی به نگرانی ندارید.

۲ - استفاده از لبه کارت ویزیت برای مژه

من این ترفند آرایشی را در مدرسه آرایش یاد گرفتم و هنوز هم از این ترفند استفاده می‌کنم. من از لبه یک کارت ویزیت برای ایجاد خط‌های مشخص‌تر و واضح‌تر به‎ روی مژه استفاده می‌کنم. این ترفند هن گام ی که به دنبال آرایش دراماتیک مانند آرایش چشم گربه‌ای هستید به کمک شما خواهد آمد.

۳ - خط کشیدن زیر پلک

ما همیشه به دنبال مژه‌هایی بلند، درشت و پرپشت هستیم و حالا می‎خواهم ترفندی را معرفی کنم که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. در این ترفند آرایشی که غالبا از آن به کشیدن خط نامرئی نیز یاد می‌شود، شما به‌جای خط کشدن روی قسمت بالای لبه پلکتان، به قسمت زیری پلک خط می‌کشید. این کار باعث پرپشت به نظر آمدن مژه‌های شما خواهد شد. تصویر بالایی در سمت چپ چشمی آرایش شده بدون این ترفند و تصویر پایینی چشمی آرایش شده توسط این ترفند را مشاهده می‌نمایید. با اینکه تفاوت بین این دو نحوه آرایش جزئیست ولی این ترفند باعث ایجاد تفاوت بزرگی در ظاهر کلی چشم شما خواهد شد.

۴ - سایه چشمی که به وضوح دیده می‌شود

تا به حال شده که سایه چشم پررنگی بخرید ولی بعد از استفاده این سایه کمرنگ به نظر بیاید؟ برای جلوگیری از این مشکل باید قبل از استفاده از سایه چشم سطح پلک را با پودری کرم رنگ بپوشانید تا این پودر به عنوان زمینه‌ای برای سایه چشم عمل کند. بدین ترتیب رنگ واقعی سایه چشم مشخص خواهد شد. من شخصا برای این کار پودر MAC Paint Pot در رنگ Painterly را استفاده می‌کنم.

۵ - فرچه زدن بدون استفاده از فرچه

اسفنج‌های تخم مرغی شکل وسیله‌ای مناسب برای آرایش بی دردسر و یکنواخت روی پوست صورت است. نتیجه استفاده از این اسفنج با فرچه یکسان بوده اما مزیت آن این می باشد که استفاده از این اسفنج وجود خط‌های احتمالی که فرچه روی پوست به جا می‌گذارد را به همراه نخواهد داشت. کار با این اسفنج سریع بوده و تمیز کردن آن نیز به آسانی صورت می‌گیرد. این وسیله ماه‌ها دوام می‌آورد و نیاز به تعویض در زمان ‌های کوتاه ندارد.

۶ - فر دهنده مژه را گرم نمایید

قبل از استفاده، به مدت سه چهار ثانیه فر دهنده فلزی مژه خود را تحت حرارت سشوار قرار دهید. گرم کردن این وسیله باعث می‌شود که مژه‎های شما همانند زمان ی که از اتوی مو استفاده می‌نمایید حالت بگیرند.

۷ - پودر روی مژه

اگر به مژه‎هایتان قبل از استفاده از ریمل اندکی پودر بچه بمالید، پرپشتی مژه‌های شما بیشتر به نظر خواهد آمد. اندکی پودر بچه که زمینه ریمل قرار بگیرد باعث ایجاد تفاوتی چشمگیر در درشت به نظر آمدن مژه‌های شما خواهد شد.


ترفند های مخفی آرایش مژه آرایشگران حرفه ای

برچسب های
ترفند های مخفی آرایش مژه آرایشگران حرفه ای - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 12,818
تعداد بازدید ماه جاری : 10,495
تعداد بازدید در هفته جاری : 5
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به ترفند های مخفی آرایش مژه آرایشگران حرفه ای داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به ترفند های مخفی آرایش مژه آرایشگران حرفه ای