چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> مدل لباس ، مدل لباس مجلسی-->>> چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت

 • زمان درج : 22 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2019-06-11 21:00:02
 • تعداد بازدید : 452
  بازدید ماه:452
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

مصرف مدلی مانتو برای دوخت گونه های مانتوهای خانم هاه و دخترانه و آشنایی با جدیدترین مدلهای مانتو با طرح های زیبا و شیک یاری می کند در منزل مناسبترین و زیباترین مانتو را برای خود بدوزید.بر همین اساس در این مطلب مجموعه ایی از مدل های مانتو با طرح های متگونه را گردآوری نموده ایم که هر یک می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند و با مصرف آنان زیباترین الگو مانتو را آماده نمایید. در دنباله این از نازوب با مشاهده این مدلهای زیبا و جدید ما را همراهی نمایید.

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت

الگو مانتوی بالا

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت

مدلی مانتو دخترانه و خانم هاه جدید و شیک:

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت

الگو مانتویی که در عکس قبل مشاهده کردید

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوتاولین اقدام برای دوخت مانتو آماده مدلی مانتو خوب و مطلوب است. انتخاب الگو مانتو آماده مدلی مربوطه احتیاجمنذ آشنایی با الگو های متگونه و جدید است، بعد از انتخاب الگو مانتو آماده مدلی آن مناسبتر است پارچه ایی را که با الگو انتخابی شما هماهنگی دارد آماده نموده و با اندازه گیری دقیق اقدام به سرایت مدلی خوب بر روی پارچه نمایید.

تا این مرحله شما باارزش ترین اقدامات را برای آماده یک مانتو زیبا و خوب انجام داده اید، حال وقت آن رسیده است که با یاری هنر خیاطی اقدام به دوخت نموده و مانتویی زیبا و مختلف آماده نمایید.

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت


همانطور که می دانید انتخاب الگو یقه و جیب مانتو و همینطور توجه به آستین مانتو و در نهایت الگو کلی مانتو از ارزش بی‌شماری برخوردار است. در دنباله تصاویری از گونه های مدلهای مانتو ساده را مشاهده می فرمایید که می توان از آنان برای دوخت مانتو مصرف نمایید.

چند مدل الگو مانتو تابستانی و متفاوت

در صورتی که تمایل به دوخت مانتو مجلسی دارید و می خواهید مانتویی زیبا و مختلف برای خود آماده نمایید توصیه می کنیم یکی از مدلهای زیر را انتخاب نموده و با مصرف آن مانتویی جدید و متگونه آماده فرمایید، تنها توجه به این مطلب الزامی است که جنس پارچه را هماهنگ با مدل انتخاب نمایید تا نتیجه کار خوشنودی قسمت باشد.تصاویر زیر مربوط به مدلهای گونه های مانتو دخترانه می باشد که اکثر با پارچه های تریکو و کتان آماده می گردد. از این مدلها می توان برای دوخت گونه های مانتو اسپرت دخترانه و خانم هاه مصرف نمود و با اندکی تغییر در آنان الگو های متفاوت مانتو را آماده نمود.با گونه های مدلی مانتو دخترانه و خانم هاه آشنا شدید، دلگرمیواریم با مصرف این مدلهای متگونه و جدید بتوانید مانتو مطلوب خود را آماده نمایید. در صورتی که تمایل دارید با دیگر الگو ها و آموزش ها در این زمینه آشنا شوید به قسمت آموزش خیاطی و بافتنی وب سایت شیثاررجوع نموده و از دیگر مطالب وابسته دیدن فرمایید.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها

 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید