هوالرزاق


شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه

شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه

حدیثه فولادوند شباهت خیلی زیادی به فوزیه دارد و این شباهت به او کمک کرده است تا در سریال جدیدش راحتر ایفای نقش کند

حدیث فولادوند درباره نقش فوزیه گفت: حدود دو سال قبل آقای ورزی با من تماس گرفت و گفت که برای نقش فوزیه مرا درنظر گرفته است. زمان ی فیلمنامه را خواندم نوع روایت نقش فوزیه را پسندیدم و بازی در معمای شاه را پذیرفتم.وی افزود: فیلمبرداری قسمت‌هایی که من در آن بازی دارم تقریبا تمام شده و فقط یکی دو سکانس از بازی من مانده است.

حدیث فولادوند ادامه داد: سریال با حضور فوزیه در ایران و ازدواج وی با شاه آغاز می‌شود. من در معمای شاه پنج سالی را که فوزیه در ایران بود روایت می‌کنم. فوزیه پس از پنج‌سال زندگی با محمدرضا پهلوی از ایران می‌رود و با خروج او از ایران بازی من هم در این سریال تمام می‌شود. وی خاطرنشان کرد: نقش فوزیه در ایران و حضورش در کشور ما در سریال معمای شاه بازگو می‌شود در این سریال به بعد و قبل زندگی این شخصیت پرداخته نمی‌شود و مشخص نیست وی پیش از ازدواج با شاه یا پس از جدایی او چه می‌کند.

 

حدیث فولادوند در پاسخ به این پرسش که آیا پیش از بازی در نقش فوزیه فیلم‌های مربوط به او را هم دیدید، توضیح داد: متاسفانه من هیچ فیلمی از آن زمان ندیدم و نمی‌دانم طرز رفتار واقعی فوزیه چگونه بوده اما برای شناخت او کتاب‌های تاریخی زیادی را مطالعه کردم.

 

حدیث فولادوند که در سریال‌های مختارنامه و معصومیت از دست رفته هم بازی کرده، در ادامه بیان کرد: آقای ورزی، کارگردان این سریال جزوه‌ای آماده کرده بود که برای هر نقش توضیحات کاملی داده شده بود و آن جزوه کمک زیادی به من کرد تا فوزیه را بیشتر بشناسم تا بتوانم نقش او را بهتر بازی کنم. این بازیگر تلویزیون درباره واقعی بودن شخصیت‌ها و داستان فیلم بیان کرد: تمام تلاش کارگردان و نویسنده سریال معمای شاه این می باشد که همه چیز براساس واقعیت روایت شود چون داستان این سریال به دوران نه‌چندان دوری می‌پردازد و بسیاری از افرادی که این دوران را به چشم خود دیده‌اند هنوز زنده‌اند و نمی‌توان خلاف واقع را تصویر کرد.

حدیث فولادوند درباره گریم خود در این سریال توضیح داد: من شباهت زیادی به فوزیه دارم برای همین گریم چندان سنگینی در این سریال ندارم و فقط به پوشیدن لباس‌های متداول در آن زمان بسنده شد.

سریال معمای شاه را محمدرضا ورزی در گونه تاریخی کارگردانی می‌کند. این سریال داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس در سال ۱۳۱۵ تا زمان مرگ به تصویر می‌کشد. در این مجموعه ۱۶۰۰ بازیگر و بیش از ۱۵۰ نفر از عوامل سینمای ایران حضور دارند.


شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه

برچسب های
شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 6,093
تعداد بازدید ماه جاری : 4,427
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه


مطالب مرتبط با شباهت بالای حدیثه فولادوند و فوزیه