هوالرزاق
ads


تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها

تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها

مهراب قاسم خانی جزء شخصیت های متفاوت اما دوست داشتنی است او در آخرین گفت و گوی عنوان کرده است که از بچه های هفت سنگ متشکر است، البته به خاطر حمله هایی که به آن ها میشود از آن ها تشکر کرده است!!!!

باب شده می باشد یک نفر را پیدا کنیم و به او فحش دهیم

 مهراب قاسم‌خانی - نویسنده سریال‌های طنز تلویزیون همچون «ساختمان پزشکان» و «پژمان» - در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ادامه این مطلب گفت: واقعا باب عجیبی باز شده می باشد که یک نفر را پیدا کنیم و به آن فحش بدهیم نه اینکه نقد کنیم بلکه حمله کنیم و فحش بدهیم؛ در واقع با یکی با خشونت برخورد کنیم، یعنی اصلا ماجرا نقد نیست در حالی که به نظرم این حمله‌ها هیچ کمکی نمی‌کند و فقط یک خشونتی را به جامعه وارد می‌کند.

 تلویزیون خودش را از ما جدا کرده است

 مهراب قاسم‌خانی در واکنش به حواشی پیش آمده برای سریال «هفت سنگ» و پاسخ به اینکه یک سریال تلویزیونی تا چه میزان مجاز به اقتباس از سریال‌های مطرح دنیاست؟ اظهار کرد: متأسفانه تلویزیون خودش را از مایی که برایش کار می‌کنیم جدا کرده است. در حالی که اگر سریالی پخش می‌شود متعلق به تلویزیون است. حال بذرافشان آن را ساخته باشد یا سروش صحت و کسی که این سریال را نقد و به آن حمله می‌کند، انگار که به تلویزیون حمله کرده می باشد در نتیجه تلویزیون باید از سریال خودش دفاع کند.

 

 آدم اگر اقتباس می‌کند، بگوید

 وی درخصوص تشابه سریال «هفت سنگ» با سریال آمریکایی «خانواده مدرن» (Modern family)،‌ اظهار کرد: من آن سریال آمریکایی را دیده‌ام، بخش‌هایی از سریال «هفت سنگ» را نیز دیده‌ام و مشکلی با این قضیه ندارم که اقتباس است، برداشت می باشد و یا کپی، اما تنها مشکلی که از همان ابتدا داشتم این بود که آدم اگر اقتباس می‌کند، بگوید. در نتیجه باید در تیتراژ ذکر می‌شد.

 خیلی بد می باشد که مسئولان تلویزیون «خانواده مدرن» را ندیده‌اند!

 وی 90 درصد از دلیل ذکر نکردن منبع اقتباس را به اجازه ندادن تلویزیون نسبت داد و گفت: درج نکردن منبع اقتباس مشکل تلویزیون می باشد و مشکل سازندگان این سریال نیست و این مشکل مسئولان تلویزیون می باشد که سریال‌ها را ببینند و تصویب کنند. این خیلی بد می باشد که سریال «Modern family» را اصلا ندیده‌اند. تازه شورای نظارت این سریال را نگاه می‌کند تا ببیند چقدر«هفت سنگ» شبیه «خانواده مدرن» است. این، نشانه بدی است؛ نشان‌دهنده‌ی این می باشد که تصمیم‌گیرندگان در مورد سریال‌های ما، از فضای سریال‌های دنیا عقبند یا اصلا در جریان نیستند. در نتیجه این اولین چیزی می باشد که نشان می‌دهد تلویزیون ضعف دارد.

 باز هم از آن حساسیت‌ها ‌و خط قرمزهای بی‌خودی

 این نویسنده همچنین در ادامه بیان کرد: احتمالا حساسیت تلویزیون این بوده که گفته نشود «هفت سنگ» از روی یک سریال آمریکایی برداشته شده است. باز هم از آن حساسیت‌ها و خط قرمزهای بی‌خودی. ولی این تصمیم که منبع بر روی تیتراژ نباشد، یک اشتباه و نگفتن حقیقت به مردم است. در نهایت لو می‌رود و سر و صدای آن همه جا درمی‌آید، اما باز دود آن به چشم خودشان می‌رود که حقیقت را نگفته‌اند و این از همه نظر برای تلویزیون بد است.

 قاسم‌خانی با اشاره به اینکه تلویزیون باید صادقانه این کار را انجام می‌داد، توضیح داد: کاری که گروه تولید کرده است، به روابط عمومی کار مربوط است. روابط عمومی باید برنامه‌ای می‌ریخت که پیش از پخش به شکل گسترده این موضوع در مطبوعات اعلام می‌شد. به این شکل که ما به هر دلیل دلمان خواسته می باشد از این سریال کپی کنیم.

 با اصل قضیه کپی کردن مشکلی ندارم

 او با اعتقاد بر اینکه با اصل این قضیه مشکلی ندارد، اظهار کرد: این اتفاق همه جا می‌افتد. سریال «هوم‌لند» جزو پرطرفدارترین سریال‌های آمریکایی می باشد که کپی کامل از یک سریال اسرائیلی اما با ذکر منبع می باشد و یا سریال «کیلینگ» که جزو بهترین سریال‌های سال‌های اخیر آمریکا بوده است، این سریال نیز کپی عین به عین یک سریال اروپایی با ذکر منبع است. کسی به کپی کردن ایراد نمی‌گیرد بلکه رایت این سریال‌ها را خریداری کرده‌اند ولی متأسفانه کسی در اینجا خریداری نمی‌کند پس ما نیز نمی‌توانیم به علیرضا بذرافشان خرده بگیریم که چرا رایت این سریال را خریداری نکرده است. به نظر من همه جا این کار را می‌کنند. سینمای هند که اصلا تخصص این کارها را دارد و مردمشان سینمایشان را دوست دارند و کسی هم به آن‌ها فحش نمی‌دهد.

 این اقتباس گرفتن اشکالی نداشت، حتی خوب هم هست

مهراب قاسم خانی ادامه داد: به نظر من این اقتباس، اشکالی ندارد، حتی خوب هم هست. مردم ما به هر دلیلی از جمله ممیزی‌ها نمی‌توانند سریال «Modern family» ببینند. در تلویزیون ما نیز پخش نخواهد شد و حتی به شکل مجاز هم فروخته نخواهد شد؛ بنابراین چه اشکالی دارد، مردم از طریق سریال «هفت سنگ»، «Modern family» را که داستان، قصه و شخصیت‌پردازی خوبی دارد و از فضای سریال‌های ما و حتی کارهای خودمان بالاتر می باشد را ببینند. به این شکل توقع مردم از سریال‌ها بالاتر می‌رود و رقابت جدی‌تر می‌شود. با کپی‌ کردن می‌توانیم محصولات خوب دنیا را به مردم نشان دهیم که اگر اصل آن را نمی‌بینند حداقل کپی آن را ببینند. اینجا انواع آدیداس‌های تقلبی را دیده‌ایم!

 

 «خانواده مدرن» کلاس درسی برای همه

 این نویسنده همچنین بیان کرد: اگر یک بار مجبور می‌شدم «Modern family» را از ابتدا تا انتها بنویسم، خود به خود یک کلاس درس برای من در نویسندگی می‌شد و به مقدار، نحوه شوخی‌ها، ریتم و بسط و گسترش قصه توجه می‌کردم. در نتیجه به نظرم گروه سازنده هفت سنگ با این کار، کلاس درسی را گذراندند و یک کار درست و حساب شده را دنبال کردند که فکر می‌کنم بر کارهای بعدی‌شان تأثیر می‌گذارد.

 اگرسیستم فوتبال یونان را کپی می‌کنیم مسلما فوتبالمان به آنها نمی‌رسد

 وی با اشاره به اینکه در مورد کیفیت کار سریال «هفت سنگ» نمی‌تواند نظر بدهد که آیا در حد «Modern family» بوده می باشد یا نه، بیان کرد: قطعا در حد آن سریال نخواهد بود، اما اگر فلان سیستم فوتبال را کپی می‌کنیم و کلا سیستم فوتبال یونان را کپی می‌کنیم مسلما فوتبالمان به فوتبال یونان نمی‌رسد و یا اگر سیستم فوتبال برزیل را کپی کنیم هیچ زمان نمی‌توانیم مثل آن‌ها بازی کنیم.

 

 شاید «هفت‌سنگ» توی ذوق خیلی‌ها خورده است

مهراب  قاسم‌خانی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با بیان اینکه بازیگران سریال «هفت سنگ» را دوست دارد، اشاره کرد: با توجه به رزومه و تخصصی که این بازیگران دارند، آن‌ها را دوست دارم. شاید این سریال چون به اندازه «Modern family» خوب نشده می باشد توی ذوق خیلی‌ها خورده است.

 تلویزیون سریع خودش را به مردم می‌چسباند

 این نویسنده درخصوص تلویزیون نیز گفت: کاری که تلویزیون می‌کند، این می باشد که سریع خودش را به مردم می‌چسباند که بله الان ما هم شورای نظارت می‌گذاریم تا ببینیم ماجرا چیست. در واقع به گونه‌ای به خانواده خودش پشت می‌کند و اینگونه می‌شود که در سال‌های اخیر اتفاقی مشابه آنچه برای سریال کمال تبریزی افتاد، رخ می‌دهد؛ به گونه‌ای که تلویزیون پرچم را به دستش گرفت و جلوتر از همه راه افتاد. در حالی که سریال تلویزیون می باشد و تلویزیون آن را ساخته است. اگر تلویزیون مجوز داده‌ است، خب اشتباه از آن بوده است. اگر من طرح سریالی با مضمون غیراخلاقی پیشنهاد بدهم، تلویزیون تصویب کند، مسئولیتش با خودش است. حال که تصویب کرده است، ناظر کیفی دارد، ناظر پخش دارد و...، مسئولیت با خودش است؛ اما سریع ما را می‌فروشند و کنار می‌گذارند و سپس می‌گویند ببخشید این اتفاق پیش آمد از دستمان در رفته بود.

 

 تخشید را کنار گذاشتند چون شجاع بود

 وی در ادامه گفت: به نظر من اگر بعد از هر سریالی قرار می باشد این گونه باشد، تلویزیون کل مسوولانی که این سریال را تصویب کرده‌اند باید اخراج کند. کاری که فقط با آقای تخشید انجام دادند چرا که با سیاست‌های او مخالف بودند. آقای تخشیدی که تا آخرش با سریال آقای تبریزی موافق بود. دلش می‌خواست و پشتش هم ایستاد ولی چون این رفتارش جزو سیاست‌های صداوسیما نبود که آقای کمال تبریزی را بفروشد و روی صندلی حفظ کند، کنار گذاشتند. آقای تخشید را کنار گذاشتند به خاطر اینکه تنها مدیر شجاع تلویزیون بود.

 

 اوج این اتفاق را در کار آقای تبریزی دیدیم

مهراب قاسم‌خانی این حرکت تلویزیون را یکی از ضعف‌های آن دانست و گفت: تلویزیون حتی اگر چهار آدم گنده‌تر هم بیایند و این سریال را نقد کنند که چرا فرهنگ آمریکایی‌ها را الگو کرده‌اید صد درصد آقای بذرافشان را می‌فروشد و اصلا می‌گوید دیگر کار نکن که اوج این اتفاق را در کار آقای تبریزی دیدیم که غلط‌ ترین سیاست است.

 تلویزیون جسارت داشته باشد

 وی همچنین در بخش دیگری از این گفت‌وگو اظهار کرد: اولین ایراد به آن‌ها این می باشد که واقعا سواد ندارید! اگر نهایتا نتیجه این شود که اعتقاد دارید اشتباه شده می باشد اما آن موقع تصویب کرده‌اید، پس سواد کافی ندارید. باید آد‌م‌ها را عوض نمایید وآدم‌هایی را بگذارید که آنقدر سواد داشته باشند که بدانند کدام سریال‌ها برای پخش خوب هستند و کدام سریال‌ها مناسب نیستند. در حالی که اگر متن سریال بذرافشان را به خیلی‌ها می‌دادند تا بخواندند، آن‌ها می‌دانستند که این سریال شبیه «Modern family» است. حال تصمیم بگیریم که آن را بسازیم یا نه. به دلیل اینکه ما کارمان این می باشد و نویسنده سریال هستیم. داستان‌های سریال‌ها را می‌دانیم برای اینکه وظیفه‌مان می باشد پیگیری کنیم. حال کسی که وظیفه‌اش می باشد کارها را تصویب کند باید زمان بگذارد و همه سریال‌ها را پیگیری کند. باید جسارت داشته باشند و سریالی که موبه‌مو از سریال «Modern family» اقتباس کرده است، را اعلام کنند.

 حق کپی‌رایت نداریم که ای کاش داشتیم

 وی در ادامه خاطرنشان کرد: به راحتی فلان انیمیشن را دوبله می‌کنند، بدون خرید حق رایت آن. آن را در دکه روزنامه‌ها می‌فروشند و زیر آن می‌نویسند حق فلان چیز آن برای ما محفوظ می باشد یعنی نه تنها می‌دزدند و دوبلاژ می‌کنند، بلکه زیر آن هم می‌نویسند حق آن برای ما محفوظ است! حق کپی‌رایت نداریم که ای کاش داشتیم ولی حال که نداریم همه کتاب‌ها اینگونه ترجمه می‌شوند، همه فیلم‌ها و سریال‌ها و بازی‌های فوتبال‌ها اینگونه اتفاق افتاده می باشد پس این کار ایراد ندارد و همه این کار را کرده‌اند. اگر ایراد ندارد پس چرا به سریال «هفت سنگ» حمله شده است.

 تلویزیون اجازه نداد ما هم درتیتراژ قید کنیم

 مهراب قاسم‌خانی در بخش دیگری از این گفت‌وگو اشاره کرد: اینکه می‌گویم اشتباه تلویزیون است، برای این می باشد که پیش از این، ما دو - سه قسمت از یک سریال را نه کپی عین به عین بلکه طرح کلی آن را از یک سریال خارجی برداشتیم و می‌خواستیم که در تیتراژ قید کنیم که تلویزیون اجازه نداد. اما خودمان بعدها با مصاحبه‌هایی که انجام دادیم اعلام کردیم که این کار را کرده‌ایم. در نتیجه کوتاهی از عوامل سازنده این سریال این بود که باید به شکل گسترده اعلام می‌کردند و نصف بیشتر این نقدها و حمله‌ها دیگر وجود نداشت.

 

 نباید حساب کنیم تلویزیون خانه ماست

 این فیلمنامه‌نویس در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار کرد: مایی که در تلویزیون کار می‌کنیم خیلی نباید حساب کنیم که تلویزیون خانه ماست، پدرمان می باشد و پشت‌مان ایستاده است. ای کاش الان تلویزیون محکم پشت آقای بذرافشان می‌ایستاد و می‌گفت که بله این‌ها به ما گفتند ولی ما اجازه ندادیم. در حالی که تلویزیون این کار را نمی‌کند و همیشه برای خودش بدترین راه را انتخاب می‌کند.

 اگر به تلویزیون غر می‌زنم به این دلیل نیست که از آن بدم می‌آید

 مهراب قاسم‌خانی در پایان این مطلب پس از اظهار مطالب بالا عنوان کرد: من اگر به تلویزیون غر می‌زنم به این دلیل نیست که از آن بدم می‌آید به دلیل این که به انتخاب خودم در تلویزیون کار می‌کنم، دلم می‌خواهد در تلویزیون کار کنم و از این مدیوم خوشم می‌آید و احساس خوبی نسبت به آن دارم بلکه به این دلیل می باشد که ای کاش خودشان را درست کنند که ما بتوانیم در سطح بهتری کار بسازیم و سرویس بهتری به مخاطبان بدهیم.

 از برزیل چه خبر؟

مهراب قاسم‌خانی : این سفر موقعیت خوبی بود. پیش از این از نزدیک بازی‌های جام‌جهانی را دنبال نکرده بودم و از ایران نیز خیلی خارج نشده بودم. برزیل کشوری می باشد که باید آن را دید و در چند روزی که ما در آنجا استقرار داشتیم، بیشتر بازی‌ها را دنبال می‌کردیم. دیدن از نزدیک بازی‌های جام‌جهانی یکی از حسرت‌های من بود. از کودکی دوست داشتم بازی‌های جام‌جهانی را از نزدیک ببینم.


تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها

برچسب های
تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/25-50 ماه قبل
کل بازدید : 4,357
تعداد بازدید ماه جاری : 3,320
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها


مطالب مرتبط با تشکر مهراب قاسم خانی از هفت سنگی ها برای حمله به آن ها

آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم
امروزه داشتن ایمیل جز ملزومات زندگی است و شما برای واد شدن به دنیای متمدن تر نیاز به داشتن راه های ارتباطی جدید هستید و باید ایمل رو داشته باشید.یکی از بهترین سرویس دهندگان ایمیل سرویس ایمیل گوگل است که به جیمیل نیز معروف است پس امروز باهم نگاهی داریم به نحوه ساخت ایمیل گوگل. علت کچل بودن لاشخور ها علت کچل بودن لاشخور ها
کرکس ها موجودات متفاوتی هستند. هم به دلیل نحوه زندگی آن ها و هم به دلیل ظاهر متفاوتی دارند. این پرندگان که به لاشخور نیز معروف هستند  کله ای کچل دارند که این کپلی که اون ها ظاهری متقاوت در پرندگان حتی حیوانات به آن ها داده و اون ها رو متفاوت از بقیه جانداران کرده و این سوال بساری است که چرا این گروه از حیوانات کچل هستند اسرار انرژی های کوآنتومی اسرار انرژی های کوآنتومی
کارشناسان نیروهای فراطبیعی و نیروهای کوانتومی فوق فیزیکی براین باورند که هر چیزی در این جهان انرژی خاصی دارد و باتوجه به انرژی های آن ارزش گزاری بر روی اشیا و موجودات میکنند.و براین باورند که انسان که اشرف مخلوقات است فرای هر چیز دیگری در جهان دارای انرژی های کوآنتومی است و انرژی ساتع میکند و البته جذب میکند ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره
درادامه پرداختن به ماجرای ضرب المثل ها امروز دومین ضرب المثل رو براتون داریم و قصد داریم نگاهی بندازیم به تاریخچه  و معنی ضرب المثل "آدم گرسنه سنگم میخوره"  پس با ماهمراه باشید. ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد
یک بخش جدید رو براتون خواهیم داشت اون در مورد ضربزالمثل ها و داستان پیدایش اون هاست ، امروز با ماجرای شکل گیری ضرب المثل "گل پشت و رو نداره" با شما هستیم و کم از ماجرای با مزه شکل گیری این ضرب المثل بهتون میگیم نمادهای ماه های تولد افراد نمادهای ماه های تولد افراد
سمبل های ماه های تولد در فرهنگ های متفاوت میتونه فرق بکنه اما در دنیای امروز تعدادی از اونا معروفتر و شناخته شده تر شده اند و امروز قصد داریم نگاهی بندازیم به معروف ترین گروه نماد ماه های تولد و معنی که هر کدوم از این نماد ها برای ماه ها دارند. عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی
امروز عکسی دوستانه از دو چهره معروف رو براتون داریم عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر
عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها
امروز تست هوش تازه دیگری رو براتون داریم که در اون باید در مورد میمونی و چرخ دنده های ی که در کنارش هست هوش خودتون رو نشون بدید شعر بامزه خانه تکانی شعر بامزه خانه تکانی
امروز شعر با مزه ای درباره خانه تکانی رو براتون داریم که خالی از لطف نیست
عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی
امروز عکسی دوستانه از دو چهره معروف رو براتون داریم عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر
عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها
امروز تست هوش تازه دیگری رو براتون داریم که در اون باید در مورد میمونی و چرخ دنده های ی که در کنارش هست هوش خودتون رو نشون بدید شعر بامزه خانه تکانی شعر بامزه خانه تکانی
امروز شعر با مزه ای درباره خانه تکانی رو براتون داریم که خالی از لطف نیست سری دوم جک های الکی مثلا سری دوم جک های الکی مثلا
امروز سری دیگری از جک های الکی مثلا رو براتون داریم جک هایی بامزه و خنده دار دیگری که برای دوست داران این جک ها میتونه جذاب باشه و از خواندنشون لذت ببرند خوابگری یا هیپنوتیزم چیست خوابگری یا هیپنوتیزم چیست
خوابگری یا هیپنوتیزم یک عمل علمی است که فکر کنم کمتر ما از اون شناخت درستی داریم ،برای همین فکر کردم بد نباشه امروز مطلب خلاصه ای درباره هیپنوتیزم یا همون خوابگری براتون داشته باشیم الکی مثلا !!!! الکی مثلا های تازه الکی مثلا !!!! الکی مثلا های تازه
تازگی ها تیکه کلامی در شبکه های اجتماعی دهان به دهان میگردد تحت عنوان "الکی مثلا" که امروز تعدادی از اونا رو براتون داریم دلیل بیضوی شکل بودن تخم مرغ ها دلیل بیضوی شکل بودن تخم مرغ ها
نمیدونم برای شما هم سوال بوده که چرا تخم مرغ ها بیضوی هستند امروز نگاهی انداختیم به این شکل متفاوت تخمل مرغ و دلیل آن حکایت جالب گله از همسر ناسازگار حکایت جالب گله از همسر ناسازگار
امروز بعد از مدت زیادی براتون حکایت خواندنی دیگری رو براتون داریم که  درباره همسر ناسازگاری است و... سخنان خواندنی از کوروش کبیر سخنان خواندنی از کوروش کبیر
امروز تعدادی سخت خواندنی  از کوروش کبیر رو براتون داریم

 • آیا میدانید چگونه صورت را بخور دهید
  آیا میدانید چگونه صورت را بخور دهید

  بخور دادن خیلی خیلی خوب است اما آیا شما دوستان میدونید که چجوری باید صورت خودتون رو بخور بدید و بخور دادن خوب رو به خوبی بلد هستید 5 نکته برای وقت افطار ماه رمضان
  5 نکته برای وقت افطار ماه رمضان

  همیشه از نکاتی در مورد سحرهای ماه رمضان براتون مطالبی داشتیم و امروز مطالبی از زمان افطار براتون داریم نکاتی که وقت افطار بهتره رعایت کنید دردسرهای خرید شوکر و اسپری اشک آور
  دردسرهای خرید شوکر و اسپری اشک آور

  خیلی وقت ها از اینور و اونور میشنویم که بعضیا برای اینکه امنیت بیشتری برای خودشون مهیا کنند اقدام به خرید شوکر و اسپری اشک آور کرده اند اما بر عکس این کار موجب دردسرهایی برای اون ها شده که نگاه گذرایی به اون ها انداخته ایم دلیل های درد زیر شکم خانم ها
  دلیل های درد زیر شکم خانم ها

  کیست های بزرگ ممکن است تمامی مشکلی باشد که  شما دارید و درد زیر شکم و تکرر ادرار برای شما دوستان به همراه داشته است ماه رمضان عامل آشتی دو ستاره هند با هم
  ماه رمضان عامل آشتی دو ستاره هند با هم

  دو ستاره مرد هندی شاهرخ خان و سامان خان مدت مدیدی بود که با هم مشکلاتی داشتند که زیر سایه ماه رمضان و مراسم آن با هم آشتی کرده اند
 • مدل پيراهن مردانه مختص فصل بهار
  مدل پيراهن مردانه مختص فصل بهار

  مدل پيراهن مردانه مختص فصل بهار را براي شما عزيزان و کاربران محترم در اين قسمت قرار داده ايم. چگونه مارگاریتا هندوانه درست کنیم
  چگونه مارگاریتا هندوانه درست کنیم

  امروز دستور تهیه نوشیدنی رو براتون داریم که یه جورایی نوشیدنی خاص و البته مطبوعی است که بد نیست برای یکبار هم شده این نوشیدنی خوب و خوش خوراک رو تست کنیدمختصری از بیوگرافی بیل گیتس
  مختصری از بیوگرافی بیل گیتس

  امروز مطلبی کوتاه و مختصری درباره بیوگرافی یکی از پولدارترین و البته معروفترین مردان دنیا رو براتون داریم و اون کسی نیست جز بیل گیتس که نگاهی مختصر به زندگی و بیوگرافی او رو براتون داریممدل لباس عروس دنباله دار شيک
  مدل لباس عروس دنباله دار شيک

  مدل لباس عروس دنباله دار شيک را براي شما عروس هاي کمرباريک و جذاب در اين قسمت قرار داه ايم. مدل لباس رسمي مردانه مختص مجالس شادي
  مدل لباس رسمي مردانه مختص مجالس شادي

  مدل لباس رسمي مردانه مختص مجالس شادي را براي شما در اين بخش قرار داده ايم.
 • تقویت معده با طب سنتی
  تقویت معده با طب سنتی

  مصرف رب انار ترش و شیرین و رب سیب به تقویت و پاکسازی معده از مواد زائد کمک می‌کند. مصرف نعناع و زنجبیل نیز به تسکین درد معده کمک می‌کنند و همچنین جویدن دانه رازیانه نیز موثر است. بیماران دیابتی همراه با داشتن رابطه جنسی
   بیماران دیابتی همراه با داشتن رابطه جنسی

   بیماران دیابتی همراه با داشتن رابطه جنسی از عوامل کاهش میل جنسی چه می دانید؟
  از عوامل کاهش میل جنسی چه می دانید؟

  از عوامل کاهش میل جنسی چه می دانید؟ تاثیر مصرف نوشابه بر بلوغ زودرس دختران
  تاثیر مصرف نوشابه بر بلوغ زودرس دختران

  به نظر می رسد دختران امروزی زودتر از مادرانشان وارد سن بلوغ می شوند و محققان به دنبال علل آن هستند. یکی از مواردی که اخیراً ارتباط آن با این پدیده مشخص شده است مصرف نوشابه های شیرین است. غـذا با طعـم استـروژن
  غـذا با طعـم استـروژن

  استروژن نام گروهی از هورمون‌های جنسی زنانه است که در انسان در سیکل طبیعی تخمدان از تخمک آزاد می‌شود. استروژن هورمونی استروئیدی است که به‌طور عمده از کلسترول سنتز می‌شود و علاوه بر تخمدان قشر فوق کلیه نیز این هورمون را ترشح می‌کند.

گفت و گو با نگار فروزنده هیچ گاه عمل زیبایی نداشته ام + عکس!! گفت و گو با نگار فروزنده هیچ گاه عمل زیبایی نداشته ام + عکس!!

بازیگران جزء شخصیت هایی هستن که خیلی حول و حوش اون ها حرف و حدیث هست و از این نظر مرد دوست دارن حقیقت زندگی اون ها رو بدونن و یکی از این بازیگران نگار فروزنده است


تحولات جسمانی یک عاشق تحولات جسمانی یک عاشق

عشق تاثیرات عجیبی در خلق و خو و رفتارهای هرکدام از ما میگذارد و علاوه بر این تحولات جسمانی نیز در بدن ما دارد که نگاهی به آن ها انداختن بد نیست


بیو گرافی حنانه شهشهانی بیو گرافی حنانه شهشهانی

امروز بیوگرافی حنانه شهشهانی رو برای شمادوست داران او داریم


آنچه پسرها باید درباره دخترها بدانند آنچه پسرها باید درباره دخترها بدانند

رابطه پسرهاو دخترها به عنوان دو جنس مخالف انقدر عجیب و پیچیده است که دانستن هر موردی میتواند در بهتر شدن روابط این دو گروه کمک کند


رضا داوود نژاد از مرگ گریخت!! رضا داوود نژاد از مرگ گریخت!!

رضا داوود نژد جزء بازیگرانی است که بسیار فیلم و سریال از او دیده ایم و امروز با مصاحبه ای متفاوت با او همراه ما باشید


آلژی بهار و 10 توصیه مفید آلژی بهار و 10 توصیه مفید

آرژی بهای جزء بیماری ها و مشکلاتی است که خیلی از ما دراین روزها با اون سرو کار داریم و فکرکنم جزء مشکلات خیلی از خانم ها و آقایان است  و باید دانست که ژنتیک از موثر‌ترین عوامل ابتلا به حساسیت است.


آشنایی با ذهن زنان آشنایی با ذهن زنان

مردان زنان دارای تاوت های بیشماری هستند که آشنایی با این تفاوت ها شاید کمک کنده در رابطه بین این دو جنس باشی و بهتر است ویژگی های جنس مخالف خود را بشناسیم


چای میوه ای مفید برای قلب چای میوه ای مفید برای قلب

چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه خیلی از ماهاست و با توجه به انواع متفاوت آن میتوان فواید فراوان و متفاوتی برای ما داشته باشد


گوش چپ گوش عشق!! گوش چپ گوش عشق!!

بدن ما شگفتی های فراوانی دارد و علاوه بر این شگفتی ها در عین تقارن در بخش های بدن تفاوت هایی در خصوصیات بخش های متقارت همانند گوش ها پیدا میشود


نور موبایل مضر برای چشم نور موبایل مضر برای چشم

همه این روزها حداقل یک موبایل رو همواه همراه خود داریم و از موبایل های خودمون در طول روز استفاده فراوانی میکنیم


خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو