هوالرزاق
ads


امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما

امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما

لیلا بلوکات از چهره هایی است که همان اندازه که در تلویزیون حضور دارد در سینما هم سعی کرده حضور داشته باشدی و این روزها با فیلم پنج ستاره در سینما حاضر شده است که گفت و شنودی با او در این زمینه داشته ایم

«پنج ستاره» را با مردم ديده ايد؟

لیلا بلوکات : فيلم را زمان جشنواره در سالن مجموعه ميلاد کنار منتقدان و اصحاب رسانه تماشا کردم و خدا را شکر، آن زمان کسي به فيلم خرده اي نگرفت. کسي «پنج ستاره» را هو نکرد و تماشاگري از روي صندلي بلند نشد. همين نشانه ها با توجه به روند نمايش دادن فيلم در سالن رسانه هاي جشنواره در چند سال اخير نمايانگر اين می باشد که فيلم تا حدودي به دل مخاطب سخت پسندش نشسته است. طي گپ و گفت هايي که با دوستان داشتم فهميدم اثر را به عنوان يک فيلم آرام پذيرفته اند و با آن ارتباط برقرار کرده اند.

کاراکتر مرفه شقايق به عنوان نقطه مقابل مريم که از يک طبقه فرودست جامعه بود در قصه گنجانده شده بود؟

-دقيقا همينطور است. من آخرين نفري بودم که به گروه ملحق شدم. آقاي سمواتي تهيه کننده کار کسي می باشد که از سال ها قبل مرا مي شناخت و مي دانست اين نقش چيزي نيست که به طور متداول من بازي اش کنم، اما زمان ي تماس گرفت و از ساير همکاران پروژه مثل کامبوزيا پرتوي به عنوان مشاور فيلمنامه اسم برد، خواستم با گروه همراه باشم. قصه را دوست داشتم و ديگر آنکه بدم نمي آمد در سينما هم بازي در فيلمي به کارگرداني يک زن را تجربه کنم؛ چيزي که در تلويزيون با بازي در سريال فلورا سام اتفاق افتاده بود. نقش کوتاه بود، اما جاي خودش را در فيلم حفظ کرده چون در تضاد با شخصيت اول فيلم نوشته شده بود.

شما شقايق را اصلا شبيه ديگر دختران پولدار قصه ها بازي نکرديد. او کنار ديگر همکلاسي ها در غذاخوري دانشگاه ناهار مي خورد و حتي براي ارتقاء سطح کيفي آن امضا هم جمع مي کرد.

لیلا بلوکات : بله اين يک موضوع کاملا فکر شده بود. ايده ام را با آقاي سمواتي و خانم افشارزاده مطرح کردم و آنان هم موافق بودند که شقايق يک دختر شر و شيطان و در عين حال مهربان باشد. سعي کردم جنبه هاي مثبت اين شخصيت را به عنوان نماينده اي از طبقه مرفه جامعه پررنگ تر کنم تا دوست داشتني تر باشد. خوشبختانه همکاران و مردم هم آن چند سکانس را خيلي دوست داشتند.

در يک سوم پاياني فيلم يک ورود کاملا غيرمنتظره به داستان داريد.

-اين پيشنهاد آقاي سمواتي بود. ما مي خواستيم در آن فضاي سرد آشپزخانه و در ميان آن رنگ هاي گرفته، ناگهان آدمي وارد شود و اين ورود با رنگ و نشاط زيادي همراه باشد. همانطور که ديديد پالتو و کلاه قرمز پوشيدم و با کلي سر و صدا وارد شدم. در اين صحنه دختري بودم که به گفته خودش خواهرزاده امين تارخ بود و به قدري اينطور آدم ها و جشن هاي سينمايي را ديده بود که ترجيح مي داد از آن همه رنگ و لعاب دور شود و براي ديدن دوستش به آشپرخانه هتل برود. اولين سکانسي که من بازي کردم همين سکانس بود که از سکانس هاي آخر فيلم به حساب مي آيد. زمان ي بود که من هنوز پايان بندي قصه را نمي دانستم و چيزي از متن نخوانده بودم. با اين حال بعد از آن براي بازي در سکانس هاي دانشگاه که دقايق ابتدايي فيلم را هم در بر مي گيرد، سعي کردم همان راکوردهاي حسي را در نظر بگيرم.

خانم افشارزاده به شما اجازه ايجاد تغييري در متن مي داد؟

-در آن سکانس آشپزخانه هتل، با اجازه بزرگترهاي فيلم دستي به متن بردم و بعضي اسم ها و ديالوگ ها را اضافه کردم. مثلا خيلي دوست داشتم در آن صحنه از کساني که دوست شان دارم اسم ببرم مثلا پرويز پرستويي، استاد انتظامي و ...

آيا مختلف بازي کردن تيپ دختر پولدار براي اين بود که نقش کوتاه شما بيشتر به چشم بيايد؟

لیلا بلوکات : در واقع يک تيپ کاملا مختلف از يک قشر مرفه بازي کردم براي اينکه بگويم اين مردم هم مي توانند اينقدر فروتنانه در جامعه زندگي کنند. من در ميان دوستان خودم هم سراغ دارم کساني را که متعلق به طبقه بالاي جامعه هستند، اما دوست دارند از جنس آدم هاي معمولي باشند. آدم هايي که مناعت طبع دارند و متانت رفتاري.

چطور مي شود که نقش هاي کوتاه را مي پذيريد؟

لیلا بلوکات : کارگردان و تيم بازيگري و ... اهميت زيادي دارد. من در «جيب بر خيابان جنوبي» هم نقش کوتاهي را بازي کردم، اما فيلم، فيلم سياوش اسعدي و علي سرتيپي بود. يک گروه خوب که چيدمان خود را به درستي انجام داده بود و مي خواستم که همکاري کنم. من در «روز رستاخيز» هم يک نقش کوتاه داشتم، اما يک پروژه چند ميلياردي بود به کارگرداني احمدرضا درويش که نمي شد نپذيري. يک کار تاريخي بود براي ايران و اسلام و ارزش هاي زيادي براي من داشت. معمولا سعي مي کنم در برخورد با پيشنهادها عميق نگاه کنم و سطحي نگر نباشم. نقش حتي اگر کوتاه هم باشد با بهره مندي از اين ويژگي هايي که گفتم دلپذير مي شود.

هن گام دريافت پيشنهاد از يک کارگردان فيلم اولي محتاط تر مي شويد؟

-البته خانم افشارزاده به واسطه سال ها بازيگري براي من آشنا بودند. به طور کلي اينجور زمان ها سعي مي کنم تجربه هاي قبلي کارگردان را در زمينه هاي ديگر مثل فيلم کوتاه يا مستند ببينم يا اينکه به تهيه کننده نگاه مي کنم، چون اهميت دارد چه کسي با چه تيمي پشت اين کار ايستاده است.

براي شما بازي در سينما با مديوم هاي ديگر فرق دارد؟

لیلا بلوکات : به نظر من همه چيز بايد توأمان باشد. متأسفانه اخيرا اين حساسيت پيش آمده که فعالان عرصه سينما و تئاتر يکديگر را به سختي در کنار هم مي پذيرند و گويي بازيگر مرتکب جرم شده اگر مديوم اش را عوض کند. همه ما بازيگريم و تئاتر و سينما و تلويزيون فرقي ندارد. من بازيگر راديو هم هستم. سعي مي کنم همه را مديريت کنم چون بازي در همه اين مديوم ها به من لذت مي دهد. گذشته از همه اينها مردم مرا با تلويزيون شناخته اند و من نمي توانم وفاداري ام را نسبت به مخاطبانش از دست بدهم. از طرفي سينما هم جزو دغدغه هاي من است. ورود من با دنياي بازيگري هم با تئاتر شکل گرفته است. اين هنر مادر سينماست و مرا زنده نگه مي دارد. نمي خواهم از تئاتر دور باشم.

اخيرا پيشنهادي هم براي تئاتر داشته ايد؟

-بله من براي جشنواره تئاتر فجر سال گذشته سه چهار پيشنهاد بازي داشتم که يکي از آنها را هادي مرزبان کارگرداني مي کرد و خيلي افسوس خوردم که نتوانستم بروم، چون سر فيلمبرداري بودم. قرار بود در نمايش «دختر يانکي» هم بازي کنم که اين مورد هم به خاطر بازي هاي سينمايي يا سفر منتفي شد. در اين ميان تجربه هاي غمگيني هم در تئاتر داشتم. مثلا براي متني شش ماه تمرين کرديم و هرگز نشد آن را روي صحنه ببريم.

سال 92 براي شما چطور طي شد؟

لیلا بلوکات : آخرين تجربه تصويري ام «زمان ي براي عاشقي» بود به کارگرداني محمدحسين لطيفي. براي اين نقشم جايزه بهترين بازيگر را از برنامه «سين مثل سريال» گرفتم. اين تجربه به علاوه تئاتري که اول سال بازي کردم و همچنين فيلم «پنج ستاره» معدود مشغوليت هاي من در سال 92 بودند. «خدا زن را آفريد» را هم براي شبکه نمايش خانگي بازي کردم. روي هم رفته سعي کردم گزيده کار باشم. در سال 91 من تقريبا خيلي از فيلم ها و سريال ها را به خاطر تمرين نمايشي از دست دادم و در اوايل سال 92 هم اين اتفاق به خاطر روي صحنه آمدن اين نمايش تکرار شد. اساسا زمان ي درگير يک کار نمايشي مي شوي خيلي از تصوير دور مي ماني و همچنين برعکس. نمايشي هم بود که بر سر تمرين هايش حاضر شدم اما هن گام اجرا بايد به سفري مي رفتم و باز قسمت نشد که روي صحنه بيايم.

پيش آمده در فيلمي بازي کنيد که فيلمنامه اش نسبت به چيزي که دارد ساخته مي شود، تصورات بهتري را در ذهن شما ايجاد کرده باشد؟

-الان ديگر به سطحي از آشنايي با مقوله سينما رسيده ام که از روي فيلمنامه تشخيص دهم خروجي خوبي به دست مي آيد يا نه. براي مثال «عمليات مهد کودک» يک فيلم مربوط به کودک و نوجوان است، اما من مي دانستم مورد پسند بچه ها و بزرگترهايشان واقع مي شود. يک اثر رئال و در عين حال پر از انيميشن و ويژوال افکت بود. يک گروه حرفه اي بخش فني کار را بر عهده گرفته بود که خيال مرا راحت مي کرد کار در مي آيد. گاهي هم پيش مي آيد فيلمنامه هاي خوبي به دستم مي رسد، اما من چون از بضاعت فني سينماي ايران در زمينه امور جلوه هاي ويژه و ... خبر دارم، مي دانم وارد عمل که شويم، نوشته هاي روي کاغذ آنطور که بايد روي پرده نمي آيند، پس نمي پذيرم.

شما کارشناس فرش هم هستيد. آشنايي با اين هنر به بازيگري شما هم از نظر حسي کمک مي کند؟

لیلا بلوکات : اگر به هنر علاقمند نبودم، کارشناسي فرش را انتخاب نمي کردم. اگر هنرمند را دوست نداشتم و از روحيه لطيفي که اين قشر دارند بهره نبرده بودم به سمت بازيگري نمي آمدم. پر از دغدغه و انرژي هستم و دوست دارم افکار و روح و روانم را جايي تخليه کنم. حتي اگر بازيگر نمي شدم، شايد يک وکيل قابل بودم يا يک خبرنگار بين المللي و مطرح، چون هميشه به دنبال ارضاء کنجکاوي هايم هستم. هنر علاوه بر اينکه به کشف و کنکاش ربط دارد، خيلي هم لطيف است.

سينما و تلويزيون شما را از هنري که درسش را خوانديد باز داشته؟

لیلا بلوکات : متأسفانه بله. مشغول شدن به بازيگري مرا از فرش بافي دور کرد. هر زمان از کلاس ورزشي و ... فراغت پيدا کنم حتما به سراغ بافتن قاليچه مي روم. ديوارهاي منزلم از آثاري که خودم بافته ام پر شده است. از سال هاي دبيرستان به هنر علاقه داشتم، اما قسمت اين بود که کارشناسي فرش داشته باشم و اين در حالي بود که علاقه اوليه من هميشه بازيگري بوده است.


امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما

برچسب های
امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/27-50 ماه قبل
کل بازدید : 3,717
تعداد بازدید ماه جاری : 2,944
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما


مطالب مرتبط با امروز با لیلا بلوکات به بهانه پنچ ستاره وتجربه سینما

آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم
امروزه داشتن ایمیل جز ملزومات زندگی است و شما برای واد شدن به دنیای متمدن تر نیاز به داشتن راه های ارتباطی جدید هستید و باید ایمل رو داشته باشید.یکی از بهترین سرویس دهندگان ایمیل سرویس ایمیل گوگل است که به جیمیل نیز معروف است پس امروز باهم نگاهی داریم به نحوه ساخت ایمیل گوگل. علت کچل بودن لاشخور ها علت کچل بودن لاشخور ها
کرکس ها موجودات متفاوتی هستند. هم به دلیل نحوه زندگی آن ها و هم به دلیل ظاهر متفاوتی دارند. این پرندگان که به لاشخور نیز معروف هستند  کله ای کچل دارند که این کپلی که اون ها ظاهری متقاوت در پرندگان حتی حیوانات به آن ها داده و اون ها رو متفاوت از بقیه جانداران کرده و این سوال بساری است که چرا این گروه از حیوانات کچل هستند اسرار انرژی های کوآنتومی اسرار انرژی های کوآنتومی
کارشناسان نیروهای فراطبیعی و نیروهای کوانتومی فوق فیزیکی براین باورند که هر چیزی در این جهان انرژی خاصی دارد و باتوجه به انرژی های آن ارزش گزاری بر روی اشیا و موجودات میکنند.و براین باورند که انسان که اشرف مخلوقات است فرای هر چیز دیگری در جهان دارای انرژی های کوآنتومی است و انرژی ساتع میکند و البته جذب میکند ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره
درادامه پرداختن به ماجرای ضرب المثل ها امروز دومین ضرب المثل رو براتون داریم و قصد داریم نگاهی بندازیم به تاریخچه  و معنی ضرب المثل "آدم گرسنه سنگم میخوره"  پس با ماهمراه باشید. ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد
یک بخش جدید رو براتون خواهیم داشت اون در مورد ضربزالمثل ها و داستان پیدایش اون هاست ، امروز با ماجرای شکل گیری ضرب المثل "گل پشت و رو نداره" با شما هستیم و کم از ماجرای با مزه شکل گیری این ضرب المثل بهتون میگیم نمادهای ماه های تولد افراد نمادهای ماه های تولد افراد
سمبل های ماه های تولد در فرهنگ های متفاوت میتونه فرق بکنه اما در دنیای امروز تعدادی از اونا معروفتر و شناخته شده تر شده اند و امروز قصد داریم نگاهی بندازیم به معروف ترین گروه نماد ماه های تولد و معنی که هر کدوم از این نماد ها برای ماه ها دارند. عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی
امروز عکسی دوستانه از دو چهره معروف رو براتون داریم عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر
عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها
امروز تست هوش تازه دیگری رو براتون داریم که در اون باید در مورد میمونی و چرخ دنده های ی که در کنارش هست هوش خودتون رو نشون بدید شعر بامزه خانه تکانی شعر بامزه خانه تکانی
امروز شعر با مزه ای درباره خانه تکانی رو براتون داریم که خالی از لطف نیست
نمادهای ماه های تولد افراد نمادهای ماه های تولد افراد
سمبل های ماه های تولد در فرهنگ های متفاوت میتونه فرق بکنه اما در دنیای امروز تعدادی از اونا معروفتر و شناخته شده تر شده اند و امروز قصد داریم نگاهی بندازیم به معروف ترین گروه نماد ماه های تولد و معنی که هر کدوم از این نماد ها برای ماه ها دارند. ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد
یک بخش جدید رو براتون خواهیم داشت اون در مورد ضربزالمثل ها و داستان پیدایش اون هاست ، امروز با ماجرای شکل گیری ضرب المثل "گل پشت و رو نداره" با شما هستیم و کم از ماجرای با مزه شکل گیری این ضرب المثل بهتون میگیم ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره
درادامه پرداختن به ماجرای ضرب المثل ها امروز دومین ضرب المثل رو براتون داریم و قصد داریم نگاهی بندازیم به تاریخچه  و معنی ضرب المثل "آدم گرسنه سنگم میخوره"  پس با ماهمراه باشید. اسرار انرژی های کوآنتومی اسرار انرژی های کوآنتومی
کارشناسان نیروهای فراطبیعی و نیروهای کوانتومی فوق فیزیکی براین باورند که هر چیزی در این جهان انرژی خاصی دارد و باتوجه به انرژی های آن ارزش گزاری بر روی اشیا و موجودات میکنند.و براین باورند که انسان که اشرف مخلوقات است فرای هر چیز دیگری در جهان دارای انرژی های کوآنتومی است و انرژی ساتع میکند و البته جذب میکند علت کچل بودن لاشخور ها علت کچل بودن لاشخور ها
کرکس ها موجودات متفاوتی هستند. هم به دلیل نحوه زندگی آن ها و هم به دلیل ظاهر متفاوتی دارند. این پرندگان که به لاشخور نیز معروف هستند  کله ای کچل دارند که این کپلی که اون ها ظاهری متقاوت در پرندگان حتی حیوانات به آن ها داده و اون ها رو متفاوت از بقیه جانداران کرده و این سوال بساری است که چرا این گروه از حیوانات کچل هستند آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم
امروزه داشتن ایمیل جز ملزومات زندگی است و شما برای واد شدن به دنیای متمدن تر نیاز به داشتن راه های ارتباطی جدید هستید و باید ایمل رو داشته باشید.یکی از بهترین سرویس دهندگان ایمیل سرویس ایمیل گوگل است که به جیمیل نیز معروف است پس امروز باهم نگاهی داریم به نحوه ساخت ایمیل گوگل. عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی
امروز عکسی دوستانه از دو چهره معروف رو براتون داریم عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر
عکس یهویی شهره قمر و کوروش کبیر تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها تست هوش میمون باهوش و چرخ دنده ها
امروز تست هوش تازه دیگری رو براتون داریم که در اون باید در مورد میمونی و چرخ دنده های ی که در کنارش هست هوش خودتون رو نشون بدید شعر بامزه خانه تکانی شعر بامزه خانه تکانی
امروز شعر با مزه ای درباره خانه تکانی رو براتون داریم که خالی از لطف نیست

 • نحوه درست کردن کیک رنگین کمانی در خانه
  نحوه درست کردن کیک رنگین کمانی در خانه

  امروز با دستور العمل یک کیک خاص همراه شما دوستانیم ، حتما شما در شیرینی فروشی ها و کیک فروشی های جاهای مختلف کیک های رنگی و به عنوانی رنگیم کمانی رو دیده اید امروز دستور پخت این کیک های متفاوت و البته دوست داشتنی رو براتون داریم که امیدوارم بتونین شما هم به راحتی کیک رنگین کمانی بپزید مراقب عمل های زیبا و رفع چروک باشید
  مراقب عمل های زیبا و رفع چروک باشید

  اگر قصد عمل زیبایی دارید و میخواهید چروک های صرتتون رو از بین ببرید بهتره کمی مراقب باشید که ممکنه این عمل زیبایی مشکلات بزرگگی براتون داشته باشه چرا بعضی عادت به محبت بیش از حد دارند
  چرا بعضی عادت به محبت بیش از حد دارند

  شما حتما در زندگی تون افرادی رو دیده اید که محبت فوق اعلاده زیادی به دیگران میکنند و این دیگران هم همیشه نزدیکان و عزیزان اون ها نیستند و گاهی افرادی هستند که شاید نزدیکی زیادی نیز با آن ها ندارند ، و حتی گاهی خودشان در دردسر و ناراحتی قرار میدهند تا به دیگران لطف و محبت بکنند، اما چرا واین خصلت از کجا می آید مرد که گریه نمیکنه!! این جمله از کجا می آید
  مرد که گریه نمیکنه!! این جمله از کجا می آید

  این جمله رو حتما تمامی شما دوستان شنیده اید که مرد گریه نمیکنه و گریه کردن کار مرد نیست و مردها نباید گریه کنند اما این جمله از کجا می آید و سررشته این جمله چیست و آیا اصلا درست هست یا نه گفت و گویی با شهاب حسینی کارگردان
  گفت و گویی با شهاب حسینی کارگردان

  شهاب حسینی جز بازیگران خوب و قوی و البته کم حاشیه است و خیلی کارهای خوب در  کارنامه بازیگری خودش دارد اما او اخیرا کار تازه ای و تجربه تازه ای رو شورع کرده است و آن بازیگری نیست و بلکه حضور به عنوان یک کارگردان در دنیای سینماست
 • اختلال‌های جنسی چگونه است؟
   اختلال‌های جنسی چگونه است؟

   اختلال‌های جنسی  چگونه است؟ تاثیر مصرف نوشابه بر بلوغ زودرس دختران
  تاثیر مصرف نوشابه بر بلوغ زودرس دختران

  به نظر می رسد دختران امروزی زودتر از مادرانشان وارد سن بلوغ می شوند و محققان به دنبال علل آن هستند. یکی از مواردی که اخیراً ارتباط آن با این پدیده مشخص شده است مصرف نوشابه های شیرین است. آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن
  آب کشمش: ایده‌آل برای این عضو از بدن

  آب به همراه کشمش حاوی خواص باورنکردنی و فوق‌العاده‌ای است که باعث تقویت کبد می‌شود. برای سم‌زدایی و تقویت کبد بهتر است که به درمان‌های طبیعی و ساده‌ روی بیاورید. رابطه زناشویی در دوران یائسگی چگونه است؟
  رابطه زناشویی در دوران یائسگی چگونه است؟

  رابطه زناشویی در دوران یائسگی چگونه است؟ بیماران دیابتی همراه با داشتن رابطه جنسی
   بیماران دیابتی همراه با داشتن رابطه جنسی

   بیماران دیابتی همراه با داشتن رابطه جنسی
 • روند برج سازی در شرق و مرتب سازی در غرب
  روند برج سازی در شرق و مرتب سازی در غرب

  مدتی است از این سو و آن سو خبر هایی از برج سازی و بزرگترین ممجلل ترین برج های جهان در جای جای مشرق زمین میشنویم در شرایطی که هیچ یک از این نوع خبرها از دنیای غرب به گوش نمیرسد اون هم در شرایطی که غربی ها نیز مساما توانایی های آن را داردن چگونه قارچ با کیفیت را تشخصی دهیم
  چگونه قارچ با کیفیت را تشخصی دهیم

  تشخیص قارچ های سالم و خوب رسیده با قارچ هایی که وضع زیاد خوبی نداردن کار خیلی سختی نسیت اما براخودش نکاتی داره که باید اون ها رو مد نظر قرار بدید چادرهای بادیه نشین الگو های استادیوم سازی
  چادرهای بادیه نشین الگو های استادیوم سازی

  امروز نگاهی انداخته ایم به تعدادی الگوههای استادیون سازی که قطری ها برای جام جهانی 2022 به کاربرده اند الگو هایی که در اون  قطری ها از همون چادرهای عربی که قدیم داشته اند استفاده کرده اند تا اساتدیوم های با رنگ و بوی عربی داشته باشند برای نگهداری از پوستتان این خوراکی ها را نخورید
  برای نگهداری از پوستتان این خوراکی ها را نخورید

  گاهی بعضی از خوراکی ها میتونه برای سلامتی شما مظر باشه و تعدادی از اون های علاوه بر سلامتی میتوه بر روی زیبایی شما نیز تاثیر منفی داشته باشه و پوست شما رو خراب بکنه که اگر نگران پوستتون هستین بهتر با این خوراکی ها آشنا بشین خانه 27 میلیون دلاری بنیانگذار مایکروسافت
  خانه 27 میلیون دلاری بنیانگذار مایکروسافت

  امروز گزارشی از یک خانه کاملا لوس دیگر براتون داریم خانه ای در آمریکا متعلق به پائول آلن یکی از بنیانگذاران مایکروسافت که خانه ای فوق العاده زیبا و البته دوست داشتنی است امروز مطالبی کوتاه درباره آن برای شما دوستان داریم

ارتباط شخصیت و کفش افراد ارتباط شخصیت و کفش افراد
در علم روانشناسی بررسی ها نشان داده که شخصیت افراد در همه خصویات و حتی نحوه لباس پوشیدن ان ها نیز تاثیر میگذارد.
تست روانشناسی : امتیاز خوشبختی تست روانشناسی : امتیاز خوشبختی
امروز با تست روانشناسی دیگری با شماودستانیم که اینبار برای بررسی امتیاز خوشبختی شما میتونین از این تست بهره بگیرید
ستارگان معروف هالیوودی و کودکی شان ستارگان معروف هالیوودی و کودکی شان
تاحالا شده بخواین کودکی ستاره های هالیوودی رو ببینید وبراتون اصلا جذاب بوده که بدونین این ستاره ها در دوران کودکی چه شکلی بوده اند
کاریکاتورهای بامزه بازیگران کاریکاتورهای بامزه بازیگران
امروز با تعدادی کاریکاتور بامزه از بازیگران ایرانی در خدمت شما دوستانیم ببینید و لذت ببرید
مزاج چیست و شما سرد مزاج هستید یا گرم مزاج مزاج چیست و شما سرد مزاج هستید یا گرم مزاج
خیلی از ما این کلمه رو شنیدیم که فلانی گرم مزاج است و اون یکی سرد مزاج اما واقعا منظور از مزاج چیست و سردی و گرمی در مزاج چیست
شناخت شخصیت از روی نقاشی های بی هدف شناخت شخصیت از روی نقاشی های بی هدف
شده تا حالا به صورت کاملا ناخوداگاه کاغذی دم دستتون باشه وبر روی اون شروع به نوشتن و شکل کشیدن بکنید بودن اینکه قصد و منظور خاصی رو داشته باشید؟؟
مصاحبه با بازیگر چینی سریال پایتخت مصاحبه با بازیگر چینی سریال پایتخت
مصاحبه با بازیگر چینی سریال پایتخت
افزایش قیمت بنزین ای یکشنبه افزایش قیمت بنزین ای یکشنبه
احتمال افزایش قیمت بنزین از یکشنبه وجود دارد
ستارگان هم سن هالیوود +عکس ستارگان هم سن هالیوود +عکس
با خبری دیگری از ستاره های هالیوود با شما دوستانیم خبری از ستاره های هم سن هالیوودی
پخش خیرات و حادثه ای خونین پخش خیرات و حادثه ای خونین
اینبار برای خیرات حادثه ای دیگر به وجود آمد
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو