حسادت در زنان با مردان چه تفاوت هایی دارد
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سرگرمی-->>> حسادت در زنان با مردان چه تفاوت هایی دارد

حسادت در زنان با مردان چه تفاوت هایی دارد

 • زمان درج : 20 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2019-07-23 21:00:01
 • تعداد بازدید : 74
  بازدید ماه:74
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

ای تمام آقایان ثابت شده است که خانم ها بیش از اندازه متداول حسود هستند و البته در زیادتر زمان ها سبب تعجب است که چرا خانم ها تا این اندازه حسادت دارند!
چرا خانم ها زیادتر از آقایان حسودی می کنند؟

کسی که دوستش دارید همیشه در مورد صحبت کردن شما با مردم دیگر حسودی می کند و وسواس بیشتری از خود نشان می دهد؟ تحقیقات انجام شده این رفتار مردم را به مناسبی توضیح می دهد. اما حسادت همان چیزی که به دید می رسد نیست. صحبت کردن در مورد فرق های بین خانم ها و آقایان اندکی سخت است و نمی توان از یک نقطه مشترک صحبت کرد.

اگر فکر می نمایید همسرتان حسودتر از شماست علم و تحقیقات موجود نیز از این موضوع پشتیبانی می کند. شما بایست بدانید احساساتی که دارید با احساساتی که خانم ها دارند مختلف است و همین امر حسادت آن ها را توضیح می دهد.
حسادت پایه بیولوژیکی خیلی قدرتمندی دارد:

روانشناسان بر این باورند که آقایان و خانم ها به طور مختلفی حسادت و رمانتیک بودن را تجربه می کنند. جول واید یکی از روانشناس هایی است که این فرق در خانم ها و آقایان را توضیح می دهد.

این موضوع چیزی نیست که شما بتوانید کنترلش نمایید. اصلا باارزش نیست چقدر زیبا هستید و چقدر درکتان بالاست. حسود بودن چیزی است که انسان با آن متولد می شود.

حسادت دارای پایه قوی بیولوژیکی است. به همین خاطر گونه های متفاوت شخصیتی این تقویت را به طور یکسان تجربه می کنند و این موضوع بدین معنی است که شخصیت تاثیر بیشتری روی این تقویت ندارد.

وقتی که صحبت از بیولوژی می کنیم، جنسیت اثر باارزشی در آن خواهد داشت. به همین خاطر است که احساس شما در مورد حسادت مختلف از احساس خانم ها در این تقویت است.

همین فرق ها نشان دهنده جواب خانم ها به احساسات مختلف است. در چنین تقویتی شما به این نتیجه می رسید که خانمتان حسودتر از شماست. شاید چنین باشد. ما در مورد خانم شما اطلاعات بیشتری نداریم. تمام ما می توانیم از خودمان سوالاتی را بپرسیم و به یاری جواب دادن به این سوالات فرق هایی که با دیگران داریم را شناسایی کنیم.

واقعا خانم ها حسودتر از آقایان هستند؟

چرا مردان حسادت زنان را تحریک میکنند


حسادت در خانم ها

آیا همسر شما در مورد حرف زدن یا برقراری رابطه شما با دیگران خانم ها حسادت می کند؟ دوست ندارد با هیچ کدام از همکاران خانم تان ارتباط یا صحبتی داشته باشید حتی اگر این صحبت ها کاری باشد؟ وقتی که با دوستان و اشنایان خود برای صرف نهار به بیرون می روید ناآسان می شود؟


در این تقویت سناریوهای دیگری هم وجود خواهد داشت. ایا در چنین تقویتی می توان چنین نتیجه گرفت که خانم ها حسودتر از آقایان هستند؟ شاید بتوان چنین نتیجه ای گرفت اما قبل از اینکه بگوییم خانم ها حسودتر از آقایان هستند مناسبتر است نگاهی سریعی به اینه بیندازیم. هر دو جنسیت می توانند حسود باشند شما نمی توانید بگویید خانم ها حسودتر از آقایان هستند.

اما اگر به گونه ویژهی از حسادت نگاهی بیندازید یا چیزی که آن ها حسود می کند، می توانید متوجه فرق هایی که در میان جنسیت ها وجود دارد بشوید. مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد دختران نوجوان اندکی حسودتر از هم سن و سالان پسر خود هستند اما این موضوع امکان پذیر است به اندکی تحقیق احتیاج داشته باشد.
چه چیزی سبب می شود خانم ها حسودتر باشند؟ در مورد شما چطور؟

یک مطلب باارزش اینجا وجود دارد. همسر شما امکان پذیر است نتواند رابطهی که شما با دیگر خانم ها دارید را تحمل کند. او شما را تنها برای خود می خواهد و از همه ی نیروی خود برای حفظ کردن تان مصرف می کند.

اما شما نیز به عنوان یک مرد امکان پذیر است در مورد رابطهاتی که همسرتان دارد حسادت نمایید. آقایان وقتی که ریشه حسادت مسائل زناشویی است زیادتر ناآسان می شوند.

درنتیجه اگر شخصی بخواهد از لحاظ زناشویی به سمت همسر او نزدیک شود یا همسرش دوست داشته باشد با دیگران ارتباط زناشویی برقرار کند اتفاقات ناخوشایندی رخ می دهد.

اگر نگاهی به حسادت عاطفی بیندازید هر دو جنسیت هم مرد و هم زن در تقویتی که شخص دیگری وارد ارتباط احساسی می شود، حسودی خواهند کرد اما خانم ها در این تقویت زیادتر از آقایان حسود خواهند بود.
شما نمی توانید بگویید آقایان زیادتر از خانم ها یا خانم ها زیادتر از آقایان حسود هستند:
Jealousy

گردآوری از شما هم به کسی که دوسش دارید حسادت مینمایید؟

آیا خانم ها زیادتر از آقایان حسادت میکنند؟

واید تحقیقاتی را به عنوان مرجع نشان می دهد که در آن مطالعات متعددی بر روی مردم انجام شده است.

در یکی از مطالعات انجام شده در دانشگاه Chapman پژوهشگران از 64000نفر بزرگسال آمریکایی خواستند دید خود را در مورد بی وفایی زناشویی یا بی وفایی عاطفی بیان کنند و بگویند در کدام یک از تقویت زیادتر ناآسان می شوند.

نتایج به دست آمده جالب توجه بود. محدوده 54 درصد از آقایان بیان کرده بودند که زیادتر به دلیل بی وفایی زناشویی ناآسان می شوند و تنها 35 درصد از خانم ها همین موضوع را بیان کرده بودند.

البته نمی توان چنین مطالعه ای را به تمام مردم تعمیم داد. اینکه همسر شما به دلیل بی وفایی زناشویی ناآسان می شود بدین معنی نیست که در مورد بی وفایی عاطفی ناآسان نخواهد شد.

در میان مردم جواب دهنده ، 65 درصد از خانم ها بیان کردند که زیادتر به دلیل بی وفایی عاطفی ناآسان می شوند این در حافهرست که 46 درصد از آقایان این موضوع را به عنوان بزرگ ترین مسئله خود بیان کرده بودند.

در هر دو تقویت بی وفایی قادراست مسئله بزرگی برای مردم باشد. نمی توان گفت بی وفایی زناشویی بدتر است یا بی وفایی عاطفی. هر دوی این ها می توانند دردسرساز باشند.
زوج ها از هم جنس های خود چه چیزی می توانند یاد بگیرند؟

تا به اینجای کار در مورد مردمی صحبت کردیم که با جنس مخالف ارتباط داشتند. وقتی که جواب آقایان یا خانم ها هم جسنگرا را مورد تحقیق قرار می دهیم تمام چیز دلبرا تر می شود.

جواب مردمی که در این گروه قرار دارند اولویت قابل توجهی بین بی وفایی زناشویی و عاطفی را نشان نمی دهد. آقایانی که با جنس مخالف ارتباط دارند از آقایان هم جنس گرا مختلف هستند.

این ها تنها مردمی هستند که زیادتر از بی وفایی زناشویی رنج می برند و شاید بی وفایی عاطفی آنقدرها برایشان باارزش نباشد.

حسادت جنسی و دلایل آن در زندگی مشترک

چرا آقایان هم جنس گرا از آقایان دیگر مختلف اند؟

مناسب بر اساس مطالعات انجام شده آقایان هم جنس گرا دو مورد را سرزنش می کنند: تقویت دسته جمعی و تکاملی.
به همین خاطر بر این باورند که در هر دو تقویت شخص مقابل مقصر نیست.

آقایان زیادتر بر این باورند که بی وفایی علیه آقایانگی شان عمل می کند:

خانم ها همیشه به مناسبی می دانند که بچه های متولد شده بچه ها خودشان هستند زیرا خودشان باردار می شوند. اما آقایان همیشه نمی توانند بفهمند بچهی که به دنیا آمده است بچه بیولوژیکی خودشان است یا نه.

از دیدگاه تکاملی، مصرف منابع یک نفر برای بزرگ کردن بچه مرد دیگر، سبب بروز مسائل قانونی بیشتری می شود. به همین خاطر زیادتر آقایانی که به این موضوع شک می کنند به سراغ تحقیق های ژنتیکی می روند تا مطمئن شوند بچه موجود، بچه خودشان است. از لحاظ دسته جمعی آقایان در مورد بی وفایی زناشویی زیادتر بازتاب نشان می دهد .

آن ها دوست دارند آقایانگی شان همیشه حفظ شود و این گونه بی وفایی را علیه آقایانگی خود می دانند. آن ها با خود فکر می کنند اگر همسر من با مرد دیگری ارتباط داشته باشد مردم دیگر چه چیزی در مورد آقایانگی ام می گویند؟ به همین خاطر در چنین تقویتی جوانب دسته جمعی و بیولوژیکی به همراه هم کار می کنند.

مناسب نتیجه نهایی چیست؟ آقایان در مورد ارتباط زناشویی همسران خود با دیگر مردم بی قرار هستند. آن ها دوست ندارند به هیچ وجه چنین اتفاقی رخ دهد.
این موارد امکان پذیر است خبر بیشتر بدی نباشد. اینطور نیست؟

با اینکه حسادت خانم ها یا آقایان قادراست ازاردهنده باشد اما در بعضی از تقویت چنین حسادتی خیلی سودمند خواهد بود. تکامل اشتباه نمی کند. اگر مناسب به این سرگذشت نگاه نمایید می توانید جنبه مثبت چنین احساسات ازاردهنده ای را نمایان نمایید.

بعضی از مطالعات موجود نشان می دهد وجود حسادت در یک نفر قادراست برای ارتباط سودمند باشد. اگر شخصی بخواهد بداند که همسرش هنوز دوستش دارد یا نه قادراست از او سوال کند و دلگرمیوار باشد او نیز جواب صادقانه ای به سوالش بدهد اما اگر شخصی بخواهد این احساس را واقعا بسنجد قادراست با شخص دیگری رابطه برقرار کند.

اگر طرف مقابل در مورد این رابطه ازرده خاطر شد قادراست مطمئن باشد که هنوزش دوستش دارد هر چند این شیوه بیشتر سودمند و اثربخش نیست و قادراست مسائل بیشتری را در روابط زوجین ایجاد کند. اگر بازتاب حسادت آمیزی وجود نداشت امکان پذیر است نشان دهنده این باشد که شخص دیگر به شما متپیمان نیست.

تحقیقات انجام شده نشان می دهد برانگیختن حسادت در همسران قادراست در بعضی از تقویت برای روابط موجود سودمند باشد. بله این موضوع را زیادتر ماها می دانیم اما نمی توانیم آن را در روابط خود به کار ببریم زیرا همانطور که بیان کردیم قادراست عواقب حادی دنبال داشته باشد.

در چنین تقویتی بایست مواظب باشید. بعضی از مردم زیادتر از دیگرین به چنین برانگیختن هایی جواب مثبت می دهند اما تحقیقات نشان می دهد برانگیختن حسادت همیشه هم سودمند نیست و نقادراست برای هر شخصی به کار رود.

همانطور که گفتیم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود این تقویت را در روابط خود امتحان نمایید. چنین موضوعی سبب بازی کردن با احساسات طرف مقابل می شود.
آیا تکامل واقعا تنها شیوه برای توضیح فرق های حسادتی مبتنی بر جنسیت است؟

ما قدرت تکامل را در چنین تقویتی نفی نمی کنیم. تنها چیزی که بایست به آن توجه داشته باشید این است که علم و دانش در مورد حسادت هنوز کامل نیست و تکامل نیز امکان پذیر است تمام چیز را در مورد آقایان، خانم ها و عدم امنیت در روابطشان را بیان نکند.

در حقیقت، بعضی از تحقیقات بر این باورند که ادعاهای مبنی بر بی قراری آقایان در مورد بی وفایی زناشویی و بی قراری خانم ها در مورد بی وفایی عاطفی تنها به دلیل کاستی در مطالعات و خلایی است که در تحقیقات وجود دارد.

یکی از همین مطالعات در سال 2002 در Journal of Personality and Social Psychology منتشر شد. نویسندگان این مطالعه گرفتنند که فرق بین آقایان و خانم ها در حسادت تنها در مطالعاتی نشان داده شده که از فرمت جواب های اجباری در آن ها مصرف شده است.

به جمله دیگر مطالعه انجام شده در دانشگاه Chapman از جواب دهندگان خواسته بود یک گزینه را به زمان نشان دادن این سوال انتخاب کنند: لحظه ای فکر نمایید و ببینید کدام یک از تقویت زیر زیادتر قادراست سبب ناراحتی و ازرده شدن خاطرتان گردد:

    گزینه اول: شما به تازگی متوجه شده اید که همسرتان ارتباط زناشویی با شخص دیگری دارد اما عاشق او نشده است.
    گزینه دوم: شما به تازگی متوجه شده اید که همسرتان عاشق شخص دیگری شده اما ارتباط زناشویی با او نداشته است.

چیزی که در این فرمت مطالعه وجود دارد وجود گزینه سوم است . امکان پذیر است شخصی در هر دو تقویت ناآسان شود یا هیچ کدام از تقویت موجود سبب ناراحتی اش نشود. در چنین فرمتی شما ناچار هستید تنها یک گزینه را انتخاب نمایید.

چند نفر از این شرکت کنندگان در هر دو بی وفایی ناآسان می شوند؟ چند نفرشان در ارتباط با دیگر مردم بوده اند؟ ما چیزی در این مورد نمی داینم زیرا قادر به جمع آوری اطلاعات درست نیستیم. نویسندگان این مطالعه توصیه می کنند که مطالعه انجام شده توسط دانشگاه Chapman و دیگر مطالعات یکسان را می توان به عنوان سنجش موارد غیرطبیعی در دید گرفت و این ها نشان دهنده حسادت واقعی مردم نیستند.

اگر حسادت همسرتان سبب ناراحتی شما شده است مناسبتر است تمام چیز را کنار بگذارید و با خودش صحبت نمایید. اگر این موضوع کارساز و اثربخش نبود تمام چیز به خودتان ارتباط خواهد داشت. اینکه بمانید و تقویت را خوب شدن بقسمتید یا ارتباط را ترک نمایید.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها

 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 17 ماه قبل
  • 2019-10-23 09:00:02
  • روش های پیشگیری از مریضی در پاییز و روش درمان آن ها

   در فصل پاییز با توجه به سرد شدن هوا مناسبتر است با رعایت چند راهکار از دچار به سرماخوردگی و گونه های عفونت ها پیشگیری نمایید.اگزما گونهی حساسیت پوستی است که اکثر در فصل پاییز بروز می کند که مناسبترین راه حفاظت در برابر آن‌ شستن مکرر دست‌ها با آب گرم و صابون است.در بخش زیر گونه
  • 18 ماه قبل
  • 2019-10-09 09:00:02
  • ماسکی برای سلامتی دور چشم

   برای آن که پوستی زیبا و شاداب داشته باشید بایست خواب و غذا و ورزش خوب داشته باشید و در عین حال از کرم ها و ماسک های سالم و هماهنگ با پوست خود مصرف نمایید تا شادابی پوست شما حفظ گردد. مناسبترین ماسک برای اطراف چشم را در شیثار ببینید
  • 19 ماه قبل
  • 2019-09-07 21:00:02
  • شربت لیمو بهترین نوشیدنی تابستانی

   آشامیدنی ها و نوشابه های تابستانی خیلی گوناگون اند و مزه های خیلی مختلفی دارند. به علت تعریق بیشتر در تابستان آب بیشتری از جسم خارج می شود و جبران آب از دست رفته را می توان از طریق آشامیدنی های تابستانی در دید گرفت. طرز آماده شربت لیمو ترش را در پرشین وی ببینید
  • 20 ماه قبل
  • 2019-08-08 09:00:02
  • کجای ایران میتونین بهترین هتل ها رو تجربه کنین

   ایران بخاطر دارا بودن تمدن بی نظیر و هنر و معماری و طبیعت منحصر به شخصش یکی از مناسبترین کشورها در خاورمیانه می باشد و به همین خاطر گردشگری در آن اثر باارزشی دارد. شهرهایی نظیر اصفهان، شیراز، کیش، مشهد و تهران افزون بر جذب گردشگران داخلی، در جذب گردشگران خارجی نیز خیلی موفق بو
  • 20 ماه قبل
  • 2019-08-01 09:00:02
  • راه های ساده صاف کردن موی سر

   خیلیی از خانم ها به دنبال روشهای صاف کردن مو برای زیبایی هرچه زیادتر گیسوان خود هستند.موی صاف، لخت و درخشان و زیبا آرزوی هرکسی است بنابراین خیلیی از خانم­ها به دنبال روش­های متفاوتو کارآمدی برای رسیدگی و صاف کردن موهای خود هستند
  • 20 ماه قبل
  • 2019-07-23 21:00:01
  • حسادت در زنان با مردان چه تفاوت هایی دارد

   ای تمام آقایان ثابت شده است که خانم ها بیش از اندازه متداول حسود هستند و البته در زیادتر زمان ها سبب تعجب است که چرا خانم ها تا این اندازه حسادت دارند!
  • 21 ماه قبل
  • 2019-07-21 21:00:03
  • هشت ماده غذایی ویژه که به شما انرژی میدهد

   آیا تا به حال شده است که قبل از یک جلسه اداری در بعد از ظهر، یک بسته شکلات میل کنید تا برای دنباله کار انرژی داشته باشید؟ همیشه کم خوابی دلیل خستگی نیست. گاه غذا ناخوب دلیل اصلی این خستگی هاست.انرژی
  • 21 ماه قبل
  • 2019-06-27 09:00:02
  • نگاه دیگر به رولت روسی

   به احتمال بیشتر شما تاکنون با بازی های عجیب و ترسناک معروف دنیا آشنا شده اید اما در این مطلب قصد داریم شما را با یک بازی جدید به نام رولت روسی که به تازگی در روسیه ساخته شده است آشنا کنیم.
  • 80 ماه قبل
  • 2014-08-08 00:00:00
  • مراسم عروسی

   14من در این متن کلیه مراسمی که به عنوان مراسم عروسی مد نظر می باشد را براتون توضیح دادم.امید است با خواندن این متن با اطلاعات عمومی شما عزیزان افزوده شود. مراسم عروسی شامل مراحل زیر است: خواستگاری،بله بران،شیرینی وران،حنابندان،عقد نکاح،سفرۀ عقد و.................است  
  • 74 ماه قبل
  • 2015-01-29 00:00:00
  • عکس هایی از خانم هایی با موهای خیلی بلند

   14مو یکی از وسائل زیبایی برای خانم ها است اما بعضی از خانم ها علاقه به بلند کردن مو ها اونم در حد بسیار زیادی دارند که امروز تعدادی از اون ها رو براتون داریم مو های خانم هایی که خیلی خیلی بلند هستند
  • 80 ماه قبل
  • 2014-07-26 00:00:00
  • مطلبی بامزه درمورد ماه تولد و مارک لباس

   14تا به حال خیلی مطلب از ماه و طالع بینی براتون داشتیم اما امروز مطلبی با مزه و خواندنی براتون داریم از رابطه ای متفاوت، بله متفاوت و این بار رابطه متولد و مارک لباس های شما
  • 77 ماه قبل
  • 2014-10-23 00:00:00
  • جملات ضد دخترانه پاییزی 93

   14امرزو یک سری جملات دیگه رو براتون داریم جملاتی ضد دخترانه ای که فکرکنم با مزه باشن  اما زیادم جدیشون نگیریدن ها تنها برای خندیدن خوبه و بسسسس
  • 79 ماه قبل
  • 2014-09-15 00:00:00
  • نگاهی به آینه عبرت 23 سال پیش و دستمزد های بازیگران

   14تازگی ها و با راه اتفادن شبکه آی فیلم سریال های قیمی دوباره زنده شده اندو خیلی نام اون ها بر سرزبان ها افتاده است ، یکی از این سریال های قدیمی سریال آیینه عبرت است و ماجراهای آتقی و ....
  • 81 ماه قبل
  • 2014-06-26 00:00:00
  • تپل ترین بازیگر ایرانی کیست

   14امروز مصاحبه متفاوتی براتون داریم با تپل ترین بازیگر سینما و تلویزیون ایران که از نوع خودش مصاحبه زیبا و بامزه ای است که امیداورم باب میل شما دوستان هم باشه
  • 79 ماه قبل
  • 2014-08-31 00:00:00
  • بچه های ناز و دوست داشتنی

   14مجموعه ای از عکس های بچه های ناز و دوست داشتنی را برای شما خوانندگان ناب مجلۀ شیثار اماده کردیم .پس با هم به تماشای این عکس های زیبا می نشینیم.
  • 73 ماه قبل
  • 2015-02-25 00:00:00
  • شعر بامزه خانه تکانی

   14امروز شعر با مزه ای درباره خانه تکانی رو براتون داریم که خالی از لطف نیست
  • 33 ماه قبل
  • 2018-07-08 11:08:11
  • نمادهای ماه های تولد افراد

   سمبل های ماه های تولد در فرهنگ های متفاوت میتونه فرق بکنه اما در دنیای امروز تعدادی از اونا معروفتر و شناخته شده تر شده اند و امروز قصد داریم نگاهی بندازیم به معروف ترین گروه نماد ماه های تولد و معنی که هر کدوم از این نماد ها برای ماه ها دارند.
  • 33 ماه قبل
  • 2018-07-10 15:43:33
  • ماجرای ضرب المثل گل پشت و رو ندارد

   یک بخش جدید رو براتون خواهیم داشت اون در مورد ضربزالمثل ها و داستان پیدایش اون هاست ، امروز با ماجرای شکل گیری ضرب المثل "گل پشت و رو نداره" با شما هستیم و کم از ماجرای با مزه شکل گیری این ضرب المثل بهتون میگیم
  • 32 ماه قبل
  • 2018-07-22 14:20:00
  • ماجرای ضرب المثل آدم گرسنه سنگم میخوره

   درادامه پرداختن به ماجرای ضرب المثل ها امروز دومین ضرب المثل رو براتون داریم و قصد داریم نگاهی بندازیم به تاریخچه  و معنی ضرب المثل "آدم گرسنه سنگم میخوره"  پس با ماهمراه باشید.
  • 32 ماه قبل
  • 2018-07-25 21:04:48
  • اسرار انرژی های کوآنتومی

   کارشناسان نیروهای فراطبیعی و نیروهای کوانتومی فوق فیزیکی براین باورند که هر چیزی در این جهان انرژی خاصی دارد و باتوجه به انرژی های آن ارزش گزاری بر روی اشیا و موجودات میکنند.و براین باورند که انسان که اشرف مخلوقات است فرای هر چیز دیگری در جهان دارای انرژی های کوآنتومی است و ان
  • 32 ماه قبل
  • 2018-07-27 17:56:11
  • علت کچل بودن لاشخور ها

   کرکس ها موجودات متفاوتی هستند. هم به دلیل نحوه زندگی آن ها و هم به دلیل ظاهر متفاوتی دارند. این پرندگان که به لاشخور نیز معروف هستند  کله ای کچل دارند که این کپلی که اون ها ظاهری متقاوت در پرندگان حتی حیوانات به آن ها داده و اون ها رو متفاوت از بقیه جانداران کرده و این سوال بساری
  • 32 ماه قبل
  • 2018-07-30 14:11:53
  • آموزش تصویری چطور ایمیل گوگل بسازیم

   امروزه داشتن ایمیل جز ملزومات زندگی است و شما برای واد شدن به دنیای متمدن تر نیاز به داشتن راه های ارتباطی جدید هستید و باید ایمل رو داشته باشید.یکی از بهترین سرویس دهندگان ایمیل سرویس ایمیل گوگل است که به جیمیل نیز معروف است پس امروز باهم نگاهی داریم به نحوه ساخت ایمیل گوگل.
  • 29 ماه قبل
  • 2018-11-21 10:10:37
  • مصرف سیر رو به دلایل زیر بیشتر کنید

   سیر و پیاز جز موادی هستند که خواص فراوانید دارندو و فواید اونا انقدر زیاده که در همه جا به مصرف به اندازه و روزانه اونا توصیه شدهاست و حتی در طب سنتی نیز مطب سیر و البته پیاز به کرار توصیه شده است
  • 27 ماه قبل
  • 2019-01-09 20:30:49
  • وبسایت تخصصی درج آگهی رایگان خودرو

   آرا خودرو وبسایت تخصصی درج آگهی رایگان خودرو با به کارگیری شیوه های مدرن و نوین در جهت معرفی و فروش خودروهای نو و کارکرده با در اختیار داشتن
  • 27 ماه قبل
  • 2019-01-09 20:30:21
  • غواصی در دنیای اسرارآمیز خلیج فارس

   جزیره کیش سال‌های سال است که غواصی را به صورت حرفه ای هم در زمینه‌ی آموزشی و هم به صورت تفریحی به علاقمندان این رشته ارائه می‌دهد.
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید