امیر عابدزاده در زیر عکس سلطان
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> ورزشی-->>> امیر عابدزاده در زیر عکس سلطان

امیر عابدزاده در زیر عکس سلطان

 • زمان درج : 72 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2014-05-01 00:00:00
 • تعداد بازدید : 34668
  بازدید ماه:27178
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

امروز عکس و اطلاعاتی از امیر عابدزاده پسر احمد رضا عابدزاده رو برای شما دوست داران او داریم

امیر عابدزاده حدود دو سالی می باشد که از امریکا به ایران برگشته و بازیکن پرسپولیس به حساب می آید.او حدود دو سال قبل با کلی سر و صدا از باشگاه لس آنجلس بلوز به پرسپولیس پیوست و به نظر می رسد هنوز مبلغ رضایتنامه اش به طور کامل به باشگاه امریکایی پرداخت نشده است.

امیر عابدزاده دو فصل قبل به عنوان دروازه بان سوم در خدمت پرسپولیس بود و در برخی مسابقات حتی روی نیمکت تیم به عنوان گلر دوم هم نشست اما با حضور علیرضا حقیقی در فصل اخیر او به تیم امید رفت و با بازوبند کاپیتانی تیم امید پرسپولیس از تیم بزرگسال دور ماند

امیر امسال ظاهرا می خواهد از پرسپولیس جدا شود و به تیمی برود که بتواند در آن بازی کند .عابدزاده کوچک 20 سال سن دارد و خودش فکر می کند می تواند از پس دروازه بانی در یک تیم لیگ برتری برآید اما باید دید کدام مربی لیگ برتری به او اطمینان خواهد کرد.

از طرفی همچنان بحث شباهت او به پدرش که هنوز محبوب ترین بازیکن بسیاری از اهالی فوتبال می باشد وجود دارد و خیلی ها این سوال را مطرح می کنند که امیر چقدر به احمدرضا شباهت دارد.

به لحاظ چهره امیر کم کم فرم قیافه پدرش را گرفته و می توان شباهت های زیاد بین او و پدرش پیدا کرد اما در قد و قامت امیر به پای پدر نرسیده و چند سانتیمتری از او کوتاه تر است.

امیر پسر خوش اخلاقی می باشد اما زیاد حرف نمی زند وهنوز جسارت پدر را ندارد و آن لبخندهای ویژه تنها هر از گاهی روی لبانش می نشیند. این ویژگی ها در کار فنی عابدزاده هم وجود دارد و او هنوز برای تکرار پدرش در اذهان اهالی فوتبال کار دارد.

عابدزاده کوچک فعلا در حال یادگیری می باشد .او در جمع های بزرگتر دیسیپلیس بازیکن پرسپولیس بودن و پسر عابدزاده بودن را خوب حفظ می کند و با وجود آرامی و متانتی که دارد حواسش به موقعیتش هست اما در حوزه فنی ظاهرا برای نزدیک شدن به آنچه پدرش بود باید حداقل یکی دوسالی را دذر آزمون و خطا بگذراند.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید